black wrote:jeste pa tako odjednom sds preko noci postaje nenacionalna gradjanska alternativa i pozeljan partner za gradnju neke nam bolje BiH i eto kao mi trebamo to podrzati ako zelimo da nam sutra bude ljepse i bolje, i uporno se, umotana u celofan, ta shuplja pokushava plasirati i ta borba se izgleda svodi samo na borbu protiv bosnjackog nacionalizma, pa makar to ne bili ni bosnjaci a niti nacionalistiAbacija wrote:Nasa Stranka se kao bori protiv nacionalistickih stranaka a ne zeli da ukine nacionalisticke simbole i imena? Tu meni nesto dobro smrdi.
Dal' grijesim ili ,vjerovatno zlonamjerno,aludiras o mogucoj koaliciji NS sa SDS-om
Ako se ne radi o tome,onda si potpuno fulio temu. Kada vec spominjes koaliciju sa SDS-om pronadji temu o SDA ,i tamo nastavi sa komentarima,jer toj stranci su bliske takve koalicije,jos od '90.tih.
@Real Khan,ja svaki put kada procitam sve te tvoje silne hvalospijeve,pomislim : "...ma momak se zeza,nemoguce da ovo zaista misli o sebi...."
Vidi prijatelju (smijem li te osloviti prijateljem??
Zar stvarno ne vidis kolika je tvoja "zaljubljenost" u NS ,kada visis stalno na ovoj temi. Pogledaj onu opciju tvojih zadnjih postova. Pa od tvojih zadnjih 150 postova ,120 je na ovoj temi
A godina moje registracije,i broj mojih postova...ok,mozemo i o tome,kao i o razlogu moga registriovanja na ovaj forum,akcije preko njega i sl. ...ali i o cinjenici da je najvise mojih postova (statisticki,pogledaj i sam) na temama o sportu
Opusteno prijatelju,stvarno ne vidim razlog na ovakav nacin tvoga nastupa na ovoj temi,jer ne pokusavaj da ovo sto ti radis na ovoj temi pokusas progurati pod to "diskusija" sto si napisao u par navrata "..da ti diskutujes ovdje..." ,Ako je ovo sto ti radis diskusija,onda...
Zakljuci,zar je to tako tesko. "..JA Real Khan,ne slazem se po mnogoo mnogooo tema i stavova sa ovom strankom,NS,i to je jednostavno cinjenica,i rekao sam im svima to..." (jesi ,rekao si nam ,i hvala ti na tome
A sada lagano,pokusaj DISKUTOVATI( a ne "diskutovati" na dosadasnji tvoj nacin) il' lagano pronadji si neku drugu "zabavu"
p.s I niko te ne sutka,zasto si toliko istraumiran i zasto svako malo to potenciras
Pozdrav,budi mi zdrav cio i veseo.
