Harmony će vjerovatno biti jedan od naših boljih igrača, uvjeren sam. Samo da ga ne upropasti neki trener sa svojim eksperimentisanjem.Maharadza wrote:Trebali su na žalost samo na papiru dok u praksi nisu ni izdaleka zamjene, Harmony možda (par utakmica nije mjerilo, treba sačekati da li će zadržati formu tokom čitave sezone) dok je Mehmed ubleha kakvu odavno nismo imali!jeza u ledja wrote:Ikande i Alispahic bi trebale biti vise nego dostojne zamjene za Cimirota i Stojceva.
Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2701 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
- jeza u ledja
- Posts: 50669
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2702 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
pa na papiru i govorim. nazalost alispahic je ljohnuo.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2703 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jeb`o vas Alispahic, kad mi strucnjanci krenu soliti mozak o Alispahicu kao da je to jebeni Pele i Maradona u jednom igracu
Lik dosao nama na osnovu igraca koji je bio DVIJE JEBENE GODINE prije dolaska. I to imao jednu odlicnu sezonu da bi ti rekao ok to je igracina.
Pola vas se sjeca Alispahica samo uz rijec "Dinamo" "talenat" i pametujete, od prvog dana to slusam i od prvog dana sam rekao da je to kurac od igraca kada zadnje dvije godine nije odigrao kako treba i kada je igrao bio je karina i to pricam jer znam, jer sam ga gledao
Dobro se sjecam razgovora sa Liberom oko njega kada se tek spominjalo i rekao sam odmah karina, dovodi ga na imenu da zamaze oci, nece 5 utakmica odigrati na prosjecnom nivou, kamoli na onom kojeg lafo vazi za talenta
I sta bi? Lik u 11. minuti protiv Leha pluca na usta izbacuje, lije znoj kante mozes puniti
Alispahic je pojacanje isto kao sto je Benko...kad bi Benko sada slomio noge i za 2 godine dosao sa 15kg viska, i opet bi bio jace pojacanje nego trenutno Alispahic, taj lik je zavrsio karijeru, kod nas je dosao da se opari jer ga niko drugi nije zelio u Hrvatskoj.
Lik dosao nama na osnovu igraca koji je bio DVIJE JEBENE GODINE prije dolaska. I to imao jednu odlicnu sezonu da bi ti rekao ok to je igracina.
Pola vas se sjeca Alispahica samo uz rijec "Dinamo" "talenat" i pametujete, od prvog dana to slusam i od prvog dana sam rekao da je to kurac od igraca kada zadnje dvije godine nije odigrao kako treba i kada je igrao bio je karina i to pricam jer znam, jer sam ga gledao
Dobro se sjecam razgovora sa Liberom oko njega kada se tek spominjalo i rekao sam odmah karina, dovodi ga na imenu da zamaze oci, nece 5 utakmica odigrati na prosjecnom nivou, kamoli na onom kojeg lafo vazi za talenta
I sta bi? Lik u 11. minuti protiv Leha pluca na usta izbacuje, lije znoj kante mozes puniti
Alispahic je pojacanje isto kao sto je Benko...kad bi Benko sada slomio noge i za 2 godine dosao sa 15kg viska, i opet bi bio jace pojacanje nego trenutno Alispahic, taj lik je zavrsio karijeru, kod nas je dosao da se opari jer ga niko drugi nije zelio u Hrvatskoj.
- jeza u ledja
- Posts: 50669
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2704 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
vidis ja se sjecam alispahica kad je igrao u sibeniku. dobro se sjecam on i zec su bili nositelji igre a sibrnik je bio hit prvenstva, kad je to vec bilo. tad su mescini i pozvani u repku. poslije je zec otisao u tursku a alispahic valjda direktno u dinamo. itd itd.
mi smo doveli bruku igraca upravo kao sto je on. od benka, preko stepanova, delaca, jajala, stojceva, ikandea, barica, al bekica, purica, saida, itd... pogledaj im samo pad karijere godinu-dvije prije nego ce doci kod nas. neki su bili promasaji, ali vecina nisu.
alispahic spada kako se cini u ove prve, ali jos ima sansu.
moja poenta je da je on doveden kao zamjena stojcevu, koji usput kad je doveden je bio mnogo manje ime od alispahica.
na njega ae racunalo ali nije zadovoljio. no da nije postojala zamjena za stojceva nije tacno.
mi smo doveli bruku igraca upravo kao sto je on. od benka, preko stepanova, delaca, jajala, stojceva, ikandea, barica, al bekica, purica, saida, itd... pogledaj im samo pad karijere godinu-dvije prije nego ce doci kod nas. neki su bili promasaji, ali vecina nisu.
alispahic spada kako se cini u ove prve, ali jos ima sansu.
moja poenta je da je on doveden kao zamjena stojcevu, koji usput kad je doveden je bio mnogo manje ime od alispahica.
na njega ae racunalo ali nije zadovoljio. no da nije postojala zamjena za stojceva nije tacno.
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#2705 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Milos je jedan od najboljih i najvaznijih igraca FKS u zadnjih 20 godina, Alispahic mu ne moze ni kurac popusit...
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#2706 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Mislim da se vec sad moze proglasiti legendom kluba, a da se dres sa brojem 7 penzionise i okaci na jug umjesto one zastave kluba.
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#2707 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
al-em wrote:Mislim da se vec sad moze proglasiti legendom kluba, a da se dres sa brojem 7 penzionise i okaci na jug umjesto one zastave kluba.
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#2708 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Možda za tebe.emigrazione wrote:Milos je jedan od najboljih i najvaznijih igraca FKS u zadnjih 20 godina, Alispahic mu ne moze ni kurac popusit...
-
Bambino Blu
- Posts: 2212
- Joined: 24/07/2014 15:38
#2709 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ko o cemu fukare o maltretiranju. Barem ste stigli na pocetak utakmice i bili do kraja zamisli da udjes u 70toj minuti popijes suzavac i onda te izvedu jos te namlate na parkingu i haj za sarajevo gdje si bio sta si radio ?
http://sportavaz.ba/clanak/11147/zrtve- ... ali-fukare
http://sportavaz.ba/clanak/11147/zrtve- ... ali-fukare
- N.N.
- Posts: 3542
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#2710 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sto govnari nisu nedavno Poljake samarali ili im patike skidali !?

-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#2711 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Zauzeli im slavinovice poljaci, nisu fukare kurcem mrdnule.Po pive ih slali poljaci 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2712 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Alispahic ne moze uopce u istu recenicu sa igracima kao sto su Benko, Stepanov, Jajalo i Said, sto se tice talenta. Ali apsolutno nikako. I kada je igrao u sada vec svom "zenitu", ovi su opet za stepenicu vise bili ozbiljniji igraci. Evo primjer Said je sa 25kg viska i povracanjem na poluvremenu povaljao najjacu ekipu u ovoj ligi u tom trenutku za derbi na Kosevu. Jajalo u lezernom hodanju diktirao tempo protiv najjace ekipe u tom trenutku kada mo Zrinjski povaljali u Mostaru za Kup. To su ti igraci, Alispahic je imao jednu solidnu sezonu u ok ekipi u dobroj ligi i to mu je citava karijera. Ovdje je dosao kao pojacanje STRIKTNO na osnovu imena i nista vise, jer je dosao sa povredom, dosao je sa kilazom i dosao je sa sjebanom kondicijom, dosao je bez utakmice u nogama haman 2 pune godine i jos vaznije dosao je "besplatno" jer ga niko drugi nije zelio. I evo prosla je godina dana lik i dalje ima manje vise istu kilazu i istu kondiciju. Kako sad takav igrac moze biti pojacanje?jeza u ledja wrote:vidis ja se sjecam alispahica kad je igrao u sibeniku. dobro se sjecam on i zec su bili nositelji igre a sibrnik je bio hit prvenstva, kad je to vec bilo. tad su mescini i pozvani u repku. poslije je zec otisao u tursku a alispahic valjda direktno u dinamo. itd itd.
mi smo doveli bruku igraca upravo kao sto je on. od benka, preko stepanova, delaca, jajala, stojceva, ikandea, barica, al bekica, purica, saida, itd... pogledaj im samo pad karijere godinu-dvije prije nego ce doci kod nas. neki su bili promasaji, ali vecina nisu.
alispahic spada kako se cini u ove prve, ali jos ima sansu.
moja poenta je da je on doveden kao zamjena stojcevu, koji usput kad je doveden je bio mnogo manje ime od alispahica.
na njega ae racunalo ali nije zadovoljio. no da nije postojala zamjena za stojceva nije tacno.
onaj komentar emigrazionea o stojcevu ni dijete ne bi shvatilo ozbiljno
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2713 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sa obzirom da idemo od pocetka sezone tempom "jednu uzeli, drugu izgubili, jednu uzeli drugu izgubili" red je da danas uzmemo, posto smo proslu izgubilileškarenje wrote:4:0 danas
- emigrazione
- Posts: 7794
- Joined: 01/09/2010 13:40
#2714 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Veze ti nemas o fudbaluonaj komentar emigrazionea o stojcevu ni dijete ne bi shvatilo ozbiljno
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#2715 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Alispahic je jak igrac, ali dzabe kad je trenutno propao ko zeton.
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#2716 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Mora se priznati da je dolazak jednog Alispahića u FKS bio, u uslovima PLBiH, bilo jedno pozitivno iznenađenje. Ali kako se čini, sve više je očito da je došao jer ga niko drugi nije htio, a ne što su FKS i/ili naša liga dobili na kvalitetu i ugledu. Možda je mogao šutati loptu po Azerbejdžanu i nekakvom Fudbalsporu u Turskoj, no tako bi definitivno dobio etiketu žetona kao Ibričić, ovako je koliko-toliko zadržao neko ime ali pitanje na koliko. Šteta, nekad je obećavao kao igrač. Ne previše, ali u rangu potencijalne klupe za reprezentaciju svakako.
- luckylaka
- Posts: 26216
- Joined: 15/01/2010 06:28
#2717 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Koliko je ova vijest tacna (ako vec nije bila ovdje,prespavao sam
)
Ovo je prešlo sve granice: Evo koliku će platu imati novi trener FK Sarajevo
Srbijanski stručnjak Miodrag Ješić, sve je bliže klupi Sarajeva, saznaje "Sport".
Prema informacijama sa kojim raspolaže ovaj portal, Ješić je sa "Bordo" timom dogovorio i finansijske uslove ugovora.
Prvobitno je Ješić želio 20.000 eura mjesečno, ali nakon pregovora čelnici Sarajeva uspijeli su oboriti potraživanja ovog stručnjaka te će dobiti nešto nižu platu.
Ješić bi prema saznanjima "Sporta" trebao ekipu preuzeti prvog oktobra, a debi će imati protiv Željezničara.
Ovo je prešlo sve granice: Evo koliku će platu imati novi trener FK Sarajevo
Srbijanski stručnjak Miodrag Ješić, sve je bliže klupi Sarajeva, saznaje "Sport".
Prema informacijama sa kojim raspolaže ovaj portal, Ješić je sa "Bordo" timom dogovorio i finansijske uslove ugovora.
Prvobitno je Ješić želio 20.000 eura mjesečno, ali nakon pregovora čelnici Sarajeva uspijeli su oboriti potraživanja ovog stručnjaka te će dobiti nešto nižu platu.
Ješić bi prema saznanjima "Sporta" trebao ekipu preuzeti prvog oktobra, a debi će imati protiv Željezničara.
-
mislis?
- Posts: 62
- Joined: 08/08/2013 17:22
#2718 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
3-4 IGRACA SARAJEVA STO SU POTPISALA VUKU HRONICNE POVREDE... ALISPAHIC JE JEDAN OD NJIH...OKIC ISTO.L.NE ZNAM KOJI OD NJIH IMA SA LEĐIMA DRUGI SA MENISKUSOM... ZATO TI IGRACI NE MOGU POKAZATI STO SU PRIJE POKAZIVALI..NJIHOVO ZNANJE NIJE UPITNO...ALI....Nadzorna_ploca wrote:Alispahic je jak igrac, ali dzabe kad je trenutno propao ko zeton.
Svasta menadzeri mogu dovesti jer su lose kontrole i sakriti povrede... a neke cifre davati za igrace koji su u 5 deka...fakat ne znam....
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#2719 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Okic nema nikakvih problema zdrastvenih osim sto voli cugnuti valjda ili dimiti.
Mislim da Hebibovic ima problema sa ledjima.
Jebe njih i nesportski zivot malo, a vjerovatno i to stalno igranje bez ozbiljnijeg vremena da se povreda skroz izlijeci.
Mislim da Hebibovic ima problema sa ledjima.
Jebe njih i nesportski zivot malo, a vjerovatno i to stalno igranje bez ozbiljnijeg vremena da se povreda skroz izlijeci.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2720 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
To za Okica je glupost, lik je igrao 3 zadnje utakmice citavih 90 minuta ako se ne varam i bio je nas najbolji igrac u 2 od te 3
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#2721 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Slazem se.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2722 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
hajmo ruke gore, zapjevajmo svi, sad na teren izlaze nasi rodjeni.
-
mislis?
- Posts: 62
- Joined: 08/08/2013 17:22
#2723 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
ma znam da jeste ali ti kazem....dok ti ne budes drko kurac kuci a zeljo i sarajevo derali drinu vitez i te hale po 5:0 (ko prije) i dok ne budes dovodio pojacanja ali sto radi sad Zvezda....Ibanez u top formi dodji vamo...a ne zabio za rijeko prije 4 godine...bio dobar prije 5 godina...jebo te igrace(istroseni,povrede vuku,psihicki istroseni...nisu zelji titula pobijeda)...daj mi dok je u topu AKO VEC IMAS PARE ZA PLATE i onda mozes ocekivati nesto i u Europi i inace.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#2724 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pa ocigledno je da FKS nema te pare o kojima svi pricaju. Da imaju pare sigurno bi dovodili i kupovali igrace. Ovako uzimaju sa trzista slobodne igrace.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2725 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
kako ce nas iskarati sloboda.
