poostar wrote:Sta slavite koji qracmilion stanovnika BiH ima samo osnovnu skolu..nece ovde biti napretka ni prosperiteta ni za 20-30 godina..al zato je vazno cije stado ima vise ovaca..zbogom pameti
pa sta je uzrok tome?
poostar wrote:Sta slavite koji qracmilion stanovnika BiH ima samo osnovnu skolu..nece ovde biti napretka ni prosperiteta ni za 20-30 godina..al zato je vazno cije stado ima vise ovaca..zbogom pameti
zamalo na Vidovdankrater wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
pa sto niste isli u skolupoostar wrote:Sta slavite koji qracmilion stanovnika BiH ima samo osnovnu skolu..nece ovde biti napretka ni prosperiteta ni za 20-30 godina..al zato je vazno cije stado ima vise ovaca..zbogom pameti
posto imamo zvanicne rezultate, ne bi bilo lose da ih koristis i da ne preuvelicavas brojke. nepismenih je 2%, (tu prednjaci rs) a sa osnvom skolom ima 600.000 a sa srednjom 1.5 mil. 94.000 visa skola i 285.000 zavrsen fakultet.poostar wrote:Sta slavite koji qracmilion stanovnika BiH ima samo osnovnu skolu..nece ovde biti napretka ni prosperiteta ni za 20-30 godina..al zato je vazno cije stado ima vise ovaca..zbogom pameti
Sta ti zanci ovo religiozna zemlja?Jashar X wrote:Nijedna vecinski musimanska zemlja na svijetu nije moderna, sekularna i slobodna. Moze li Bosna da bude prva?
Statistika nam pokazuje strogu korelaciju izmedju procenta ateista i nivoa razvoja zemlje. Moze li Bosna biti prva vecinski muslimanska religiozna zemlja sa stepenom ljudskih individualnih prava slican onima na zapadu Evrope.
Ili ce Bosna krenuti putem šerijatskog uređenja?
Otisli svi na poziv hrvatskog vrhaLincoln-Burrows wrote:Ovo kako vidim Hrvati u Konjicu i Jablanici temeljito počišćeni a
iznenađen sam i sa 41 i nešto posto u Uskoplju. Tamo su se ipak održali.
53 % pričaju bosanski jezikBodkin wrote:Od ponedeljka se mijenja ustav u zemlja bosnjaka i ostalih. Bosanski se pocinje uciti u bl i mostaru. Snsd nema vise moc da blokira donosenje zakona. Hdz kladionice zabranjene u federaciji. Ambasada srbije zatvorena i ambasador protjeran. Stay tuned
Pa, onda je još gore:titinho wrote: a sa osnvom skolom ima 600.000
united bosnae wrote:Ovo ce biti isto kao i sa tablicama, Daytonom, nacionalnom valutom, pasosima, licnim dokumentim itd, itd, itd.
Kmetovi su se prvo zestoko protivili a poslije prihvatili i sad sve navedeno smatraju svojim kmetovskim nacionalnim interesom.
Smijesno ali je tako... ne treba u opste obracati paznju na njih...pici svoje a posto njima i onako treba duze da skontaju i oni ce nadoci za par godina.
Imas dan borbe protiv raka, protiv pusenja a sad imas u RS-u i dan borbe protiv statistike.spreca wrote:30/06 dan kada je ubijena statistika u rsumO k3 wrote:30/06 dan kmečanjaBHCluster wrote:Objavljen popis stanovnistva i Pravosnažna presuda: Stanišiću i Župljaninu potvrđene kazne od po 22 godine zatvora.
Znaci u bh. entitetu 'rs' dan zalosti.![]()
![]()
![]()
dezurni_ucenik wrote:
![]()
![]()
![]()
30.6. Sv. Kmečoje... Ili Kmečovdanspreca wrote:zamalo na Vidovdankrater wrote:![]()
![]()
![]()
![]()


Denis Graz mi odmah zazvoni.Elitabhnapoleon1 wrote:Ne po novom je Mujo Bosnjak nepismen a Mujo bosanac intelektualac jos ako mu dijete nema neko tradicionalno ime, nemas vece srecebh.tornjak wrote:tu smo......pa makar i mepismeni....poostar wrote:Sta slavite koji qracmilion stanovnika BiH ima samo osnovnu skolu..nece ovde biti napretka ni prosperiteta ni za 20-30 godina..al zato je vazno cije stado ima vise ovaca..zbogom pameti
doduse ne znam da je objavljena nepismenost i po etnickim grupama ili je to ona stara fora....da Mujo nepismen i glup a Mirko/Slavko fakultetlija i intelektualac...
Evo ga, ziv je!Lincoln-Burrows wrote:Ovo kako vidim Hrvati u Konjicu i Jablanici temeljito počišćeni a
iznenađen sam i sa 41 i nešto posto u Uskoplju. Tamo su se ipak održali.
Dug je put pred nama još , sada da imamo " političare " kao sto ih nemamo pa ekonomski pederaciju razvitiHouse wrote:dezurni_ucenik wrote:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()