http://malezensketeme.com/post/7292
What to wear???
Moderator: anex
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2701 Re: What to wear???
Hajd da ja malo off the topic s beba
evo danasnjeg prijedlgoa dnevne kombinacije:
http://malezensketeme.com/post/7292
http://malezensketeme.com/post/7292
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2702 Re: What to wear???
ok, ako tebi nema veze, nema ni meniyellow cat wrote:što nema nikakve veze, jer se podrazumijeva da će obučena beba se utrpat u ovo.Zelena Carapa wrote:ovo ti je 100% poliesteryellow cat wrote: obradovaće se 100% ima i u bijeloj boji. Ja ganjam ko će mi to iz Zg donijeti.
- yellow cat
- Posts: 1290
- Joined: 18/07/2010 00:37
#2703 Re: What to wear???
predivna košuljica.Nadinka wrote:Hajd da ja malo off the topic s bebaevo danasnjeg prijedlgoa dnevne kombinacije:
http://malezensketeme.com/post/7292
- yellow cat
- Posts: 1290
- Joined: 18/07/2010 00:37
#2704 Re: What to wear???
naravno, ne treba sve majke na giljotinu poslati ako nije 100 % pamuk.Zelena Carapa wrote: ok, ako tebi nema veze, nema ni meni
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2706 Re: What to wear???

eto, od nje nisam ocekivala ove glupe haltere....svasta. sad samo jos karla i betty da stave i mozel ta 2012 vise
(kak dramaticno haha)
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#2707 Re: What to wear???
Da nema haltera bila bi fina kombinacija..sa halterima je meni fufasto po danu..
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2708 Re: What to wear???
ona je inace jako dobra...al eto, posrnu trenduBJB wrote:Da nema haltera bila bi fina kombinacija..sa halterima je meni fufasto po danu..
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2710 Re: What to wear???
Meni se isto ne svidja taj fol, bas mi pokvari a bas je slatkaalica.k wrote:ona je inace jako dobra...al eto, posrnu trenduBJB wrote:Da nema haltera bila bi fina kombinacija..sa halterima je meni fufasto po danu..
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2711 Re: What to wear???
mogla je ovu flasu iza sebe skloniti i baciti
nemoj da mi neko kaze da je to fol, jer nije fol razbacivati smece oko sebe to se zove nekultura!
nemoj da mi neko kaze da je to fol, jer nije fol razbacivati smece oko sebe to se zove nekultura!
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2712 Re: What to wear???
haha ti sve vidis :*Partizzanka wrote:mogla je ovu flasu iza sebe skloniti i baciti
nemoj da mi neko kaze da je to fol, jer nije fol razbacivati smece oko sebe to se zove nekultura!
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2713 Re: What to wear???
ma inace vala iskreno ne vidim i naucena sam da ne zagledam previse ... ali kad vidim ovako ove curetke kojima se zivod svodi da se oblace i slikaju po ulicama najezim se
jos kad se ovako obuce ... po posljednjoj modi na zalost ...
i ima ovakav "modni dodatak" e pa izvuce mi zivac ocni
jos kad se ovako obuce ... po posljednjoj modi na zalost ...
i ima ovakav "modni dodatak" e pa izvuce mi zivac ocni
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2714 Re: What to wear???
da se razumijemo da nemam nista protiv toga jer svako sa svojim zivotom radi sto hoce i fura interesovanja prema svojim zeljama ...
-
*zena21
- Posts: 472
- Joined: 09/09/2011 15:48
#2715 Re: What to wear???
A jedan wrote:pogresan si topik odabrala za ovu pricuPartizzanka wrote:ma inace vala iskreno ne vidim i naucena sam da ne zagledam previse ... ali kad vidim ovako ove curetke kojima se zivod svodi da se oblace i slikaju po ulicama najezim se
jos kad se ovako obuce ... po posljednjoj modi na zalost ...
i ima ovakav "modni dodatak" e pa izvuce mi zivac ocni
ja mislim da se vas gang sa ovog pdf-a skupi znale bi u bobu svaku stalazu svake radnje u gradumafia prava
pa to je zenama posao
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2716 Re: What to wear???
cuj, ja se uvijek divim ljudima koji od najobicnije stvari koju inace svi radimo (kao sto je oblacenje ujutro) naprave sebi posao.
cura je radi ovoga manekenka, ima sponzore i salju joj besplatne stvari svaki dan.
cura je radi ovoga manekenka, ima sponzore i salju joj besplatne stvari svaki dan.
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2718 Re: What to wear???
Slazem se.alica.k wrote:cuj, ja se uvijek divim ljudima koji od najobicnije stvari koju inace svi radimo (kao sto je oblacenje ujutro) naprave sebi posao.
cura je radi ovoga manekenka, ima sponzore i salju joj besplatne stvari svaki dan.
Kad hodas puno po ducanima oguglas na neke trgovacke trikove, upoznas sve ducane i znas kad i gdje je rasprodaja, gdje kupiti nesto jeftinije i kvalitetnije.A jedan wrote:ja mislim da se vas gang sa ovog pdf-a skupi znale bi u bobu svaku stalazu svake radnje u gradu mafia prava
Ima i to svojih prenosti. Recimo mene su prijatelji od momka poceli zaduzivati da im vidim "ima li gdje sta fino".
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#2719 Re: What to wear???
Meni je ovo super!!alica.k wrote:
eto, od nje nisam ocekivala ove glupe haltere....svasta. sad samo jos karla i betty da stave i mozel ta 2012 vise
(kak dramaticno haha)
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2720 Re: What to wear???
samo da znate, danas na topshopu besplatna dostava, a na dorothyperkins 3 funte.
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#2721 Re: What to wear???
Imaju li halteri ko u ove gore na slici, super su?alica.k wrote:samo da znate, danas na topshopu besplatna dostava, a na dorothyperkins 3 funte.
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2722 Re: What to wear???
no no, to su ti journelle
patim za njima.


dostavljaju u bih, al ovi prvi konkretno kostaju 65 dolara...drugi kostaju preko 100. a steta jer imaju jednostavne, a zanimljive, i ovu siroku kopcu.
nema kod nas u sarajevu ovih finih jednostavnih :S sve neki porno-industrija-cipkani imaju kupit
.
ja obavezno kad sam negdje vani kupim


dostavljaju u bih, al ovi prvi konkretno kostaju 65 dolara...drugi kostaju preko 100. a steta jer imaju jednostavne, a zanimljive, i ovu siroku kopcu.
nema kod nas u sarajevu ovih finih jednostavnih :S sve neki porno-industrija-cipkani imaju kupit
ja obavezno kad sam negdje vani kupim
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#2723 Re: What to wear???
Ja upravo te trazim, sve nekakvi tanki, cipkasti, grozota, ovi su super!!
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2724 Re: What to wear???
imaju u lasenzi obicni crni, kostaju oko 30KM, al su tanji. al meni sad trebaju bez, i to nemam gdje naci u ovom faking sarajevu, sve se razmisljam da narucim s ebaya il nesto.
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#2725 Re: What to wear???
Ne mogu da nadjem na Journelle stranici ove debele, imas ti neki link?alica.k wrote:imaju u lasenzi obicni crni, kostaju oko 30KM, al su tanji. al meni sad trebaju bez, i to nemam gdje naci u ovom faking sarajevu, sve se razmisljam da narucim s ebaya il nesto.
