Kineski mobiteli

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#2701 Re: Kineski mobiteli

Post by dinooh »

Do tebe je. Ja bi licno trazio pare nazad. Pa kad dode vakat, opet bi kupio. Ali mozes i ostaviti ako je 45-ti dan u prvom mjesecu. Ocekuj da neces dobiti do 6-7.1 mobitel. Jer su 3. i 4. neradni dani
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#2702 Re: Kineski mobiteli

Post by AhmetShabo »

Odgovorili su mi i na mail i na fb, kazu i oni cekaju telefone da oddju od prozvodjaca :S.. zasto onda pise kad narucujes da su telefoni in stock? valjda znaci da ih imaju, zasto nigdje nisu napisali da cekaju telefone da dodju, i da ne znaju kad bi mogla poceti isporuka, a ne napisali u roku od 3 dana..

Drug mi kaze on bi ceko jos 3 sedmice. samo da ne prodje 45 dana, jer smo onda pusiona. Meni se ovaj telefon uzima, majka mu stara, al fakat ne znam sta radit
zippoo87
Posts: 19655
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#2703 Re: Kineski mobiteli

Post by zippoo87 »

evo ga jos 45 minuta do rasprodaje...ja sam se odlucio kupiti,naravno ako uspijem po ovoj cijeni sa popustom
vidim da ima i elephone g6 za 53 eura,i on je dobar
http://pokit.org/get/?785f235c1d0b22361 ... 5588a4.jpg
Image

Code: Select all

http://pokit.org/get/?785f235c1d0b22361584a1f6995588a4.jpg
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2704 Re: Kineski mobiteli

Post by skafiskafsnjak »

62eur ?
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#2705 Re: Kineski mobiteli

Post by dinooh »

AhmetShabo wrote:Odgovorili su mi i na mail i na fb, kazu i oni cekaju telefone da oddju od prozvodjaca :S.. zasto onda pise kad narucujes da su telefoni in stock? valjda znaci da ih imaju, zasto nigdje nisu napisali da cekaju telefone da dodju, i da ne znaju kad bi mogla poceti isporuka, a ne napisali u roku od 3 dana..

Drug mi kaze on bi ceko jos 3 sedmice. samo da ne prodje 45 dana, jer smo onda pusiona. Meni se ovaj telefon uzima, majka mu stara, al fakat ne znam sta radit
cekaj bar do 43. dana. Jer pogledaj i ostale stranice, kod svih rasprodan, tj nemaju ga na stanju.
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#2706 Re: Kineski mobiteli

Post by AhmetShabo »

dinooh wrote:
AhmetShabo wrote:Odgovorili su mi i na mail i na fb, kazu i oni cekaju telefone da oddju od prozvodjaca :S.. zasto onda pise kad narucujes da su telefoni in stock? valjda znaci da ih imaju, zasto nigdje nisu napisali da cekaju telefone da dodju, i da ne znaju kad bi mogla poceti isporuka, a ne napisali u roku od 3 dana..

Drug mi kaze on bi ceko jos 3 sedmice. samo da ne prodje 45 dana, jer smo onda pusiona. Meni se ovaj telefon uzima, majka mu stara, al fakat ne znam sta radit
cekaj bar do 43. dana. Jer pogledaj i ostale stranice, kod svih rasprodan, tj nemaju ga na stanju.
odgovorili su mi ovako Hello " Ahmet Shabo",

sorry for the trouble. Actually we will sent it according the order number. There are many customer, who feel the same way and we also feel sorry this trouble.

We thought that our partner company UMI will sent us the delievery on time, but the demand of this product is so high that they do not comply with the production.

All we can do is say sorry for the trouble. If we get the delivery we will sent them fast as possible.

Kind regards

Your Efox-Shop Team
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#2707 Re: Kineski mobiteli

Post by irac300 »

Ja naručio tri telefona sa efoxa u nedjelju, koji se nalaze u njemčkim skladištima, sad mi sestra javi da su je kontaktirali i da danas stiže pošiljka. Jbg, kako se kome zalomi.
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#2708 Re: Kineski mobiteli

Post by AhmetShabo »

irac300 wrote:Ja naručio tri telefona sa efoxa u nedjelju, koji se nalaze u njemčkim skladištima, sad mi sestra javi da su je kontaktirali i da danas stiže pošiljka. Jbg, kako se kome zalomi.
sve zavisi koji su telefoni, ko god je narucio UMI Zero, ima isti problem kao i ja.
zippoo87
Posts: 19655
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#2709 Re: Kineski mobiteli

Post by zippoo87 »

haha pukose iNEW v3 plus na efox-u za jedno 20 sekundi :D
kud me i net hebe,nisam uspio biti brz...na poslu je ocajan net
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2710 Re: Kineski mobiteli

Post by skafiskafsnjak »

Evo ja bih da uzmem ovaj iNew v3 od 62eur .

Da li da zovem rodjaka u Njemackoj da on kupi ili da ja narucujem ?


EDIT: vec otisli ? :lol:
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#2711 Re: Kineski mobiteli

Post by irac300 »

Zakasnio si, otišlo k'o halva.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2712 Re: Kineski mobiteli

Post by skafiskafsnjak »

hoce li biti vise sta da valja ? ahahah

Sutra je ovaj Elephone g6 jel ?
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#2713 Re: Kineski mobiteli

Post by SONY_91 »

10-20 sekundi je potrebno da se rasproda 'stock' od 50 telefona, i, ukoliko niste u mogućnosti da za 20 sekundi dodate telefon u košaricu i platite paypal-om narudžba vam neće proć :wink:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2714 Re: Kineski mobiteli

Post by skafiskafsnjak »

jbg pripremis prije, logujes se na paypal i onda su to 2-3 klika .

Sutra ovaj elephone g6 jel ?
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#2715 Re: Kineski mobiteli

Post by iTo »

SONY_91 wrote:10-20 sekundi je potrebno da se rasproda 'stock' od 50 telefona, i, ukoliko niste u mogućnosti da za 20 sekundi dodate telefon u košaricu i platite paypal-om narudžba vam neće proć :wink:

sto je najgore kliknuo sam na telefon dodao ga u korpu po cijeni od 62 € i platio paypal-om....
vratim se na stranicu kad nema telefona u korpi... vratim se na paypal nigdje uplate...

tako da i ovo dismr vopra....
zippoo87
Posts: 19655
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#2716 Re: Kineski mobiteli

Post by zippoo87 »

skafiskafsnjak wrote:jbg pripremis prije, logujes se na paypal i onda su to 2-3 klika .

Sutra ovaj elephone g6 jel ?
i ja sam sve pripremio ali me eba internet
na poslu je neki javni wifi,to steka nenormalno i naravno da sam ispusio :D
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#2717 Re: Kineski mobiteli

Post by SONY_91 »

I na GeekBuying.com izbacuju svakih sat vremena uređaje na sniženju, trenutno nema telefona, ali, bilo je.

http://promotion.geekbuying.com/promoti ... lash_Deals
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#2718 Re: Kineski mobiteli

Post by dinooh »

zavisi od modela.
User avatar
esawyer
Posts: 310
Joined: 07/12/2012 22:09

#2719 Re: Kineski mobiteli

Post by esawyer »

skafiskafsnjak wrote:
AhmetShabo wrote:Zna li neko iz kojeg grada salju ovi sa efoxa ?? mislim na robu koja je u njemackoj.
JA ne znam ali zamoliti cu rodjaka da mi to kupi tamo pa da na ljeto ponese ovamo .
Ev ovaj iNew v8 . Prelijep telefon ...e sad volio bih znati kakav je u praksi ....
odličan :D nemam nikakve zamjerke za njega.. kamera ekstra, imam preko 10 aplikacija nije niti jednom zakočio, baterija mi sad traje čitav dan iako je wifi konstantno upaljen, a kad nema wifi onda je 3g upaljen.. ja sam prezadovoljna, bolje nisam mogla izabrati :D
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2720 Re: Kineski mobiteli

Post by kloniran »

Ja cu malo da sacekam sa kupovinom jos jednog kineza

iduca godina ce biti zanimljiva :D
http://www.jiayu-store.com/jiayu-s3-4g- ... phone.html
waynezmaj
Posts: 72
Joined: 15/07/2014 15:16

#2721 Re: Kineski mobiteli

Post by waynezmaj »

Ima li neko neki savjet kako da uspijem kupiti ovaj telefon sto bude na 50%? Volio bi sutra kupiti pa bi mi dobro dosli savjeti da stignem to sve odraditi... Da li ce telefon ako ga ranije ubacim u kosaricu biti spusten na 50% u 12 sati, da imam vise vremena za prijavu na paypal i narudzbu?
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2722 Re: Kineski mobiteli

Post by kloniran »

waynezmaj wrote:Ima li neko neki savjet kako da uspijem kupiti ovaj telefon sto bude na 50%? Volio bi sutra kupiti pa bi mi dobro dosli savjeti da stignem to sve odraditi... Da li ce telefon ako ga ranije ubacim u kosaricu biti spusten na 50% u 12 sati, da imam vise vremena za prijavu na paypal i narudzbu?
malo komada daju na popust, tako da dok nas internet server odreaguje na enter vece budu rasprodani :D
waynezmaj
Posts: 72
Joined: 15/07/2014 15:16

#2723 Re: Kineski mobiteli

Post by waynezmaj »

kloniran wrote:
waynezmaj wrote:Ima li neko neki savjet kako da uspijem kupiti ovaj telefon sto bude na 50%? Volio bi sutra kupiti pa bi mi dobro dosli savjeti da stignem to sve odraditi... Da li ce telefon ako ga ranije ubacim u kosaricu biti spusten na 50% u 12 sati, da imam vise vremena za prijavu na paypal i narudzbu?
malo komada daju na popust, tako da dok nas internet server odreaguje na enter vece budu rasprodani :D
Znaci da se ne nadam dzaba, jer imam nekih drugih obaveza sutra u to vrijeme pa tako da ne odgadjam dzaba?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#2724 Re: Kineski mobiteli

Post by skafiskafsnjak »

Kakve su sanse da ovi neki telefoni opet budu na popustu ? Ne mora 50% ...ali evo bar 30% . Imam rodjaka u Njemackoj koji mi uvijek moze kupiti i donijeti ...
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2725 Re: Kineski mobiteli

Post by kloniran »

skafiskafsnjak wrote:Kakve su sanse da ovi neki telefoni opet budu na popustu ? Ne mora 50% ...ali evo bar 30% . Imam rodjaka u Njemackoj koji mi uvijek moze kupiti i donijeti ...
ja sam ulovio na geeku 50% popusta al cini mi se da je tada bilo oko 1000 kom na stanju, jer se nagovarao dva dana :D
Post Reply