mad_max_ba wrote: Bili smo na pumpi u isto vrijeme
samo ja sam pjeske isao
Moderators: _BataZiv_0809, anex
mad_max_ba wrote: Bili smo na pumpi u isto vrijeme
Naravno da sam vozio auto sa multi link-om. Ko da je to baš neka mudrost uraditi kada imaš toliki izbor auta sa istim.condy wrote:
Multilink vješanje dolazi kod zadnjih modela Golfa/Octavije u jačim izvedbama motora, a ne samo u najjačoj verziji.
Da si vozio auto sa zadnjim multilink vješanjem, na prvu bi vidio razlike. VW ugrađiva u svoje kompakte multilink vješanje od 2004. godine, a francuzi nikad još. Focus je poznat kao auto sa dobro podešenim ovjesom, kao jako upravljiv auto, a jedan od ključnih razloga je upravo ovaj multilink pozadi. Za razliku od njih, C4 plovi cestom iznad 130 km/h, volan bezosjećajan, i previše lagan, a da ne govorim o zahtjevnijoj cesti. I onda izjaviš ne osjeti se razlikaNe osjeti onaj ko ih nikad nije vozio
Sve što ne nudi Citroen svodi se na to, ma to su sitnice, to se ne osjeti, to se ne vidi, to nije bitno...
Različite su nam želje.amar1994 wrote:Blago tebi , ja dok se/ako se skuckam za neki samurajski klasik , nestat ce fosilnih goriva![]()
, a vjerovatno ce i istruhnut svi
![]()
Sa srecom , prodaj stan i kupi premium kucu na poljinama![]()
citroen xm wrote:
Različite su nam želje.XM se kupuje za bukvalno 2000 KM, neće ga niko ni za tu cifru. Onda idu ulaganja koja se naberu, ali opet nije neka cifra. Recimo sve ukupno jedan G4 TDI crveno DI ocam.
![]()
O kući ozbiljno razmišljam, ali ne bih uz današnju elitu, preveliki sam ja papak za njih.

Ovakav al u lošem stanju ima na parkingu ispred Citroen salona u Vitezu, prošao prije pola sataamar1994 wrote:i to sto kazes vala , sto jes jescitroen xm wrote:MA šta se imam ljutiti.Kao što rekoh nekad prije, niti mi ga tata pravi niti živim od njihovog profita. Ionako većina stvari koje volim kod Citroena je umrlo davno.
![]()
Ali eto, koliko god to ne izgledalo tako, volim realnost.Sve je to potrošna roba moj Amare, sa sve manje emocija.
![]()
Nemoj se ni ti ljutiti, ali meni ta felga ništa ne znači. Više volim oksidiralu alu felgu nego trule blatobrane.![]()
![]()
ma salim se malo , ni je ni meni mazda , da Bogdom jest![]()
ovakva je bila , umro sam![]()
mislim da nece vise nikad ovakav auto napravit![]()
Dobar!NediM17 wrote:
Neki dan slikano u Visokom.
to je od sefa servisa.citroen xm wrote:OVNAK?
Ja znam da ima žuti GSX i bordo CX, koliko znam nema ajkula.
citroen xm wrote:Ako mislimo na istog čovjeka, nisu njegovi. On ima svoje primjerke. Bež G(S)A i sivi CX.
Ispred stoji CX, ne DS...osim ako to nije nešto novo od prošlog vikenda. Mogao se tu vidjeti i GS, GSX i Ami.condy wrote: Ovakav al u lošem stanju ima na parkingu ispred Citroen salona u Vitezu, prošao prije pola sata![]()
Koga interesuje nek pogleda.
'98-me ovakog bacio na otpad, nakon bezbroj pokusaja majstora da motor radi normalno.NediM17 wrote:
Neki dan slikano u Visokom.
Majstor je dobar, digao 300zx iz mrtvih sa nikakvim dijelovima, nadaleko poznat, brusi glavu, mijenjaj glavu, ventile, bregasta, drz-nedaj, auto kuha i trosi vodu. Na kraju tog zadnjeg pokusaja ni kilometar od kuce lom u motoru, potrosio para jos jednog sebe na popravke. Kazu vuci ti to gdje mu je mjesto.konektovan wrote:Je li to do majstora ili citroena????
Kakav si ti hejter, nevjerovatno.
na tim starim francuzima je uvijek bilo problema kad im se brusi glava ...u jednoj firmi smo imali kombija (atmo dizel) sa zbrusenom glavom...sve je ok dok mu temperatura stoji na pola,jel predje milimetar prema crvenom ode u iber turu,poslije toga nema ni ulja ni permanta u motoruNediM17 wrote:Jebes majstora kojem se motor prospe kilometar poslije radova na istom. To nije majstor nego karina, sto bi @Bitanga rekao, mijenjaĆ dijelova.
Do auta je što se pokvarilo, ali kvari sve svako. Od kvara do otpada je sve zasluga nesposobnog majstora i tebe koji mu očigledno previše vjeruješ.basicm wrote:Hahahhaa jok do majstora je dje ce citroen to!
Da ne bude da nema happy end, neko iz okolice ga je spakovao kasnije vjerovatno drugi motor stavljen i trljao ga je dugo, vidjao sam ga.
A neko rece da su izdrzljivi, jesu evo ne mozes cestom proci od njih, kakav G2.
Ne lozim vas, ali od ovog iskustva ta marka za mene nema nikakvo znacenje, da prave ne znam sta.