Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#27226 Re: Utakmice.

Post by north »

Apsolutno..ako budemo igrali oprezno s kalkulacijama kao i bod je ok zbog tabele zalutace frljoka kao neka kazna s neba pa mozemo i popusiti i napraviti dramu sebi u nastavku...igraci i strucni stab moraju znati sta nosi pobjeda...95% titula zavrsena...zato od prve minute silovito krenuti ko nikad u ovoj sezoni...nismo pod velikim pritiskom i ne treba kalkulisati sto bi vjerovatno trebali da je razlika 2-3 boda..
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27227 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

mirza_15 wrote:
Leopard_SA wrote:Nadam se da je jucerasnja igra i rezultat bili samo plod umora.
Sljedeca utakmica ce puno toga rijesiti. Ako pobjedimo, tesko da ce se i zrinjski boriti vise da nas stigne jer 11 bodova na devet kola do kraja je gotovo nemoguce stici.
Inace, kao sto kolege iznad kazu, pozicija golmana je i za sljedecu sezonu popunjena i nadam se da ce Husref nastaviti sa praksom davanja vece minutaze momcima sa akademije.
Da li neko zna sta se planira uraditi po pitanju novog stopera jer Mujakic na ljeto ide
Znam da je priča šbb-kbb, ali kada bi pobijedili to bi bilo +12. Ostane 9 kola. Pod uslovom da Zrinjski pobijedi svih 9 mi bi morali kiksati u 5 od 9 i to da od tih 5 budu barem 3 poraza. U čitavoj sezoni, do sad, imamo 2. U slučaju pobjede imali bi 16 neosvojenih bodova u 24 kola, a morali bi prosuti 13 u preostalih 9. U slučaju pobjede prvenstvo je završeno.
ABd necemo vise nikako kiksati do kraja, a ionako kako se sezona blizi kraju imacemo sve slabije protivnike
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27228 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

north wrote:Apsolutno..ako budemo igrali oprezno s kalkulacijama kao i bod je ok zbog tabele zalutace frljoka kao neka kazna s neba pa mozemo i popusiti i napraviti dramu sebi u nastavku...igraci i strucni stab moraju znati sta nosi pobjeda...95% titula zavrsena...zato od prve minute silovito krenuti ko nikad u ovoj sezoni...nismo pod velikim pritiskom i ne treba kalkulisati sto bi vjerovatno trebali da je razlika 2-3 boda..
koliko jos do kraja ima? 10 utakmica?
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27229 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

todd_smith wrote:
north wrote:Apsolutno..ako budemo igrali oprezno s kalkulacijama kao i bod je ok zbog tabele zalutace frljoka kao neka kazna s neba pa mozemo i popusiti i napraviti dramu sebi u nastavku...igraci i strucni stab moraju znati sta nosi pobjeda...95% titula zavrsena...zato od prve minute silovito krenuti ko nikad u ovoj sezoni...nismo pod velikim pritiskom i ne treba kalkulisati sto bi vjerovatno trebali da je razlika 2-3 boda..
koliko jos do kraja ima? 10 utakmica?
Da.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27230 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

pa ne znam odakle mu onda racunica da je 95% zavrseno :mrgreen:

recimo da uzmemo zrinjski, idemo na +12 sa 9 utakmica do kraja, imas jos zelju, siroki...2 te utakmice zajebes i sta si dobio :mrgreen:

od utakmice do utakmice samo, vjerujem ovim momcima da mogu privesti kraju, jedino sto se treba cuvati i imati na umu da ova ekipa nema igraca koji je bio sampion sem 2-3 njih. Iskustvo je ogroman faktor kada je u pitanju ovaj zavrsni dio sezone. Pogledaj Liverpool :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27231 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Poenta je da Zrinjski neće sve dobiti do kraja.
Imaju i oni i Široki i Želju, a dolaze nama.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27232 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Tomahawk11 wrote:Poenta je da Zrinjski neće sve dobiti do kraja.
Imaju i oni i Široki i Želju, a dolaze nama.
ko se opece i u jogurt puse :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27233 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Stoji i ta, nema slavlja dok je zec u šumi, sam ražanj ništa ne garantuje :D
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27234 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Tomahawk11 wrote:Poenta je da Zrinjski neće sve dobiti do kraja.
Imaju i oni i Široki i Želju, a dolaze nama.
Premijer liga Bosne i Hercegovine - Place where amazing happens
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#27235 Re: Utakmice.

Post by tcz »

dobiti Zrinjski, Zeljeznicar i Široki i idemo lagno :bih: :gunjastajl:
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27236 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Sutra prijateljska utakmica protiv NK TOŠK

https://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/su ... AcotJ_1op8
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27237 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Priprema za finale Kupa :skoljka:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27238 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Subota u 19:00...ko je skonto taj termin :shock:
Trebaće se obući ko na Himalaje :skoljka:
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27239 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Je l' to jedini problem da se ne dođe na utakmicu? :oops: :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27240 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Početni sastav FK Sarajevo u prijateljskoj utakmici protiv ekipe TOŠK-a: Dizdarević, Šofranac, Dupovac, Resić, Djokanović, Kapić, Mustafić, Šišić, Velkoski, Cruz i Handžić.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27241 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

16' | FK Sarajevo - NK TOŠK Tešanj 0-1. Strijelac pogotka Mujagić.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27242 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Logovan wrote:Je l' to jedini problem da se ne dođe na utakmicu? :oops: :mrgreen:
Pa eto, vidio si posjetu sa Krupom zadnje kolo i s tom istom Krupom dva kola ranije.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27243 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:
Logovan wrote:Je l' to jedini problem da se ne dođe na utakmicu? :oops: :mrgreen:
Pa eto, vidio si posjetu sa Krupom zadnje kolo i s tom istom Krupom dva kola ranije.
Pitam samo, rekoh da nema još koji. :D I dalje TOŠK vodi sa 1:0. :skoljka:

50' | Mustafić nije iskoristio jedanaesterac za FK Sarajevo. Prethodno je nad Cruzom napravljen prekršaj.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27244 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

1:1 Adukor.
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27245 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

mirza_15 wrote:1:1 Adukor.
Asistirao Salčin. :thumbup:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27246 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

8-)


Image
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27247 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Pomjerena prva utakmica kupa sa Slogom za sedam dana. Tamam da odmorimo i iskarindjamo komsije na "Bazi sa sest-sedam poraza".
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27248 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Prva utakmica: 10. aprila
Revanš: 17. aprila

Sarajevo - Zrinjski
Željezničar - Sarajevo
Sloga - Sarajevo
Sarajevo - Široki Brijeg
Sarajevo - Sloga
:thumbup:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#27249 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Danas pravi ispit zrelosti. Pobjeda bi gotovo sigurno znacila titulu. Tacno je da ima jos 9 kola do kraja ali to bi znacilo da bi oni morali sve pobjediti do kraja a mi 5 izgubiti sto je ono...domen SF :-)

Bod bi bio nastavak "ganjanja" ali opet bi oni morali sve pobjediti a mi 4 izgubiti ;-)

Znaci, samo ne smijemo izgubiti jer bi onda fakat napravili veresiju od onoga sto smo radili cijelo prvenstvo
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27250 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Šta god da se desi večeras mi smo i dalje prvi kandidati za titulu. Sa pobjedom je gotovo jer u narednih 9 kola moramo kiksati 5 puta (od toga izgubiti barem 3), a da zrinjski sve dobije što je teško i zamisliti. Sa remijem moramo kiksati u 4 (najmanje 2 poraza) a da Zrinjski sve dobije. Poraz bi zakuhao situaciju, ali i u tom slučaju imamo 6 bodova i u dosta boljoj situaciji smo od Zrinjskog.
Post Reply