NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2726 Re: NBA

Post by Admir_1984 »

Na onom atdhe.net nikako ne mogu gledati indianu, otvori se prozor al nema sanse da se ucita i da mogu gledati. Sve ostale tekme mi ferceraju i nba i nhl :(

Nije mi Indiana mogla ni prije dva dana protiv Knicksa :(
User avatar
Dixon
Posts: 64
Joined: 28/07/2008 02:37

#2727 Re: NBA

Post by Dixon »

Denver preuzeo 2 mjesto zapada...
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2728 Re: NBA

Post by Neelix »

Dixon wrote:Denver preuzeo 2 mjesto zapada...
NIKAD nisam kont'o zaludjenost masa Iversonom. Sad se vidi i zasto ;)
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#2729 Re: NBA

Post by LSD »

Neelix wrote:druze lsd, phil jackson ne "dovodi igrace". to radi general manager mitch kupchak ;)

i da, nece biti trejdova nikakvih za lakerse u narednih 15-20 dana, dokad je trade-deadline vec. bar ne nikakvih znacajnih :) ljudi su se sa ovakvim sastavom - minus ariza, prosetali kroz zapad prosle godine. znas vrlo dobro sta ove godine znaci ariza za sastav :) ne sekiram se ja.
Jah...eto ja nisam znao da je GM Mitch Kupchak zadužen za transfere (hvala ti što me prosvjetli ;-) )...a tako je to kad se neko pravi naivan :mrgreen: ...teško je danas biti bukvalan,ali sve se može kad se hoce,jelde :mrgreen:
Nego,Boston ove godine nece igati u velikom finalu...gdje su oni vatreni navijaci Celticsa da se i kladimo ako treba :-)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2730 Re: NBA

Post by Neelix »

ocito da nisi znao dok tvrdis da je phil jackson doveo gasola :roll:

ne pravi se lud kad si isp'o neznalica :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2731 Re: NBA

Post by Neelix »

Admir_1984 wrote:Na onom atdhe.net nikako ne mogu gledati indianu, otvori se prozor al nema sanse da se ucita i da mogu gledati. Sve ostale tekme mi ferceraju i nba i nhl :(

Nije mi Indiana mogla ni prije dva dana protiv Knicksa :(

probaj na justin.tv
shadow
Posts: 1630
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#2732 Re: NBA

Post by shadow »

LSD wrote: Nego,Boston ove godine nece igati u velikom finalu...gdje su oni vatreni navijaci Celticsa da se i kladimo ako treba :-)
any time baby...cak cu ti dati 2:1 :wink:
User avatar
boston_c
Posts: 399
Joined: 22/03/2006 12:53

#2733 Re: NBA

Post by boston_c »

Možemo se kladiti, a isto tako ako hoćeš da se kladiš, ja kažem da Lakersi NEĆE osvojiti naslov pa makar ne igrali protiv Bostona u finalu...Cavsi, Orlando svejedno, Lakersi su pušiona! Lako im je proći zapad gdje nema ni jedna ekipa koja je kandidat za titulu osim možda SAS mada su i oni preslabi...
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2734 Re: NBA

Post by -danTe- »

boston_c wrote:Možemo se kladiti, a isto tako ako hoćeš da se kladiš, ja kažem da Lakersi NEĆE osvojiti naslov pa makar ne igrali protiv Bostona u finalu...Cavsi, Orlando svejedno, Lakersi su pušiona! Lako im je proći zapad gdje nema ni jedna ekipa koja je kandidat za titulu osim možda SAS mada su i oni preslabi...
ma daj ba...mani se suplje :P nista ti ne brini za lakerse jer ove godine sigurno uzimaju... 8-)
User avatar
boston_c
Posts: 399
Joined: 22/03/2006 12:53

#2735 Re: NBA

Post by boston_c »

Živi bili pa vidjeli! :D :D :wink: 8)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2736 Re: NBA

Post by Neelix »

hoces li pojest tastaturu ako ne budes upravu?
User avatar
boston_c
Posts: 399
Joined: 22/03/2006 12:53

#2737 Re: NBA

Post by boston_c »

Ako ko smije da se kladi bujrum... A ko izgubi opkladu ne smije se javljati na ovu temu 6 mjeseci :D 8-) ;-) ...Jedenje tastature baš nema nekog smisla :D
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#2738 Re: NBA

Post by LSD »

Lakersi i bez Bynuma osvajaju Zapad (samo da napomenem da uopšte nisam navijac Lakersa vec Sunsa tradicionalno),a veliko finale ce igrati sa Orlandom...e tu ce im vec trebati Bynum za rat pod košem...što se tice Celticsa-odlicna ekipa,nema šta...ali finale istoka je njihov krajnji domet i tu ce završiti svoj put u doigravanju...vrlo dobar je i Cleveland,ali ovo je godina Orlando Magica.
Za finale,iskreno ne znam...Lakersi imaju Jacksona i više iskustva što bi moglo presuditi na kraju.
Ko misli nešto drugacije,nek se odmah pripremi na opkladu :-)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2739 Re: NBA

Post by Neelix »

zasto bih se kladio? ja nisam nista tvrdio, ti si :D rekao da si siguran u nesto :D pokazi onda tu sigurnost, eto nek bude, time sto ces rec da se nes javljat pola godine ako lakersi budu prvaci :P
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#2740 Re: NBA

Post by LSD »

Neelix wrote:zasto bih se kladio? ja nisam nista tvrdio, ti si :D rekao da si siguran u nesto :D pokazi onda tu sigurnost, eto nek bude, time sto ces rec da se nes javljat pola godine ako lakersi budu prvaci :P
Nisam na tebe mislio,vec na ove navijace Celticsa :mrgreen:
A to za Lakerse...pa nisam lud da se kladim protiv prvog favorita prvenstva,nema logike...dali se te kladio protiv njih (cak i da nisi njihov fan)...realan budi.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2741 Re: NBA

Post by Neelix »

vala orlando nakon povrede jameera....cisto sumnjam :)

btw nisam ja mislio na tebe nego na boston_c-a :D
User avatar
M-16
Posts: 326
Joined: 25/09/2008 22:53
Location: Hell awaits

#2742 Re: NBA

Post by M-16 »

a sta ces ti neelix ako fulis? :D obecat da ces kupit, i ritualno pred vjecnom vatrom spalit 50 izdanja dnevnog avaza? :P


naravno, i ja i moj klon tipujemo na lakerse :-D ...ali majku mu, ovaj bajnum je bas usro stvar :cry:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2743 Re: NBA

Post by Neelix »

ne kontam, sta ako fulim?
dosta_mi_je_svega
Posts: 106
Joined: 16/09/2008 19:04

#2744 Re: NBA

Post by dosta_mi_je_svega »

Mene zanima nesto...koliko se MB potrosi ako gledam jednu utakmicu?
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2745 Re: NBA

Post by -danTe- »

dosta_mi_je_svega wrote:Mene zanima nesto...koliko se MB potrosi ako gledam jednu utakmicu?
puno...ne bi ti znao tacno rec,al znam da sam par puta pogledo i nikad vise...
User avatar
abondanzieri
Posts: 2851
Joined: 14/10/2007 18:06

#2746 Re: NBA

Post by abondanzieri »

Zna li neko je li ozdravio Garnett?Ako jeste onda imam jednu "siguricu" za veceras :D
User avatar
Josip
Posts: 547
Joined: 12/07/2008 22:04
Location: Mostar
Contact:

#2747 Re: NBA

Post by Josip »

abondanzieri wrote:Zna li neko je li ozdravio Garnett?Ako jeste onda imam jednu "siguricu" za veceras :D
ma svakako je sigura to kada igraju Allen i Pierce :D
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2748 Re: NBA

Post by -danTe- »

Josip wrote:
abondanzieri wrote:Zna li neko je li ozdravio Garnett?Ako jeste onda imam jednu "siguricu" za veceras :D
ma svakako je sigura to kada igraju Allen i Pierce :D
:lol: :lol: :lol: :lol: samo se vi nadajte :run:
User avatar
M-16
Posts: 326
Joined: 25/09/2008 22:53
Location: Hell awaits

#2749 Re: NBA

Post by M-16 »

Neelix wrote:ne kontam, sta ako fulim?
ako lakersi ne budu prvaci. :skoljka: ili si mislio samo u duelu s bostonom u eventualnom finalu, a za ostale ne garantujes?


btw. igro sam i ja na boston veceras :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2750 Re: NBA

Post by Neelix »

nista ja nisam garantovao, odakle ti to? :? ja samo vidim da boston_c garantuje da lakersi nece biti prvaci :P
Post Reply