Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2701 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

Maharadza wrote:
jeza u ledja wrote:Ikande i Alispahic bi trebale biti vise nego dostojne zamjene za Cimirota i Stojceva.
Trebali su na žalost samo na papiru dok u praksi nisu ni izdaleka zamjene, Harmony možda (par utakmica nije mjerilo, treba sačekati da li će zadržati formu tokom čitave sezone) dok je Mehmed ubleha kakvu odavno nismo imali!
Harmony će vjerovatno biti jedan od naših boljih igrača, uvjeren sam. Samo da ga ne upropasti neki trener sa svojim eksperimentisanjem.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50669
Joined: 29/12/2005 01:20

#2702 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

pa na papiru i govorim. nazalost alispahic je ljohnuo.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2703 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Jeb`o vas Alispahic, kad mi strucnjanci krenu soliti mozak o Alispahicu kao da je to jebeni Pele i Maradona u jednom igracu

Lik dosao nama na osnovu igraca koji je bio DVIJE JEBENE GODINE prije dolaska. I to imao jednu odlicnu sezonu da bi ti rekao ok to je igracina.

Pola vas se sjeca Alispahica samo uz rijec "Dinamo" "talenat" i pametujete, od prvog dana to slusam i od prvog dana sam rekao da je to kurac od igraca kada zadnje dvije godine nije odigrao kako treba i kada je igrao bio je karina i to pricam jer znam, jer sam ga gledao

Dobro se sjecam razgovora sa Liberom oko njega kada se tek spominjalo i rekao sam odmah karina, dovodi ga na imenu da zamaze oci, nece 5 utakmica odigrati na prosjecnom nivou, kamoli na onom kojeg lafo vazi za talenta

I sta bi? Lik u 11. minuti protiv Leha pluca na usta izbacuje, lije znoj kante mozes puniti

Alispahic je pojacanje isto kao sto je Benko...kad bi Benko sada slomio noge i za 2 godine dosao sa 15kg viska, i opet bi bio jace pojacanje nego trenutno Alispahic, taj lik je zavrsio karijeru, kod nas je dosao da se opari jer ga niko drugi nije zelio u Hrvatskoj.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50669
Joined: 29/12/2005 01:20

#2704 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

vidis ja se sjecam alispahica kad je igrao u sibeniku. dobro se sjecam on i zec su bili nositelji igre a sibrnik je bio hit prvenstva, kad je to vec bilo. tad su mescini i pozvani u repku. poslije je zec otisao u tursku a alispahic valjda direktno u dinamo. itd itd.
mi smo doveli bruku igraca upravo kao sto je on. od benka, preko stepanova, delaca, jajala, stojceva, ikandea, barica, al bekica, purica, saida, itd... pogledaj im samo pad karijere godinu-dvije prije nego ce doci kod nas. neki su bili promasaji, ali vecina nisu.
alispahic spada kako se cini u ove prve, ali jos ima sansu.
moja poenta je da je on doveden kao zamjena stojcevu, koji usput kad je doveden je bio mnogo manje ime od alispahica.
na njega ae racunalo ali nije zadovoljio. no da nije postojala zamjena za stojceva nije tacno.
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#2705 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

Milos je jedan od najboljih i najvaznijih igraca FKS u zadnjih 20 godina, Alispahic mu ne moze ni kurac popusit...
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#2706 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by al-em »

Mislim da se vec sad moze proglasiti legendom kluba, a da se dres sa brojem 7 penzionise i okaci na jug umjesto one zastave kluba.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2707 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

al-em wrote:Mislim da se vec sad moze proglasiti legendom kluba, a da se dres sa brojem 7 penzionise i okaci na jug umjesto one zastave kluba.
:lol: :lol: :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2708 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

emigrazione wrote:Milos je jedan od najboljih i najvaznijih igraca FKS u zadnjih 20 godina, Alispahic mu ne moze ni kurac popusit...
Možda za tebe. :oops:
Bambino Blu
Posts: 2212
Joined: 24/07/2014 15:38

#2709 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Bambino Blu »

Ko o cemu fukare o maltretiranju. Barem ste stigli na pocetak utakmice i bili do kraja zamisli da udjes u 70toj minuti popijes suzavac i onda te izvedu jos te namlate na parkingu i haj za sarajevo gdje si bio sta si radio ?

http://sportavaz.ba/clanak/11147/zrtve- ... ali-fukare
User avatar
N.N.
Posts: 3542
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#2710 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by N.N. »

Sto govnari nisu nedavno Poljake samarali ili im patike skidali !? :run: :mrgreen:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2711 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

Zauzeli im slavinovice poljaci, nisu fukare kurcem mrdnule.Po pive ih slali poljaci :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2712 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

jeza u ledja wrote:vidis ja se sjecam alispahica kad je igrao u sibeniku. dobro se sjecam on i zec su bili nositelji igre a sibrnik je bio hit prvenstva, kad je to vec bilo. tad su mescini i pozvani u repku. poslije je zec otisao u tursku a alispahic valjda direktno u dinamo. itd itd.
mi smo doveli bruku igraca upravo kao sto je on. od benka, preko stepanova, delaca, jajala, stojceva, ikandea, barica, al bekica, purica, saida, itd... pogledaj im samo pad karijere godinu-dvije prije nego ce doci kod nas. neki su bili promasaji, ali vecina nisu.
alispahic spada kako se cini u ove prve, ali jos ima sansu.
moja poenta je da je on doveden kao zamjena stojcevu, koji usput kad je doveden je bio mnogo manje ime od alispahica.
na njega ae racunalo ali nije zadovoljio. no da nije postojala zamjena za stojceva nije tacno.
Alispahic ne moze uopce u istu recenicu sa igracima kao sto su Benko, Stepanov, Jajalo i Said, sto se tice talenta. Ali apsolutno nikako. I kada je igrao u sada vec svom "zenitu", ovi su opet za stepenicu vise bili ozbiljniji igraci. Evo primjer Said je sa 25kg viska i povracanjem na poluvremenu povaljao najjacu ekipu u ovoj ligi u tom trenutku za derbi na Kosevu. Jajalo u lezernom hodanju diktirao tempo protiv najjace ekipe u tom trenutku kada mo Zrinjski povaljali u Mostaru za Kup. To su ti igraci, Alispahic je imao jednu solidnu sezonu u ok ekipi u dobroj ligi i to mu je citava karijera. Ovdje je dosao kao pojacanje STRIKTNO na osnovu imena i nista vise, jer je dosao sa povredom, dosao je sa kilazom i dosao je sa sjebanom kondicijom, dosao je bez utakmice u nogama haman 2 pune godine i jos vaznije dosao je "besplatno" jer ga niko drugi nije zelio. I evo prosla je godina dana lik i dalje ima manje vise istu kilazu i istu kondiciju. Kako sad takav igrac moze biti pojacanje?

onaj komentar emigrazionea o stojcevu ni dijete ne bi shvatilo ozbiljno
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2713 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

leškarenje wrote:4:0 danas :bih:
Sa obzirom da idemo od pocetka sezone tempom "jednu uzeli, drugu izgubili, jednu uzeli drugu izgubili" red je da danas uzmemo, posto smo proslu izgubili :mrgreen:
User avatar
emigrazione
Posts: 7794
Joined: 01/09/2010 13:40

#2714 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

onaj komentar emigrazionea o stojcevu ni dijete ne bi shvatilo ozbiljno
Veze ti nemas o fudbalu
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#2715 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Nadzorna_ploca »

Alispahic je jak igrac, ali dzabe kad je trenutno propao ko zeton.
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#2716 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Eborg »

Mora se priznati da je dolazak jednog Alispahića u FKS bio, u uslovima PLBiH, bilo jedno pozitivno iznenađenje. Ali kako se čini, sve više je očito da je došao jer ga niko drugi nije htio, a ne što su FKS i/ili naša liga dobili na kvalitetu i ugledu. Možda je mogao šutati loptu po Azerbejdžanu i nekakvom Fudbalsporu u Turskoj, no tako bi definitivno dobio etiketu žetona kao Ibričić, ovako je koliko-toliko zadržao neko ime ali pitanje na koliko. Šteta, nekad je obećavao kao igrač. Ne previše, ali u rangu potencijalne klupe za reprezentaciju svakako.
User avatar
luckylaka
Posts: 26216
Joined: 15/01/2010 06:28

#2717 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by luckylaka »

Koliko je ova vijest tacna (ako vec nije bila ovdje,prespavao sam :-D )
Ovo je prešlo sve granice: Evo koliku će platu imati novi trener FK Sarajevo
Srbijanski stručnjak Miodrag Ješić, sve je bliže klupi Sarajeva, saznaje "Sport".






Prema informacijama sa kojim raspolaže ovaj portal, Ješić je sa "Bordo" timom dogovorio i finansijske uslove ugovora.

Prvobitno je Ješić želio 20.000 eura mjesečno, ali nakon pregovora čelnici Sarajeva uspijeli su oboriti potraživanja ovog stručnjaka te će dobiti nešto nižu platu.

Ješić bi prema saznanjima "Sporta" trebao ekipu preuzeti prvog oktobra, a debi će imati protiv Željezničara.
mislis?
Posts: 62
Joined: 08/08/2013 17:22

#2718 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by mislis? »

Nadzorna_ploca wrote:Alispahic je jak igrac, ali dzabe kad je trenutno propao ko zeton.
3-4 IGRACA SARAJEVA STO SU POTPISALA VUKU HRONICNE POVREDE... ALISPAHIC JE JEDAN OD NJIH...OKIC ISTO.L.NE ZNAM KOJI OD NJIH IMA SA LEĐIMA DRUGI SA MENISKUSOM... ZATO TI IGRACI NE MOGU POKAZATI STO SU PRIJE POKAZIVALI..NJIHOVO ZNANJE NIJE UPITNO...ALI....

Svasta menadzeri mogu dovesti jer su lose kontrole i sakriti povrede... a neke cifre davati za igrace koji su u 5 deka...fakat ne znam....
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#2719 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Nadzorna_ploca »

Okic nema nikakvih problema zdrastvenih osim sto voli cugnuti valjda ili dimiti.:D
Mislim da Hebibovic ima problema sa ledjima.
Jebe njih i nesportski zivot malo, a vjerovatno i to stalno igranje bez ozbiljnijeg vremena da se povreda skroz izlijeci.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2720 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

To za Okica je glupost, lik je igrao 3 zadnje utakmice citavih 90 minuta ako se ne varam i bio je nas najbolji igrac u 2 od te 3
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#2721 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Nadzorna_ploca »

Slazem se.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2722 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by karanana »

hajmo ruke gore, zapjevajmo svi, sad na teren izlaze nasi rodjeni.
mislis?
Posts: 62
Joined: 08/08/2013 17:22

#2723 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by mislis? »

ma znam da jeste ali ti kazem....dok ti ne budes drko kurac kuci a zeljo i sarajevo derali drinu vitez i te hale po 5:0 (ko prije) i dok ne budes dovodio pojacanja ali sto radi sad Zvezda....Ibanez u top formi dodji vamo...a ne zabio za rijeko prije 4 godine...bio dobar prije 5 godina...jebo te igrace(istroseni,povrede vuku,psihicki istroseni...nisu zelji titula pobijeda)...daj mi dok je u topu AKO VEC IMAS PARE ZA PLATE i onda mozes ocekivati nesto i u Europi i inace.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#2724 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Nadzorna_ploca »

Pa ocigledno je da FKS nema te pare o kojima svi pricaju. Da imaju pare sigurno bi dovodili i kupovali igrace. Ovako uzimaju sa trzista slobodne igrace.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2725 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by karanana »

kako ce nas iskarati sloboda.
Locked