Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Mr. Brightside
- Posts: 31341
- Joined: 26/02/2011 13:07
#2726 Re: Juventus FC
kultarises se Amaurija i odmah prodises punim plucima














- vejza00
- Posts: 1438
- Joined: 08/08/2011 11:14
#2727 Re: Juventus FC
al zato dovedes jos veceg dundjera po imenu Boriello, beskorisnijeg frajera tesko da su mogli naci pa da su ga i po nasem parlamentu traziliMr. Brightside wrote:kultarises se Amaurija i odmah prodises punim plucima![]()
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2728 Re: Juventus FC
Juve vodi 2-0 i opet ih ganja po cijelom terenu, ne moze se Roma sastavit s loptom. Respect
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2729 Re: Juventus FC
lusi enriqe je trebao prije zamijeniti lamelu na romi 
- vejza00
- Posts: 1438
- Joined: 08/08/2011 11:14
#2730 Re: Juventus FC
jbg izgori lamelaManic Psycho wrote:lusi enriqe je trebao prije zamijeniti lamelu na romi
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2733 Re: Juventus FC
Fudbalska rapsodija
Zadnje dvije utakmice smo odigrali perfektno
Sa odlicnom formom i moralom idemo na Udinese.
Forza Conte!!! Forza Juve!!!
Zadnje dvije utakmice smo odigrali perfektno
Sa odlicnom formom i moralom idemo na Udinese.
Forza Conte!!! Forza Juve!!!
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2734 Re: Juventus FC
Jos jedna lijepa vijest za danas: Martin Caseres je nas novi igrac
Sutra su ljekarski i potpis. Posto je on non-EU igrac to znaci da za Januar Freddy Guarin otpada a vrata se ootvaraju za dolazak Kralja(Radje) Nainggolana
Sutra su ljekarski i potpis. Posto je on non-EU igrac to znaci da za Januar Freddy Guarin otpada a vrata se ootvaraju za dolazak Kralja(Radje) Nainggolana
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2735 Re: Juventus FC
Nadam se da ce bar Nainggolan doci onda.2407 wrote:Jos jedna lijepa vijest za danas: Martin Caseres je nas novi igrac![]()
Sutra su ljekarski i potpis. Posto je on non-EU igrac to znaci da za Januar Freddy Guarin otpada a vrata se ootvaraju za dolazak Kralja(Radje) Nainggolana
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2736 Re: Juventus FC
Predsjednik Cagliaria kaže da je dao riječ Marotti da će prodati Nainggolana Juventusu, ali tek na ljeto.
Jučer je održan sastanak između Marotte i predstavnika Cagliaria. Predsjednik kluba sa Sardinije je danas rekao:
"Postigao sam dogovor sa "starom damom". Ako oni ne promijene planove, Nainggolan će od juna nositi dres Juventusa. Dao sam riječ Marotti. Juventus Arena ga je očarala u utakmici protiv njih", rekao je Cellino.
Navodno bi transfer koštao ukupno 15 miliona €, a Cagliari je zainteresovan za neke Juventusove mlade igrače poput Sorensena, Immobilea, Marronea i naravno Ekdala.
Mlade igrace ni pod razno prodavati ni za 20 Nainggolana. Immobile ubija u Seriji B, Marrone ako ovako nastavi igrat ce u prvom sastavu uskoro, Giovinca vratiti nogama i rukama ako treba...imamo punu rezervu truhlovina pa nek Cagliari probere sebi
.
btw mustuluk, Amauri otisao
Jučer je održan sastanak između Marotte i predstavnika Cagliaria. Predsjednik kluba sa Sardinije je danas rekao:
"Postigao sam dogovor sa "starom damom". Ako oni ne promijene planove, Nainggolan će od juna nositi dres Juventusa. Dao sam riječ Marotti. Juventus Arena ga je očarala u utakmici protiv njih", rekao je Cellino.
Navodno bi transfer koštao ukupno 15 miliona €, a Cagliari je zainteresovan za neke Juventusove mlade igrače poput Sorensena, Immobilea, Marronea i naravno Ekdala.
Mlade igrace ni pod razno prodavati ni za 20 Nainggolana. Immobile ubija u Seriji B, Marrone ako ovako nastavi igrat ce u prvom sastavu uskoro, Giovinca vratiti nogama i rukama ako treba...imamo punu rezervu truhlovina pa nek Cagliari probere sebi
btw mustuluk, Amauri otisao
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2737 Re: Juventus FC
zato su oni dali bod cagliariu 
-
juventus
- Posts: 1098
- Joined: 26/05/2008 03:03
#2738 Re: Juventus FC
Samo gazi...idemo dalje...dajte Udinese... 
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2739 Re: Juventus FC
Nije to nista definitivno jos. Izgleda da su bile dvije opcije u igri Guarin - Astori ili Caseres - Nainggolan. U sljedecih par dana ce se znati sve definitivno za Radju.Cyrax wrote:Predsjednik Cagliaria kaže da je dao riječ Marotti da će prodati Nainggolana Juventusu, ali tek na ljeto.
Jučer je održan sastanak između Marotte i predstavnika Cagliaria. Predsjednik kluba sa Sardinije je danas rekao:
"Postigao sam dogovor sa "starom damom". Ako oni ne promijene planove, Nainggolan će od juna nositi dres Juventusa. Dao sam riječ Marotti. Juventus Arena ga je očarala u utakmici protiv njih", rekao je Cellino.
Navodno bi transfer koštao ukupno 15 miliona €, a Cagliari je zainteresovan za neke Juventusove mlade igrače poput Sorensena, Immobilea, Marronea i naravno Ekdala.
Mlade igrace ni pod razno prodavati ni za 20 Nainggolana. Immobile ubija u Seriji B, Marrone ako ovako nastavi igrat ce u prvom sastavu uskoro, Giovinca vratiti nogama i rukama ako treba...imamo punu rezervu truhlovina pa nek Cagliari probere sebi.
btw mustuluk, Amauri otisao
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2740 Re: Juventus FC
Evo sad sam malo uzeo da listam novosti i jos se definitivno nista ne zna. Nek je Amauri otisao jer za njegovu platu mozes dovesti svu cetvoricu hladno. Posto ce Nainggolan doci tek u julu znaci Fredi ili Caceres...nije lak izbor nikako.2407 wrote:
Nije to nista definitivno jos. Izgleda da su bile dvije opcije u igri Guarin - Astori ili Caseres - Nainggolan. U sljedecih par dana ce se znati sve definitivno za Radju.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2741 Re: Juventus FC

Jel to taj Totti?
-
juventus
- Posts: 1098
- Joined: 26/05/2008 03:03
#2742 Re: Juventus FC
Uživajte ljudi još malo u igrama Del Piera, neće ni on još dugo...gledajte svaku utakmicu u kojoj igra barem minutu...takav umjetnik i takav gospodin, s takvom elegancijom i profinjenošću neće se dugo pojaviti...takvi igrači su izumrli...Ale je zadnji predstavnik tog kova.
- Korisnicko ime
- Posts: 826
- Joined: 20/01/2006 16:38
- Location: Sarajevo
#2743 Re: Juventus FC
juventus wrote:Uživajte ljudi još malo u igrama Del Piera, neće ni on još dugo...gledajte svaku utakmicu u kojoj igra barem minutu...takav umjetnik i takav gospodin, s takvom elegancijom i profinjenošću neće se dugo pojaviti...takvi igrači su izumrli...Ale je zadnji predstavnik tog kova.
- hordash
- Posts: 419
- Joined: 29/03/2009 16:49
#2744 Re: Juventus FC
Uvijek je uzivancija gledati majstore poput Del Piera i Pirla. Juventus je odigrao odlicnu utakmicu sinoc ne dozvolivsi Romi da im ozbiljno zaprijeti.
- vejza00
- Posts: 1438
- Joined: 08/08/2011 11:14
#2745 Re: Juventus FC
to mozda u dresu juventusa, al on ce najvjerovatnije nastaviti karijeru negdje drugo van italije, al zato uvijek mozete pogledati utakmicu intera i vidjeti jos jednu nista manje vrijednu "evergreen" zvijezdu ZanetiaUživajte ljudi još malo u igrama Del Piera, neće ni on još dugo...gledajte svaku utakmicu u kojoj igra barem minutu...takav umjetnik i takav gospodin, s takvom elegancijom i profinjenošću neće se dugo pojaviti...takvi igrači su izumrli...Ale je zadnji predstavnik tog kova.
- Comrad
- Posts: 4326
- Joined: 17/04/2007 12:40
- Location: C:\Program files
#2746 Re: Juventus FC
Delpa bog.
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2747 Re: Juventus FC
Uvijek nam ostaje Miske sa tom gotovo uličnom elegancijom
To se u klubu ne uči 
Ne shvatam zašto se ne potrude i ne obnove del Pieru ugovor, bolji je igrač sigurno od Quagliarelle.
Ne shvatam zašto se ne potrude i ne obnove del Pieru ugovor, bolji je igrač sigurno od Quagliarelle.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2749 Re: Juventus FC
Caceres je novi igrac Juventusa.
Agent Aly Cissokhoa u petak ima sastanak s ljudima iz Juventusa.
Mogao bi ovo biti jako dobar mercato.
Agent Aly Cissokhoa u petak ima sastanak s ljudima iz Juventusa.
Mogao bi ovo biti jako dobar mercato.
-
student123
- Posts: 17
- Joined: 31/03/2008 02:12
#2750 Re: Juventus FC
Cisto sumnjam da ce biti ista od Cissokha, potpisat ce Caceres posudbu i to je to. Nama pored Caceresa treba jedan napadac da je klasa, kakav Borrielo kakvi bakraci, ostale pozicije imamo solidno popunjene. Naravno ljetni mercato ce morati biti malo jaci ako zelimo ostaviti ikakav utisak u LP.
