Federalna televizija

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#2701 Re: Federalna televizija

Post by didžej »

Chuckie wrote:Ima li snimka butina? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk pro
potrazi na ftv.ba :D
User avatar
escobar__
Posts: 9981
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#2702 Re: Federalna televizija

Post by escobar__ »

didžej wrote:gleda li ko dnevnik? :D
butine samo sjevaju. :thumbup: :lol:
Gledao. :oops:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2703 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Kadar voditeljice vremenske prognoze otkrio je sve cari doticne ukljucujuci i njen donji ves. Nista cudno da je to emitovano na OBN, Pinku ili Hayatu ali na javnom servisu no
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#2704 Re: Federalna televizija

Post by mk ultra »

escobar__ wrote:
didžej wrote:gleda li ko dnevnik? :D
butine samo sjevaju. :thumbup: :lol:
Gledao. :oops:
http://www.federalna.ba/bhs/vijest/7245 ... 2-22082013

koji minut? :lol:
User avatar
escobar__
Posts: 9981
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#2705 Re: Federalna televizija

Post by escobar__ »

Prvi. :oops:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2706 Re: Federalna televizija

Post by MOSALJOZE »

Sad mi je jasno što penzioneri ne propuštaju dnevnik :D
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2707 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

Niko da uslika vražje butine. :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2708 Re: Federalna televizija

Post by MOSALJOZE »

Chuckie wrote:Niko da uslika vražje butine. :D
Imam ja skrinšot,ali mrsko mi postavljati idi na ftv stranicu pregledaj ne treba ti slika
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2709 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

Ma dobro ništa strašno, malo onaj stol providan. :-D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2710 Re: Federalna televizija

Post by MOSALJOZE »

Chuckie wrote:Ma dobro ništa strašno, malo onaj stol providan. :-D
Da nema onaj odsjaj od papira dole havarija
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2711 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

A šta reći za večerašnju vremensku prognozu, gospođica je prekucala. :D

Image
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2712 Re: Federalna televizija

Post by It_is_a_Leclerc »

Teme jezik obično se uhvate oni koji i maternji jedva natucaju.

Krenimo od osnovnih pretpostavki. Hrvatski je, kao i srpski, uz bosanski, službeni jezik u ovoj zemlji. I kao takav se ima koristiti u javnom govoru, na javnom servisu. Ćirilica je, pazite vi čuda neviđena, uz latinicu službeno bh. pismo, i kao takvo se ima koristiti na javnom servisu, kao i u javnim ustanovama.

To što vi i u jezicima otkrivate neke neprijatelje, urote, ustaše i četnike je jednostavno tragično.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51165
Joined: 29/06/2011 23:39

#2713 Re: Federalna televizija

Post by dječak sa šibicama »

Dzaba se lozite, vidjam je ja na Ciglanama cesto, posiroka je u kukovima nakon poroda, prije je bila bolja :D
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#2714 Re: Federalna televizija

Post by basicm »

It_is_a_Leclerc wrote:Teme jezik obično se uhvate oni koji i maternji jedva natucaju.

Krenimo od osnovnih pretpostavki. Hrvatski je, kao i srpski, uz bosanski, službeni jezik u ovoj zemlji. I kao takav se ima koristiti u javnom govoru, na javnom servisu. Ćirilica je, pazite vi čuda neviđena, uz latinicu službeno bh. pismo, i kao takvo se ima koristiti na javnom servisu, kao i u javnim ustanovama.

To što vi i u jezicima otkrivate neke neprijatelje, urote, ustaše i četnike je jednostavno tragično.
Sto opet meni ne uskracuje pravo da mrzim cirilicu i ne zelim da je vidim nigdje oko sebe.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2715 Re: Federalna televizija

Post by kakavdanakneiskustvu »

basicm wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Teme jezik obično se uhvate oni koji i maternji jedva natucaju.

Krenimo od osnovnih pretpostavki. Hrvatski je, kao i srpski, uz bosanski, službeni jezik u ovoj zemlji. I kao takav se ima koristiti u javnom govoru, na javnom servisu. Ćirilica je, pazite vi čuda neviđena, uz latinicu službeno bh. pismo, i kao takvo se ima koristiti na javnom servisu, kao i u javnim ustanovama.

To što vi i u jezicima otkrivate neke neprijatelje, urote, ustaše i četnike je jednostavno tragično.
Sto opet meni ne uskracuje pravo da mrzim cirilicu i ne zelim da je vidim nigdje oko sebe.

tačno,ali živiš u državi u kojoj je ćirilica ravnopravna sa latinicom,tako da ćeš je vjerovatno negdje i vidjeti
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2716 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

Evo ga premijera Partizanske eskadrile. Veceras.


Sent from my iPhone using Tapatalk pro
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2717 Re: Federalna televizija

Post by It_is_a_Leclerc »

Koja tragedija od programa, pa to je za plakati ko godina...
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2718 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

Treba im rak ukinuti svih 6 minuta marketinga i poslat ih u stečaj već jednom.


Sent from my iPhone using Tapatalk pro
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2719 Re: Federalna televizija

Post by kakavdanakneiskustvu »

It_is_a_Leclerc wrote:Koja tragedija od programa, pa to je za plakati ko godina...


:thumbup:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2720 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

It_is_a_Leclerc wrote:Koja tragedija od programa, pa to je za plakati ko godina...
:thumbup:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#2721 Re: Federalna televizija

Post by mk ultra »

na najavi kaze nove epizode Naše male klinike i Assi :lol:

osim dnevnika i programa koji lutrija radi, sve ostalo je repriza 10X minimalno
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65956
Joined: 03/08/2010 19:04

#2722 Re: Federalna televizija

Post by kakavdanakneiskustvu »

bolji su program imali neposredno poslije rata nego sad
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51165
Joined: 29/06/2011 23:39

#2723 Re: Federalna televizija

Post by dječak sa šibicama »

kakavdanakneiskustvu wrote:bolji su program imali neposredno poslije rata nego sad
Tada su Miro Purivatra (on ako se dobro sjecam) i Senad Hadzi Fejs pokusali od tadasnje televizije napraviti nesto, kupljena gomila tada novih i aktualnih serija (sjecam se Chicago Hope, Hitna sluzba sa Klunijem i jos dosta toga, recimo Practice) i tv je bas bila osvjezenje na tada siromasnom medijskom nebu BiH.

Danas, ovo je propala televizija, bukvalno. Oni nikakvu produkciju nemaju, filmska redakcija kao da i ne postoji one Boske Buhe i eskadrile i robot moze vrtiti ponovo i ponovo, sportski program sta je to, citav program im se svodi na 26 repriziranje jednih te istih serija i filmova, i par dnevnika i vijesti dnevno.
Sto je najgore, ni ne namjeravaju nista popraviti, vec im se ocito svidja ovo parazitsko prezivljavanje.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#2724 Re: Federalna televizija

Post by agnostic_front »

Koji je večeras film? :lol: :lol:
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2725 Re: Federalna televizija

Post by julisiz es grant »

agnostic_front wrote:Koji je večeras film? :lol: :lol:
Po mom računu, red bi bio na "Most" :D
...jer su i Diverzanti i Valter i Eskadrila i Miris dunja bili u zadnjih 10-ak dana :D
Post Reply