Nema sise do americke.radostan dan wrote:sad kad zakuvam na onoj temi, jel bolja američka il ruska sisa...

Ova pokriva potrebe 101. vazdusno-desantne divizije. A uz to i sina doji. Sinu su 24 godine.
Nema sise do americke.radostan dan wrote:sad kad zakuvam na onoj temi, jel bolja američka il ruska sisa...

Ja sam stao na rusku stranu iz ciste zlobetnnt wrote:a zašto bi to Rusi napravili?Michio Kaku wrote: ispocetka dok je jeljcin vodio rusiju trajao je haos. ali kad je dosao putin rat se brzo okoncao. pogledaj sada slike groznog.
postoje mini nuklearne bombe koje lako mogu zbrisat cijelu zapadnu ukrajinu sa lica zemlje bez neke strasne radijacije za okolne zemlje. uvjeren sam da bi amerikanci to uradili da su u putinovoj poziciji kao sto su uradili u japanu ali po meni to je vise znak nemoci nego kontrole.
amerikanci gube rat u i iraku i afganistanu, nemoj da se zavaravas.
napadaju li Ukrajinci pa i Ameri Rusiju ili Rusku populaciju u Ukrajini?
zar ti nisu i Ukrajinci pravoslavna slavenska braća poput Rusa?
zašto ste vi Srbi stali na Rusku stranu?
pa nije valjda radi onog lopova Janukovića, pa da je on bio presjednik u Srbiji javno bi ga objesili hebote?
poštenoObjektivni navijac wrote: Ja sam stao na rusku stranu iz ciste zlobe![]()
![]()
poslat ce racku, Rusi su prevelik zalogaj cak i za Amere. sve je to igra, Rusi ce se namiriti ovdje, Ameri negdje drugo, tako to ide...ovo kmecanje Amera je samo predstava za javnost!!Challenger__ wrote:Obuma, šalji NATO, pade i Harkov!!
isto kao što su tvorci Kosova, samo što nevidite nigdje kod sebe nikakvu grešku, tako i u ovom slučaju, samo nastaviChallenger__ wrote:Obuma, Kerry i Biden - tvorci velike Rusije.
tnnt wrote:a zašto bi to Rusi napravili?Michio Kaku wrote: ispocetka dok je jeljcin vodio rusiju trajao je haos. ali kad je dosao putin rat se brzo okoncao. pogledaj sada slike groznog.
postoje mini nuklearne bombe koje lako mogu zbrisat cijelu zapadnu ukrajinu sa lica zemlje bez neke strasne radijacije za okolne zemlje. uvjeren sam da bi amerikanci to uradili da su u putinovoj poziciji kao sto su uradili u japanu ali po meni to je vise znak nemoci nego kontrole.
amerikanci gube rat u i iraku i afganistanu, nemoj da se zavaravas.
napadaju li Ukrajinci pa i Ameri Rusiju ili Rusku populaciju u Ukrajini?
zar ti nisu i Ukrajinci pravoslavna slavenska braća poput Rusa?
zašto ste vi Srbi stali na Rusku stranu?
pa nije valjda radi onog lopova Janukovića, pa da je on bio presjednik u Srbiji javno bi ga objesili hebote?
Mi iz Srbije možemo samo da posmatramo stvari i prepoznajemo ustaljene matrice...jon_jovi wrote: Licemjerstvo vas iz Srbije bi trebalo imati granica. Na jednoj strani vi ste sve korake preduzeli za ulazak u NATO i EU a na drugoj vi to pravo niječete Ukrajini. Vi ne priznajete okupaciju Kosova ali zagovarate okupaciju Krima.
TAd upravljo pjano Jelncin, sad je Medvedyev i Putin, sad mogu i drzavu popu Engelse da pojedu za koji mjesec, Bog samo zna sta je klika naumila vidis da Putinovi ljudi samo upravljanu ne Rusijom nego i svijetom. Amerika se vise nepita nizasta. Sirija prvi dokaz. Lavrov reko haj Obama prni ako smijes. Kinezi nemogu bez Rusa a, a Amerika se boji kine ko niko drugi na svijetu. Mozda zvico smijesno ali ti ja kazem kad bi putin trupe posla u Warsavu nebi niko smjeo da pisne a i Berlin. Od nuklerne rakete nece kugla stati sa rotieanjem ali hoce biti posljedica za porucija gle ljujne, a da se nesto dastricno siri i nije istina znaci tamo gdje mlatne i u kurgu od do 1.000km je haos. ostalo safe zona.tnnt wrote:pa Čečenaca je milijun i nešto sitno, i opet si izgubili Rusi desetke tisuća vojnika i stotine tenkova tamoZviz wrote:
AKo dodje do sukoba Kijevu nece ni Dresden biti ravan poslje bombarodvanja. To ce za 7 dana liciti Hirosimu. Sjeti te se Groznija.
Nisam za rat, nisu mi ni rusi pri srcu, a tako isto ni ameri ali neka treba i malo tim seljacima (cowboys) ocrtati liniju. Najsretnij bi bio kad bi neko i onoj Angeliki debeloj foki iz Berlina usta zacepijo.
kako ti to zamišljaš da će samo prošetati Ukrajinom?
mada samo pričamo nebuloze, oni će se skoncentrirati na Krim i glumiti da su u zaštiti Ruske manjine
tnnt wrote:pa pričamo o mogućim scenarijima, koji nisu nemogućiradostan dan wrote:sad kad zakuvam na onoj temi, jel bolja američka il ruska sisa...
i malo uspoređujemo, neznam šta je tebi sporno u svemu tome?
Michio Kaku wrote:
odakle ti ideja da sam ja srbin? mslis, samo srbin moze da bude na strani rusa? kontas rodi se covjek, kazu mu da je hrvat - odmah je za nijemce; rodi se bosnjak - znaci da je za turke ili amerikance; i rodi se srbin, mora biti za ruse.
debilizam.
ja nisam za ruse jer sam srbin ili slijepi antiamerikanac.
ja otkad znam za sebe bio sam prozapadni covjek - i danas sam. razlog sto sam za ruse je jednostavan. zato sto su (u ovom slucaju) u pravu i zato sto zapad srlja u propast.
za tvoju informaciju vecina iole obrazovanih amerikanaca, engleza, nijemaca, francuza su za ruse ovde. ako imaju i dan fakulteta.
ko je ovdje za amerikance su "white trash" odnosno bijelo neobrazovano patriotsko smece u americi koje gleda fox news i naravno nasi nafurani glupani koji misle da su rusi po defoltu losi momci i koji iz kompleksa misle da se identifikuju sa modernijom i vise cool stranom, a vecina nikad nisu ni bili u americi i vjerovatno nemaju njijednog amerikanca prijatelja.
dobro kakve sad veze white trash ima sa Ukrajinom, njezinim stanovnicima i njihovom sudbinom?Michio Kaku wrote: odakle ti ideja da sam ja srbin? mslis, samo srbin moze da bude na strani rusa? kontas rodi se covjek, kazu mu da je hrvat - odmah je za nijemce; rodi se bosnjak - znaci da je za turke ili amerikance; i rodi se srbin, mora biti za ruse.
debilizam.
ja nisam za ruse jer sam srbin ili slijepi antiamerikanac.
ja otkad znam za sebe bio sam prozapadni covjek - i danas sam. razlog sto sam za ruse je jednostavan. zato sto su (u ovom slucaju) u pravu i zato sto zapad srlja u propast.
za tvoju informaciju vecina iole obrazovanih amerikanaca, engleza, nijemaca, francuza su za ruse ovde. ako imaju i dan fakulteta.
ko je ovdje za amerikance su "white trash" odnosno bijelo neobrazovano patriotsko smece u americi koje gleda fox news i naravno nasi nafurani glupani koji misle da su rusi po defoltu losi momci i koji iz kompleksa misle da se identifikuju sa modernijom i vise cool stranom, a vecina nikad nisu ni bili u americi i vjerovatno nemaju njijednog amerikanca prijatelja.
Nije identičan.tnnt wrote: dobro kakve sad veze white trash ima sa Ukrajinom, njezinim stanovnicima i njihovom sudbinom?
malo si polupao lončiće prijatelju
ako si Bošnjak i to podržavaš, onda se nemaš šta ljutiti kada Srbi pripoje RS a Hrvati HB, slažeš li se?
jer ovo je identičan slučaj kao i u BiH
ja vidim samo u Rusima fašiste, koji iskorištavaju situaciju da bi degrabili komad kruhaHlapoje wrote:Na isti način kako su fašisti zauzeli Kijev, juče je pao Krim, danas Harkov, a sutra će Donbas, Donjeck ili neki drugi grad ili oblast...
I ko tu može nešto zameriti?
Većinska Ukrajina na kraju će sama shvatiti šta je ispravno...kao i uvek.
Haj ti na poljoprivredu, agrikulturu. Nisu ove teme za tebe.tnnt wrote:ja vidim samo u Rusima fašiste, koji iskorištavaju situaciju da bi degrabili komad kruha
hebiga djele nas nepremostive ideološke zapreke da bi se složili oko Ukrajine
identična stvar, postoji republika Srpska zar ne?Hlapoje wrote:Nije identičan.tnnt wrote: dobro kakve sad veze white trash ima sa Ukrajinom, njezinim stanovnicima i njihovom sudbinom?
malo si polupao lončiće prijatelju
ako si Bošnjak i to podržavaš, onda se nemaš šta ljutiti kada Srbi pripoje RS a Hrvati HB, slažeš li se?
jer ovo je identičan slučaj kao i u BiH
Ukrajina i BiH nisu identične države po uredjenju.