Pusku u sake i udri ili se smrcku i ekipi pridruzit van vilajeta...ja to pricam jos od 2014.Mišo_Kovač wrote:Ja profesoru ne spočitavam ništa i nisam rekao da ne valja. Mislim da je njegova kandidatura za predsjedništvo besmislena, jer sve i da bude izabran, ništa s te pozicije ne moze napraviti, al o covjeku mislim sve najbolje...General War wrote: Evo ovaj Hadzikadic se vratio u tamni vilajet pa opet ne valja
Ali eto kad vec mirso zeli, zasto tu priliku ne pruzit, gorei ionako nemogu doc na vlast.

