UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#2726 Re: Champions league 15/16

Post by Dr Baltazar »

Tomahawk11 wrote:
Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
Ima, ako kojim slucajem dodje do penala i tu sta bude.
Samo, Real na domacem i sa CR u sastavu ce imati malo vise od 2 prilike koje su imali veceras.
Ali će biti i otvoreniji nazad jer tetkica gleda samo naprijed ;-)
User avatar
sjedi 1
Posts: 1296
Joined: 26/10/2015 17:58

#2727 Re: Champions league 15/16

Post by sjedi 1 »

Na stotine miliona Eura i sjedne i s druge strane a hrkljuš žešći
I onda se neko počne žaliti recimo na prošlonedeljni derbi SArajevo-Željo kako nema kvaliteta a svi ukupno nemaju platu 100 milja maraka mjesečno
Ovo večeras je tri puta gore nego li nedeljni meč SA-Željo
Tuga...
Last edited by sjedi 1 on 26/04/2016 22:45, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2728 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Dr Baltazar wrote:
Tomahawk11 wrote:
Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
Ima, ako kojim slucajem dodje do penala i tu sta bude.
Samo, Real na domacem i sa CR u sastavu ce imati malo vise od 2 prilike koje su imali veceras.
Ali će biti i otvoreniji nazad jer tetkica gleda samo naprijed ;-)
Jasta ce.
Melbourne_Australia
Posts: 2768
Joined: 06/11/2012 14:20

#2729 Re: Champions league 15/16

Post by Melbourne_Australia »

Tomahawk11 wrote:
Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
Ima, ako kojim slucajem dodje do penala i tu sta bude.
Samo, Real na domacem i sa CR u sastavu ce imati malo vise od 2 prilike koje su imali veceras.
Popisam se ja na ekipu kao kad domacin u ovakoj bitnoj tekmi do gola kako treba nisu dosli..Ljudi kukaju na tekmu, pa sta ocekujete kad domacin nije ni pokusao ..Ako je iko imao sanse i to 3 zicera to je bio Real..U revansu Real hladno prolazi...Marcelo pokazao zasto je doktor fudbala..Hala Real Madrid!!
User avatar
p206
Posts: 8420
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#2730 Re: Champions league 15/16

Post by p206 »

ko bi reko će da desetka kao Zidane, na klupi držati dvije desetke Isca i Jamesa.. James je bolji igrač i od Vasqeza i Jesea zajedno, a njemu na klupi
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2731 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

sjedi 1 wrote:Na stotine miliona Eura i sjedne i s druge strane a hrkljuš žešći
I onda se neko počne žaliti recimo na prošlonedeljni derbi SArajevo-Željo kako nema kvaliteta a svi ukupno nemaju platu 100 milja maraka mjesečno
Ovo večeras je tri puta gore nego li nedeljni meč SA-Željo
Tuga...
Ja to vidim ovako. City-ju dosao Real, pa su odigrali ko da su Almeria, ono da ne izgube od velikog Reala. Real svakako kratak za najboljeg igraca, samim tim kad imas City koji nece da igra i koji vise pazi svoj gol, imali smo prilicno dosadnu i nezanimljivu utakmicu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2732 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

p206 wrote:ko bi reko će da desetka kao Zidane, na klupi držati dvije desetke Isca i Jamesa.. James je bolji igrač i od Vasqeza i Jesea zajedno, a njemu na klupi
James je na klupi iz drugih razloga. Lijencina. Previse se digao i umislio da je zvijezda, a da ne mora da radi. Zato grije klupu.
Za Isca mi nije jasno. Njega ni jedan trener ne vidi u prvoj postavi. Vazda rezerva, ko Guti svojevremeno. Mozda ima veze s tim sto Zidane radije igra sa igracima koji puno rade, kao Casemiro ili Kroos.
Melbourne_Australia
Posts: 2768
Joined: 06/11/2012 14:20

#2733 Re: Champions league 15/16

Post by Melbourne_Australia »

Tomahawk11 wrote:
p206 wrote:ko bi reko će da desetka kao Zidane, na klupi držati dvije desetke Isca i Jamesa.. James je bolji igrač i od Vasqeza i Jesea zajedno, a njemu na klupi
James je na klupi iz drugih razloga. Lijencina. Previse se digao i umislio da je zvijezda, a da ne mora da radi. Zato grije klupu.
Za Isca mi nije jasno. Njega ni jedan trener ne vidi u prvoj postavi. Vazda rezerva, ko Guti svojevremeno. Mozda ima veze s tim sto
Zidane radije igra sa igracima koji puno rade, kao Casemiro ili Kroos.
Ma to nema veze sa Zidanom, to bi svaki trener uradio u ovako vaznoj tekmi..Trebali su mu radilice koji igraju u 4 pravca a Isco to nije..
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2734 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Melbourne_Australia wrote:
Tomahawk11 wrote:
Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
Ima, ako kojim slucajem dodje do penala i tu sta bude.
Samo, Real na domacem i sa CR u sastavu ce imati malo vise od 2 prilike koje su imali veceras.
Popisam se ja na ekipu kao kad domacin u ovakoj bitnoj tekmi do gola kako treba nisu dosli..Ljudi kukaju na tekmu, pa sta ocekujete kad domacin nije ni pokusao ..Ako je iko imao sanse i to 3 zicera to je bio Real..U revansu Real hladno prolazi...Marcelo pokazao zasto je doktor fudbala..Hala Real Madrid!!
Pa rekoh to maloprije, tesko je igrati sa ekipom koja je impresionirana svojim protivnikom i nema neku igru prema naprijed. To ovi Barcelonisti dobro znaju i prvi kukaju kad protiv njih igra ekipa koja ne napada, ali veceras su tu da otvaraju oci.
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 3250
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#2735 Re: Champions league 15/16

Post by ovo_malo_duse »

Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
Ima hargijasa mog. Zizu uradio pravu stvar procitao Peleta ko veselu svesku. Napunio sredinu i odigrao na nulu , zato je i izveo Benzemu na poluvremenu i zatvorio De brune i Sterlinga i shity vise meda nije mogao. Rastimace ih real u Madridu, zivi bili pa vidjeli.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2736 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Melbourne_Australia wrote:
Ma to nema veze sa Zidanom, to bi svaki trener uradio u ovako vaznoj tekmi..Trebali su mu radilice koji igraju u 4 pravca a Isco to nije..
Dobro, ima i veze vaznost utakmice, a i nece ista ekipa na teren sa napadackim Rayom i Cityjem koji je pun defanzivaca.
I Pelle je izasao sa Fernandinhom i Fernandom, pa niko ne kaze ni rijec na to.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43846
Joined: 21/05/2012 22:46

#2737 Re: Champions league 15/16

Post by AmiĐa_Idriz »

Tomahawk11 wrote:
p206 wrote:ko bi reko će da desetka kao Zidane, na klupi držati dvije desetke Isca i Jamesa.. James je bolji igrač i od Vasqeza i Jesea zajedno, a njemu na klupi
James je na klupi iz drugih razloga. Lijencina. Previse se digao i umislio da je zvijezda, a da ne mora da radi. Zato grije klupu.
Za Isca mi nije jasno. Njega ni jedan trener ne vidi u prvoj postavi. Vazda rezerva, ko Guti svojevremeno. Mozda ima veze s tim sto Zidane radije igra sa igracima koji puno rade, kao Casemiro ili Kroos.
U početku je bila priča kako Zidan strašno gotivi Isca i kako će se oko njega praviti ekipa...kad ono :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2738 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

AmiĐa_Idriz wrote:
U početku je bila priča kako Zidan strašno gotivi Isca i kako će se oko njega praviti ekipa...kad ono :D
Tacno. Isco je bio u Zidaneovim zamislima, ali onda je otkiro Casemira i Isco se preselio na klupu.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#2739 Re: Champions league 15/16

Post by Jack Be Nimble »

ovo_malo_duse wrote:
Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
Ima hargijasa mog. Zizu uradio pravu stvar procitao Peleta ko veselu svesku. Napunio sredinu i odigrao na nulu , zato je i izveo Benzemu na poluvremenu i zatvorio De brune i Sterlinga i shity vise meda nije mogao. Rastimace ih real u Madridu, zivi bili pa vidjeli.
Treba ce se otvoriti u Maridu, sto ce dati sansu ovima na kontre.
Melbourne_Australia
Posts: 2768
Joined: 06/11/2012 14:20

#2740 Re: Champions league 15/16

Post by Melbourne_Australia »

Tomahawk11 wrote:
Melbourne_Australia wrote:
Ma to nema veze sa Zidanom, to bi svaki trener uradio u ovako vaznoj tekmi..Trebali su mu radilice koji igraju u 4 pravca a Isco to nije..
Dobro, ima i veze vaznost utakmice, a i nece ista ekipa na teren sa napadackim Rayom i Cityjem koji je pun defanzivaca.
I Pelle je izasao sa Fernandinhom i Fernandom, pa niko ne kaze ni rijec na to.
Marcelo je veceras pokazao zasto je igracina...Uglavnom u revansu ce biti lakse i jos jedno finale za najveci klub na svijetu..
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 3250
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#2741 Re: Champions league 15/16

Post by ovo_malo_duse »

Jack Be Nimble wrote:
ovo_malo_duse wrote:
Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
Ima hargijasa mog. Zizu uradio pravu stvar procitao Peleta ko veselu svesku. Napunio sredinu i odigrao na nulu , zato je i izveo Benzemu na poluvremenu i zatvorio De brune i Sterlinga i shity vise meda nije mogao. Rastimace ih real u Madridu, zivi bili pa vidjeli.
Treba ce se otvoriti u Maridu, sto ce dati sansu ovima na kontre.
Cisto sumnjam ali lopta je okrugla moze svasta bit. Kad Lester moze bit shampion, moze i Shity u finale LP ali ja igram keca u Madridu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2742 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Melbourne_Australia wrote:
Tomahawk11 wrote:
Melbourne_Australia wrote:
Ma to nema veze sa Zidanom, to bi svaki trener uradio u ovako vaznoj tekmi..Trebali su mu radilice koji igraju u 4 pravca a Isco to nije..
Dobro, ima i veze vaznost utakmice, a i nece ista ekipa na teren sa napadackim Rayom i Cityjem koji je pun defanzivaca.
I Pelle je izasao sa Fernandinhom i Fernandom, pa niko ne kaze ni rijec na to.
Marcelo je veceras pokazao zasto je igracina...Uglavnom u revansu ce biti lakse i jos jedno finale za najveci klub na svijetu..
Marcelo je danas najbolji ofanzivni lijevi bek. Tehnicki potkovan, brz, siguran. Od Roberta Carlosa najjaci sto se pojavio.
Veceras jedan od boljih, definitivno.
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#2743 Re: Champions league 15/16

Post by klixo »

Carvajal izrastao u igracinu, izvrsno igra svaku tekmu.
Danilo moze kufere pakovati.
User avatar
Capajebo
Posts: 22028
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#2744 Re: Champions league 15/16

Post by Capajebo »

Marcelo je odavno najbolji bek na svijetu :mrgreen:
Nakon Kramara naravno...
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#2745 Re: Champions league 15/16

Post by duminjo »

De brujne I aguero sa kontrama mogu dobro zajebat. Nije city toliko bez sansi koliko se predstavlja.
Ako ga real ne uvali u prvih pola sata za 1:0, bice svega :mrgreen:

Sutra dva najodvratnija trenera, jedan na drugog. Opet sah
User avatar
Logovan
Posts: 102720
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2746 Re: Champions league 15/16

Post by Logovan »

Kako dosadna utakmica, šta je ono ljudi dragi. :zid: Pa u prvom poluvremenu nije bilo prilike kako treba, nije bilo šuta poštenog ni sa jedne ni sa druge strane. U drugom Real stvorio 2-3 šanse, City iz slobodnjaka u sudijskoj nadoknadi i to je bilo to u čitavih 90. minuta. Ne mogu nikako da shvatim kako je Pepe fulio onu priliku. :-)

Ako Ronaldo bude igrao u revanšu, Englezi se mogu pozdraviti sa finalom.
Crvena Tifoza
Posts: 11748
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#2747 Re: Champions league 15/16

Post by Crvena Tifoza »

duminjo wrote:De brujne I aguero sa kontrama mogu dobro zajebat. Nije city toliko bez sansi koliko se predstavlja.
Ako ga real ne uvali u prvih pola sata za 1:0, bice svega :mrgreen:

Sutra dva najodvratnija trenera, jedan na drugog. Opet sah
Posebno De Bruyne. Da ga nije Carvajal u zadnjoj minuti hrvački zaustavio, moglo je svašta biti.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2748 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Ah, zaboravljate da se u Madridu doktorirala kontra. Dok reknes keks :izet:
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#2749 Re: Champions league 15/16

Post by duminjo »

Tomahawk11 wrote:Ah, zaboravljate da se u Madridu doktorirala kontra. Dok reknes keks :izet:
Ima do uzvratne. Ja se samo nadam da ga real nece zabiti u prvih bar 20 minuta.. Nista vise :mrgreen:
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#2750 Re: Champions league 15/16

Post by Dr Baltazar »

Tomahawk11 wrote:
Tomahawk11 wrote:
Melbourne_Australia wrote:
Ma to nema veze sa Zidanom, to bi svaki trener uradio u ovako vaznoj tekmi..Trebali su mu radilice koji igraju u 4 pravca a Isco to nije..
Dobro, ima i veze vaznost utakmice, a i nece ista ekipa na teren sa napadackim Rayom i Cityjem koji je pun defanzivaca.
I Pelle je izasao sa Fernandinhom i Fernandom, pa niko ne kaze ni rijec na to.
Marcelo je veceras pokazao zasto je igracina...Uglavnom u revansu ce biti lakse i jos jedno finale za najveci klub na svijetu..
Marcelo je danas najbolji ofanzivni lijevi bek. Tehnicki potkovan, brz, siguran. Od Roberta Carlosa najjaci sto se pojavio.
Veceras jedan od boljih, definitivno.[/quote]

Kad Alaba ode u penziju ;-)
Post Reply