Kineski mobiteli
Moderator: Benq
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2701 Re: Kineski mobiteli
Do tebe je. Ja bi licno trazio pare nazad. Pa kad dode vakat, opet bi kupio. Ali mozes i ostaviti ako je 45-ti dan u prvom mjesecu. Ocekuj da neces dobiti do 6-7.1 mobitel. Jer su 3. i 4. neradni dani
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#2702 Re: Kineski mobiteli
Odgovorili su mi i na mail i na fb, kazu i oni cekaju telefone da oddju od prozvodjaca :S.. zasto onda pise kad narucujes da su telefoni in stock? valjda znaci da ih imaju, zasto nigdje nisu napisali da cekaju telefone da dodju, i da ne znaju kad bi mogla poceti isporuka, a ne napisali u roku od 3 dana..
Drug mi kaze on bi ceko jos 3 sedmice. samo da ne prodje 45 dana, jer smo onda pusiona. Meni se ovaj telefon uzima, majka mu stara, al fakat ne znam sta radit
Drug mi kaze on bi ceko jos 3 sedmice. samo da ne prodje 45 dana, jer smo onda pusiona. Meni se ovaj telefon uzima, majka mu stara, al fakat ne znam sta radit
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2703 Re: Kineski mobiteli
evo ga jos 45 minuta do rasprodaje...ja sam se odlucio kupiti,naravno ako uspijem po ovoj cijeni sa popustom
vidim da ima i elephone g6 za 53 eura,i on je dobar
http://pokit.org/get/?785f235c1d0b22361 ... 5588a4.jpg
vidim da ima i elephone g6 za 53 eura,i on je dobar
http://pokit.org/get/?785f235c1d0b22361 ... 5588a4.jpg
Code: Select all
http://pokit.org/get/?785f235c1d0b22361584a1f6995588a4.jpg- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2705 Re: Kineski mobiteli
cekaj bar do 43. dana. Jer pogledaj i ostale stranice, kod svih rasprodan, tj nemaju ga na stanju.AhmetShabo wrote:Odgovorili su mi i na mail i na fb, kazu i oni cekaju telefone da oddju od prozvodjaca :S.. zasto onda pise kad narucujes da su telefoni in stock? valjda znaci da ih imaju, zasto nigdje nisu napisali da cekaju telefone da dodju, i da ne znaju kad bi mogla poceti isporuka, a ne napisali u roku od 3 dana..
Drug mi kaze on bi ceko jos 3 sedmice. samo da ne prodje 45 dana, jer smo onda pusiona. Meni se ovaj telefon uzima, majka mu stara, al fakat ne znam sta radit
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#2706 Re: Kineski mobiteli
odgovorili su mi ovako Hello " Ahmet Shabo",dinooh wrote:cekaj bar do 43. dana. Jer pogledaj i ostale stranice, kod svih rasprodan, tj nemaju ga na stanju.AhmetShabo wrote:Odgovorili su mi i na mail i na fb, kazu i oni cekaju telefone da oddju od prozvodjaca :S.. zasto onda pise kad narucujes da su telefoni in stock? valjda znaci da ih imaju, zasto nigdje nisu napisali da cekaju telefone da dodju, i da ne znaju kad bi mogla poceti isporuka, a ne napisali u roku od 3 dana..
Drug mi kaze on bi ceko jos 3 sedmice. samo da ne prodje 45 dana, jer smo onda pusiona. Meni se ovaj telefon uzima, majka mu stara, al fakat ne znam sta radit
sorry for the trouble. Actually we will sent it according the order number. There are many customer, who feel the same way and we also feel sorry this trouble.
We thought that our partner company UMI will sent us the delievery on time, but the demand of this product is so high that they do not comply with the production.
All we can do is say sorry for the trouble. If we get the delivery we will sent them fast as possible.
Kind regards
Your Efox-Shop Team
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#2707 Re: Kineski mobiteli
Ja naručio tri telefona sa efoxa u nedjelju, koji se nalaze u njemčkim skladištima, sad mi sestra javi da su je kontaktirali i da danas stiže pošiljka. Jbg, kako se kome zalomi.
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#2708 Re: Kineski mobiteli
sve zavisi koji su telefoni, ko god je narucio UMI Zero, ima isti problem kao i ja.irac300 wrote:Ja naručio tri telefona sa efoxa u nedjelju, koji se nalaze u njemčkim skladištima, sad mi sestra javi da su je kontaktirali i da danas stiže pošiljka. Jbg, kako se kome zalomi.
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2709 Re: Kineski mobiteli
haha pukose iNEW v3 plus na efox-u za jedno 20 sekundi 
kud me i net hebe,nisam uspio biti brz...na poslu je ocajan net
kud me i net hebe,nisam uspio biti brz...na poslu je ocajan net
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2710 Re: Kineski mobiteli
Evo ja bih da uzmem ovaj iNew v3 od 62eur .
Da li da zovem rodjaka u Njemackoj da on kupi ili da ja narucujem ?
EDIT: vec otisli ?
Da li da zovem rodjaka u Njemackoj da on kupi ili da ja narucujem ?
EDIT: vec otisli ?
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#2711 Re: Kineski mobiteli
Zakasnio si, otišlo k'o halva.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2712 Re: Kineski mobiteli
hoce li biti vise sta da valja ? ahahah
Sutra je ovaj Elephone g6 jel ?
Sutra je ovaj Elephone g6 jel ?
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2713 Re: Kineski mobiteli
10-20 sekundi je potrebno da se rasproda 'stock' od 50 telefona, i, ukoliko niste u mogućnosti da za 20 sekundi dodate telefon u košaricu i platite paypal-om narudžba vam neće proć 
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2714 Re: Kineski mobiteli
jbg pripremis prije, logujes se na paypal i onda su to 2-3 klika .
Sutra ovaj elephone g6 jel ?
Sutra ovaj elephone g6 jel ?
-
iTo
- Posts: 923
- Joined: 06/06/2013 14:37
#2715 Re: Kineski mobiteli
SONY_91 wrote:10-20 sekundi je potrebno da se rasproda 'stock' od 50 telefona, i, ukoliko niste u mogućnosti da za 20 sekundi dodate telefon u košaricu i platite paypal-om narudžba vam neće proć
sto je najgore kliknuo sam na telefon dodao ga u korpu po cijeni od 62 € i platio paypal-om....
vratim se na stranicu kad nema telefona u korpi... vratim se na paypal nigdje uplate...
tako da i ovo dismr vopra....
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2716 Re: Kineski mobiteli
i ja sam sve pripremio ali me eba internetskafiskafsnjak wrote:jbg pripremis prije, logujes se na paypal i onda su to 2-3 klika .
Sutra ovaj elephone g6 jel ?
na poslu je neki javni wifi,to steka nenormalno i naravno da sam ispusio
- SONY_91
- Posts: 1876
- Joined: 09/09/2009 12:24
- Location: Somewhere in Posavina
#2717 Re: Kineski mobiteli
I na GeekBuying.com izbacuju svakih sat vremena uređaje na sniženju, trenutno nema telefona, ali, bilo je.
http://promotion.geekbuying.com/promoti ... lash_Deals
http://promotion.geekbuying.com/promoti ... lash_Deals
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2718 Re: Kineski mobiteli
zavisi od modela.
- esawyer
- Posts: 310
- Joined: 07/12/2012 22:09
#2719 Re: Kineski mobiteli
odličanskafiskafsnjak wrote:JA ne znam ali zamoliti cu rodjaka da mi to kupi tamo pa da na ljeto ponese ovamo .AhmetShabo wrote:Zna li neko iz kojeg grada salju ovi sa efoxa ?? mislim na robu koja je u njemackoj.
Ev ovaj iNew v8 . Prelijep telefon ...e sad volio bih znati kakav je u praksi ....
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2720 Re: Kineski mobiteli
Ja cu malo da sacekam sa kupovinom jos jednog kineza
iduca godina ce biti zanimljiva
http://www.jiayu-store.com/jiayu-s3-4g- ... phone.html
iduca godina ce biti zanimljiva
http://www.jiayu-store.com/jiayu-s3-4g- ... phone.html
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
#2721 Re: Kineski mobiteli
Ima li neko neki savjet kako da uspijem kupiti ovaj telefon sto bude na 50%? Volio bi sutra kupiti pa bi mi dobro dosli savjeti da stignem to sve odraditi... Da li ce telefon ako ga ranije ubacim u kosaricu biti spusten na 50% u 12 sati, da imam vise vremena za prijavu na paypal i narudzbu?
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2722 Re: Kineski mobiteli
malo komada daju na popust, tako da dok nas internet server odreaguje na enter vece budu rasprodaniwaynezmaj wrote:Ima li neko neki savjet kako da uspijem kupiti ovaj telefon sto bude na 50%? Volio bi sutra kupiti pa bi mi dobro dosli savjeti da stignem to sve odraditi... Da li ce telefon ako ga ranije ubacim u kosaricu biti spusten na 50% u 12 sati, da imam vise vremena za prijavu na paypal i narudzbu?
-
waynezmaj
- Posts: 72
- Joined: 15/07/2014 15:16
#2723 Re: Kineski mobiteli
Znaci da se ne nadam dzaba, jer imam nekih drugih obaveza sutra u to vrijeme pa tako da ne odgadjam dzaba?kloniran wrote:malo komada daju na popust, tako da dok nas internet server odreaguje na enter vece budu rasprodaniwaynezmaj wrote:Ima li neko neki savjet kako da uspijem kupiti ovaj telefon sto bude na 50%? Volio bi sutra kupiti pa bi mi dobro dosli savjeti da stignem to sve odraditi... Da li ce telefon ako ga ranije ubacim u kosaricu biti spusten na 50% u 12 sati, da imam vise vremena za prijavu na paypal i narudzbu?
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2724 Re: Kineski mobiteli
Kakve su sanse da ovi neki telefoni opet budu na popustu ? Ne mora 50% ...ali evo bar 30% . Imam rodjaka u Njemackoj koji mi uvijek moze kupiti i donijeti ...
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2725 Re: Kineski mobiteli
ja sam ulovio na geeku 50% popusta al cini mi se da je tada bilo oko 1000 kom na stanju, jer se nagovarao dva danaskafiskafsnjak wrote:Kakve su sanse da ovi neki telefoni opet budu na popustu ? Ne mora 50% ...ali evo bar 30% . Imam rodjaka u Njemackoj koji mi uvijek moze kupiti i donijeti ...
