Kineski mobiteli
Moderator: Benq
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2726 Re: Kineski mobiteli
braco Bosanci, hocemo li danas ugrabiti ijedan ovaj G6 
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#2727 Re: Kineski mobiteli
evo sta su mi odgovorili ovi sa efoxa kad sam pitao kad da ocekujem moje telefone:
Hello Ahmet Shabo,
unfortunaly we can't give you a properly answer, when you can expect the delievery. We also don't want to liar to our customer, because it depends on the company UMI.
Yesterday we got the first delievery with 200 pieces, and we have check the product and make some test. But some of the UMI Zero had some fail function, that's why we sent the delievery back to UMI. Because we can't deliver some Smartphones with fail functions.
Like we already said, all we can do is say sorry for the trouble. If we get the delivery we will sent them fast as possible.
We are really sorry for the trouble.
Kind regards
Your Efox-Shop Team
Hello Ahmet Shabo,
unfortunaly we can't give you a properly answer, when you can expect the delievery. We also don't want to liar to our customer, because it depends on the company UMI.
Yesterday we got the first delievery with 200 pieces, and we have check the product and make some test. But some of the UMI Zero had some fail function, that's why we sent the delievery back to UMI. Because we can't deliver some Smartphones with fail functions.
Like we already said, all we can do is say sorry for the trouble. If we get the delivery we will sent them fast as possible.
We are really sorry for the trouble.
Kind regards
Your Efox-Shop Team
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2728 Re: Kineski mobiteli
eto kada je cojk smotan
cekam sada opet one popuste na e foxu,pripremim se i sve i pocne,kliknem na "add to cart" ,jednom,dv aputa ,pet puta i oba telefona stavio i uleti mi onaj jeftiniji od 44 eura u corpu ali ja mislio cim add to cart,da prebacuje na paypal kad,chundara
i tako dok ja skonta sta,kako gdje,dok pobrisa sve iz korpe,prodje voz
a mogao sam ufatiti ovaj jeftiniji lagano po cijeni od 44 eura
cekam sada opet one popuste na e foxu,pripremim se i sve i pocne,kliknem na "add to cart" ,jednom,dv aputa ,pet puta i oba telefona stavio i uleti mi onaj jeftiniji od 44 eura u corpu ali ja mislio cim add to cart,da prebacuje na paypal kad,chundara
i tako dok ja skonta sta,kako gdje,dok pobrisa sve iz korpe,prodje voz
a mogao sam ufatiti ovaj jeftiniji lagano po cijeni od 44 eura
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2729 Re: Kineski mobiteli
Izgleda iz Njemačke ne planiraju slati SingPost pošiljke prije novogodišnjih praznika
. Danas tačno mjesec dana od kako sam platio dva THL-a i još uvijek se nisu pojavili u Sarajevu
.


- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2730 Re: Kineski mobiteli
pa eto imas jos 12-13 dana fore za paypal. A mozda dode u petak ili subotu, kao i meni prosli petak onaj USB.SONY_91 wrote:Izgleda iz Njemačke ne planiraju slati SingPost pošiljke prije novogodišnjih praznika. Danas tačno mjesec dana od kako sam platio dva THL-a i još uvijek se nisu pojavili u Sarajevu
.
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
#2731 Re: Kineski mobiteli
Preko koje ti stranice pratsi? Izgleda smo nas dva najebali sa ovim singpostomSONY_91 wrote:Izgleda iz Njemačke ne planiraju slati SingPost pošiljke prije novogodišnjih praznika. Danas tačno mjesec dana od kako sam platio dva THL-a i još uvijek se nisu pojavili u Sarajevu
.
Edit: evo i kod mene isto sranje

- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2732 Re: Kineski mobiteli
www.17track.netwaynezmaj wrote:Preko koje ti stranice pratsi? Izgleda smo nas dva najebali sa ovim singpostom
A, nije mi ovo prva pošiljka koja ide SingPost-om. I, ovo je tek drugi put da ovako kasni, a, do sad sam imao preko 20 pošiljki koje su otpremljene SingPost-om
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
#2733 Re: Kineski mobiteli
Eh pa meni je prva i kasniSONY_91 wrote:www.17track.netwaynezmaj wrote:Preko koje ti stranice pratsi? Izgleda smo nas dva najebali sa ovim singpostom
A, nije mi ovo prva pošiljka koja ide SingPost-om. I, ovo je tek drugi put da ovako kasni, a, do sad sam imao preko 20 pošiljki koje su otpremljene SingPost-om
Moja je 5 minuta ranije otpremljena, znaci sigurno zajedno dolaze
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2734 Re: Kineski mobiteli
zakačio poštar ceduljicu za vrata, samo 3,5 KM za platiti 
-
nedimrib1
- Posts: 72
- Joined: 25/11/2013 17:11
#2735 Re: Kineski mobiteli
kloniran wrote:zakačio poštar ceduljicu za vrata, samo 3,5 KM za platiti
Mrsko im bilo otvarat. Samo cudno sto je bilo tako dugo na carini, sigurno ispijali kahve
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2736 Re: Kineski mobiteli
garantnedimrib1 wrote:kloniran wrote:zakačio poštar ceduljicu za vrata, samo 3,5 KM za platiti![]()
Mrsko im bilo otvarat. Samo cudno sto je bilo tako dugo na carini, sigurno ispijali kahve![]()
a boli ih briga uzeli su bar 3.50 KM uhar
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2737 Re: Kineski mobiteli
ima li opet gdje kakvih 50% rabat akcija...biti ce sutra na efoxu opet ali necu biti kuci a net na poslu je "smece,malo radi,vecinom ne radi".tako da od toga nema nista
daj ubacite kakve akcije za ovako 60-70 eura telefone na akcijama ,ako ko uprati kakvu dobru ponudu a da nije 50 po toj cijeni haha
evo sada sam izbrojao,imam 300 KM sa strane,mogoa bi 2/3 halaliti na telefon,kada vec necu nigdje otputovati,mada bi na to rado pare shebao
daj ubacite kakve akcije za ovako 60-70 eura telefone na akcijama ,ako ko uprati kakvu dobru ponudu a da nije 50 po toj cijeni haha
evo sada sam izbrojao,imam 300 KM sa strane,mogoa bi 2/3 halaliti na telefon,kada vec necu nigdje otputovati,mada bi na to rado pare shebao
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2738 Re: Kineski mobiteli
sad nesto kupovao na netu i vidim da je paypal podigao vrijeme za podizanje casea na 6 mjeseci ili ti ga 180 dana od dana transakcije
You have 180 days from the date of the transaction to open a dispute in the Resolution Center.
You have 180 days from the date of the transaction to open a dispute in the Resolution Center.
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
#2739 Re: Kineski mobiteli
I ja sam primijetio danas, samo ja mislio da to vazi na artikle manje vrijednosti..kloniran wrote:sad nesto kupovao na netu i vidim da je paypal podigao vrijeme za podizanje casea na 6 mjeseci ili ti ga 180 dana od dana transakcije![]()
You have 180 days from the date of the transaction to open a dispute in the Resolution Center.
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2740 Re: Kineski mobiteli
Evo na coolicol za nešto više od sat i pol No.1 Mi4 će biti na sniženju od 50%, pa, ko želi, neka pokuša kupiti

http://www.coolicool.com/no1-mi4-mtk658 ... ne-g-35164
http://www.coolicool.com/no1-mi4-mtk658 ... ne-g-35164
-
iTo
- Posts: 923
- Joined: 06/06/2013 14:37
#2741 Re: Kineski mobiteli
SONY_91 wrote:Evo na coolicol za nešto više od sat i pol No.1 Mi4 će biti na sniženju od 50%, pa, ko želi, neka pokuša kupiti![]()
http://www.coolicool.com/no1-mi4-mtk658 ... ne-g-35164
jeftiniji je na efox-u
http://www.efox-shop.com/no1-mi4-mtk658 ... e-g-297072
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2742 Re: Kineski mobiteli
Jeftiniji za čitavih 10 KMiTo wrote:SONY_91 wrote:Evo na coolicol za nešto više od sat i pol No.1 Mi4 će biti na sniženju od 50%, pa, ko želi, neka pokuša kupiti![]()
http://www.coolicool.com/no1-mi4-mtk658 ... ne-g-35164
jeftiniji je na efox-u
http://www.efox-shop.com/no1-mi4-mtk658 ... e-g-297072
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2743 Re: Kineski mobiteli
nije bas rijec o mobitelu,nego o tabletu ali da pitam
desava mi se u zadnje vrijeme da mi tablet baca struju (elektricitet),dobro me opali kada ga uzmem u ruku i nakon toga mi display pobudali,pocne da sjevce,blinka i ne reaguje ni na sto,moram ga restartovati
evo to mi se desava vec par puta i to svaki puta kada ga punim preko usba na poslu
nisam primjetio da se ovo desava na punjacu
je li neko imao slicaj problem ?
desava mi se u zadnje vrijeme da mi tablet baca struju (elektricitet),dobro me opali kada ga uzmem u ruku i nakon toga mi display pobudali,pocne da sjevce,blinka i ne reaguje ni na sto,moram ga restartovati
evo to mi se desava vec par puta i to svaki puta kada ga punim preko usba na poslu
nisam primjetio da se ovo desava na punjacu
je li neko imao slicaj problem ?
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2744 Re: Kineski mobiteli
Nije, riječ je o replici Mi4. Bila danas akcija, mogao se kupiti u pola cijenePreLetach wrote:u cem je fazon,jel to pravi onaj mi4
- valjuga
- Posts: 2233
- Joined: 25/03/2012 17:50
- Location: Balkan
#2745 Re: Kineski mobiteli
Koji su kinezi sa 64 BIT procesorima,i dali ih ima??
Edit: A da je premium izgled.Neki allu ili nešto slično.
Edit: A da je premium izgled.Neki allu ili nešto slično.
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2746 Re: Kineski mobiteli
http://www.geekbuying.com/item/Elephone ... 38224.htmlvaljuga wrote:Koji su kinezi sa 64 BIT procesorima,i dali ih ima??
Edit: A da je premium izgled.Neki allu ili nešto slično.
Eto ga, 64-bitni je procesor. Mada, još uvijek svi 64-bitni procesori koji su na Android OS-u rade na 32-bitnom OS-u, tako da još uvijek nema razlike između 32 i 64-bitnog procesora osim u imenu
-
Azrail
- Posts: 605
- Joined: 11/11/2004 19:48
#2747 Re: Kineski mobiteli
Da li neko zna neku foru kako što brže sve što treba obaviti kada su ove akcije u toku?
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2748 Re: Kineski mobiteli
ma nema sanse ufatiti nista na ovim 50% rasprodajama
sada sam opet pokusao...sporo server radi
sve pripremim i onda kada pocne "akcija";refreshuje i ubacim fino u korpu i prodje mi po toj cijeni i na paypalu i ja pritisnu da kupim i zavrsi sve na paypalu ali ne kupi ...nema ni na paypalu ni na stranici da sam kupio
pusiona zesca...necu se vise ni peglati oko ovog...jer dok meni refreshuje stranicu,ostane jos pola za prodaju...sporo ovo sve fercera
sada sam opet pokusao...sporo server radi
sve pripremim i onda kada pocne "akcija";refreshuje i ubacim fino u korpu i prodje mi po toj cijeni i na paypalu i ja pritisnu da kupim i zavrsi sve na paypalu ali ne kupi ...nema ni na paypalu ni na stranici da sam kupio
pusiona zesca...necu se vise ni peglati oko ovog...jer dok meni refreshuje stranicu,ostane jos pola za prodaju...sporo ovo sve fercera
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2749 Re: Kineski mobiteli
kako se na ovim čajnezima rikta 3i ili gprs net
nece da mi posalje s portala postavke, a nece ni na manualno ukucavanja apn-a
nece da mi posalje s portala postavke, a nece ni na manualno ukucavanja apn-a
- valjuga
- Posts: 2233
- Joined: 25/03/2012 17:50
- Location: Balkan
#2750 Re: Kineski mobiteli
Ako si podesio ono active.bhmobile.ba onda restartaj telefon,nema šta drugo da bude.kloniran wrote:kako se na ovim čajnezima rikta 3i ili gprs net
nece da mi posalje s portala postavke, a nece ni na manualno ukucavanja apn-a
