Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#27226 Re: Utakmice.
Apsolutno..ako budemo igrali oprezno s kalkulacijama kao i bod je ok zbog tabele zalutace frljoka kao neka kazna s neba pa mozemo i popusiti i napraviti dramu sebi u nastavku...igraci i strucni stab moraju znati sta nosi pobjeda...95% titula zavrsena...zato od prve minute silovito krenuti ko nikad u ovoj sezoni...nismo pod velikim pritiskom i ne treba kalkulisati sto bi vjerovatno trebali da je razlika 2-3 boda..
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27227 Re: Utakmice.
ABd necemo vise nikako kiksati do kraja, a ionako kako se sezona blizi kraju imacemo sve slabije protivnikemirza_15 wrote:Znam da je priča šbb-kbb, ali kada bi pobijedili to bi bilo +12. Ostane 9 kola. Pod uslovom da Zrinjski pobijedi svih 9 mi bi morali kiksati u 5 od 9 i to da od tih 5 budu barem 3 poraza. U čitavoj sezoni, do sad, imamo 2. U slučaju pobjede imali bi 16 neosvojenih bodova u 24 kola, a morali bi prosuti 13 u preostalih 9. U slučaju pobjede prvenstvo je završeno.Leopard_SA wrote:Nadam se da je jucerasnja igra i rezultat bili samo plod umora.
Sljedeca utakmica ce puno toga rijesiti. Ako pobjedimo, tesko da ce se i zrinjski boriti vise da nas stigne jer 11 bodova na devet kola do kraja je gotovo nemoguce stici.
Inace, kao sto kolege iznad kazu, pozicija golmana je i za sljedecu sezonu popunjena i nadam se da ce Husref nastaviti sa praksom davanja vece minutaze momcima sa akademije.
Da li neko zna sta se planira uraditi po pitanju novog stopera jer Mujakic na ljeto ide
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#27228 Re: Utakmice.
koliko jos do kraja ima? 10 utakmica?north wrote:Apsolutno..ako budemo igrali oprezno s kalkulacijama kao i bod je ok zbog tabele zalutace frljoka kao neka kazna s neba pa mozemo i popusiti i napraviti dramu sebi u nastavku...igraci i strucni stab moraju znati sta nosi pobjeda...95% titula zavrsena...zato od prve minute silovito krenuti ko nikad u ovoj sezoni...nismo pod velikim pritiskom i ne treba kalkulisati sto bi vjerovatno trebali da je razlika 2-3 boda..
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27229 Re: Utakmice.
Da.todd_smith wrote:koliko jos do kraja ima? 10 utakmica?north wrote:Apsolutno..ako budemo igrali oprezno s kalkulacijama kao i bod je ok zbog tabele zalutace frljoka kao neka kazna s neba pa mozemo i popusiti i napraviti dramu sebi u nastavku...igraci i strucni stab moraju znati sta nosi pobjeda...95% titula zavrsena...zato od prve minute silovito krenuti ko nikad u ovoj sezoni...nismo pod velikim pritiskom i ne treba kalkulisati sto bi vjerovatno trebali da je razlika 2-3 boda..
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#27230 Re: Utakmice.
pa ne znam odakle mu onda racunica da je 95% zavrseno
recimo da uzmemo zrinjski, idemo na +12 sa 9 utakmica do kraja, imas jos zelju, siroki...2 te utakmice zajebes i sta si dobio
od utakmice do utakmice samo, vjerujem ovim momcima da mogu privesti kraju, jedino sto se treba cuvati i imati na umu da ova ekipa nema igraca koji je bio sampion sem 2-3 njih. Iskustvo je ogroman faktor kada je u pitanju ovaj zavrsni dio sezone. Pogledaj Liverpool
recimo da uzmemo zrinjski, idemo na +12 sa 9 utakmica do kraja, imas jos zelju, siroki...2 te utakmice zajebes i sta si dobio
od utakmice do utakmice samo, vjerujem ovim momcima da mogu privesti kraju, jedino sto se treba cuvati i imati na umu da ova ekipa nema igraca koji je bio sampion sem 2-3 njih. Iskustvo je ogroman faktor kada je u pitanju ovaj zavrsni dio sezone. Pogledaj Liverpool
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#27231 Re: Utakmice.
Poenta je da Zrinjski neće sve dobiti do kraja.
Imaju i oni i Široki i Želju, a dolaze nama.
Imaju i oni i Široki i Želju, a dolaze nama.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#27232 Re: Utakmice.
ko se opece i u jogurt puseTomahawk11 wrote:Poenta je da Zrinjski neće sve dobiti do kraja.
Imaju i oni i Široki i Želju, a dolaze nama.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#27233 Re: Utakmice.
Stoji i ta, nema slavlja dok je zec u šumi, sam ražanj ništa ne garantuje 
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27234 Re: Utakmice.
Premijer liga Bosne i Hercegovine - Place where amazing happensTomahawk11 wrote:Poenta je da Zrinjski neće sve dobiti do kraja.
Imaju i oni i Široki i Želju, a dolaze nama.
-
tcz
- Posts: 1747
- Joined: 15/07/2005 12:28
#27235 Re: Utakmice.
dobiti Zrinjski, Zeljeznicar i Široki i idemo lagno

- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#27237 Re: Utakmice.
Priprema za finale Kupa 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#27238 Re: Utakmice.
Subota u 19:00...ko je skonto taj termin
Trebaće se obući ko na Himalaje
Trebaće se obući ko na Himalaje
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27239 Re: Utakmice.
Je l' to jedini problem da se ne dođe na utakmicu?

- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27240 Re: Utakmice.
Početni sastav FK Sarajevo u prijateljskoj utakmici protiv ekipe TOŠK-a: Dizdarević, Šofranac, Dupovac, Resić, Djokanović, Kapić, Mustafić, Šišić, Velkoski, Cruz i Handžić.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27241 Re: Utakmice.
16' | FK Sarajevo - NK TOŠK Tešanj 0-1. Strijelac pogotka Mujagić.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#27242 Re: Utakmice.
Pa eto, vidio si posjetu sa Krupom zadnje kolo i s tom istom Krupom dva kola ranije.Logovan wrote:Je l' to jedini problem da se ne dođe na utakmicu?![]()
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27243 Re: Utakmice.
Pitam samo, rekoh da nema još koji.Tomahawk11 wrote:Pa eto, vidio si posjetu sa Krupom zadnje kolo i s tom istom Krupom dva kola ranije.Logovan wrote:Je l' to jedini problem da se ne dođe na utakmicu?![]()
50' | Mustafić nije iskoristio jedanaesterac za FK Sarajevo. Prethodno je nad Cruzom napravljen prekršaj.
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27245 Re: Utakmice.
Asistirao Salčin.mirza_15 wrote:1:1 Adukor.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27247 Re: Utakmice.
Pomjerena prva utakmica kupa sa Slogom za sedam dana. Tamam da odmorimo i iskarindjamo komsije na "Bazi sa sest-sedam poraza".
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27248 Re: Utakmice.
Prva utakmica: 10. aprila
Revanš: 17. aprila
Sarajevo - Zrinjski
Željezničar - Sarajevo
Sloga - Sarajevo
Sarajevo - Široki Brijeg
Sarajevo - Sloga

Revanš: 17. aprila
Sarajevo - Zrinjski
Željezničar - Sarajevo
Sloga - Sarajevo
Sarajevo - Široki Brijeg
Sarajevo - Sloga
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#27249 Re: Utakmice.
Danas pravi ispit zrelosti. Pobjeda bi gotovo sigurno znacila titulu. Tacno je da ima jos 9 kola do kraja ali to bi znacilo da bi oni morali sve pobjediti do kraja a mi 5 izgubiti sto je ono...domen SF
Bod bi bio nastavak "ganjanja" ali opet bi oni morali sve pobjediti a mi 4 izgubiti
Znaci, samo ne smijemo izgubiti jer bi onda fakat napravili veresiju od onoga sto smo radili cijelo prvenstvo
Bod bi bio nastavak "ganjanja" ali opet bi oni morali sve pobjediti a mi 4 izgubiti
Znaci, samo ne smijemo izgubiti jer bi onda fakat napravili veresiju od onoga sto smo radili cijelo prvenstvo
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27250 Re: Utakmice.
Šta god da se desi večeras mi smo i dalje prvi kandidati za titulu. Sa pobjedom je gotovo jer u narednih 9 kola moramo kiksati 5 puta (od toga izgubiti barem 3), a da zrinjski sve dobije što je teško i zamisliti. Sa remijem moramo kiksati u 4 (najmanje 2 poraza) a da Zrinjski sve dobije. Poraz bi zakuhao situaciju, ali i u tom slučaju imamo 6 bodova i u dosta boljoj situaciji smo od Zrinjskog.

