Ali će biti i otvoreniji nazad jer tetkica gleda samo naprijedTomahawk11 wrote:Ima, ako kojim slucajem dodje do penala i tu sta bude.Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
Samo, Real na domacem i sa CR u sastavu ce imati malo vise od 2 prilike koje su imali veceras.
UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#2726 Re: Champions league 15/16
- sjedi 1
- Posts: 1296
- Joined: 26/10/2015 17:58
#2727 Re: Champions league 15/16
Na stotine miliona Eura i sjedne i s druge strane a hrkljuš žešći
I onda se neko počne žaliti recimo na prošlonedeljni derbi SArajevo-Željo kako nema kvaliteta a svi ukupno nemaju platu 100 milja maraka mjesečno
Ovo večeras je tri puta gore nego li nedeljni meč SA-Željo
Tuga...
I onda se neko počne žaliti recimo na prošlonedeljni derbi SArajevo-Željo kako nema kvaliteta a svi ukupno nemaju platu 100 milja maraka mjesečno
Ovo večeras je tri puta gore nego li nedeljni meč SA-Željo
Tuga...
Last edited by sjedi 1 on 26/04/2016 22:45, edited 1 time in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2728 Re: Champions league 15/16
Jasta ce.Dr Baltazar wrote:Ali će biti i otvoreniji nazad jer tetkica gleda samo naprijedTomahawk11 wrote:Ima, ako kojim slucajem dodje do penala i tu sta bude.Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
Samo, Real na domacem i sa CR u sastavu ce imati malo vise od 2 prilike koje su imali veceras.
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#2729 Re: Champions league 15/16
Popisam se ja na ekipu kao kad domacin u ovakoj bitnoj tekmi do gola kako treba nisu dosli..Ljudi kukaju na tekmu, pa sta ocekujete kad domacin nije ni pokusao ..Ako je iko imao sanse i to 3 zicera to je bio Real..U revansu Real hladno prolazi...Marcelo pokazao zasto je doktor fudbala..Hala Real Madrid!!Tomahawk11 wrote:Ima, ako kojim slucajem dodje do penala i tu sta bude.Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
Samo, Real na domacem i sa CR u sastavu ce imati malo vise od 2 prilike koje su imali veceras.
- p206
- Posts: 8420
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#2730 Re: Champions league 15/16
ko bi reko će da desetka kao Zidane, na klupi držati dvije desetke Isca i Jamesa.. James je bolji igrač i od Vasqeza i Jesea zajedno, a njemu na klupi
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2731 Re: Champions league 15/16
Ja to vidim ovako. City-ju dosao Real, pa su odigrali ko da su Almeria, ono da ne izgube od velikog Reala. Real svakako kratak za najboljeg igraca, samim tim kad imas City koji nece da igra i koji vise pazi svoj gol, imali smo prilicno dosadnu i nezanimljivu utakmicu.sjedi 1 wrote:Na stotine miliona Eura i sjedne i s druge strane a hrkljuš žešći
I onda se neko počne žaliti recimo na prošlonedeljni derbi SArajevo-Željo kako nema kvaliteta a svi ukupno nemaju platu 100 milja maraka mjesečno
Ovo večeras je tri puta gore nego li nedeljni meč SA-Željo
Tuga...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2732 Re: Champions league 15/16
James je na klupi iz drugih razloga. Lijencina. Previse se digao i umislio da je zvijezda, a da ne mora da radi. Zato grije klupu.p206 wrote:ko bi reko će da desetka kao Zidane, na klupi držati dvije desetke Isca i Jamesa.. James je bolji igrač i od Vasqeza i Jesea zajedno, a njemu na klupi
Za Isca mi nije jasno. Njega ni jedan trener ne vidi u prvoj postavi. Vazda rezerva, ko Guti svojevremeno. Mozda ima veze s tim sto Zidane radije igra sa igracima koji puno rade, kao Casemiro ili Kroos.
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#2733 Re: Champions league 15/16
Ma to nema veze sa Zidanom, to bi svaki trener uradio u ovako vaznoj tekmi..Trebali su mu radilice koji igraju u 4 pravca a Isco to nije..Tomahawk11 wrote:James je na klupi iz drugih razloga. Lijencina. Previse se digao i umislio da je zvijezda, a da ne mora da radi. Zato grije klupu.p206 wrote:ko bi reko će da desetka kao Zidane, na klupi držati dvije desetke Isca i Jamesa.. James je bolji igrač i od Vasqeza i Jesea zajedno, a njemu na klupi
Za Isca mi nije jasno. Njega ni jedan trener ne vidi u prvoj postavi. Vazda rezerva, ko Guti svojevremeno. Mozda ima veze s tim sto
Zidane radije igra sa igracima koji puno rade, kao Casemiro ili Kroos.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2734 Re: Champions league 15/16
Pa rekoh to maloprije, tesko je igrati sa ekipom koja je impresionirana svojim protivnikom i nema neku igru prema naprijed. To ovi Barcelonisti dobro znaju i prvi kukaju kad protiv njih igra ekipa koja ne napada, ali veceras su tu da otvaraju oci.Melbourne_Australia wrote:Popisam se ja na ekipu kao kad domacin u ovakoj bitnoj tekmi do gola kako treba nisu dosli..Ljudi kukaju na tekmu, pa sta ocekujete kad domacin nije ni pokusao ..Ako je iko imao sanse i to 3 zicera to je bio Real..U revansu Real hladno prolazi...Marcelo pokazao zasto je doktor fudbala..Hala Real Madrid!!Tomahawk11 wrote:Ima, ako kojim slucajem dodje do penala i tu sta bude.Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
Samo, Real na domacem i sa CR u sastavu ce imati malo vise od 2 prilike koje su imali veceras.
- ovo_malo_duse
- Posts: 3250
- Joined: 01/11/2006 12:59
- Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno
#2735 Re: Champions league 15/16
Ima hargijasa mog. Zizu uradio pravu stvar procitao Peleta ko veselu svesku. Napunio sredinu i odigrao na nulu , zato je i izveo Benzemu na poluvremenu i zatvorio De brune i Sterlinga i shity vise meda nije mogao. Rastimace ih real u Madridu, zivi bili pa vidjeli.Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2736 Re: Champions league 15/16
Dobro, ima i veze vaznost utakmice, a i nece ista ekipa na teren sa napadackim Rayom i Cityjem koji je pun defanzivaca.Melbourne_Australia wrote:
Ma to nema veze sa Zidanom, to bi svaki trener uradio u ovako vaznoj tekmi..Trebali su mu radilice koji igraju u 4 pravca a Isco to nije..
I Pelle je izasao sa Fernandinhom i Fernandom, pa niko ne kaze ni rijec na to.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43846
- Joined: 21/05/2012 22:46
#2737 Re: Champions league 15/16
U početku je bila priča kako Zidan strašno gotivi Isca i kako će se oko njega praviti ekipa...kad onoTomahawk11 wrote:James je na klupi iz drugih razloga. Lijencina. Previse se digao i umislio da je zvijezda, a da ne mora da radi. Zato grije klupu.p206 wrote:ko bi reko će da desetka kao Zidane, na klupi držati dvije desetke Isca i Jamesa.. James je bolji igrač i od Vasqeza i Jesea zajedno, a njemu na klupi
Za Isca mi nije jasno. Njega ni jedan trener ne vidi u prvoj postavi. Vazda rezerva, ko Guti svojevremeno. Mozda ima veze s tim sto Zidane radije igra sa igracima koji puno rade, kao Casemiro ili Kroos.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2738 Re: Champions league 15/16
Tacno. Isco je bio u Zidaneovim zamislima, ali onda je otkiro Casemira i Isco se preselio na klupu.AmiĐa_Idriz wrote:
U početku je bila priča kako Zidan strašno gotivi Isca i kako će se oko njega praviti ekipa...kad ono
- Jack Be Nimble
- Posts: 11653
- Joined: 15/01/2010 18:31
#2739 Re: Champions league 15/16
Treba ce se otvoriti u Maridu, sto ce dati sansu ovima na kontre.ovo_malo_duse wrote:Ima hargijasa mog. Zizu uradio pravu stvar procitao Peleta ko veselu svesku. Napunio sredinu i odigrao na nulu , zato je i izveo Benzemu na poluvremenu i zatvorio De brune i Sterlinga i shity vise meda nije mogao. Rastimace ih real u Madridu, zivi bili pa vidjeli.Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#2740 Re: Champions league 15/16
Marcelo je veceras pokazao zasto je igracina...Uglavnom u revansu ce biti lakse i jos jedno finale za najveci klub na svijetu..Tomahawk11 wrote:Dobro, ima i veze vaznost utakmice, a i nece ista ekipa na teren sa napadackim Rayom i Cityjem koji je pun defanzivaca.Melbourne_Australia wrote:
Ma to nema veze sa Zidanom, to bi svaki trener uradio u ovako vaznoj tekmi..Trebali su mu radilice koji igraju u 4 pravca a Isco to nije..
I Pelle je izasao sa Fernandinhom i Fernandom, pa niko ne kaze ni rijec na to.
- ovo_malo_duse
- Posts: 3250
- Joined: 01/11/2006 12:59
- Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno
#2741 Re: Champions league 15/16
Cisto sumnjam ali lopta je okrugla moze svasta bit. Kad Lester moze bit shampion, moze i Shity u finale LP ali ja igram keca u Madridu.Jack Be Nimble wrote:Treba ce se otvoriti u Maridu, sto ce dati sansu ovima na kontre.ovo_malo_duse wrote:Ima hargijasa mog. Zizu uradio pravu stvar procitao Peleta ko veselu svesku. Napunio sredinu i odigrao na nulu , zato je i izveo Benzemu na poluvremenu i zatvorio De brune i Sterlinga i shity vise meda nije mogao. Rastimace ih real u Madridu, zivi bili pa vidjeli.Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2742 Re: Champions league 15/16
Marcelo je danas najbolji ofanzivni lijevi bek. Tehnicki potkovan, brz, siguran. Od Roberta Carlosa najjaci sto se pojavio.Melbourne_Australia wrote:Marcelo je veceras pokazao zasto je igracina...Uglavnom u revansu ce biti lakse i jos jedno finale za najveci klub na svijetu..Tomahawk11 wrote:Dobro, ima i veze vaznost utakmice, a i nece ista ekipa na teren sa napadackim Rayom i Cityjem koji je pun defanzivaca.Melbourne_Australia wrote:
Ma to nema veze sa Zidanom, to bi svaki trener uradio u ovako vaznoj tekmi..Trebali su mu radilice koji igraju u 4 pravca a Isco to nije..
I Pelle je izasao sa Fernandinhom i Fernandom, pa niko ne kaze ni rijec na to.
Veceras jedan od boljih, definitivno.
-
klixo
- Posts: 2020
- Joined: 09/07/2012 03:28
#2743 Re: Champions league 15/16
Carvajal izrastao u igracinu, izvrsno igra svaku tekmu.
Danilo moze kufere pakovati.
Danilo moze kufere pakovati.
- Capajebo
- Posts: 22028
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#2744 Re: Champions league 15/16
Marcelo je odavno najbolji bek na svijetu 
Nakon Kramara naravno...
Nakon Kramara naravno...
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#2745 Re: Champions league 15/16
De brujne I aguero sa kontrama mogu dobro zajebat. Nije city toliko bez sansi koliko se predstavlja.
Ako ga real ne uvali u prvih pola sata za 1:0, bice svega
Sutra dva najodvratnija trenera, jedan na drugog. Opet sah
Ako ga real ne uvali u prvih pola sata za 1:0, bice svega
Sutra dva najodvratnija trenera, jedan na drugog. Opet sah
- Logovan
- Posts: 102720
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2746 Re: Champions league 15/16
Kako dosadna utakmica, šta je ono ljudi dragi.
Pa u prvom poluvremenu nije bilo prilike kako treba, nije bilo šuta poštenog ni sa jedne ni sa druge strane. U drugom Real stvorio 2-3 šanse, City iz slobodnjaka u sudijskoj nadoknadi i to je bilo to u čitavih 90. minuta. Ne mogu nikako da shvatim kako je Pepe fulio onu priliku.
Ako Ronaldo bude igrao u revanšu, Englezi se mogu pozdraviti sa finalom.
Ako Ronaldo bude igrao u revanšu, Englezi se mogu pozdraviti sa finalom.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11748
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#2747 Re: Champions league 15/16
Posebno De Bruyne. Da ga nije Carvajal u zadnjoj minuti hrvački zaustavio, moglo je svašta biti.duminjo wrote:De brujne I aguero sa kontrama mogu dobro zajebat. Nije city toliko bez sansi koliko se predstavlja.
Ako ga real ne uvali u prvih pola sata za 1:0, bice svega
Sutra dva najodvratnija trenera, jedan na drugog. Opet sah
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2748 Re: Champions league 15/16
Ah, zaboravljate da se u Madridu doktorirala kontra. Dok reknes keks 
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#2749 Re: Champions league 15/16
Ima do uzvratne. Ja se samo nadam da ga real nece zabiti u prvih bar 20 minuta.. Nista viseTomahawk11 wrote:Ah, zaboravljate da se u Madridu doktorirala kontra. Dok reknes keks
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#2750 Re: Champions league 15/16
Marcelo je danas najbolji ofanzivni lijevi bek. Tehnicki potkovan, brz, siguran. Od Roberta Carlosa najjaci sto se pojavio.Tomahawk11 wrote:Marcelo je veceras pokazao zasto je igracina...Uglavnom u revansu ce biti lakse i jos jedno finale za najveci klub na svijetu..Tomahawk11 wrote:Dobro, ima i veze vaznost utakmice, a i nece ista ekipa na teren sa napadackim Rayom i Cityjem koji je pun defanzivaca.Melbourne_Australia wrote:
Ma to nema veze sa Zidanom, to bi svaki trener uradio u ovako vaznoj tekmi..Trebali su mu radilice koji igraju u 4 pravca a Isco to nije..
I Pelle je izasao sa Fernandinhom i Fernandom, pa niko ne kaze ni rijec na to.
Veceras jedan od boljih, definitivno.[/quote]
Kad Alaba ode u penziju
