ocistio sam sve i zasad mi ne laga, jel moguce da je ag bio zbog prevelike temperatureDecerto wrote:What the fuck ? 99 stepeni cpu temeperatura ? 40-60 stepeni je idealna temperatura,sve preko 60 nije dobro. 99 ? Provjeri jel ti dobro postavljen kuler,ocisti ga,stavi termalnu pastu,odnesi u servis...Bosnian Dragon wrote: core 2quad mi je procesor i temperature su : core 0: 99 stepeni, core 1: 88, core2: 92, core 3: 95
temperature GPU je ok, a kad mi je komp idle znaci kad nista ne radi,, pise na task manageru da je CPU usage 100%, evo od jutros se smanjilo na 75 %
Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2701 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2703 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ovo su izdali dok ne izadje euro truck simulator 2
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2704 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
pa moguce je, jer je cpu bio pod velikim opterecenjem, cudo pa ti se nije gasio, preporucio bih ti da uzmes neku dobru pastu i stavis radi nesto boljeg hladjenjaBosnian Dragon wrote: ocistio sam sve i zasad mi ne laga, jel moguce da je ag bio zbog prevelike temperature
- Decerto
- Posts: 2443
- Joined: 14/09/2010 07:58
- Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
- Contact:
#2705 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Pasta mu moze skinut jedno 5 stepeni ali posto je njemu temperatura procesora na 99,to nije od nikakve pomoci.Neka uzme neki aftermarket cooler,kao TX-3,kostaju sve 45 KM novi u radnji.Quaresma wrote:pa moguce je, jer je cpu bio pod velikim opterecenjem, cudo pa ti se nije gasio, preporucio bih ti da uzmes neku dobru pastu i stavis radi nesto boljeg hladjenjaBosnian Dragon wrote: ocistio sam sve i zasad mi ne laga, jel moguce da je ag bio zbog prevelike temperature
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2706 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
evo ovih dana je normala temp ne ide preko 60 kako sam ga ocistio tako da zasad necu dzaba bacat pare, a bilo je fakat puno prasine to mi je najgore nikako je se rijesiti.... svako 10-15 dana bi trebo cistiti koliko se nakupiDecerto wrote:Pasta mu moze skinut jedno 5 stepeni ali posto je njemu temperatura procesora na 99,to nije od nikakve pomoci.Neka uzme neki aftermarket cooler,kao TX-3,kostaju sve 45 KM novi u radnji.Quaresma wrote:pa moguce je, jer je cpu bio pod velikim opterecenjem, cudo pa ti se nije gasio, preporucio bih ti da uzmes neku dobru pastu i stavis radi nesto boljeg hladjenjaBosnian Dragon wrote: ocistio sam sve i zasad mi ne laga, jel moguce da je ag bio zbog prevelike temperature
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#2707 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Jel izaslo ovo?Bosnian Dragon wrote:
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#2708 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ledeni_caj wrote:Jel izaslo ovo?Bosnian Dragon wrote:
hocu i ja
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2709 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
evo facebook grupa i ima link : http://www.facebook.com/Spintiresledeni_caj wrote:Jel izaslo ovo?Bosnian Dragon wrote:
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2710 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
nece ovo nikad izaci
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2712 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
mislis na spin tires?, sto ne bi izaslo?Quaresma wrote:nece ovo nikad izaci
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2713 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
pa covjek sam pravi vec igru 4-5 godina, i to sam, treba tu dosta posla i muke
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#2714 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
...
Last edited by AmiĐa_Idriz on 21/06/2012 15:55, edited 1 time in total.
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#2715 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Imas u naslovu teme 
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2716 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
???rashtiman wrote:Imas u naslovu teme
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#2717 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Mozda covjek ne zna da kada skida igre da je to piraterija i da je ilegalnoBosnian Dragon wrote:???rashtiman wrote:Imas u naslovu teme
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#2718 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
igra li neko od vas Farming simulator 2011, cini mi se da nije los, puno bolji od 2009.
jel neko igrao King Of The Road
, kad se sjetim one hladnjace (cini mi se scania) po sebi imala zastave, izmedju ostalog hrvatska zastava i ljiljani 
jel neko igrao King Of The Road
- Rootboi
- Posts: 20799
- Joined: 07/06/2011 17:14
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2720 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
link je bio legalan, sa njihove stranice, free demo ako je i to zabrannjeno onda se zivo treba zabraniti vise.... zabrana tamo zabrana ovamo , dodijali su vise svi s timarnes_king wrote:Mozda covjek ne zna da kada skida igre da je to piraterija i da je ilegalnoBosnian Dragon wrote:???rashtiman wrote:Imas u naslovu teme
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2721 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
http://www.battlefield.com/battlefield3/1/premium
ovaj BF3 Premium, kad izlazi kad se moze kupiti, dodje 5 expansion pack al samo je close quarters izasao ovo ostalo krajem godine, pa jel se ovaj premuim kupuje kad sve ove ekspanzije izadju ili se moze vec sad kupiti i dobiti tih 5 ekspanzija prije vremena....
ovaj BF3 Premium, kad izlazi kad se moze kupiti, dodje 5 expansion pack al samo je close quarters izasao ovo ostalo krajem godine, pa jel se ovaj premuim kupuje kad sve ove ekspanzije izadju ili se moze vec sad kupiti i dobiti tih 5 ekspanzija prije vremena....
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2722 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
pa jednostavno, kupis premium, ako nemas back to karkand, dobijes taj dlc, dobijes close quarters, i kasnije kad izadje armored kill, end game, dobijes i te dlc.ove "besplatno"
vidim dosta raje prije izlaska premiuma je pljuvalo po tome, a kad je izasao svi ti isti su ga kupili, no ja to necu kupiti, odustao sam do daljnjeg igrati bf3, sad sam posudio acc frendu jednom i on igra, nadan se da ce slijedeci battlefield biti pravi battlefield, ovo je cista kopija CoD-a i MoH.a.
vidim dosta raje prije izlaska premiuma je pljuvalo po tome, a kad je izasao svi ti isti su ga kupili, no ja to necu kupiti, odustao sam do daljnjeg igrati bf3, sad sam posudio acc frendu jednom i on igra, nadan se da ce slijedeci battlefield biti pravi battlefield, ovo je cista kopija CoD-a i MoH.a.
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2723 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
a kad uzmes premium jel to igra kompletna sa ovim ekspanzijama ili su ovo samo ekspanzije, sto znaci da bi kupio premium moram prvo kupiti igru?
dal ovaj premium se ima gdje lupiti kod nas u radnji ili se mora preko interneta tj.origina
dal ovaj premium se ima gdje lupiti kod nas u radnji ili se mora preko interneta tj.origina
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2724 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
pa to ti je skup dlc.ova + dodaci, nikakva igra, naravno da moras imati igru prvu, nisam siguran da ima trenutno kod nas to kupit
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2725 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
to znaci da moram prvo dati oko 70 km za igru , necu nista limited edition uzimat jer to je bio back to karkand a sad to dodje u premium, i onda opet dati vjerovatno oko 70 km koiko ce kostati ovaj premium pack.....Quaresma wrote:pa to ti je skup dlc.ova + dodaci, nikakva igra, naravno da moras imati igru prvu, nisam siguran da ima trenutno kod nas to kupit
