Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2701 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by General War »

Mišo_Kovač wrote:
General War wrote: Evo ovaj Hadzikadic se vratio u tamni vilajet pa opet ne valja :zzzz:
Ja profesoru ne spočitavam ništa i nisam rekao da ne valja. Mislim da je njegova kandidatura za predsjedništvo besmislena, jer sve i da bude izabran, ništa s te pozicije ne moze napraviti, al o covjeku mislim sve najbolje...
Pusku u sake i udri ili se smrcku i ekipi pridruzit van vilajeta...ja to pricam jos od 2014.
Ali eto kad vec mirso zeli, zasto tu priliku ne pruzit, gorei ionako nemogu doc na vlast.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2702 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by General War »

bossnjak wrote:Hadzikadic je americki spijun
Pa sta, i ja sam :mrgreen:
User avatar
Control panel
Posts: 5963
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2703 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Control panel »

neon-x wrote:
Control panel wrote:Kad prodje sefik ili fahro nemojte poslije da bude kukanje e da je...
Zaboravio si nabrojati i Denisa.

Denis nema velike sanse da udje, mada bi po meni bio
najbolja opcija. Imao bi iza sebe odredjeni broj zastupnika u parlamentima kojibi ga pratili u kreiranju zakona itd. Mada fahro, to sam na nekoj temi obrazlagao, ima najvece sanse. Sefik mu ne bi trebao biti veliki zalogaj. Ipak sefik nije Bakir, zvizdic...
SDA se osula, sve ide fahri na ruku.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2704 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

General War wrote:
bossnjak wrote:Hadzikadic je americki spijun
Pa sta, i ja sam :mrgreen:
pa sam Hadzikadic kaze na Pressingu cini mi se, uglavnom na nekom od intervjua, kaze ja bi volio da sam americki covjek, jer to bi znacilo da dobijem logistiku i finansije od amerike, a ovako sam moram sve :lol:

i opet mu kazu americki spijun :D
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2705 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

Za one koji nisu gledali njegove live obracanja Pitanja i opdgovori , tu mozete dosta nauciti sta i kako moze kao clan predsjednistva, od sta planira, do kako se nositi sa Dodikom u predsjednistvu itd







poslusajte da vise se ne pitate sta to on moze uciniti bez stranke i ljudi u parlamentu
neon-x
Posts: 848
Joined: 18/07/2012 19:13

#2706 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by neon-x »

Control panel wrote:
neon-x wrote:
Control panel wrote:Kad prodje sefik ili fahro nemojte poslije da bude kukanje e da je...
Zaboravio si nabrojati i Denisa.

Denis nema velike sanse da udje, mada bi po meni bio
najbolja opcija. Imao bi iza sebe odredjeni broj zastupnika u parlamentima kojibi ga pratili u kreiranju zakona itd. Mada fahro, to sam na nekoj temi obrazlagao, ima najvece sanse. Sefik mu ne bi trebao biti veliki zalogaj. Ipak sefik nije Bakir, zvizdic...
SDA se osula, sve ide fahri na ruku.
Fahro sam zna da nema sanse ali ce zajedno sa SDP biti na vlasti i to mu je i vise nego dovoljno. Sefik ima glasove SDA poltrona i nikoga vise. Denis ima najvece sanse jer u startu ima sigurnih 75000 Hadziomerovicevih glasova iz vremena najmanje popularnosti SDP a sigurno da uziva neuporedivo vecu popularnost medju neopredjeljenim glasacima. Nazalost Denis je politikant kao i druga dvojica koji od prevelike zelje za vlascu i svega sto ona donosi sa sobom ne vidi dalje od vlastitog nosa. Personalno mi je izuzetno iritantan sa svojom nemogucnoscu izrazavanja osim floskulama i politickom demagogijom.
User avatar
Control panel
Posts: 5963
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2707 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Control panel »

neon-x wrote:
Denis nema velike sanse da udje, mada bi po meni bio
najbolja opcija. Imao bi iza sebe odredjeni broj zastupnika u parlamentima kojibi ga pratili u kreiranju zakona itd. Mada fahro, to sam na nekoj temi obrazlagao, ima najvece sanse. Sefik mu ne bi trebao biti veliki zalogaj. Ipak sefik nije Bakir, zvizdic...
SDA se osula, sve ide fahri na ruku.
Fahro sam zna da nema sanse ali ce zajedno sa SDP biti na vlasti i to mu je i vise nego dovoljno. Sefik ima glasove SDA poltrona i nikoga vise. Denis ima najvece sanse jer u startu ima sigurnih 75000 Hadziomerovicevih glasova iz vremena najmanje popularnosti SDP a sigurno da uziva neuporedivo vecu popularnost medju neopredjeljenim glasacima. Nazalost Denis je politikant kao i druga dvojica koji od prevelike zelje za vlascu i svega sto ona donosi sa sobom ne vidi dalje od vlastitog nosa. Personalno mi je izuzetno iritantan sa svojom nemogucnoscu izrazavanja osim floskulama i politickom demagogijom.[/quote]


Ti mislis da ce denis odnosno SDP sa 75.000 skociti na 220.000 koliko mu treba da bi pobijedio.
Ako ima toliku popularnost kod naroda i podrsku onda i treba da bude izabran. Prosto ne vjerujem.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22737
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#2708 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by GandalfSivi »

170.000 - 180.000 je realan broj za pobjedu...
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52662
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2709 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Chmoljo »

GandalfSivi wrote:170.000 - 180.000 je realan broj za pobjedu...
tačno.

ne znam otkud Upravljačkoj ploči ( :D ) cifra od preko 200.000.

SDP ima realnu šansu za tih 170.000 hiljada, a Denis će sigurno dobiti više.
neon-x
Posts: 848
Joined: 18/07/2012 19:13

#2710 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by neon-x »

Za pobjedu iz reda Bosnjaka ce biti dovoljno i 150k.
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3162
Joined: 16/06/2014 20:33

#2711 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Dosadno mii »

osim ako mrtvi ne ustanu

:bih:
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8284
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#2712 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Idemedosumom »

2010. je Bake pobijedio sa 162.831 osvojenih glasova, Fahro bio drugi sa 142.387, Haris Silajdžić treći sa 117.240.

2014. je Bake pobijedio sa 247.235, Fahro bio drugi sa 201.454, a Emir Suljagić treći sa 114.334.

Mislim da će ove godine biti tjesnije, i da će trebati oko 180.000 glasova za pobjedu. Bit će vjerovatno ukupno manje glasova za kandidate iz reda bošnjačkog naroda nego 2014. zbog Komšića.

Nadam se da će Hadžikadić prikupiti bar 50 hiljada :bih:
User avatar
Control panel
Posts: 5963
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2713 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Control panel »

Chmoljo wrote:
GandalfSivi wrote:170.000 - 180.000 je realan broj za pobjedu...
tačno.

ne znam otkud Upravljačkoj ploči ( :D ) cifra od preko 200.000.

SDP ima realnu šansu za tih 170.000 hiljada, a Denis će sigurno dobiti više.
Pa da bude siguran. Nikad ne znamo koliko SDA moze ukrasti.
statixx
Posts: 9796
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#2714 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by statixx »

Nekih 700 000 glasova je u igri. Ako Komsic otkine 100 000, plus Sepic i Hadzikadic 100 000 ostaje 500 000/3=166 000, dakle 170 000 bice dovoljno za pobjedu, a mozda i manje ako Komsic uzme vise od 100 000.
neon-x
Posts: 848
Joined: 18/07/2012 19:13

#2715 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by neon-x »

Prognoza za ovo kolo..

Jerlagic 3k
Sepic 30k
Hadzikadic 60k
Radoncic 90k
Dzaferovic 130k
Becirovic 160k
Komsic 230k

Naravno nadam se iznenadjenju i pobjedi Hadzikadica :)
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2716 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

Novi intervju sa Hadzikadicem :thumbup: :thumbup: , govori zasto nema bilboarda po gradu, kako ce bez stranke, planira li ostati poslije izbora itd
http://www. source .ba/clanak/Alen/476800/Nisam-ja-pobjegao-ni-od-cega-Kako-mogu-nuditi-rjesenje-oni-koji-su-zemlju-doveli-u-ovo-stanje
http://--- NO LINKS ---/clanak/Alen/476800 ... ovo-stanje
Last edited by Smrcak15 on 02/10/2018 16:40, edited 1 time in total.
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1493
Joined: 21/04/2014 17:59

#2717 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by tvojkomsija »

neon-x wrote:Prognoza za ovo kolo..

Jerlagic 3k
Sepic 30k
Hadzikadic 60k
Radoncic 90k
Dzaferovic 130k
Becirovic 160k
Komsic 230k

Naravno nadam se iznenadjenju i pobjedi Hadzikadica :)
Stvarno podcjenjujes Radoncica i njegovu moc.. ide on preko 120 hiljada lagano
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1493
Joined: 21/04/2014 17:59

#2718 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by tvojkomsija »

Danas gostovanje u Bihacu, sutra u specijalu TV1 i u BKC Sarajevo, prekosutra Zenica, a petak, 5. oktobar, zadnji dan predizborne kampanje, gostovanje na FACE-u kod Senada :bih: :bih:
Prosirite rijec o Mirsadu Hadzikadicu koliko god mozete! Velika vecina ljudi ce se odluciti dati mu glas, samo je bitno da ih informisete :-D
Drago mi je da ce 5. biti kod Senada, dosta ljudi ce to gledati, mozda i oni koji nisu culi za njega. Podijelite pokoju objavu njegove stranice na FB, nemate se cega stidit.. kad drugi daju flase ulja za glas, mozete i vi reklamirati po fejsu :thumbup:
Image
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3162
Joined: 16/06/2014 20:33

#2719 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Dosadno mii »

tvojkomsija wrote:
neon-x wrote:Prognoza za ovo kolo..

Jerlagic 3k
Sepic 30k
Hadzikadic 60k
Radoncic 90k
Dzaferovic 130k
Becirovic 160k
Komsic 230k

Naravno nadam se iznenadjenju i pobjedi Hadzikadica :)
Stvarno podcjenjujes Radoncica i njegovu moc.. ide on preko 120 hiljada lagano
kad dodje radoncic zalit cemo za baketom

:bih:
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2720 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by julisiz es grant »

Zar hin neće Mirso sviju pomesti? :lol: :lol:
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1493
Joined: 21/04/2014 17:59

#2721 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by tvojkomsija »

Najjjaci su mi ovi sto kao ismijavaju Hadzikadica i govore da nema sanse, a glasat ce za nekog Becirovica, Komsica itd. koji iza sebe ne da imaju stranku, nego vojsku vjernih ljudi. Pa dragi moji, Hadzikadic nema ni stranku, ni uhljebljene, ni botove, nit kupuje glasove, nema ni medije u svom vlasnistvu, niti jednog postera nije dao da se zalijepi, i sad kad uzme 50-60k glasova (nadam se i vise) bice onih koji ce dolazit na temu i "ismijavat ga".
Zamisli da se onaj Dzaferovic, trecerazredni politicar kako ga Fahro zove, reklamira preko facebooka i uz pomoc dobrih ljudi, ili da je nezavisan kandidat, eto to je dovoljno.. jedva bi hiljadu glasova (s)kupio :lol: :lol:
Treba prepoznati potencijal i podrzati ga! :bih:
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#2722 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by sadie_forever »

tvojkomsija wrote:Najjjaci su mi ovi sto kao ismijavaju Hadzikadica i govore da nema sanse, a glasat ce za nekog Becirovica, Komsica itd. koji iza sebe ne da imaju stranku, nego vojsku vjernih ljudi. Pa dragi moji, Hadzikadic nema ni stranku, ni uhljebljene, ni botove, nit kupuje glasove, nema ni medije u svom vlasnistvu, niti jednog postera nije dao da se zalijepi, i sad kad uzme 50-60k glasova (nadam se i vise) bice onih koji ce dolazit na temu i "ismijavat ga".
Zamisli da se onaj Dzaferovic, trecerazredni politicar kako ga Fahro zove, reklamira preko facebooka i uz pomoc dobrih ljudi, ili da je nezavisan kandidat, eto to je dovoljno.. jedva bi hiljadu glasova (s)kupio :lol: :lol:
Treba prepoznati potencijal i podrzati ga! :bih:
Hadzikadic je potencijal ali BIH nij spremna za to,,mozda bi hr bila
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1493
Joined: 21/04/2014 17:59

#2723 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by tvojkomsija »

A za sta je spremna BiH? Za jos 4 godine mrcvarenja po dnu Evrope?
Ostavi se predvidjanja i kalkulacija, ako, kao i ja, mislis da je Hadzikadic najbolji kandidat, izadji u nedjelju i zaokruzi ga :thumbup:
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#2724 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by megaman4 »

tvojkomsija wrote:A za sta je spremna BiH? Za jos 4 godine mrcvarenja po dnu Evrope?
Ostavi se predvidjanja i kalkulacija, ako, kao i ja, mislis da je Hadzikadic najbolji kandidat, izadji u nedjelju i zaokruzi ga :thumbup:
Pitanje je hoce li ovakva BiH u naredne 4 godine uopste i postojati?
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#2725 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Hajvan »

megaman4 wrote:
Pitanje je hoce li ovakva BiH u naredne 4 godine uopste i postojati?

Pa nista…
Taman onda da se igramo u drugom poluvrmenu i naplatimo susjedim i komsijama skupo duplo troduplo…
a merhamet, empatija umrli
zakopani


bjezi ba
manite se suplje
Locked