Zemljotres maloprije..
- kanister
- Posts: 17
- Joined: 11/08/2012 19:36
- Location: Yuga buraz
#2701 Re: Zemljotres maloprije..
Ja nisam osjetio, mogucu da je huka bila samo, kod mene slusalice u usima bilee
Kaze brat evo ga opet, reko sta kaze zemljotres
Kaze tršš trššš tršššš, reko ja što ga imitiras, sto ga imitiras, kupuuuj, ma kupuuuj, ajmo prodaj, prooooodaj oma'h

- shiny
- Posts: 535
- Joined: 26/07/2012 15:22
- Location: Sarajevo
#2702 Re: Zemljotres maloprije..
Jel moguće da se sad malo i Sarajevo zaljuljalo il sam pukla. Ja sam osjetila, moji me u kući blijedo gledaju, ne kontaju o čemu pričam...
- citadela
- Posts: 739
- Joined: 29/11/2011 01:56
#2703 Re: Zemljotres maloprije..
Ja znam samo za onaj sinoc sto bi oko pola 3, 3 sata... sad ne trese nista, sta vam je.
Busi se u Raspotocju
Busi se u Raspotocju
- Zviz
- Posts: 4993
- Joined: 19/08/2012 15:40
- Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam
#2704 Re: Zemljotres maloprije..
shiny wrote:Jel moguće da se sad malo i Sarajevo zaljuljalo il sam pukla. Ja sam osjetila, moji me u kući blijedo gledaju, ne kontaju o čemu pričam...
Ovdje se zemljotres cuje ko neka huka (ko kakav kamio) pa ond protutnji - tacno imas osjecaj kao da protrci ispod tebe (zatrese).
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#2705 Re: Zemljotres maloprije..
Pa ako nisi osjetila onaj danas oko 16 sati, ne vjerujem ni za ovaj, pošto je bio slabiji. Doduše možda za promjenu epicentar nije bio kod Zenice.shiny wrote:Jel moguće da se sad malo i Sarajevo zaljuljalo il sam pukla. Ja sam osjetila, moji me u kući blijedo gledaju, ne kontaju o čemu pričam...
- kanister
- Posts: 17
- Joined: 11/08/2012 19:36
- Location: Yuga buraz
#2706 Re: Zemljotres maloprije..
Ja živim blizu ceste. kamion naidje, ajmo skacite ljudi evo ga HAHAHAHAH 
Kaze meni jarran: "Jarrane meni odmah naumpanu one zivotinje ispod zemlje kad izlaze napolje HAHAHAHAH!!!

Kaze meni jarran: "Jarrane meni odmah naumpanu one zivotinje ispod zemlje kad izlaze napolje HAHAHAHAH!!!
- kanister
- Posts: 17
- Joined: 11/08/2012 19:36
- Location: Yuga buraz
#2707 Re: Zemljotres maloprije..
kanister wrote:Ja živim blizu ceste. kamion naidje, ajmo skacite ljudi evo ga HAHAHAHAH
Kaze meni jarran: "Jarrane meni odmah naumpanu one zivotinje ispod zemlje kad izlaze napolje HAHAHAHAH!!!![]()
ZAŠTO EMSC NE OBJAVLJUJE DA JE BIO ???
-
aj Ć
- Posts: 203
- Joined: 28/08/2012 01:55
- Location: rajvOSA
#2708 Re: Zemljotres maloprije..
dobro je, sad vidjeh poruku prijateljice, ok je.
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#2709 Re: Zemljotres maloprije..
2012-08-28 14:10:41.0 44.23 N 17.91 E 2 3.4 BOSNIA AND HERZEGOVINAkanister wrote:kanister wrote:Ja živim blizu ceste. kamion naidje, ajmo skacite ljudi evo ga HAHAHAHAH
Kaze meni jarran: "Jarrane meni odmah naumpanu one zivotinje ispod zemlje kad izlaze napolje HAHAHAHAH!!!![]()
ZAŠTO EMSC NE OBJAVLJUJE DA JE BIO ???
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#2710 Re: Zemljotres maloprije..
Ima li kakav stručnjak ovdje? Kako je moguće da mlati ovoliko dugo na prostoru Zenice, na dubini od samo dva kilometra? Meni to nikako nije jasno.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2711 Re: Zemljotres maloprije..
Kako mislim ima li..? Pa ovdje su sve strucnjaci. 
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2712 Re: Zemljotres maloprije..
ne mogu vjerovati da se ljudi više plaše zemljotresa od vjetra ili recimo požara
što se mene tiče može da drma do sutra ja ću spavati... nek se ruši kuća
ali kad vjetar čujem
ili ovo s vatrom... mota mi se neki dim oko kuće
nije svejedno
ne mogu fino spavati
što se mene tiče može da drma do sutra ja ću spavati... nek se ruši kuća
ali kad vjetar čujem
ili ovo s vatrom... mota mi se neki dim oko kuće
nije svejedno
ne mogu fino spavati
- plain vanilla
- Posts: 70292
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2713 Re: Zemljotres maloprije..
sad se na radiju javila zena iz Mostara, kaze-ljudi dragi, udusimo seBlack swan wrote:ne mogu vjerovati da se ljudi više plaše zemljotresa od vjetra ili recimo požara![]()
što se mene tiče može da drma do sutra ja ću spavati... nek se ruši kuća
ali kad vjetar čujem
ili ovo s vatrom... mota mi se neki dim oko kuće
nije svejedno
ne mogu fino spavati
znam da nije smijesno, ali
- PeekABoo
- Posts: 289
- Joined: 31/07/2012 16:11
#2715 Re: Zemljotres maloprije..
Fakat, i ja se pitam sta li se to desava, pa je ovakva ucestalost zemljotresa?
I da, bas je interesantno sto je uvijek na dubini od 2 km.
I da, bas je interesantno sto je uvijek na dubini od 2 km.
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2716 Re: Zemljotres maloprije..
Pozar se moze ugasiti ..Black swan wrote:ne mogu vjerovati da se ljudi više plaše zemljotresa od vjetra ili recimo požara![]()
što se mene tiče može da drma do sutra ja ću spavati... nek se ruši kuća
ali kad vjetar čujem
ili ovo s vatrom... mota mi se neki dim oko kuće
nije svejedno
ne mogu fino spavati
A kako ces zaustaviti zemljotres ako zadrma neki jaci ? Hoces bacit andol kroz prozor da se smiri ?
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2717 Re: Zemljotres maloprije..
Bio je i oko 11 sinoc samo sto na emsc ono sa strane ne izbacuje manje od 3 rihtera .. ovaj je bio 2.5
- kanister
- Posts: 17
- Joined: 11/08/2012 19:36
- Location: Yuga buraz
#2718 Re: Zemljotres maloprije..
Slazem se apsolutno sa predposljednim postom 
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2719 Re: Zemljotres maloprije..
od zemljotresa se ne možeš "odbraniti" isto kao da se plašiš starenjaBubalo1 wrote:Pozar se moze ugasiti ..Black swan wrote:ne mogu vjerovati da se ljudi više plaše zemljotresa od vjetra ili recimo požara![]()
što se mene tiče može da drma do sutra ja ću spavati... nek se ruši kuća
ali kad vjetar čujem
ili ovo s vatrom... mota mi se neki dim oko kuće
nije svejedno
ne mogu fino spavati
A kako ces zaustaviti zemljotres ako zadrma neki jaci ? Hoces bacit andol kroz prozor da se smiri ?
il si živ il mrtav kao pad aviona generalno
a zna se šta može od vatre biti...
u zadnjih 10 godina mislim da je vjetar i vatra nanijela više štete i smrti od zemljotresa
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2720 Re: Zemljotres maloprije..
Pa ako izadjes na vrijeme mozda se i spasis .. ako ostanes kuci spavati sigurno se neces spasiti .. a kod pozara nece u sekundi zahvatiti sve i usmrtiti .. Siri se od mjesta do mjesta i ti znas kada je opasno za tebe .. A za zemljotres ne znas kada ce doci
-
bosnianwoman
- Posts: 154
- Joined: 25/07/2008 14:02
#2721 Re: Zemljotres maloprije..
Ovo je fakat zabrinjavajuce- ucestali potresi, tako plitko...
Neko je spomenuo mogucu povezanost izgradnje auto puta i potresa- nisam neki strucnjak, ali mislim da to dvoje nema nikakve veze jedno s drugim...
Ostaje da vidimo sta ce biti u bliskoj buducnosti... Pozare ne bih da komentarisem, jer nije tema emisije ali mi je uzasno kada vidim sta se desava
... Znala sam da smo primitivni ali da smo ovako primitivni, to nisam ni u snu sanjala...
pocevsi o nebrizi i slamperaju kada su u pitanju ekologija, ocuvanje prirode i osnovna kultura ponasanja (zar se moraju bacati opusci kroz prozor, zar se mora rostiljati u prirodi???)))... vlasti, zakonodavstvo, gradjanstvo itd...
A ovi sto se sprdaju na racun zemljotresa u zenici... komentari tipa : ni Bog ne voli Zenicu... smijeh na racun pozara i komentara zene koja se "udusi"... mogu vam samo reci: SRAM VAS BILO!!! Pa 'bem mu misa, gdje je ona solidarnost i suosjecanje sto nas je odrzala u ratu????
ne trebaju nama koljaci, sami smo mi sebi dovoljni...
Pozdrav svim DOBRIM ljudima!
Neko je spomenuo mogucu povezanost izgradnje auto puta i potresa- nisam neki strucnjak, ali mislim da to dvoje nema nikakve veze jedno s drugim...
Ostaje da vidimo sta ce biti u bliskoj buducnosti... Pozare ne bih da komentarisem, jer nije tema emisije ali mi je uzasno kada vidim sta se desava
A ovi sto se sprdaju na racun zemljotresa u zenici... komentari tipa : ni Bog ne voli Zenicu... smijeh na racun pozara i komentara zene koja se "udusi"... mogu vam samo reci: SRAM VAS BILO!!! Pa 'bem mu misa, gdje je ona solidarnost i suosjecanje sto nas je odrzala u ratu????
Pozdrav svim DOBRIM ljudima!
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#2722 Re: Zemljotres maloprije..
Ne kontam tu tvoju logiku, jebem ga ja, baš zato se i bojim zemljotresa jer mi nema spasa.Black swan wrote:od zemljotresa se ne možeš "odbraniti" isto kao da se plašiš starenjaBubalo1 wrote:Pozar se moze ugasiti ..Black swan wrote:ne mogu vjerovati da se ljudi više plaše zemljotresa od vjetra ili recimo požara![]()
što se mene tiče može da drma do sutra ja ću spavati... nek se ruši kuća
ali kad vjetar čujem
ili ovo s vatrom... mota mi se neki dim oko kuće
nije svejedno
ne mogu fino spavati
A kako ces zaustaviti zemljotres ako zadrma neki jaci ? Hoces bacit andol kroz prozor da se smiri ?![]()
il si živ il mrtav kao pad aviona generalno
a zna se šta može od vatre biti...
u zadnjih 10 godina mislim da je vjetar i vatra nanijela više štete i smrti od zemljotresa
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#2723 Re: Zemljotres maloprije..
Jao, jao.Black swan wrote:ne mogu vjerovati da se ljudi više plaše zemljotresa od vjetra ili recimo požara![]()
što se mene tiče može da drma do sutra ja ću spavati... nek se ruši kuća
ali kad vjetar čujem
ili ovo s vatrom... mota mi se neki dim oko kuće
nije svejedno
ne mogu fino spavati
Prvo, od zemljotresa nema "odbrane".
Drugo, na nasem podrucju uopste nisu moguci neki razorni vjetrovi dok zemljotresi jesu.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#2725 Re: Zemljotres maloprije..
zzzzzzzzzz 
