Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2726 Re: reprezentacija

Post by neno#4 »

Odakle tebi da je Mitrovic u Unicaji? On je samo trenirao sa Sinanovicem, Kuzmicem i Todorovicem. Koji centarski par? Na koga mislis uz Nurkica?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2727 Re: reprezentacija

Post by It_is_a_Leclerc »

Ima li ko kakav link da funkcionira ?!

Dva prethodno postavljena ovdje ne rade..
User avatar
Djidjimilovich
Posts: 203
Joined: 07/06/2008 23:29

#2728 Re: reprezentacija

Post by Djidjimilovich »

It_is_a_Leclerc wrote:Ima li ko kakav link da funkcionira ?!

Dva prethodno postavljena ovdje ne rade..

http://www.hercegovinalive.com/index.ph ... 18&lang=hr
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2729 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Imam osjećaj da ćemo izgubiti 20-tak razliek od Srbije . Nadam se da se varam.
User avatar
ole69
Posts: 762
Joined: 30/01/2012 17:51
Location: Krajina

#2730 Re: reprezentacija

Post by ole69 »

Ovaj Teletovic cim dobije loptu odma je baca, pa makar bila 2,3 oko njega. :roll: :-)
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2731 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Rossi07 wrote:Ovaj Teletovic cim dobije loptu odma je baca, pa makar bila 2,3 oko njega. :roll: :-)

J-R Smith :lol: :lol: :lol:
User avatar
ole69
Posts: 762
Joined: 30/01/2012 17:51
Location: Krajina

#2732 Re: reprezentacija

Post by ole69 »

Tkd wrote:
Rossi07 wrote:Ovaj Teletovic cim dobije loptu odma je baca, pa makar bila 2,3 oko njega. :roll: :-)

J-R Smith :lol: :lol: :lol:
Umislio se previshe.

Juce kad smo igrali sa Janezima, u 1.pol. pogodio 3,4 trice u drugom 0:7 sut za tri. :-) :roll:
User avatar
ole69
Posts: 762
Joined: 30/01/2012 17:51
Location: Krajina

#2733 Re: reprezentacija

Post by ole69 »

A najaci smo u skoku :-) :lol: bolje da smo uzeli nekog visokog crnca nego Wrighta, ja ove pi.ckice Kikanovica i Sinanovica ne mogu gledat.

Najaca scena, kad jedan igrac srbije zabije preko sinanovica(lik ima 221cm) :-) :lol:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#2734 Re: reprezentacija

Post by Mračajski proto »

Loši smo sa defanzivnim skokovima. 'ajmo Bosno.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2735 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

26-26, dobro je !

:bih: :bih: :bih:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2736 Re: reprezentacija

Post by Velkoski »

Još da je popravit' skok igru i razvaljivali bi :D
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2737 Re: reprezentacija

Post by Mr. Brightside »

vodimo :D :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2738 Re: reprezentacija

Post by Velkoski »

Ubi Hin brko :mrgreen:
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2739 Re: reprezentacija

Post by Vodja uvale »

Odlicna igra nasih zasad!
BosnianHardcore
Posts: 145
Joined: 03/06/2011 21:36
Location: Bihać

#2740 Re: reprezentacija

Post by BosnianHardcore »

ne znam za vas,al sto se mene tice jos malo skok igru popraviti i spremni smo za kvalifikacije :)
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2741 Re: reprezentacija

Post by Vodja uvale »

zaostatak od 4 poena na poluvremenu
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2742 Re: reprezentacija

Post by It_is_a_Leclerc »

Koči mi stream dosta, ali koliko sam ja uspio vidjeti - uopće ne stojimo loše. Vidim da Aco još uvijek eksperimentira sa odbranom, tako da se šaltamo svako malo, ali je to sve u svemu sasvim ok. Jedino što mi smeta je užasan sok, čini mi se, Sinanovića. Jednog smo se Jazvina riješili, a izgleda - drugi se pojavljuje.

Ne očekujem pobjedu. Srbija ima nešto širu klupu, ali da ćemo ih namučiti - mislim da hoćemo.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#2743 Re: reprezentacija

Post by Herr Flick »

Nije lose smanjili smo broj izgubljenih lopti sto je napredak,cekamo Mirzu da proradi :) :)
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2744 Re: reprezentacija

Post by Vodja uvale »

Bice na kraju plus 20 za srbiju
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#2745 Re: reprezentacija

Post by karanana »

skokovi.
kako na tome raditi?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2746 Re: reprezentacija

Post by BHF_Manijak »

Sjecam se na proslo evropskom da nam je to haos lose bilo, a vidim ni Aco nije uspio to da sredi, skok igra, posebo u defanzivi nam je mrka kapa! Od 10 lopti ljudi ce nam uhvatit 8, lose lose...Ostalo je ok.
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#2747 Re: reprezentacija

Post by Mustang1 »

Vodja uvale wrote:Bice na kraju plus 20 za srbiju
Moze li 40..Onako za raju ? Necemo izgubiti vise od 5 :D
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2748 Re: reprezentacija

Post by Vodja uvale »

Zaostatak od 3 poena razlike s tim da je tepic s zvukom sirene na kraju 3ce pogodio..

Upravo pocinje zadnja cetvrtina.

@ bubalo
Brate volim ja da serem inace..
Pogotovo kad znamo kako nam ide 3 cetvrtina..
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#2749 Re: reprezentacija

Post by karanana »

dobro igramo.
zivahno. ima neke taktike i uigranih playova a ne ko ranije ho ruk sa taktikom igrajte jebemu mater.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2750 Re: reprezentacija

Post by Baltazar_khan »

zak rajt veliko pojačanje :thumbup:
Post Reply