jezik pregrizaoLogovan wrote:Ima ona ispred Druge gimnazije ili je i to rezervisano za neki stambeno-poslovni kompleks.Angel_of... wrote:Nema
Novogradnja u Sarajevu?
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#2701 Re: Novogradnja u Sarajevu?
- muha_sa
- Posts: 140387
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#2702 Re: Novogradnja u Sarajevu?
sve su prilike da je i ono neko bezecovoDaffyDuck wrote:jezik pregrizaoLogovan wrote:Ima ona ispred Druge gimnazije ili je i to rezervisano za neki stambeno-poslovni kompleks.Angel_of... wrote:Nema![]()
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#2703 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Angel_of... wrote:Zna li neko zasto nije pocela gradnja Sarajevo Towera?![]()
Inace, na mail su mi poslali link za anketu, kao koji bi stan, spratnost, orjentaciju...
Zalio se Rama Glas na rjesenje, slucaj je na sudu
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#2704 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Hoce li se nagoditi? Kad bi mogla poceti gradnja?mario001 wrote:Angel_of... wrote:Zna li neko zasto nije pocela gradnja Sarajevo Towera?![]()
Inace, na mail su mi poslali link za anketu, kao koji bi stan, spratnost, orjentaciju...
Zalio se Rama Glas na rjesenje, slucaj je na sudu
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
#2705 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Cim ih to interesuje znaci da su jos u fazi planiranjaAngel_of... wrote:Zna li neko zasto nije pocela gradnja Sarajevo Towera?![]()
Inace, na mail su mi poslali link za anketu, kao koji bi stan, spratnost, orjentaciju...
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
#2706 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Prica se da se planira izmjestanje groblja Bare a radi naravno izgradnje stambeno-poslovnih zgrada jer je lokacija prva liga, osuncana, blizu centra, nije veliko brdo... ozbiljno govorim! 
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#2707 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Nece, slucaj je na sudu vec 5 mjesecileo karan wrote:Hoce li se nagoditi? Kad bi mogla poceti gradnja?mario001 wrote:Angel_of... wrote:Zna li neko zasto nije pocela gradnja Sarajevo Towera?![]()
Inace, na mail su mi poslali link za anketu, kao koji bi stan, spratnost, orjentaciju...
Zalio se Rama Glas na rjesenje, slucaj je na sudu
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2708 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Daj Bože da griješim, ali moje mišljenje je da će tamo u narednih 5-10 godina izrasti neka zgrada ili više njih.DaffyDuck wrote:jezik pregrizaoLogovan wrote:Ima ona ispred Druge gimnazije ili je i to rezervisano za neki stambeno-poslovni kompleks.Angel_of... wrote:Nema![]()
- Angel_of...
- Posts: 311
- Joined: 24/07/2009 18:43
#2709 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Imam neke polu-provjerene informacije da su se dogovorili,da Ramaglas seli vec...
- Haris.ba
- Posts: 35284
- Joined: 08/09/2005 20:08
#2710 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Neće se ništa graditi u parku kod Druge gimnazije. Smetalo bi pogledu i svjetlosti jednom našem sugrađaninu koji tu blizu ima kuću. 
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#2711 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Pa mislim da je tu u igri posao, staklena fasada je na samom tornju,Angel_of... wrote:Imam neke polu-provjerene informacije da su se dogovorili,da Ramaglas seli vec...
Ne znam zasto je doslo do toga jer su te firme uspjesno suradjivale na SCC-u
- Truba
- Posts: 93802
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2712 Re: Novogradnja u Sarajevu?

japanska tibra
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2713 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Oni su makar nekim redom zgrade izgradili, a ne k'o naša Tibra. 
-
MrShadow
- Posts: 564
- Joined: 02/01/2011 13:56
#2714 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Zna li neko jel se planira gradnja trece zgrade ispred 2 objekta " Pionirska dolina " ?
Ima jos malo slobodnog prostora pa se prica da bi tu mogli staviti trecu zgradu.
super mi je lokacija, cijene su dosta pale ( nikako mi ne ide u glavu kako nisu uspjeli prodati sve stanove ni nakon par godina ), ali dzaba im sve to ako treca zgrada unisti pogled na pionirsku.
Nekako mi nema logike da bude treca zgrada jer je cesta tu ionako preuska, a nova zgrada bi morala biti tik uz cestu.
Ima jos malo slobodnog prostora pa se prica da bi tu mogli staviti trecu zgradu.
super mi je lokacija, cijene su dosta pale ( nikako mi ne ide u glavu kako nisu uspjeli prodati sve stanove ni nakon par godina ), ali dzaba im sve to ako treca zgrada unisti pogled na pionirsku.
Nekako mi nema logike da bude treca zgrada jer je cesta tu ionako preuska, a nova zgrada bi morala biti tik uz cestu.
-
neki
- Posts: 7952
- Joined: 17/02/2005 07:57
#2715 Re: Novogradnja u Sarajevu?
regulacionim planom i idejnim projektom je predvidjena i treca zgradaMrShadow wrote:Zna li neko jel se planira gradnja trece zgrade ispred 2 objekta " Pionirska dolina " ?
Ima jos malo slobodnog prostora pa se prica da bi tu mogli staviti trecu zgradu.
super mi je lokacija, cijene su dosta pale ( nikako mi ne ide u glavu kako nisu uspjeli prodati sve stanove ni nakon par godina ), ali dzaba im sve to ako treca zgrada unisti pogled na pionirsku.
Nekako mi nema logike da bude treca zgrada jer je cesta tu ionako preuska, a nova zgrada bi morala biti tik uz cestu.
-
MrShadow
- Posts: 564
- Joined: 02/01/2011 13:56
#2716 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Ima li negdje skica ili nesto da vidim kako bi otprilike trebalo izgledati. Imam dobru ponudu za stan u zgradi koja trenutno gleda u Pionirsku i taj pogled na zelenilo je otprilike 70% razloga sto bi na toj lokaciji kupio stan. Ako cu za godinu, dvije gledati u beton nema od toga nista.
- m.m
- Posts: 40
- Joined: 24/07/2013 09:12
#2717 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Zna li neko nešto o ovim stanovima u Kovačićima - Belvedere, je li završeno to? Valja li išta?
-
neki
- Posts: 7952
- Joined: 17/02/2005 07:57
#2718 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Treca zgrada ce biti udaljena od druge isto koliko je druga udaljena od prve. Visina po planu ista kao i ostale dvije..MrShadow wrote:Ima li negdje skica ili nesto da vidim kako bi otprilike trebalo izgledati. Imam dobru ponudu za stan u zgradi koja trenutno gleda u Pionirsku i taj pogled na zelenilo je otprilike 70% razloga sto bi na toj lokaciji kupio stan. Ako cu za godinu, dvije gledati u beton nema od toga nista.
- Thorgerson
- Posts: 9900
- Joined: 15/04/2015 11:26
#2719 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Treca zgrada ce se graditi 100%. Samo je pitanje kada, moze biti za godinu ili za pet godina.MrShadow wrote:Ima li negdje skica ili nesto da vidim kako bi otprilike trebalo izgledati. Imam dobru ponudu za stan u zgradi koja trenutno gleda u Pionirsku i taj pogled na zelenilo je otprilike 70% razloga sto bi na toj lokaciji kupio stan. Ako cu za godinu, dvije gledati u beton nema od toga nista.
Ako ti je to jedini razlog, ja onda ne bih isao u to.
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
#2720 Re: Novogradnja u Sarajevu?
mali_milojica wrote:Hoces prema Zenici ili Mostaru,treba ti sat vremena do autoputa. Do grada,ako imas srece pa uhvatis trolu,stignes za 45pepeljara wrote:
Pise elitno naselje, mzoda misle da ce raja koja kupi helicem dolazit
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2721 Re: Novogradnja u Sarajevu?
koliko je kvadrat onih sto ih dizu na otoci unigradnja i tibra?
- bilic
- Posts: 1165
- Joined: 25/07/2012 22:33
#2722 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Na Otoci 2000 kod Tibre mozda i 1900 KM spuste cijenu . Zavisi od placanja . Mislimkaranana wrote:koliko je kvadrat onih sto ih dizu na otoci unigradnja i tibra?
- pepeljara
- Posts: 7354
- Joined: 22/08/2003 00:00
#2723 Re: Novogradnja u Sarajevu?
2000 i svi su rasprodani.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2724 Re: Novogradnja u Sarajevu?
2000 sa pdvom?
nije ni skupo, ali opet da se tako rasproda stotine stanova....misterija. ko kupuje? peraci?
je li moguce da je kod unigradnje preko 3000? to sam danas cuo ali mi je bilo previsoko. ali ako se za 2000 svi raspordaju godinu prije useljenja, onda me ne bi cudilo da ovi na samoj raskrsnici i idu po 3000.
nije ni skupo, ali opet da se tako rasproda stotine stanova....misterija. ko kupuje? peraci?
je li moguce da je kod unigradnje preko 3000? to sam danas cuo ali mi je bilo previsoko. ali ako se za 2000 svi raspordaju godinu prije useljenja, onda me ne bi cudilo da ovi na samoj raskrsnici i idu po 3000.
- dostavljac
- Posts: 329
- Joined: 15/06/2015 21:22
#2725 Re: Novogradnja u Sarajevu?
Odes na njihovu stranicu nove otoke vec lamelu "C" prodaju a tek prvi sprat napravili sto je jos smijesnije moze se procitati da su vec neki stanovi kupljeni ili rezervisani

