Bosanska piramida Sunca

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Locked
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2701

Post by pravimjernik »

El-bosniaco wrote:i kad vidim, koliko je ljudi zlobnika, krivo im svoje blago jer hoce tudja govna

bruko jdna , bruko jadna, i 1000 puta bruko jadna , nadjie se sebi zivot, a ne covjeka pljuvati ko da vam je pobio cijelu familiju
hebote jes ih znanje načepio :lol:

GAME OVER
Nesferatu
Posts: 744
Joined: 22/03/2004 06:09

#2702

Post by Nesferatu »

sta se sad desava?
Cuj sta se desava....

Utekla Medjedja bolan, a eto i Sahbaza.
El-bosniaco
Posts: 580
Joined: 11/05/2005 12:30

#2703

Post by El-bosniaco »

pravimjernik = "znanje"


isti covjek dva razlcita nicka , pa kad loga na znanje hvali pravimjernika, a kad loga na pravimjernik hvali znanja

:lol: :lol: :lol:
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2704

Post by pravimjernik »

rasta wrote:prije par dana na austrijskoj drzavnoj televiziji je bilo rijeci o ovim piramidama i da su se kao iskupili arheolozi iz svijeta u sarajevu da potvrde jel ima il nema piramida i tako nesto u smislu...
nisam pratio poslije toga nit sam imo zivaca citat prepucavanje ovde pa me interesuje ako neko zna jesul oni to potvrdili ili nisu i sta se sad desava?
slika govori bolje od hiljadu riječi:

Image
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2705

Post by pravimjernik »

El-bosniaco wrote:pravimjernik = "znanje"
isti covjek dva razlcita nicka , pa kad loga na znanje hvali pravimjernika, a kad loga na pravimjernik hvali znanja
pogledaj bolje, znanje hvale i drugi...hmm a možda znanje ima desetak nickova :shock:
ajme počelo im se priviđat! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2706

Post by pravimjernik »

valter? das ist valter! onda gledaj junačino, TO ti je valter!!!!

valter brani sarajevo = znanje brani bosnu

:D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2707

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 17:47, edited 1 time in total.
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2708

Post by pravimjernik »

ding-dong!!! donacija :D


Image


ko misli da je 5 piramida dosta za ovaku zemlju taj nije bosanac! :lol:
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#2709

Post by Murat Sabanovic »

ma visoko se nekad nije zvalo visoko......
visoko se nekad zvalo atlantida ,koja je evo izronila na povrsinu...
ziva istina ,pa se vi i dalje svadjajte ima li piramida ili ne .........
ja kazem da je na danasnjim visockim prostorima bila nekad atlantida.
hajde ko ce naci bilo kakav argument da tu nije bila atlantida...
User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2710

Post by Qler »

ja nemam neko misljenje o ovoj piramidi, tj ima li je ili nema...


ali me bas zanima, ako, i samo ako, nekim cudom bude tu ta piramida...... sta ce svi ovi koju sada uporno tvrde da je nema....?????
OvaRupaNemaDnaaaaaaaaa...
Posts: 304
Joined: 01/10/2005 21:59
Location: Sarajevo
Contact:

#2711

Post by OvaRupaNemaDnaaaaaaaaa... »

A wrote:http://www.piramidasunca.ba/ajaxfiles/p ... upubih.pdf
Ne, ne zelim vjerovati da je ULUPUBIH pao na onakve grane :shock:

Jaoooooo sajta im! :shock: :-? ... a dizajneri k'o fol...

Ako je ovo pismo autenticno - onda je pismenost na katastrofalnom nivou :( U jednom pismu - desetak velikih gresaka, od sintakse, do pravopisa.

"...da vaš projekat apsolutno podržimo i stojimo iz svake vaše konstatacije u želji..." Ne znaju sta ce konstatovati, ali unaprijed stoje "iz" svake njegove konstatacije. :-? :-? :-?

Eh, tugo...
Meni, prezime u potpisu pisma razjasnjava situaciju. :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#2712

Post by danas »

OvaRupaNemaDnaaaaaaaaa... wrote: Meni, prezime u potpisu pisma razjasnjava situaciju. :D
pih, izrode nijedan :D krivo ti sto i ti nisi od njiha :D
OvaRupaNemaDnaaaaaaaaa...
Posts: 304
Joined: 01/10/2005 21:59
Location: Sarajevo
Contact:

#2713

Post by OvaRupaNemaDnaaaaaaaaa... »

danas wrote:
OvaRupaNemaDnaaaaaaaaa... wrote: Meni, prezime u potpisu pisma razjasnjava situaciju. :D
pih, izrode nijedan :D krivo ti sto i ti nisi od njiha :D
Nikad ja svoju piramidu necu imati..........,a ni tramvaj!!! :D
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#2714

Post by Fair Life »

A wrote:http://www.piramidasunca.ba/ajaxfiles/p ... upubih.pdf
Ne, ne zelim vjerovati da je ULUPUBIH pao na onakve grane :shock:

Jaoooooo sajta im! :shock: :-? ... a dizajneri k'o fol...

Ako je ovo pismo autenticno - onda je pismenost na katastrofalnom nivou :( U jednom pismu - desetak velikih gresaka, od sintakse, do pravopisa.

"...da vaš projekat apsolutno podržimo i stojimo iz svake vaše konstatacije u želji..." Ne znaju sta ce konstatovati, ali unaprijed stoje "iz" svake njegove konstatacije. :-? :-? :-?

Eh, tugo...
U potpisu...

Generalni sekretar:
Emir A Cengic...

Ne pada bukva daleko od panja...
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#2715

Post by Fair Life »

Qler wrote:ja nemam neko misljenje o ovoj piramidi, tj ima li je ili nema...
ali me bas zanima, ako, i samo ako, nekim cudom bude tu ta piramida...... sta ce svi ovi koju sada uporno tvrde da je nema....?????
Cista ce se obraza izvinuti... kako ekipi koja je angazovana u tom poduhvatu, tako i javnosti... za razliku od Osmanagica i politicke ekipe koja podrzava projekat "ekspertno oko" u slucaju da se ne pronadje piramida, jer za razliku od prvih skeptika ovi drugi rade na uzimanju para kako od drzave tako i od naivnih donatora.

Da li si se upitao da li ce zagovaraci visocke piramide krivicno odgovarati radi obmane u svrhu mlacenja love... ako se desi suprotno njihovim tvrdnjama.
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2716

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 17:49, edited 2 times in total.
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2717

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 17:49, edited 1 time in total.
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2718

Post by pravimjernik »

A LOVA KAPLJE LI KAPLJE...



Image



LI KAPLJE...



Image


:D


(Copyright: none)
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#2719

Post by zavrzlama »

dobar si :lol:
nesvrstan
Posts: 278
Joined: 21/01/2005 12:14

#2720

Post by nesvrstan »

Javljam se samo da čestitam najistaknutijim diskutantima na ovom forumu: "znanje", "ludost", "pravimjernik", "fairlife"...na zaista izvrsnim postovima koji su ovaj forum učinili mnogo kvalitetnijim i profesionalnijim istraživanjem od onoga na koje se spremaju ovi "arheolozi".
Da se razumijemo, ja pod pojmom istraživanje podrazumijevam i ove grafičke intervencije jer ako se neko potrudi da pronađe privjesak "RR" vjerujte da je potrošio više vremena i pameti nego ovaj naš arheolog koji nam objašnjava ko je Richard, odnosno Richardson...ili možda Reynolds.

Ali zato 100 % zna kako je izgledala "piramida sunca" do zadnje cigle!

Oni koji još uvijek brane ovaj projekat me podsječaju na sektu. Da li će se, kad se ovo sve raskrinka, masovno potrovat!?

Cernica i ostali bi trebali znati dvije stvari:

1. Ovi "skeptici" vam čine uslugu jer vas uče logičnom razmišljanju koje je itekako potrebno za "arheološka" istraživanja

2. Dosta nas vjeruje da u tom piramidalnom brdu stvarno nešto ima, ali hajmo otkriti šta je to, bez ovakvog budalasanja. Ovaj projekat treba voditi na jedan inventivan i veseo marketinški način gdje ćemo se mi, maštoviti bosanci, okupiti oko "kazana" radi druženja, rakija nije bitna! Dakle, okupljanje oko piramidalnog brda - šta god da ono znači treba da bude cilj. SAM-ova budalasanja su u ovom momentu najštetnija jer će sve ovo zaustaviti prije nego li i počne. Zaista je sličnost sa onim Šabanovićima i autoputem potpuna.


Čestitam još jedanput.
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#2721

Post by Fair Life »

nesvrstan wrote:(...)

Čestitam još jedanput.
Image
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2722

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 17:50, edited 1 time in total.
User avatar
terapija
Posts: 1319
Joined: 17/06/2005 11:24
Location: Sarajvo

#2723

Post by terapija »

nesvrstan wrote:Javljam se samo da čestitam najistaknutijim diskutantima na ovom forumu: "znanje", "ludost", "pravimjernik", "fairlife"...na zaista izvrsnim postovima koji su ovaj forum učinili mnogo kvalitetnijim i profesionalnijim istraživanjem od onoga na koje se spremaju ovi "arheolozi".
Da se razumijemo, ja pod pojmom istraživanje podrazumijevam i ove grafičke intervencije jer ako se neko potrudi da pronađe privjesak "RR" vjerujte da je potrošio više vremena i pameti nego ovaj naš arheolog koji nam objašnjava ko je Richard, odnosno Richardson...ili možda Reynolds.

Ali zato 100 % zna kako je izgledala "piramida sunca" do zadnje cigle!

Oni koji još uvijek brane ovaj projekat me podsječaju na sektu. Da li će se, kad se ovo sve raskrinka, masovno potrovat!?

Cernica i ostali bi trebali znati dvije stvari:

1. Ovi "skeptici" vam čine uslugu jer vas uče logičnom razmišljanju koje je itekako potrebno za "arheološka" istraživanja

2. Dosta nas vjeruje da u tom piramidalnom brdu stvarno nešto ima, ali hajmo otkriti šta je to, bez ovakvog budalasanja. Ovaj projekat treba voditi na jedan inventivan i veseo marketinški način gdje ćemo se mi, maštoviti bosanci, okupiti oko "kazana" radi druženja, rakija nije bitna! Dakle, okupljanje oko piramidalnog brda - šta god da ono znači treba da bude cilj. SAM-ova budalasanja su u ovom momentu najštetnija jer će sve ovo zaustaviti prije nego li i počne. Zaista je sličnost sa onim Šabanovićima i autoputem potpuna.


Čestitam još jedanput.
Bjezi dok si zdravih zivaca i dok i tebe ne pocnu pljuvati :)

Mene su vec proglasili nekakvim "onim" i drzavnim neprijateljem iako sam cisti bosanac (i hercehovac), rodjen u Travniku, citav zivot proveo u BiH...

A ovo opet nema veze s dokazivanjem o postojanje necega ispod Visocice ...

Pozdrav.

P.S. Cernice, jesi bio na visocici, jesi nasao taj otkopani zid?? Jos uvijek cekam fotografije.
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#2724

Post by Fair Life »

terapija wrote:...
Bjezi dok si zdravih zivaca i dok i tebe ne pocnu pljuvati :)
...
Odavde nema bjezanja.

Ko upadne ovde ne odlazi dok ne poludi i dok mu bijela brada ne naraste do pojasa. A tek onda belaj... ako se "otkrije" piramida, trebace sve te podzemne hodnike maHnit protrcati dok te proganjaju utvare mrtvih cije su kosti "zagubljene".

Image
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2725

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 17:51, edited 1 time in total.
Locked