Nije mi Indiana mogla ni prije dva dana protiv Knicksa
NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2726 Re: NBA
Na onom atdhe.net nikako ne mogu gledati indianu, otvori se prozor al nema sanse da se ucita i da mogu gledati. Sve ostale tekme mi ferceraju i nba i nhl
Nije mi Indiana mogla ni prije dva dana protiv Knicksa
Nije mi Indiana mogla ni prije dva dana protiv Knicksa
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2728 Re: NBA
NIKAD nisam kont'o zaludjenost masa Iversonom. Sad se vidi i zastoDixon wrote:Denver preuzeo 2 mjesto zapada...
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2729 Re: NBA
Jah...eto ja nisam znao da je GM Mitch Kupchak zadužen za transfere (hvala ti što me prosvjetliNeelix wrote:druze lsd, phil jackson ne "dovodi igrace". to radi general manager mitch kupchak
i da, nece biti trejdova nikakvih za lakerse u narednih 15-20 dana, dokad je trade-deadline vec. bar ne nikakvih znacajnihljudi su se sa ovakvim sastavom - minus ariza, prosetali kroz zapad prosle godine. znas vrlo dobro sta ove godine znaci ariza za sastav
ne sekiram se ja.
Nego,Boston ove godine nece igati u velikom finalu...gdje su oni vatreni navijaci Celticsa da se i kladimo ako treba
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2730 Re: NBA
ocito da nisi znao dok tvrdis da je phil jackson doveo gasola
ne pravi se lud kad si isp'o neznalica
ne pravi se lud kad si isp'o neznalica
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2731 Re: NBA
Admir_1984 wrote:Na onom atdhe.net nikako ne mogu gledati indianu, otvori se prozor al nema sanse da se ucita i da mogu gledati. Sve ostale tekme mi ferceraju i nba i nhl![]()
Nije mi Indiana mogla ni prije dva dana protiv Knicksa
probaj na justin.tv
-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2732 Re: NBA
any time baby...cak cu ti dati 2:1LSD wrote: Nego,Boston ove godine nece igati u velikom finalu...gdje su oni vatreni navijaci Celticsa da se i kladimo ako treba
- boston_c
- Posts: 399
- Joined: 22/03/2006 12:53
#2733 Re: NBA
Možemo se kladiti, a isto tako ako hoćeš da se kladiš, ja kažem da Lakersi NEĆE osvojiti naslov pa makar ne igrali protiv Bostona u finalu...Cavsi, Orlando svejedno, Lakersi su pušiona! Lako im je proći zapad gdje nema ni jedna ekipa koja je kandidat za titulu osim možda SAS mada su i oni preslabi...
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#2734 Re: NBA
ma daj ba...mani se supljeboston_c wrote:Možemo se kladiti, a isto tako ako hoćeš da se kladiš, ja kažem da Lakersi NEĆE osvojiti naslov pa makar ne igrali protiv Bostona u finalu...Cavsi, Orlando svejedno, Lakersi su pušiona! Lako im je proći zapad gdje nema ni jedna ekipa koja je kandidat za titulu osim možda SAS mada su i oni preslabi...
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2736 Re: NBA
hoces li pojest tastaturu ako ne budes upravu?
- boston_c
- Posts: 399
- Joined: 22/03/2006 12:53
#2737 Re: NBA
Ako ko smije da se kladi bujrum... A ko izgubi opkladu ne smije se javljati na ovu temu 6 mjeseci
...Jedenje tastature baš nema nekog smisla 
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2738 Re: NBA
Lakersi i bez Bynuma osvajaju Zapad (samo da napomenem da uopšte nisam navijac Lakersa vec Sunsa tradicionalno),a veliko finale ce igrati sa Orlandom...e tu ce im vec trebati Bynum za rat pod košem...što se tice Celticsa-odlicna ekipa,nema šta...ali finale istoka je njihov krajnji domet i tu ce završiti svoj put u doigravanju...vrlo dobar je i Cleveland,ali ovo je godina Orlando Magica.
Za finale,iskreno ne znam...Lakersi imaju Jacksona i više iskustva što bi moglo presuditi na kraju.
Ko misli nešto drugacije,nek se odmah pripremi na opkladu
Za finale,iskreno ne znam...Lakersi imaju Jacksona i više iskustva što bi moglo presuditi na kraju.
Ko misli nešto drugacije,nek se odmah pripremi na opkladu
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2739 Re: NBA
zasto bih se kladio? ja nisam nista tvrdio, ti si
rekao da si siguran u nesto
pokazi onda tu sigurnost, eto nek bude, time sto ces rec da se nes javljat pola godine ako lakersi budu prvaci 
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2740 Re: NBA
Nisam na tebe mislio,vec na ove navijace CelticsaNeelix wrote:zasto bih se kladio? ja nisam nista tvrdio, ti sirekao da si siguran u nesto
pokazi onda tu sigurnost, eto nek bude, time sto ces rec da se nes javljat pola godine ako lakersi budu prvaci
A to za Lakerse...pa nisam lud da se kladim protiv prvog favorita prvenstva,nema logike...dali se te kladio protiv njih (cak i da nisi njihov fan)...realan budi.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2741 Re: NBA
vala orlando nakon povrede jameera....cisto sumnjam 
btw nisam ja mislio na tebe nego na boston_c-a
btw nisam ja mislio na tebe nego na boston_c-a
- M-16
- Posts: 326
- Joined: 25/09/2008 22:53
- Location: Hell awaits
#2742 Re: NBA
a sta ces ti neelix ako fulis?
obecat da ces kupit, i ritualno pred vjecnom vatrom spalit 50 izdanja dnevnog avaza?
naravno, i ja i moj klon tipujemo na lakerse
...ali majku mu, ovaj bajnum je bas usro stvar 
naravno, i ja i moj klon tipujemo na lakerse
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2743 Re: NBA
ne kontam, sta ako fulim?
-
dosta_mi_je_svega
- Posts: 106
- Joined: 16/09/2008 19:04
#2744 Re: NBA
Mene zanima nesto...koliko se MB potrosi ako gledam jednu utakmicu?
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#2745 Re: NBA
puno...ne bi ti znao tacno rec,al znam da sam par puta pogledo i nikad vise...dosta_mi_je_svega wrote:Mene zanima nesto...koliko se MB potrosi ako gledam jednu utakmicu?
- abondanzieri
- Posts: 2851
- Joined: 14/10/2007 18:06
#2746 Re: NBA
Zna li neko je li ozdravio Garnett?Ako jeste onda imam jednu "siguricu" za veceras 
- Josip
- Posts: 547
- Joined: 12/07/2008 22:04
- Location: Mostar
- Contact:
#2747 Re: NBA
ma svakako je sigura to kada igraju Allen i Pierceabondanzieri wrote:Zna li neko je li ozdravio Garnett?Ako jeste onda imam jednu "siguricu" za veceras
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#2748 Re: NBA
Josip wrote:ma svakako je sigura to kada igraju Allen i Pierceabondanzieri wrote:Zna li neko je li ozdravio Garnett?Ako jeste onda imam jednu "siguricu" za veceras
- M-16
- Posts: 326
- Joined: 25/09/2008 22:53
- Location: Hell awaits
#2749 Re: NBA
ako lakersi ne budu prvaci.Neelix wrote:ne kontam, sta ako fulim?
btw. igro sam i ja na boston veceras
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2750 Re: NBA
nista ja nisam garantovao, odakle ti to?
ja samo vidim da boston_c garantuje da lakersi nece biti prvaci 
