Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
neno#4
- Posts: 737
- Joined: 07/08/2011 13:36
#2726 Re: reprezentacija
Odakle tebi da je Mitrovic u Unicaji? On je samo trenirao sa Sinanovicem, Kuzmicem i Todorovicem. Koji centarski par? Na koga mislis uz Nurkica?
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2727 Re: reprezentacija
Ima li ko kakav link da funkcionira ?!
Dva prethodno postavljena ovdje ne rade..
Dva prethodno postavljena ovdje ne rade..
- Djidjimilovich
- Posts: 203
- Joined: 07/06/2008 23:29
#2728 Re: reprezentacija
It_is_a_Leclerc wrote:Ima li ko kakav link da funkcionira ?!
Dva prethodno postavljena ovdje ne rade..
http://www.hercegovinalive.com/index.ph ... 18&lang=hr
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2729 Re: reprezentacija
Imam osjećaj da ćemo izgubiti 20-tak razliek od Srbije . Nadam se da se varam.
- ole69
- Posts: 762
- Joined: 30/01/2012 17:51
- Location: Krajina
#2730 Re: reprezentacija
Ovaj Teletovic cim dobije loptu odma je baca, pa makar bila 2,3 oko njega.

- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2731 Re: reprezentacija
Rossi07 wrote:Ovaj Teletovic cim dobije loptu odma je baca, pa makar bila 2,3 oko njega.![]()
J-R Smith
- ole69
- Posts: 762
- Joined: 30/01/2012 17:51
- Location: Krajina
#2732 Re: reprezentacija
Umislio se previshe.Tkd wrote:Rossi07 wrote:Ovaj Teletovic cim dobije loptu odma je baca, pa makar bila 2,3 oko njega.![]()
J-R Smith![]()
![]()
Juce kad smo igrali sa Janezima, u 1.pol. pogodio 3,4 trice u drugom 0:7 sut za tri.
- ole69
- Posts: 762
- Joined: 30/01/2012 17:51
- Location: Krajina
#2733 Re: reprezentacija
A najaci smo u skoku
bolje da smo uzeli nekog visokog crnca nego Wrighta, ja ove pi.ckice Kikanovica i Sinanovica ne mogu gledat.
Najaca scena, kad jedan igrac srbije zabije preko sinanovica(lik ima 221cm)

Najaca scena, kad jedan igrac srbije zabije preko sinanovica(lik ima 221cm)
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#2734 Re: reprezentacija
Loši smo sa defanzivnim skokovima. 'ajmo Bosno.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2735 Re: reprezentacija
26-26, dobro je !

- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2736 Re: reprezentacija
Još da je popravit' skok igru i razvaljivali bi 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2738 Re: reprezentacija
Ubi Hin brko 
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#2739 Re: reprezentacija
Odlicna igra nasih zasad!
-
BosnianHardcore
- Posts: 145
- Joined: 03/06/2011 21:36
- Location: Bihać
#2740 Re: reprezentacija
ne znam za vas,al sto se mene tice jos malo skok igru popraviti i spremni smo za kvalifikacije 
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#2741 Re: reprezentacija
zaostatak od 4 poena na poluvremenu
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2742 Re: reprezentacija
Koči mi stream dosta, ali koliko sam ja uspio vidjeti - uopće ne stojimo loše. Vidim da Aco još uvijek eksperimentira sa odbranom, tako da se šaltamo svako malo, ali je to sve u svemu sasvim ok. Jedino što mi smeta je užasan sok, čini mi se, Sinanovića. Jednog smo se Jazvina riješili, a izgleda - drugi se pojavljuje.
Ne očekujem pobjedu. Srbija ima nešto širu klupu, ali da ćemo ih namučiti - mislim da hoćemo.
Ne očekujem pobjedu. Srbija ima nešto širu klupu, ali da ćemo ih namučiti - mislim da hoćemo.
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#2743 Re: reprezentacija
Nije lose smanjili smo broj izgubljenih lopti sto je napredak,cekamo Mirzu da proradi

-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#2744 Re: reprezentacija
Bice na kraju plus 20 za srbiju
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2745 Re: reprezentacija
skokovi.
kako na tome raditi?
kako na tome raditi?
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2746 Re: reprezentacija
Sjecam se na proslo evropskom da nam je to haos lose bilo, a vidim ni Aco nije uspio to da sredi, skok igra, posebo u defanzivi nam je mrka kapa! Od 10 lopti ljudi ce nam uhvatit 8, lose lose...Ostalo je ok.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2747 Re: reprezentacija
Moze li 40..Onako za raju ? Necemo izgubiti vise od 5Vodja uvale wrote:Bice na kraju plus 20 za srbiju
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#2748 Re: reprezentacija
Zaostatak od 3 poena razlike s tim da je tepic s zvukom sirene na kraju 3ce pogodio..
Upravo pocinje zadnja cetvrtina.
@ bubalo
Brate volim ja da serem inace..
Pogotovo kad znamo kako nam ide 3 cetvrtina..
Upravo pocinje zadnja cetvrtina.
@ bubalo
Brate volim ja da serem inace..
Pogotovo kad znamo kako nam ide 3 cetvrtina..
- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2749 Re: reprezentacija
dobro igramo.
zivahno. ima neke taktike i uigranih playova a ne ko ranije ho ruk sa taktikom igrajte jebemu mater.
zivahno. ima neke taktike i uigranih playova a ne ko ranije ho ruk sa taktikom igrajte jebemu mater.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#2750 Re: reprezentacija
zak rajt veliko pojačanje 
