Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2701 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

Decerto wrote:
Bosnian Dragon wrote: core 2quad mi je procesor i temperature su : core 0: 99 stepeni, core 1: 88, core2: 92, core 3: 95
temperature GPU je ok, a kad mi je komp idle znaci kad nista ne radi,, pise na task manageru da je CPU usage 100%, evo od jutros se smanjilo na 75 %
What the fuck ? 99 stepeni cpu temeperatura ? 40-60 stepeni je idealna temperatura,sve preko 60 nije dobro. 99 ? Provjeri jel ti dobro postavljen kuler,ocisti ga,stavi termalnu pastu,odnesi u servis...
ocistio sam sve i zasad mi ne laga, jel moguce da je ag bio zbog prevelike temperature
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2703 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »


ovo su izdali dok ne izadje euro truck simulator 2
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2704 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

Bosnian Dragon wrote: ocistio sam sve i zasad mi ne laga, jel moguce da je ag bio zbog prevelike temperature
pa moguce je, jer je cpu bio pod velikim opterecenjem, cudo pa ti se nije gasio, preporucio bih ti da uzmes neku dobru pastu i stavis radi nesto boljeg hladjenja
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#2705 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »

Quaresma wrote:
Bosnian Dragon wrote: ocistio sam sve i zasad mi ne laga, jel moguce da je ag bio zbog prevelike temperature
pa moguce je, jer je cpu bio pod velikim opterecenjem, cudo pa ti se nije gasio, preporucio bih ti da uzmes neku dobru pastu i stavis radi nesto boljeg hladjenja
Pasta mu moze skinut jedno 5 stepeni ali posto je njemu temperatura procesora na 99,to nije od nikakve pomoci.Neka uzme neki aftermarket cooler,kao TX-3,kostaju sve 45 KM novi u radnji.
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2706 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

Decerto wrote:
Quaresma wrote:
Bosnian Dragon wrote: ocistio sam sve i zasad mi ne laga, jel moguce da je ag bio zbog prevelike temperature
pa moguce je, jer je cpu bio pod velikim opterecenjem, cudo pa ti se nije gasio, preporucio bih ti da uzmes neku dobru pastu i stavis radi nesto boljeg hladjenja
Pasta mu moze skinut jedno 5 stepeni ali posto je njemu temperatura procesora na 99,to nije od nikakve pomoci.Neka uzme neki aftermarket cooler,kao TX-3,kostaju sve 45 KM novi u radnji.
evo ovih dana je normala temp ne ide preko 60 kako sam ga ocistio tako da zasad necu dzaba bacat pare, a bilo je fakat puno prasine to mi je najgore nikako je se rijesiti.... svako 10-15 dana bi trebo cistiti koliko se nakupi
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#2707 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ledeni_caj »

Bosnian Dragon wrote:
Jel izaslo ovo? 8-)
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#2708 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by mali Ninja »

ledeni_caj wrote:
Bosnian Dragon wrote:
Jel izaslo ovo? 8-)

hocu i ja :)
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2709 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

ledeni_caj wrote:
Bosnian Dragon wrote:
Jel izaslo ovo? 8-)
evo facebook grupa i ima link : http://www.facebook.com/Spintires
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2710 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

nece ovo nikad izaci
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2712 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

Quaresma wrote:nece ovo nikad izaci
mislis na spin tires?, sto ne bi izaslo?
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2713 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

pa covjek sam pravi vec igru 4-5 godina, i to sam, treba tu dosta posla i muke
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#2714 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by AmiĐa_Idriz »

...
Last edited by AmiĐa_Idriz on 21/06/2012 15:55, edited 1 time in total.
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#2715 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by bordo gandalf »

Imas u naslovu teme :skoljka:
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2716 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

rashtiman wrote:Imas u naslovu teme :skoljka:
???
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#2717 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Bosnian Dragon wrote:
rashtiman wrote:Imas u naslovu teme :skoljka:
???
Mozda covjek ne zna da kada skida igre da je to piraterija i da je ilegalno :)
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#2718 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by mali Ninja »

igra li neko od vas Farming simulator 2011, cini mi se da nije los, puno bolji od 2009.

jel neko igrao King Of The Road :), kad se sjetim one hladnjace (cini mi se scania) po sebi imala zastave, izmedju ostalog hrvatska zastava i ljiljani :)
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2720 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

arnes_king wrote:
Bosnian Dragon wrote:
rashtiman wrote:Imas u naslovu teme :skoljka:
???
Mozda covjek ne zna da kada skida igre da je to piraterija i da je ilegalno :)
link je bio legalan, sa njihove stranice, free demo ako je i to zabrannjeno onda se zivo treba zabraniti vise.... zabrana tamo zabrana ovamo , dodijali su vise svi s tim
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2721 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

http://www.battlefield.com/battlefield3/1/premium
ovaj BF3 Premium, kad izlazi kad se moze kupiti, dodje 5 expansion pack al samo je close quarters izasao ovo ostalo krajem godine, pa jel se ovaj premuim kupuje kad sve ove ekspanzije izadju ili se moze vec sad kupiti i dobiti tih 5 ekspanzija prije vremena....
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2722 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

pa jednostavno, kupis premium, ako nemas back to karkand, dobijes taj dlc, dobijes close quarters, i kasnije kad izadje armored kill, end game, dobijes i te dlc.ove "besplatno"
vidim dosta raje prije izlaska premiuma je pljuvalo po tome, a kad je izasao svi ti isti su ga kupili, no ja to necu kupiti, odustao sam do daljnjeg igrati bf3, sad sam posudio acc frendu jednom i on igra, nadan se da ce slijedeci battlefield biti pravi battlefield, ovo je cista kopija CoD-a i MoH.a.
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2723 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

a kad uzmes premium jel to igra kompletna sa ovim ekspanzijama ili su ovo samo ekspanzije, sto znaci da bi kupio premium moram prvo kupiti igru?
dal ovaj premium se ima gdje lupiti kod nas u radnji ili se mora preko interneta tj.origina
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2724 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

pa to ti je skup dlc.ova + dodaci, nikakva igra, naravno da moras imati igru prvu, nisam siguran da ima trenutno kod nas to kupit
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2725 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

Quaresma wrote:pa to ti je skup dlc.ova + dodaci, nikakva igra, naravno da moras imati igru prvu, nisam siguran da ima trenutno kod nas to kupit
to znaci da moram prvo dati oko 70 km za igru , necu nista limited edition uzimat jer to je bio back to karkand a sad to dodje u premium, i onda opet dati vjerovatno oko 70 km koiko ce kostati ovaj premium pack.....
Post Reply