potrazi na ftv.baChuckie wrote:Ima li snimka butina?
Sent from my iPhone using Tapatalk pro
Federalna televizija
Moderator: anex
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#2701 Re: Federalna televizija
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#2702 Re: Federalna televizija
Gledao.didžej wrote:gleda li ko dnevnik?![]()
butine samo sjevaju.![]()
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2703 Re: Federalna televizija
Kadar voditeljice vremenske prognoze otkrio je sve cari doticne ukljucujuci i njen donji ves. Nista cudno da je to emitovano na OBN, Pinku ili Hayatu ali na javnom servisu no
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#2704 Re: Federalna televizija
http://www.federalna.ba/bhs/vijest/7245 ... 2-22082013escobar__ wrote:Gledao.didžej wrote:gleda li ko dnevnik?![]()
butine samo sjevaju.![]()
koji minut?
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2706 Re: Federalna televizija
Sad mi je jasno što penzioneri ne propuštaju dnevnik 
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#2707 Re: Federalna televizija
Niko da uslika vražje butine. 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2708 Re: Federalna televizija
Imam ja skrinšot,ali mrsko mi postavljati idi na ftv stranicu pregledaj ne treba ti slikaChuckie wrote:Niko da uslika vražje butine.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#2709 Re: Federalna televizija
Ma dobro ništa strašno, malo onaj stol providan. 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2710 Re: Federalna televizija
Da nema onaj odsjaj od papira dole havarijaChuckie wrote:Ma dobro ništa strašno, malo onaj stol providan.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#2711 Re: Federalna televizija
A šta reći za večerašnju vremensku prognozu, gospođica je prekucala.


- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2712 Re: Federalna televizija
Teme jezik obično se uhvate oni koji i maternji jedva natucaju.
Krenimo od osnovnih pretpostavki. Hrvatski je, kao i srpski, uz bosanski, službeni jezik u ovoj zemlji. I kao takav se ima koristiti u javnom govoru, na javnom servisu. Ćirilica je, pazite vi čuda neviđena, uz latinicu službeno bh. pismo, i kao takvo se ima koristiti na javnom servisu, kao i u javnim ustanovama.
To što vi i u jezicima otkrivate neke neprijatelje, urote, ustaše i četnike je jednostavno tragično.
Krenimo od osnovnih pretpostavki. Hrvatski je, kao i srpski, uz bosanski, službeni jezik u ovoj zemlji. I kao takav se ima koristiti u javnom govoru, na javnom servisu. Ćirilica je, pazite vi čuda neviđena, uz latinicu službeno bh. pismo, i kao takvo se ima koristiti na javnom servisu, kao i u javnim ustanovama.
To što vi i u jezicima otkrivate neke neprijatelje, urote, ustaše i četnike je jednostavno tragično.
- dječak sa šibicama
- Posts: 51165
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2713 Re: Federalna televizija
Dzaba se lozite, vidjam je ja na Ciglanama cesto, posiroka je u kukovima nakon poroda, prije je bila bolja 
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#2714 Re: Federalna televizija
Sto opet meni ne uskracuje pravo da mrzim cirilicu i ne zelim da je vidim nigdje oko sebe.It_is_a_Leclerc wrote:Teme jezik obično se uhvate oni koji i maternji jedva natucaju.
Krenimo od osnovnih pretpostavki. Hrvatski je, kao i srpski, uz bosanski, službeni jezik u ovoj zemlji. I kao takav se ima koristiti u javnom govoru, na javnom servisu. Ćirilica je, pazite vi čuda neviđena, uz latinicu službeno bh. pismo, i kao takvo se ima koristiti na javnom servisu, kao i u javnim ustanovama.
To što vi i u jezicima otkrivate neke neprijatelje, urote, ustaše i četnike je jednostavno tragično.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2715 Re: Federalna televizija
basicm wrote:Sto opet meni ne uskracuje pravo da mrzim cirilicu i ne zelim da je vidim nigdje oko sebe.It_is_a_Leclerc wrote:Teme jezik obično se uhvate oni koji i maternji jedva natucaju.
Krenimo od osnovnih pretpostavki. Hrvatski je, kao i srpski, uz bosanski, službeni jezik u ovoj zemlji. I kao takav se ima koristiti u javnom govoru, na javnom servisu. Ćirilica je, pazite vi čuda neviđena, uz latinicu službeno bh. pismo, i kao takvo se ima koristiti na javnom servisu, kao i u javnim ustanovama.
To što vi i u jezicima otkrivate neke neprijatelje, urote, ustaše i četnike je jednostavno tragično.
tačno,ali živiš u državi u kojoj je ćirilica ravnopravna sa latinicom,tako da ćeš je vjerovatno negdje i vidjeti
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#2716 Re: Federalna televizija
Evo ga premijera Partizanske eskadrile. Veceras.
Sent from my iPhone using Tapatalk pro
Sent from my iPhone using Tapatalk pro
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2717 Re: Federalna televizija
Koja tragedija od programa, pa to je za plakati ko godina...
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#2718 Re: Federalna televizija
Treba im rak ukinuti svih 6 minuta marketinga i poslat ih u stečaj već jednom.
Sent from my iPhone using Tapatalk pro
Sent from my iPhone using Tapatalk pro
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2719 Re: Federalna televizija
It_is_a_Leclerc wrote:Koja tragedija od programa, pa to je za plakati ko godina...
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2720 Re: Federalna televizija
It_is_a_Leclerc wrote:Koja tragedija od programa, pa to je za plakati ko godina...
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#2721 Re: Federalna televizija
na najavi kaze nove epizode Naše male klinike i Assi
osim dnevnika i programa koji lutrija radi, sve ostalo je repriza 10X minimalno
osim dnevnika i programa koji lutrija radi, sve ostalo je repriza 10X minimalno
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2722 Re: Federalna televizija
bolji su program imali neposredno poslije rata nego sad
- dječak sa šibicama
- Posts: 51165
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2723 Re: Federalna televizija
Tada su Miro Purivatra (on ako se dobro sjecam) i Senad Hadzi Fejs pokusali od tadasnje televizije napraviti nesto, kupljena gomila tada novih i aktualnih serija (sjecam se Chicago Hope, Hitna sluzba sa Klunijem i jos dosta toga, recimo Practice) i tv je bas bila osvjezenje na tada siromasnom medijskom nebu BiH.kakavdanakneiskustvu wrote:bolji su program imali neposredno poslije rata nego sad
Danas, ovo je propala televizija, bukvalno. Oni nikakvu produkciju nemaju, filmska redakcija kao da i ne postoji one Boske Buhe i eskadrile i robot moze vrtiti ponovo i ponovo, sportski program sta je to, citav program im se svodi na 26 repriziranje jednih te istih serija i filmova, i par dnevnika i vijesti dnevno.
Sto je najgore, ni ne namjeravaju nista popraviti, vec im se ocito svidja ovo parazitsko prezivljavanje.
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#2724 Re: Federalna televizija
Koji je večeras film?

-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#2725 Re: Federalna televizija
Po mom računu, red bi bio na "Most"agnostic_front wrote:Koji je večeras film?![]()
...jer su i Diverzanti i Valter i Eskadrila i Miris dunja bili u zadnjih 10-ak dana
