What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2701 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Hajd da ja malo off the topic s beba :) evo danasnjeg prijedlgoa dnevne kombinacije:
http://malezensketeme.com/post/7292
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#2702 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

yellow cat wrote:
Zelena Carapa wrote:
yellow cat wrote: obradovaće se 100% ima i u bijeloj boji. Ja ganjam ko će mi to iz Zg donijeti. :-D
ovo ti je 100% poliester :roll:
što nema nikakve veze, jer se podrazumijeva da će obučena beba se utrpat u ovo.
ok, ako tebi nema veze, nema ni meni :)
User avatar
yellow cat
Posts: 1290
Joined: 18/07/2010 00:37

#2703 Re: What to wear???

Post by yellow cat »

Nadinka wrote:Hajd da ja malo off the topic s beba :) evo danasnjeg prijedlgoa dnevne kombinacije:
http://malezensketeme.com/post/7292
predivna košuljica. :-D
User avatar
yellow cat
Posts: 1290
Joined: 18/07/2010 00:37

#2704 Re: What to wear???

Post by yellow cat »

Zelena Carapa wrote: ok, ako tebi nema veze, nema ni meni :)
naravno, ne treba sve majke na giljotinu poslati ako nije 100 % pamuk. :wink:
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#2705 Re: What to wear???

Post by Zelena Carapa »

:D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2706 Re: What to wear???

Post by alica.k »

Image

eto, od nje nisam ocekivala ove glupe haltere....svasta. sad samo jos karla i betty da stave i mozel ta 2012 vise :D
(kak dramaticno haha)
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#2707 Re: What to wear???

Post by BJB »

Da nema haltera bila bi fina kombinacija..sa halterima je meni fufasto po danu..
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2708 Re: What to wear???

Post by alica.k »

BJB wrote:Da nema haltera bila bi fina kombinacija..sa halterima je meni fufasto po danu..
ona je inace jako dobra...al eto, posrnu trendu
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#2709 Re: What to wear???

Post by shin »

Dzenetska hurija
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2710 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

alica.k wrote:
BJB wrote:Da nema haltera bila bi fina kombinacija..sa halterima je meni fufasto po danu..
ona je inace jako dobra...al eto, posrnu trendu
Meni se isto ne svidja taj fol, bas mi pokvari a bas je slatka
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2711 Re: What to wear???

Post by Partizzanka »

mogla je ovu flasu iza sebe skloniti i baciti

nemoj da mi neko kaze da je to fol, jer nije fol razbacivati smece oko sebe to se zove nekultura!
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2712 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

Partizzanka wrote:mogla je ovu flasu iza sebe skloniti i baciti

nemoj da mi neko kaze da je to fol, jer nije fol razbacivati smece oko sebe to se zove nekultura!
haha ti sve vidis :*
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2713 Re: What to wear???

Post by Partizzanka »

ma inace vala iskreno ne vidim i naucena sam da ne zagledam previse ... ali kad vidim ovako ove curetke kojima se zivod svodi da se oblace i slikaju po ulicama najezim se
jos kad se ovako obuce ... po posljednjoj modi na zalost ...
i ima ovakav "modni dodatak" e pa izvuce mi zivac ocni :)
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2714 Re: What to wear???

Post by Partizzanka »

da se razumijemo da nemam nista protiv toga jer svako sa svojim zivotom radi sto hoce i fura interesovanja prema svojim zeljama ...
*zena21
Posts: 472
Joined: 09/09/2011 15:48

#2715 Re: What to wear???

Post by *zena21 »

A jedan wrote:
Partizzanka wrote:ma inace vala iskreno ne vidim i naucena sam da ne zagledam previse ... ali kad vidim ovako ove curetke kojima se zivod svodi da se oblace i slikaju po ulicama najezim se
jos kad se ovako obuce ... po posljednjoj modi na zalost ...
i ima ovakav "modni dodatak" e pa izvuce mi zivac ocni :)
pogresan si topik odabrala za ovu pricu :-D
ja mislim da se vas gang sa ovog pdf-a skupi znale bi u bobu svaku stalazu svake radnje u gradu :D mafia prava :D

pa to je zenama posao :oops: :D :D :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2716 Re: What to wear???

Post by alica.k »

cuj, ja se uvijek divim ljudima koji od najobicnije stvari koju inace svi radimo (kao sto je oblacenje ujutro) naprave sebi posao.
cura je radi ovoga manekenka, ima sponzore i salju joj besplatne stvari svaki dan.
*mima*

#2717 Re: What to wear???

Post by *mima* »

ma sto to napade slatko djevojce.....
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2718 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

alica.k wrote:cuj, ja se uvijek divim ljudima koji od najobicnije stvari koju inace svi radimo (kao sto je oblacenje ujutro) naprave sebi posao.
cura je radi ovoga manekenka, ima sponzore i salju joj besplatne stvari svaki dan.
Slazem se.
A jedan wrote:ja mislim da se vas gang sa ovog pdf-a skupi znale bi u bobu svaku stalazu svake radnje u gradu mafia prava
Kad hodas puno po ducanima oguglas na neke trgovacke trikove, upoznas sve ducane i znas kad i gdje je rasprodaja, gdje kupiti nesto jeftinije i kvalitetnije.
Ima i to svojih prenosti. Recimo mene su prijatelji od momka poceli zaduzivati da im vidim "ima li gdje sta fino". :-D
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2719 Re: What to wear???

Post by swirl »

alica.k wrote:Image

eto, od nje nisam ocekivala ove glupe haltere....svasta. sad samo jos karla i betty da stave i mozel ta 2012 vise :D
(kak dramaticno haha)
Meni je ovo super!!
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2720 Re: What to wear???

Post by alica.k »

samo da znate, danas na topshopu besplatna dostava, a na dorothyperkins 3 funte.
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2721 Re: What to wear???

Post by swirl »

alica.k wrote:samo da znate, danas na topshopu besplatna dostava, a na dorothyperkins 3 funte.
Imaju li halteri ko u ove gore na slici, super su? :-D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2722 Re: What to wear???

Post by alica.k »

no no, to su ti journelle :D patim za njima.

Image
Image

dostavljaju u bih, al ovi prvi konkretno kostaju 65 dolara...drugi kostaju preko 100. a steta jer imaju jednostavne, a zanimljive, i ovu siroku kopcu.

nema kod nas u sarajevu ovih finih jednostavnih :S sve neki porno-industrija-cipkani imaju kupit :(.
ja obavezno kad sam negdje vani kupim :D
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2723 Re: What to wear???

Post by swirl »

Ja upravo te trazim, sve nekakvi tanki, cipkasti, grozota, ovi su super!!
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2724 Re: What to wear???

Post by alica.k »

imaju u lasenzi obicni crni, kostaju oko 30KM, al su tanji. al meni sad trebaju bez, i to nemam gdje naci u ovom faking sarajevu, sve se razmisljam da narucim s ebaya il nesto.
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2725 Re: What to wear???

Post by swirl »

alica.k wrote:imaju u lasenzi obicni crni, kostaju oko 30KM, al su tanji. al meni sad trebaju bez, i to nemam gdje naci u ovom faking sarajevu, sve se razmisljam da narucim s ebaya il nesto.
Ne mogu da nadjem na Journelle stranici ove debele, imas ti neki link?
Post Reply