Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2701 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

A kako im se računa bod plus? odnosno koliko % igraju ocjene, koliko % broj glasova, a koliko % i kako taj bod plus ili minus? Ko ima bod minus?
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2702 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

ovaj sacir ne pjeva lose, naprotiv, i ima svoj stil, nije imitator, ali me nerviraju oni nazalni tonovi
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2703 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

Nek ispadne jeftini kafanski pjevač Džigal. Nikad on za estrade neće biti...
User avatar
moonlight7
Posts: 4290
Joined: 04/08/2010 11:39

#2704 Re: Hayat

Post by moonlight7 »

Ima kandidata za ispadanje prije Džigala
A šta je rekla Emina prošli put?
Mene i Adana nikad niko neće razdvojiti...duša :D
Kako li će podnijeti ako on ispadne 8-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2705 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

KatarinaKosaca wrote:Nek ispadne jeftini kafanski pjevač Džigal. Nikad on za estrade neće biti...
bolji je dzigal od sare i adana, sto veceras i nije bas tesko
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#2706 Re: Hayat

Post by Fauja Singh »

Ne ostaje uvijek bolji :-)
Ja drzim fige da dzigal ispadne :-)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#2707 Re: Hayat

Post by Fauja Singh »

Sto Sejla uziva kad je izbacivanje.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#2708 Re: Hayat

Post by neo7 »

KatarinaKosaca wrote:A kako im se računa bod plus? odnosno koliko % igraju ocjene, koliko % broj glasova, a koliko % i kako taj bod plus ili minus? Ko ima bod minus?
Na ukupan broj bodova doda se jos jedan bod ako ima bod plus, a ako ima bod minus oduzme se taj poen.
User avatar
pici
Posts: 46409
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2709 Re: Hayat

Post by pici »

e HebeMu rasplaka se :(
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2710 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

ko?

pa nije niko ispao, ali valjda hoce iduci put
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#2711 Re: Hayat

Post by KatarinaKosaca »

plain vanilla wrote:ko?

pa nije niko ispao, ali valjda hoce iduci put
Samo da se kola ne slome na nekom ko stvarno zna pjevati. Bilo bi pošteno da je ispao Adan...
Drago mi je što je Sara ostala... nije neka pjevačica, ali izgleda dobra osoba, pa mi je žao.. Emina jeste mlada pa joj se može oprostiti na godine puno toga, ali netko bi je morao posavjetovati oko ponašanja, koje nikako nije adekvatno ni primjerno. Za Dđigala je već kasno.. nitko ga ne izvadi... čaršijaner bez odgoja sa lizalom u ustima :(
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#2712 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

ajoooooooj, koja drama :lol: :lol:


Sejla, BRUJA (na spanskom, vjestica) :lol:

a Anida, licemjerna, sad sam se zadeverala da nece jadna dehidrirati, zbog suza koje je iskapala.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2713 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

dusa_raskopuša wrote:ajoooooooj, koja drama :lol: :lol:


Sejla, BRUJA (na spanskom, vjestica) :lol:

a Anida, licemjerna, sad sam se zadeverala da nece jadna dehidrirati, zbog suza koje je iskapala.

anida vec ispekla zanat..svake vrste
User avatar
arx
Posts: 77
Joined: 01/04/2011 18:09

#2714 Re: Hayat

Post by arx »

sta je ovo sto je hayat napiso na FB profilu: hayat tv uskoro broj 1!
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2715 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

arx wrote:sta je ovo sto je hayat napiso na FB profilu: hayat tv uskoro broj 1!
mozda ona nagradna igra kad kao dodju na vrata nekome, pa provjeravaju je li mu na TV Hayat na br.1
User avatar
arx
Posts: 77
Joined: 01/04/2011 18:09

#2716 Re: Hayat

Post by arx »

izgleda da ce ova sljepa ljubav da bude nova turksa serija :D guglo sam ali nisam naso nikakve informacije :D :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2717 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

plain vanilla wrote:
arx wrote:sta je ovo sto je hayat napiso na FB profilu: hayat tv uskoro broj 1!
mozda ona nagradna igra kad kao dodju na vrata nekome, pa provjeravaju je li mu na TV Hayat na br.1
Već viđeno
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2718 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

arx wrote:izgleda da ce ova sljepa ljubav da bude nova turksa serija :D guglo sam ali nisam naso nikakve informacije :D :D
odgledala seherzadu i dosta od mene
od svih rijeci, pokupila samo jok :lol:
User avatar
Zovem se Zelena
Posts: 3461
Joined: 23/09/2010 13:17

#2719 Re: Hayat - Šejla Salihefendić, Izbor za sportistu godine, v

Post by Zovem se Zelena »

balzac wrote:Nebitno ko je i sa koje je televizije. Cura je, kako sinoć rekoh, prava mahalka i nekulturna do bola, pa i raskalašena. To sam komentarisao, kao i sva moja ekipa koji se zatekla u Narodnom. Zabila se u one papire i u čitanje. Podsmijava se covjeku koji je gospodsposki odrzao govor, upada u riječ, dobacuje i podcjenjuje. Totalno nedorasla situaciji. Da ne spominjemo kako prevede onaj govor, šta prevede, ništa. Ma uzas! Ko da nam niko u državi ne govori engleski, pa smo spali na ono, ili smo svi ovdje vesla sisali!!! I u redu za neku mahalsku tv stanicu, neke trećerazredne, improvizovane emisije koje možeš smanjiti, ili prebaciti kanal, ali ne i za Narodno pozorište i manifestacije. Žalim za predratnim kulturnim i pismenim spikerima i tv voditeljima, koji su govorili po nekoliko jezika i bili uzor našoj djeci, pazili na dikciju, riječnik, držanje, kulturno i lijepo ponašanje, izgled. Sjetimo se Jasminke Šipke, ili Mirne Berend. Vodili su računa da ne nameću svoj lični stav o čitanom sadržaju, što nije slučaj za dotičnu koja vodeći pravi grimase te koluta očima. Danas se i onako sve svodi na cajke. Jeftino. Nekada je to bila škola, dobar zanat. A onaj momak, radio voditelj, zna svoj posao i talentovan je. Svaka čast!!! Pa kad su, kako rekoste, zajedno, nek je brate nečemu i nauči!!! A Mekiću još jednom sve najbolje i u Londonu. Pravi je uzor za našu djecu!!! Bravo majstore!!! Još samo da ga i finansijski podrže za kvalitetne pripreme!!! :bih: :bih:
Sorry ostalima, malo je možda off. Nije poenta sa koje je televizije već da je Cocalićeva draga i da je vjerovatno to imalo utjecaja na njen anganžman sinoć. Što i ne mora biti istina, ali ako se zna da imamo i boljih voditeljica onda je malo indikativno... Njih dvoje rame uz rame :roll:
User avatar
arx
Posts: 77
Joined: 01/04/2011 18:09

#2720 Re: Hayat

Post by arx »

Program plus ima svoj sajt nisam to znao http://www.programplus.ba/ tamo pise uskoro neka nova serija i neka emisija kao nepobjedive banzuke :D :D :D :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2721 Re: Hayat - Šejla Salihefendić, Izbor za sportistu godine, v

Post by plain vanilla »

Zovem se Zelena wrote: Sorry ostalima, malo je možda off. Nije poenta sa koje je televizije već da je Cocalićeva draga i da je vjerovatno to imalo utjecaja na njen anganžman sinoć. Što i ne mora biti istina, ali ako se zna da imamo i boljih voditeljica onda je malo indikativno... Njih dvoje rame uz rame :roll:
sejla nije ni za ZMBT, davno smo to ustanovili

ali u BiH odavno kvalitet nije bitan faktor
User avatar
luckylaka
Posts: 26235
Joined: 15/01/2010 06:28

#2722 Re: Hayat - Šejla Salihefendić, Izbor za sportistu godine, v

Post by luckylaka »

plain vanilla wrote:
Zovem se Zelena wrote: Sorry ostalima, malo je možda off. Nije poenta sa koje je televizije već da je Cocalićeva draga i da je vjerovatno to imalo utjecaja na njen anganžman sinoć. Što i ne mora biti istina, ali ako se zna da imamo i boljih voditeljica onda je malo indikativno... Njih dvoje rame uz rame :roll:
sejla nije ni za ZMBT, davno smo to ustanovili

ali u BiH odavno kvalitet nije bitan faktor
:thumbup: Sheila je shator dusu dala njen maximum
User avatar
pici
Posts: 46409
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2723 Re: Hayat

Post by pici »

ma morete vala reKnut o šHejli šHa god HoŠte al ima gHuzove i baTaKe za 10 :dance: :thumbup:
balzac
Posts: 4
Joined: 26/01/2012 21:08

#2724 Re: Hayat, Šejla Salihefendić, Izbor za sportistu godine, vo

Post by balzac »

pici wrote:ma morete vala reKnut o šHejli šHa god HoŠte al ima gHuzove i baTaKe za 10 :dance: :thumbup:
Druže, ne radi se ovdje ni o g&b; nego o svemu gore već navedenom, prije svega nekompetentnosti dotične i nedoraslosti situaciji. A kad smo kod b&g, nagledo sam se mnogih lijepih i žena i djevojaka, a ta cura je skroz bezzze. Prava papančica kojoj prije svega nije mjesto u Narodnom pozorištu; na nekoj tv stanici nemam ništa protiv, ali samo kod nas i može svaka šoša i cajka pred male ekrane. Previše je toga, i bilo bi pravo osvježenje konačno vidjeti neka nova ,pismenija lica, a nije da ih nema.
User avatar
pici
Posts: 46409
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2725 Re: Hayat, Šejla Salihefendić, Izbor za sportistu godine, vo

Post by pici »

balzac wrote:
pici wrote:ma morete vala reKnut o šHejli šHa god HoŠte al ima gHuzove i baTaKe za 10 :dance: :thumbup:
Druže, ne radi se ovdje ni o g&b; nego o svemu gore već navedenom, prije svega nekompetentnosti dotične i nedoraslosti situaciji. A kad smo kod b&g, nagledo sam se mnogih lijepih i žena i djevojaka, a ta cura je skroz bezzze. Prava papančica kojoj prije svega nije mjesto u Narodnom pozorištu; na nekoj tv stanici nemam ništa protiv, ali samo kod nas i može svaka šoša i cajka pred male ekrane. Previše je toga, i bilo bi pravo osvježenje konačno vidjeti neka nova ,pismenija lica, a nije da ih nema.

Vala netreBA joj Diploma i Bonton za gHuzove i Batkove... :oops:

šHeeeJllaaa AJLOVJUUUU :thumbup:
Post Reply