X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#2701 Re: X FACTOR Adria

Post by Big Ang »

devito wrote:Po meni je Ilma trenutno za jednog dobrog samara.

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
ma nemoj....to ti opsovala nesto?
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#2702 Re: X FACTOR Adria

Post by Big Ang »

Nego....sjeca li se iko takmicenja u Hrvatskoj gdje je pobijedio Rafo?Jel ziv taj frajer? Na tom istom takmicenju bila je jedna cura. Nije pobjedila tu ali danas ina finu karijeru. Arsen Dedic joj pise pjesme. Zove se Natali Dizdar.
Voljela bih kad bi Ilma i njeni roditelji to znali.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2703 Re: X FACTOR Adria

Post by Ambrozija »

Jazzy.ba wrote:Izbacila je 3 čovjeka, a maloumnici najahali na Eminu.
Da, ali logicno je da je Zeljko glasao da ona izadje jer je bio previse subjektivan (Maid je njegov kandidat). Kristina je oduvijek bila za nekog drugog, tako da je Eminin glas u sustini odlucio. :D Mada nije do njenog glasa koliko do objasnjenja koje je dala, koiko ja vidim :D
User avatar
rtmper44
Posts: 682
Joined: 01/03/2014 17:43
Contact:

#2704 Re: X FACTOR Adria

Post by rtmper44 »

Ilmice pozabavi se ti sada malo ovim, glas neće pobjeći, sve u svoje vrijeme... :mrgreen:

Image
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#2705 Re: X FACTOR Adria

Post by Big Ang »

Jadan si. Ili si jadna. I svi su jadni koji primjete i pominju Ilmin izgled. Kako vas nije stid? Imate li mrve vaspitanja?
User avatar
rtmper44
Posts: 682
Joined: 01/03/2014 17:43
Contact:

#2706 Re: X FACTOR Adria

Post by rtmper44 »

Što volim da potpaljujem ovu histeričarku. :lol: :mrgreen: :kiss:
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#2707 Re: X FACTOR Adria

Post by Big Ang »

rtmper44 wrote:Što volim da potpaljujem ovu histeričarku. :lol: :mrgreen: :kiss:
Histericarka? Ne mozes ni zamisliti koliko sam mirna. Osjecam samo blago gadjenje. I mrvu sazaljenja. Kakav li ti mizeran zivot imas kad se bavis Ilminim kilama?
User avatar
rtmper44
Posts: 682
Joined: 01/03/2014 17:43
Contact:

#2708 Re: X FACTOR Adria

Post by rtmper44 »

Big Ang wrote:
rtmper44 wrote:Što volim da potpaljujem ovu histeričarku. :lol: :mrgreen: :kiss:
Histericarka? Ne mozes ni zamisliti koliko sam mirna. Osjecam samo blago gadjenje. I mrvu sazaljenja. Kakav li ti mizeran zivot imas kad se bavis Ilminim kilama?
Image

De uzmi jednu, nem se nervirat... :cry: :mrgreen:
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#2709 Re: X FACTOR Adria

Post by Big Ang »

Ponesi to mami sine.
Gora sam ja sto se raspravljam se neotesanom prculadijom. Sta ono zna :lol: :-) :mrgreen:
User avatar
rtmper44
Posts: 682
Joined: 01/03/2014 17:43
Contact:

#2710 Re: X FACTOR Adria

Post by rtmper44 »

Nevjerovatno koliko neko lično doživljava nebitne stvari i osobe, te pominje porodicu u pokušaju vrijeđanja :-) , opustite se ljudi... :-)
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#2711 Re: X FACTOR Adria

Post by Picajzla »

Big Ang wrote:
Picajzla wrote:
Big Ang wrote:Ja, i? Zaboli me. Mala zna pjevat. Takmičenje je iz pjevanja bilo a ne iz skromnosti i finih izjava na FB. :roll:
Cuj zaboli te sad, a prva pocela drzati predavanje :lol: :roll: :roll:
Daj ba deriste popusti me. Zaboli me za njene izjave,statuse na FB i haljine koje oblaci. To se sve da korigovati, nauciti. Ona, jedina, na ovom takmicenju zna pjevati. I ne cude me burne, emotivne, nepromisljene njene reakcije. A i njenih roditelja. Da je moja i da su je izbacili jer je mlada ja bih i gore lajala od njene matere.
Po cemu zakljuci da sam ja deriste ?
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#2712 Re: X FACTOR Adria

Post by raskopusa »

devito wrote:Po meni je Ilma trenutno za jednog dobrog samara.

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
malu treba zaboraviti. nije vrijedna pomena.
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#2713 Re: X FACTOR Adria

Post by Jazzy.ba »

Big Ang wrote:Ponesi to mami sine.
Gora sam ja sto se raspravljam se neotesanom prculadijom. Sta ono zna :lol: :-) :mrgreen:
Ne valja to tako. :oops:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#2714 Re: X FACTOR Adria

Post by kamen spoticanja »

raskopusa wrote:
devito wrote:Po meni je Ilma trenutno za jednog dobrog samara.

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
malu treba zaboraviti. nije vrijedna pomena.
Ejs :-)
Da je pokušamo diskreditirati u ekspresu pričama kako je silovala maloljetnika ili kako muze krave
Nešto kontam tebe djevojčica pravo nasekirala
User avatar
Big Ang
Posts: 14294
Joined: 08/05/2013 08:58

#2715 Re: X FACTOR Adria

Post by Big Ang »

Ih...da je samo nju :lol:
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#2716 Re: X FACTOR Adria

Post by raskopusa »

klixo wrote:...nema Ilma X FACTOR :lol:
jebem ti selo koje te izrodilo pa ona sa 14 godina ima više pregleda na svojim pjesmama nego svi ostali zajedno.
Nek Kajmak ima X FACTOR :roll:
ima kajmak x faktor. kome su jos pregledi mjerilo bilo cega? mozes da narucis klik,klik, :skoljka: po pregledima simonida ispade super zvijezda. :lol:
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#2717 Re: X FACTOR Adria

Post by raskopusa »

kamen spoticanja wrote:
raskopusa wrote:
devito wrote:Po meni je Ilma trenutno za jednog dobrog samara.

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
malu treba zaboraviti. nije vrijedna pomena.
Ejs :-)
Da je pokušamo diskreditirati u ekspresu pričama kako je silovala maloljetnika ili kako muze krave
Nešto kontam tebe djevojčica pravo nasekirala
mahalusa se nasekirala pa sikce. nije vrijedna moje paznje. :ljulja:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=K0qWcnnO3Ro [/youtube]
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#2718 Re: X FACTOR Adria

Post by kamen spoticanja »

Jasta...a u svakom postu bar jednom je pomenes
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#2719 Re: X FACTOR Adria

Post by raskopusa »

kamen spoticanja wrote:Jasta...a u svakom postu bar jednom je pomenes
pisem ja, al neki nikako da shvate. :lol:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#2720 Re: X FACTOR Adria

Post by ladyblue18 »

Posto opomene ne piju vode, a ovo nije prvi put da vrijedjas

Isključen/a korisnik/ca iz razloga “krsenje pravila foruma”
» Big Ang

14 dana

@ rtmper44-i ti prekini sa provokacijama da ne bi sljedeci bio
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#2721 Re: X FACTOR Adria

Post by kamen spoticanja »

raskopusa wrote:
kamen spoticanja wrote:Jasta...a u svakom postu bar jednom je pomenes
pisem ja, al neki nikako da shvate. :lol:
Pa kako da shvate kad ti je svaki sljedeći post kontrdiktoran onom predhodnom
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2722 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

Danijel Kajmakoski treba da se prijavi u centar za socijalni rad. Taj čovjek je siromah, nema 200 eura, mati mu bolesna, on radi na baušteli i sanja o karijeri...Prijavi se na Iks Faktor i postane superstar.

Povratit ću !
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#2723 Re: X FACTOR Adria

Post by raskopusa »

kamen spoticanja wrote:
raskopusa wrote:
kamen spoticanja wrote:Jasta...a u svakom postu bar jednom je pomenes
pisem ja, al neki nikako da shvate. :lol:
Pa kako da shvate kad ti je svaki sljedeći post kontrdiktoran onom predhodnom
moŠ mislit ,nasekira me ti. Image
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#2724 Re: X FACTOR Adria

Post by raskopusa »

It_is_a_Leclerc wrote:Danijel Kajmakoski treba da se prijavi u centar za socijalni rad. Taj čovjek je siromah, nema 200 eura, mati mu bolesna, on radi na baušteli i sanja o karijeri...Prijavi se na Iks Faktor i postane superstar.

Povratit ću !
samo nek nije iz kiseljaka. Image
User avatar
TheWatcher
Posts: 2661
Joined: 08/03/2007 12:09
Location: *** tamo gdje prestaje logika tu pocinje Bosna ***

#2725 Re: X FACTOR Adria

Post by TheWatcher »

It_is_a_Leclerc wrote:Danijel Kajmakoski treba da se prijavi u centar za socijalni rad. Taj čovjek je siromah, nema 200 eura, mati mu bolesna, on radi na baušteli i sanja o karijeri...Prijavi se na Iks Faktor i postane superstar.

Povratit ću !

kada budes povracao ispovracaj i to malo mozga sta imas u glavi :oops:
Post Reply