Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2726 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by karanana »

kako smo losi covjece.
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2727 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by karanana »

druga liga, druga liga

jebem vam sve da vam jebem. rasformirajte se govna jedna. bolje nego da gledam ovu patnju sa ovim netalentima i amaterima na terenu.

goru ekipu i vecu dominaciju jednog tima nad drugim nikad u premier ligi nisam vidio. jebo vam niksic sve i drugi lopovi, ni ne zasluzuju bolje nego da se ugase.
racku ces se ekspresno vise vratiti iz druge lige.
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#2728 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by karanana »

Sjo lude tekme i slobode. Udarci u okvir 14-1. Ne mogu ovo vise ni da kledam, odoh u kladaru na popravni i bingo pa cu kasnije malo napisati zasto mislim da ovaj moj klub nema perspektivu.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2729 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Nije ni Sloboda dobra. Toliko šansi su imali, a prvi gol dali greškom Maletića pred kraj prvog poluvremena. Ona greška je za zatvora. Još je kapiten u pitanju. Onda promašen penal Zebe, pa još more šansi, pa tek onda nekako uvališe i drugi gol, pa opet neiskorištene šanse. Da su igrali protiv ozbiljnije ekipe bili bi kažnjeni za promašaje.

Velež - velahavle. Sem jednog šuta ništa nisu napravili. Biće gusto za njih ove sezone. Zadnji na tabeli i jedina ekipa koja nema pobjedu.

Ima li neko link za Zrinjski-Slavija?
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#2730 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Nadzorna_ploca »

Ko je onda u ligi dobar? Niko.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2731 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Ne mogu reći za Slobodu da su dobri ako su danas trebali zabiti 8 golova a oni zabili tek 2. 36 udaraca na gol. Ja ne znam kada se to u Ligi desilo. I na kraju samo 2-0, normalno da nije dobro. Realizacija nikakva. Računaj da su prvi gol dali greškom Maletića. Da nisu, vjerovatno bi bilo 1-0.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#2732 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Nadzorna_ploca »

Ja mogu reci za ekipu koja je na drugom mjestu da je dobra.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2733 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Generalno su dobri, ali u ovoj utakmici nisu bili dobri. Ja bih sačekao da odigraju utakmicu protiv Zrinjskog, Širokog i Sarajeva, pa da kažem nešto više. Svaka čast do sada, treba i ove "manje" klubove pobijediti.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#2734 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Nadzorna_ploca »

Ako u tim utakmicama izbore pozitivne rezultate onda ih to lansira medju prve favorite za titulu. Jer ocigledno je da igraju cvrsto i bez srljanja, a oni su svoj cilj ostvarili..opstanak u ligi.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2735 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

avetinja wrote:Ne mogu reći za Slobodu da su dobri ako su danas trebali zabiti 8 golova a oni zabili tek 2. 36 udaraca na gol. Ja ne znam kada se to u Ligi desilo. I na kraju samo 2-0, normalno da nije dobro. Realizacija nikakva. Računaj da su prvi gol dali greškom Maletića. Da nisu, vjerovatno bi bilo 1-0.
Mi danas 20 suteva i najmanje 3 zicera cista pa samo 2 gola, prije 2 sezone protiv Zvijezde 20 suteva bez gola, tako da ima uvijek neko gori ne brini se :mrgreen:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2736 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

todd_smith wrote:
avetinja wrote:Ne mogu reći za Slobodu da su dobri ako su danas trebali zabiti 8 golova a oni zabili tek 2. 36 udaraca na gol. Ja ne znam kada se to u Ligi desilo. I na kraju samo 2-0, normalno da nije dobro. Realizacija nikakva. Računaj da su prvi gol dali greškom Maletića. Da nisu, vjerovatno bi bilo 1-0.
Mi danas 20 suteva i najmanje 3 zicera cista pa samo 2 gola, prije 2 sezone protiv Zvijezde 20 suteva bez gola, tako da ima uvijek neko gori ne brini se :mrgreen:
Teško da može biti gore od ovog danas. Stvarno su imali nevjerovatnu dominaciju, ali realizacija je zakazala.

Ma jebo to, jesi li vidio Radnika? Nakon 8.kola, 3. na tabeli sa 15 bodova.

Izgleda da Zrinjo i danas drži svoju mrežu netaknutom.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#2737 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ZonFon »

Mene Radnik ne cudi, imaju finih para i strucnjaka na klupi. Uletili su u UEFA-in program za obnovu terena i uradili ga kvalitetno i to odmah daje rezultate.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2738 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

a mi sad radniku idemo, mrka kapa vjerovatno :oops:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#2739 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Nadzorna_ploca »

ZonFon wrote:Mene Radnik ne cudi, imaju finih para i strucnjaka na klupi. Uletili su u UEFA-in program za obnovu terena i uradili ga kvalitetno i to odmah daje rezultate.
Hajde hvala Bogu da su uradili, proslih godina nisu mogli travu pokositi.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2740 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Velez ispada iz lige, jbga steta zaista.

Radnik ce nas uzeti, siguran sam. Strucnjaka na klupi imaju, solidnu ekipu koja igra tvrdo jos od prosle sezone. Da nismo imali srece nikad ih ne bi ni uzeli prosle sezone, nista iznenadjujuce kako igraju ove sezone.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#2741 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nosara »

Kone realne... Sutra ce zabijelit... :-)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50659
Joined: 29/12/2005 01:20

#2742 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

todd_smith wrote: Alispahic ne moze uopce u istu recenicu sa igracima kao sto su Benko, Stepanov, Jajalo i Said, sto se tice talenta.
Ako se ne varam, ovo je jedna te ista recenica.
todd_smith wrote: Ali apsolutno nikako. I kada je igrao u sada vec svom "zenitu", ovi su opet za stepenicu vise bili ozbiljniji igraci. Evo primjer Said je sa 25kg viska i povracanjem na poluvremenu povaljao najjacu ekipu u ovoj ligi u tom trenutku za derbi na Kosevu. Jajalo u lezernom hodanju diktirao tempo protiv najjace ekipe u tom trenutku kada mo Zrinjski povaljali u Mostaru za Kup. To su ti igraci, Alispahic je imao jednu solidnu sezonu u ok ekipi u dobroj ligi i to mu je citava karijera. Ovdje je dosao kao pojacanje STRIKTNO na osnovu imena i nista vise, jer je dosao sa povredom, dosao je sa kilazom i dosao je sa sjebanom kondicijom, dosao je bez utakmice u nogama haman 2 pune godine i jos vaznije dosao je "besplatno" jer ga niko drugi nije zelio. I evo prosla je godina dana lik i dalje ima manje vise istu kilazu i istu kondiciju. Kako sad takav igrac moze biti pojacanje?

onaj komentar emigrazionea o stojcevu ni dijete ne bi shvatilo ozbiljno
Nisam ja ni tvrdio da su isti kvalitet. Pa vidis da spominjem i Barice, Purice i ostale. Moja je poenta da smo dosta doveli igraca koji su nekad bili top i onda ljohnuli sezonu-dvije. Pogledas im kad su bili na vrhuncu, te klubove u kojim su igrali, a onda pogledas zadnji klub i sezonu i vidis pad. Takav je i Alispahic, ali takvi su bili i drugi, pa su bili pun pogodak.
Jajalo sa Kelnom otisao u Cvajtu i tamo nije igrao. Benko otisao u Kinu. Delac iz Celzija posudjivan u sve losije klubove. Ikande od Milana, preko Izraela, do klupe. Stepanov od Porta i Malage do Kipra. Stojcev iz MLSa do Leotara. Baric iz Genta u Vojvodinu i klupu mescini tamo. Dzemo bio redovan reprezentativac jedno vrijeme. Al Bekic iz Dinama u GOSK. Itd. I eto Alispahic iz Dinama u drugi tim Rijeke. Pa Said iz Bremena do cvajte. I kod nas, vecina ovih su bili pojacanja. To ti govorim.

Inace strasni Stojcev, sta ono rece emigrazione jedan od najboljih igraca zadnjih 20 godina :lol: , je prosle sezone imao isti broj asistencija kao Radovac, ali i Puzigaca, Bilbija, i Krste. Znaci to je taj strasni Stojcev koji zna podvalit loptu. Dao jedan gol vise od Radovca, a Samir imao manju minutazu. Al je Samir propalitet je li.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2743 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

Znao je on podvaliti loptu, al znao je puno vise podvalit kontri protivniku iz kojih smo primali golove :D
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2744 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

mene iskreno rustemovic nicim nije odusevio, ne znam sta pojedinci vide u njemu.Sredina nam je najslabija karika bila danas, Rustemovic-Radovac.Tako sam to ja vidio, jedino borbenost je bila na nivou :D

da ponovim opet, almir bekic je roberto karlos za puzija, lijeva strana je fakat izgledala dobro sa bekicem i duljom.
User avatar
Capajebo
Posts: 22030
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#2745 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Capajebo »

1946--1987 wrote:mene iskreno rustemovic nicim nije odusevio, ne znam sta pojedinci vide u njemu.Sredina nam je najslabija karika bila danas, Rustemovic-Radovac.Tako sam to ja vidio, jedino borbenost je bila na nivou :D

da ponovim opet, almir bekic je roberto karlos za puzija, lijeva strana je fakat izgledala dobro sa bekicem i duljom.
Rustemovic ima skoro pa perfektne kretnje bez lopte, posebno sto se tice defanzivnih zadataka. Nije sve u fudbalu hlopta :D
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#2746 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Nadzorna_ploca »

Rustemovic je fajter, dobro fizicki spreman i adekvatan da se pobije na sredini terena. Sa loptom malo kuburi, vjerovatno je i nekontinuitet igranja malo ostavio uticaja ali generalno ja volim takve igrace.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2747 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Sta vam je, ovo protiv Borca je isto kao ono protiv Drine.

Znatno slabiji protivnik, magla se prodaje. I dalje nema sredine terena, Rustemovic ne moze sam drzati sredinu terena kada ti Radovac prodaje lopte lijevo i desno, ne moze jedan igrac to igrati, Kovacevic i Rustemovic moraju biti dva zadnja vezna i imati Ikandea ispred. Ili ako igramo 4-4-2, Kovacevic i Rustemovic na sredini terena. Jaci i defanzivniji par, za ofanzivu ionako imas Benku, Krstea, Duljevica, Okica, sta ti treba vise?

Duljevic napokon na pravoj strani tj lijevoj i da ulazi i suta desnom. Sve ostalo manje vise prosjek, imamo 10 kornera nema jedne ozbiljnije prilike. Kontre idu, mi svaku useremo. Okic i Krste primaju loptu u 16 ili pucaju pored gola ili je vracaju nazad.

Baric kao prosle sezone, imao jedno ubacivanje protiv Zrinjskog, ostalo karina, sada identicno protiv Borca ubaci sve ostalo lose igrao i odjednom prejjak.

Almir Bekic odlican u napadu, nazad onako. Ali jeste tesko biti dobar kada ti je mjerilo mrtvi Puzigaca.

Sasvim prosjecna partija, mora ovo DOSTA DOSTA bolje, Radnik ce biti jebena prepreka ako ovakav pristup budemo imali sljedece sedmice.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2748 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

ne slazem se sa centarsutevima, ovo je jedna od rijetkih utakmica i borac je jedna od rijetkih ekipa kojoj smo pravili probleme sa ubacivanjima i skokom, makar nesto :D
jebo ekipu koju mi nadskocimo :D
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2749 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

kako nije napredak ako si izgubio od jebene lukavice prije par dana a danas dobio borca, napredak je ocigledan :D
jbt. kad vidim da slavija gubi 4:0 u mostaru a da su nas dobili zlo mi, vjerovatno je sto im ne igra pedesetogodisnjak :-)
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2750 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

grijesi todd, ako je gledao obje utakmice svih 90 minuta morao je vidjeti ocigledan napredak i u igri.
Locked