Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Mr. Brightside
Posts: 31341
Joined: 26/02/2011 13:07

#2726 Re: Juventus FC

Post by Mr. Brightside »

kultarises se Amaurija i odmah prodises punim plucima :lol:

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
User avatar
vejza00
Posts: 1438
Joined: 08/08/2011 11:14

#2727 Re: Juventus FC

Post by vejza00 »

Mr. Brightside wrote:kultarises se Amaurija i odmah prodises punim plucima :lol:

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
al zato dovedes jos veceg dundjera po imenu Boriello, beskorisnijeg frajera tesko da su mogli naci pa da su ga i po nasem parlamentu trazili
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2728 Re: Juventus FC

Post by missko »

Juve vodi 2-0 i opet ih ganja po cijelom terenu, ne moze se Roma sastavit s loptom. Respect
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2729 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

lusi enriqe je trebao prije zamijeniti lamelu na romi :lol:
User avatar
vejza00
Posts: 1438
Joined: 08/08/2011 11:14

#2730 Re: Juventus FC

Post by vejza00 »

Manic Psycho wrote:lusi enriqe je trebao prije zamijeniti lamelu na romi :lol:
jbg izgori lamela
User avatar
addoea
Posts: 113
Joined: 14/03/2007 20:44

#2731 Re: Juventus FC

Post by addoea »

Da se pridruzim i ja! ;-)
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2732 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

qjaer :thumbup: :D
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2733 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Fudbalska rapsodija 8-)

Zadnje dvije utakmice smo odigrali perfektno :-D

Sa odlicnom formom i moralom idemo na Udinese.

Forza Conte!!! Forza Juve!!!
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2734 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Jos jedna lijepa vijest za danas: Martin Caseres je nas novi igrac :thumbup:

Sutra su ljekarski i potpis. Posto je on non-EU igrac to znaci da za Januar Freddy Guarin otpada a vrata se ootvaraju za dolazak Kralja(Radje) Nainggolana :thumbup:
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2735 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

2407 wrote:Jos jedna lijepa vijest za danas: Martin Caseres je nas novi igrac :thumbup:

Sutra su ljekarski i potpis. Posto je on non-EU igrac to znaci da za Januar Freddy Guarin otpada a vrata se ootvaraju za dolazak Kralja(Radje) Nainggolana :thumbup:
Nadam se da ce bar Nainggolan doci onda.
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2736 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Predsjednik Cagliaria kaže da je dao riječ Marotti da će prodati Nainggolana Juventusu, ali tek na ljeto.

Jučer je održan sastanak između Marotte i predstavnika Cagliaria. Predsjednik kluba sa Sardinije je danas rekao:

"Postigao sam dogovor sa "starom damom". Ako oni ne promijene planove, Nainggolan će od juna nositi dres Juventusa. Dao sam riječ Marotti. Juventus Arena ga je očarala u utakmici protiv njih", rekao je Cellino.

Navodno bi transfer koštao ukupno 15 miliona €, a Cagliari je zainteresovan za neke Juventusove mlade igrače poput Sorensena, Immobilea, Marronea i naravno Ekdala.

Mlade igrace ni pod razno prodavati ni za 20 Nainggolana. Immobile ubija u Seriji B, Marrone ako ovako nastavi igrat ce u prvom sastavu uskoro, Giovinca vratiti nogama i rukama ako treba...imamo punu rezervu truhlovina pa nek Cagliari probere sebi :D.

btw mustuluk, Amauri otisao
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2737 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

zato su oni dali bod cagliariu :roll:
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#2738 Re: Juventus FC

Post by juventus »

Samo gazi...idemo dalje...dajte Udinese... :dance:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2739 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Cyrax wrote:Predsjednik Cagliaria kaže da je dao riječ Marotti da će prodati Nainggolana Juventusu, ali tek na ljeto.

Jučer je održan sastanak između Marotte i predstavnika Cagliaria. Predsjednik kluba sa Sardinije je danas rekao:

"Postigao sam dogovor sa "starom damom". Ako oni ne promijene planove, Nainggolan će od juna nositi dres Juventusa. Dao sam riječ Marotti. Juventus Arena ga je očarala u utakmici protiv njih", rekao je Cellino.

Navodno bi transfer koštao ukupno 15 miliona €, a Cagliari je zainteresovan za neke Juventusove mlade igrače poput Sorensena, Immobilea, Marronea i naravno Ekdala.

Mlade igrace ni pod razno prodavati ni za 20 Nainggolana. Immobile ubija u Seriji B, Marrone ako ovako nastavi igrat ce u prvom sastavu uskoro, Giovinca vratiti nogama i rukama ako treba...imamo punu rezervu truhlovina pa nek Cagliari probere sebi :D.

btw mustuluk, Amauri otisao
Nije to nista definitivno jos. Izgleda da su bile dvije opcije u igri Guarin - Astori ili Caseres - Nainggolan. U sljedecih par dana ce se znati sve definitivno za Radju.
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2740 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

2407 wrote:
Nije to nista definitivno jos. Izgleda da su bile dvije opcije u igri Guarin - Astori ili Caseres - Nainggolan. U sljedecih par dana ce se znati sve definitivno za Radju.
Evo sad sam malo uzeo da listam novosti i jos se definitivno nista ne zna. Nek je Amauri otisao jer za njegovu platu mozes dovesti svu cetvoricu hladno. Posto ce Nainggolan doci tek u julu znaci Fredi ili Caceres...nije lak izbor nikako.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2741 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Image
Jel to taj Totti? 8-)
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#2742 Re: Juventus FC

Post by juventus »

Uživajte ljudi još malo u igrama Del Piera, neće ni on još dugo...gledajte svaku utakmicu u kojoj igra barem minutu...takav umjetnik i takav gospodin, s takvom elegancijom i profinjenošću neće se dugo pojaviti...takvi igrači su izumrli...Ale je zadnji predstavnik tog kova.
User avatar
Korisnicko ime
Posts: 826
Joined: 20/01/2006 16:38
Location: Sarajevo

#2743 Re: Juventus FC

Post by Korisnicko ime »

juventus wrote:Uživajte ljudi još malo u igrama Del Piera, neće ni on još dugo...gledajte svaku utakmicu u kojoj igra barem minutu...takav umjetnik i takav gospodin, s takvom elegancijom i profinjenošću neće se dugo pojaviti...takvi igrači su izumrli...Ale je zadnji predstavnik tog kova.
:thumbup:
User avatar
hordash
Posts: 419
Joined: 29/03/2009 16:49

#2744 Re: Juventus FC

Post by hordash »

Uvijek je uzivancija gledati majstore poput Del Piera i Pirla. Juventus je odigrao odlicnu utakmicu sinoc ne dozvolivsi Romi da im ozbiljno zaprijeti.
User avatar
vejza00
Posts: 1438
Joined: 08/08/2011 11:14

#2745 Re: Juventus FC

Post by vejza00 »

Uživajte ljudi još malo u igrama Del Piera, neće ni on još dugo...gledajte svaku utakmicu u kojoj igra barem minutu...takav umjetnik i takav gospodin, s takvom elegancijom i profinjenošću neće se dugo pojaviti...takvi igrači su izumrli...Ale je zadnji predstavnik tog kova.
to mozda u dresu juventusa, al on ce najvjerovatnije nastaviti karijeru negdje drugo van italije, al zato uvijek mozete pogledati utakmicu intera i vidjeti jos jednu nista manje vrijednu "evergreen" zvijezdu Zanetia ;-) :dance:
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#2746 Re: Juventus FC

Post by Comrad »

Delpa bog.
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2747 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

Uvijek nam ostaje Miske sa tom gotovo uličnom elegancijom :D To se u klubu ne uči :D

Ne shvatam zašto se ne potrude i ne obnove del Pieru ugovor, bolji je igrač sigurno od Quagliarelle.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2748 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2749 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Caceres je novi igrac Juventusa.

Agent Aly Cissokhoa u petak ima sastanak s ljudima iz Juventusa.

Mogao bi ovo biti jako dobar mercato.
student123
Posts: 17
Joined: 31/03/2008 02:12

#2750 Re: Juventus FC

Post by student123 »

Cisto sumnjam da ce biti ista od Cissokha, potpisat ce Caceres posudbu i to je to. Nama pored Caceresa treba jedan napadac da je klasa, kakav Borrielo kakvi bakraci, ostale pozicije imamo solidno popunjene. Naravno ljetni mercato ce morati biti malo jaci ako zelimo ostaviti ikakav utisak u LP.
Post Reply