Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#2701 Re: Zahiragić opet jaše

Post by pici »

ušupČavanje uspjesno :bih:

Haaamoo vid mu glOve

Image
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#2702 Re: Zahiragić opet jaše

Post by ultima_palabra »

Bogat CV, steta sto skoro nijedna stavka u njemu ne vrijedi u realnom svijetu.
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#2703 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Matzan »

Image


Mlad, lijep, načitan.
A, uz to i zaposlen.
Samo mladi i školovani ljudi mogu ovu zemlju povesti u bolju budućnost. :bih:
hhaarree
Posts: 3977
Joined: 14/03/2013 23:04

#2704 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hhaarree »

haj mlad jeste, a ostalo :zoka:
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2705 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

Matzan wrote:Image


Mlad, lijep, načitan.
A, uz to i zaposlen.
Samo mladi i školovani ljudi mogu ovu zemlju povesti u bolju budućnost. :bih:
Sa ovakvima nema budućnosti. :bih:
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#2706 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Matzan »

Sara03 wrote:
Matzan wrote:Image


Mlad, lijep, načitan.
A, uz to i zaposlen.
Samo mladi i školovani ljudi mogu ovu zemlju povesti u bolju budućnost. :bih:
Sa ovakvima nema budućnosti. :bih:

On ima budućnost. :bih:
Itsoktobealone
Posts: 2324
Joined: 25/08/2012 17:54

#2707 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Itsoktobealone »

Mislim da je "mržnja" ovdje pogrešno usmjerena i da prvenstvene krivce za ovu situaciju treba tražiti u začaranim vladajućim strukturama koje su tu vec 20+ godina.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#2708 Re: Zahiragić opet jaše

Post by ultima_palabra »

Pa davno je proreceno na ovom forumu da ce biti premijer Federacije ili presjedavajuci VM. Ispunjava sve uslove.
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#2709 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HAVANA »

Matzan wrote:Image


Mlad, lijep, načitan.
A, uz to i zaposlen.
Samo mladi i školovani ljudi mogu ovu zemlju povesti u bolju budućnost. :bih:
Ja ne znam kako ove zene izdrze.Ja ne mogu da ga se nagledam.Jos da tona ima.Ih ljepote.
meteorit135531
Posts: 702
Joined: 29/05/2016 16:35

#2710 Re: Zahiragić opet jaše

Post by meteorit135531 »

:zzzz: Super mu je CV. Samo jedna ispravka. Momak da je raritet, da je baš tražena "roba" na tržištu rada , zašto se zaposlio u ZZO KS? Ima sve predispozicije da postane novi Esed Radeljas..
Čitam mu RADNO ISKUSTVO, i broj komisija u kojim je učestvovao , i ne mogu da pronađem nijednu stavku koja bi konkretizovala njegov rad , i koja bi prezentirala njegovo "govornistvo" kako sam navodi u svojim osebujnom CV -u.
Uglavnom , sve se svodi na ovo.. bacaj šuplje po faksu 2 ili 3 godine , masi ljiljanima i kuni se u svoje bošnjastvo 24/7, svaki petak u prvi saf u Begovu džamiju...

I onda.. hladis muda u ZZO KS , od 8-16, gdje ces vjerojatno doci u iskusenje da pokaras šeficu pisarnice. .
Polako, u laganom hodu ćeš doći i do pozicije u upravnom odboru , i gdje ćeš odlučivati o sudbinama hiljada ljudi u ovom ucmalom mikrosvijetu sto se zove Kanton Sarajevo.

Tip je žesca ubleha. Sjećam ga se po nekim postupcima koji mu nisu baš za pohvaliti, ali eto.

Ljubomorne duse mogu da mu puše, jel?
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2711 Re: Zahiragić opet jaše

Post by triconja »

hhaarree wrote:
Ripicipi wrote:Kakav strmopizd drustva :roll:
moram citirati post sa prve strane ove teme na koji oplacem kad god procitam :lol: :lol: :lol:

kakav savrsen opis
:pisnuo: :thumbup:
hhaarree
Posts: 3977
Joined: 14/03/2013 23:04

#2712 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hhaarree »

na putu do slave nemojte zaboraviti pljuvanje komunjara koje su indoktrinirale sirot narod da se kupa svake nedelje :lol: joj kad se toga sjetim :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2713 Re: Zahiragić opet jaše

Post by triconja »

E raja zamislite da se seksualno, vjersko i politicko uvjerenje cuvaju u svoja ceteri zida kako i treba mislim da bi ako nista manje belaja bilo po ulici :lol: .
hhaarree
Posts: 3977
Joined: 14/03/2013 23:04

#2714 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hhaarree »

takodje zabraniti, kako mu ono brat rece, slavlje sejtana ili orgijanje, konto nakog nastupa neke pevaljke u kafani :lol:
detroit-mercy
Posts: 16988
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#2715 Re: Zahiragić opet jaše

Post by detroit-mercy »

ultima_palabra wrote:Bogat CV, steta sto skoro nijedna stavka u njemu ne vrijedi u realnom svijetu.
Boga mi, negov je svijet realan on se ubaci u drzavnu sluzbu :mrgreen: i odatle ga vise ni tenkom nece izvuci :mrgreen: A ti se Muzafere kupaj :mrgreen:
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2716 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

detroit-mercy wrote:
ultima_palabra wrote:Bogat CV, steta sto skoro nijedna stavka u njemu ne vrijedi u realnom svijetu.
Boga mi, negov je svijet realan on se ubaci u drzavnu sluzbu :mrgreen: i odatle ga vise ni tenkom nece izvuci :mrgreen: A ti se Muzafere kupaj :mrgreen:
Samo neka pazi da nije nedželja slučajno.
Pa ima i drugih dana. :oops:
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#2717 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Nepass »

Oba roditelja u MUPu na visokim pozicijama, snaha bhtelecom, on zzo ks, samo brat u propalom pretisu. Sta li je on zajebao?
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#2718 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Janjicar »

Administracijo jel ja mogu opsovat dotičnom gospodinu Zahiragiću šta a da ne dobijem vizu za Banoviće ?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52680
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2719 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

Janjicar wrote:Administracijo jel ja mogu opsovat dotičnom gospodinu Zahiragiću šta a da ne dobijem vizu za Banoviće ?
što spadati na niske grane zbog troglodita?
breuer
Posts: 7881
Joined: 06/07/2009 15:44

#2720 Re: Zahiragić opet jaše

Post by breuer »

pa ova spodoba je barem bila relativno mlada dok je bio predsjednik SPUS-a, ovaj što viri pored njega ima 30 godina i upravo ga je naslijedio na funkciji :-)
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#2721 Re: Zahiragić opet jaše

Post by mali_milojica »

ultima_palabra wrote:Pa davno je proreceno na ovom forumu da ce biti premijer Federacije ili presjedavajuci VM. Ispunjava sve uslove.
Ja sam ovog davno nazvao Kiflica. Kiflu,dakako,vec imamo :roll:
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#2722 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Janjicar »

Chmoljo wrote:
Janjicar wrote:Administracijo jel ja mogu opsovat dotičnom gospodinu Zahiragiću šta a da ne dobijem vizu za Banoviće ?
što spadati na niske grane zbog troglodita?
S obzirom na koncepciju i stanje njihovog uma mislim da je to za njih jedina spoznaja uvrede, jer taj troglodit ne razumije riječi kada mu kažeš da je glup u bukvalnom smislu te riječi.
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2723 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

Čekamo i Merimove ispade, da rahat otvorimo temu, pa da opletemo.

:izet:
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2724 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

Kratko i jasno, ljudi u komentarima mrze momka jer je Bošnjak, musliman i jer se izborio za džumu. Ako mu je to najveći grijeh, ja mu skidam kapu. Harise, legendo, samo oštro sa komunjarama!
:lol: Gdje ste komunjare?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52680
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2725 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

Janjicar wrote:S obzirom na koncepciju i stanje njihovog uma mislim da je to za njih jedina spoznaja uvrede, jer taj troglodit ne razumije riječi kada mu kažeš da je glup u bukvalnom smislu te riječi.
meni nije on problem. meni je problem podrška koju ima.

kao, recimo, Senaid Memić kada kaže, parafraziram: šta će im taj muzej, k'o da ću ikad otići u njega?! nije meni problem njegova izjava, problem je gromoglasni aplauz.

zato, ne vidim razloga njemu psovati. on je samo posljedica. produkt pećinske pameti.
Post Reply