Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Locked
Lug
Posts: 3155
Joined: 09/02/2009 15:27

#2726 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Lug »

poostar wrote:Sta slavite koji qrac :-) milion stanovnika BiH ima samo osnovnu skolu..nece ovde biti napretka ni prosperiteta ni za 20-30 godina..al zato je vazno cije stado ima vise ovaca..zbogom pameti

pa sta je uzrok tome? :roll:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#2727 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by spreca »

krater wrote: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
zamalo na Vidovdan :mrgreen:
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#2728 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by L u c i f e r »

Rezultat popisa: opstali smo

Mamu cetnicku
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#2729 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by spreca »

poostar wrote:Sta slavite koji qrac :-) milion stanovnika BiH ima samo osnovnu skolu..nece ovde biti napretka ni prosperiteta ni za 20-30 godina..al zato je vazno cije stado ima vise ovaca..zbogom pameti
pa sto niste isli u skolu
User avatar
titinho
Posts: 624
Joined: 10/03/2012 19:05

#2730 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by titinho »

poostar wrote:Sta slavite koji qrac :-) milion stanovnika BiH ima samo osnovnu skolu..nece ovde biti napretka ni prosperiteta ni za 20-30 godina..al zato je vazno cije stado ima vise ovaca..zbogom pameti
posto imamo zvanicne rezultate, ne bi bilo lose da ih koristis i da ne preuvelicavas brojke. nepismenih je 2%, (tu prednjaci rs) a sa osnvom skolom ima 600.000 a sa srednjom 1.5 mil. 94.000 visa skola i 285.000 zavrsen fakultet.


jos vazno je istaknuti da je procenat nepismenih muskaraca 0.8% dok je zena nevjerovatnih 4.8%. Valjda ne treba objasnjavati ovakvu pojavu na Balkanu
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#2731 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by leo karan »

Jashar X wrote:Nijedna vecinski musimanska zemlja na svijetu nije moderna, sekularna i slobodna. Moze li Bosna da bude prva?

Statistika nam pokazuje strogu korelaciju izmedju procenta ateista i nivoa razvoja zemlje. Moze li Bosna biti prva vecinski muslimanska religiozna zemlja sa stepenom ljudskih individualnih prava slican onima na zapadu Evrope.

Ili ce Bosna krenuti putem šerijatskog uređenja?
Sta ti zanci ovo religiozna zemlja?
Sve go lopov, a vamo lafo religiozni (mislim na sve 3 konfesije).

Kad bude manje prevaranata, lazljivaca i lopova, tad cemo biti napredna zemlja. To s religijom ocigledno nema nikave veze.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7583
Joined: 22/01/2008 18:17

#2732 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Lincoln-Burrows »

Ovo kako vidim Hrvati u Konjicu i Jablanici temeljito počišćeni a
iznenađen sam i sa 41 i nešto posto u Uskoplju. Tamo su se ipak održali.
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#2733 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Bodkin »

Od ponedeljka se mijenja ustav u zemlja bosnjaka i ostalih. Bosanski se pocinje uciti u bl i mostaru. Snsd nema vise moc da blokira donosenje zakona. Hdz kladionice zabranjene u federaciji. Ambasada srbije zatvorena i ambasador protjeran. Stay tuned
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#2734 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Bodkin »

Lincoln-Burrows wrote:Ovo kako vidim Hrvati u Konjicu i Jablanici temeljito počišćeni a
iznenađen sam i sa 41 i nešto posto u Uskoplju. Tamo su se ipak održali.
Otisli svi na poziv hrvatskog vrha :evil:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2735 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by mO k3 »

Bodkin wrote:Od ponedeljka se mijenja ustav u zemlja bosnjaka i ostalih. Bosanski se pocinje uciti u bl i mostaru. Snsd nema vise moc da blokira donosenje zakona. Hdz kladionice zabranjene u federaciji. Ambasada srbije zatvorena i ambasador protjeran. Stay tuned
53 % pričaju bosanski jezik :mrgreen:
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#2737 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by piupiu »

titinho wrote: a sa osnvom skolom ima 600.000
Pa, onda je još gore:

"U BiH živi 1.060.840 osoba koje nemaju nikakvo formalno obrazovanje, imaju nepotpunu osnovnu školu ili samo završenu osnovnu školu."

Do Klixovog je naslova, vjerovatno.

http://www.klix.ba/vijesti/bih/porazava ... /160630088
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#2738 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by zrakomlat »

united bosnae wrote:Ovo ce biti isto kao i sa tablicama, Daytonom, nacionalnom valutom, pasosima, licnim dokumentim itd, itd, itd.
Kmetovi su se prvo zestoko protivili a poslije prihvatili i sad sve navedeno smatraju svojim kmetovskim nacionalnim interesom.
Smijesno ali je tako... ne treba u opste obracati paznju na njih...pici svoje a posto njima i onako treba duze da skontaju i oni ce nadoci za par godina.
:bih:
:thumbup: :bih: :bih:
mirzaaa33
Posts: 725
Joined: 28/05/2016 13:04

#2739 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by mirzaaa33 »

Čekaj, vi nazivate narode kmetovima? :-)
Mohamad Sissoko
Posts: 2421
Joined: 27/10/2009 22:48

#2740 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Mohamad Sissoko »

spreca wrote:
mO k3 wrote:
BHCluster wrote:Objavljen popis stanovnistva i Pravosnažna presuda: Stanišiću i Župljaninu potvrđene kazne od po 22 godine zatvora.
Znaci u bh. entitetu 'rs' dan zalosti.
30/06 dan kmečanja :thumbup:
30/06 dan kada je ubijena statistika u rsu :lol: :lol: :lol: :lol:
Imas dan borbe protiv raka, protiv pusenja a sad imas u RS-u i dan borbe protiv statistike. :mrgreen:
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#2741 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by House »

dezurni_ucenik wrote:Image


:bih: :bih: :bih:


:mrgreen:


:lol: :lol: :thumbup: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#2742 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by Alfons Kauders »

spreca wrote:
krater wrote: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
zamalo na Vidovdan :mrgreen:
30.6. Sv. Kmečoje... Ili Kmečovdan :D :izet:
User avatar
desni
Posts: 1626
Joined: 10/03/2012 01:21

#2744 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

Post by desni »

Počele su se i mape crtatiImage
    Image
    Mohamad Sissoko
    Posts: 2421
    Joined: 27/10/2009 22:48

    #2745 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

    Post by Mohamad Sissoko »

    bhnapoleon1 wrote:
    bh.tornjak wrote:
    poostar wrote:Sta slavite koji qrac :-) milion stanovnika BiH ima samo osnovnu skolu..nece ovde biti napretka ni prosperiteta ni za 20-30 godina..al zato je vazno cije stado ima vise ovaca..zbogom pameti
    tu smo......pa makar i mepismeni....

    doduse ne znam da je objavljena nepismenost i po etnickim grupama ili je to ona stara fora....da Mujo nepismen i glup a Mirko/Slavko fakultetlija i intelektualac...
    Ne po novom je Mujo Bosnjak nepismen a Mujo bosanac intelektualac jos ako mu dijete nema neko tradicionalno ime, nemas vece srece
    Denis Graz mi odmah zazvoni.Elita :zzzz:
    User avatar
    desni
    Posts: 1626
    Joined: 10/03/2012 01:21

    #2746 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

    Post by desni »

    Top 5 opština sa prosječno najmlađim stanovništvom
      1.Bužim 32,26 :shock:
        2.Velika Kladuša 34,33
          3.Sapna 34,75
            4.Cazin 34,85
              5.Tešanj 35,35
                Link do preglednih podatakahttp://www.statistika.ba
                User avatar
                SkyLimit
                Posts: 5193
                Joined: 10/10/2012 15:49

                #2747 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                Post by SkyLimit »

                Osjećam miris slobode u zraku. Pusti Bosnu to smo riješili, vrijeme je da se na stol iznesu Šabac, Užice i Valjevo, praktično 100% bošnjački gradovi sa one strane Drine dok nisu Milani Lukići 19. stoljeća istovjetnim metodama počinili nezamislive zločine i okrutnosti provodeći politiku etničkog čišćenja.
                User avatar
                jasko_ba
                Posts: 8478
                Joined: 13/11/2006 17:47

                #2748 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                Post by jasko_ba »

                Lincoln-Burrows wrote:Ovo kako vidim Hrvati u Konjicu i Jablanici temeljito počišćeni a
                iznenađen sam i sa 41 i nešto posto u Uskoplju. Tamo su se ipak održali.
                Evo ga, ziv je! :-) Najveci ublehas u Kaknju. :lol:
                User avatar
                astala_vistala
                Posts: 1604
                Joined: 17/11/2009 23:31
                Location: Namibija

                #2749 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                Post by astala_vistala »

                bosna bosnjacima svih religija koji govore bosanski jezik :mrgreen: :bih: :bih:
                User avatar
                mO k3
                Posts: 34082
                Joined: 23/09/2009 14:16
                Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

                #2750 Re: Konačni rezultati - Popis stanovništva 2013 - Bosna i Hercegovina

                Post by mO k3 »

                House wrote:
                dezurni_ucenik wrote:Image


                :bih: :bih: :bih:


                :mrgreen:


                :lol: :lol: :thumbup: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
                Dug je put pred nama još , sada da imamo " političare " kao sto ih nemamo pa ekonomski pederaciju razviti



                Ps: ako ima neko ko prodaje kuću i Brčkom neka se javi , Srbi imaju prednost
                Locked