UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43844
Joined: 21/05/2012 22:46

#2701 Re: Champions league 15/16

Post by AmiĐa_Idriz »

Jebene tekme, gledamo Zidanu u tole :lol:
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#2702 Re: Champions league 15/16

Post by Ajatolah_ »

AmiĐa_Idriz wrote:
ultima_palabra wrote:Sta im je himna skrivila? :?
Hejtaju Uefu.
A šta im se UEFA odjednom zamjerila? Nisu jedini, to sad neki fazon.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2703 Re: Champions league 15/16

Post by Romanista 101% »

Ronaldo (pravi) :shock:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43844
Joined: 21/05/2012 22:46

#2704 Re: Champions league 15/16

Post by AmiĐa_Idriz »

Ajatolah_ wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:
ultima_palabra wrote:Sta im je himna skrivila? :?
Hejtaju Uefu.
A šta im se UEFA odjednom zamjerila? Nisu jedini, to sad neki fazon.
City je konkretno imao problem sa finansijskim fair play pravilima. Odrezali im do sada rekordnu kaznu od čini mi se €60m, i mogli su registrovati 21 igrača umjesto 25. Znam da su pripremali neku opasnu žalbu ali su im tad zaprijetili izbacivanjem iz LP pa su odustali.
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#2705 Re: Champions league 15/16

Post by omar little »

debeli da sidje dole igrat u svojoj trenutnoj formi bi bio bolji za gledat od ovih bijednika.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#2706 Re: Champions league 15/16

Post by Ajatolah_ »

omar little wrote:debeli da sidje dole igrat u svojoj trenutnoj formi bi bio bolji za gledat od ovih bijednika.
Radije bih gledao humanitarnu utakmicu Bola i prijatelji neg' ovo.
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#2707 Re: Champions league 15/16

Post by commendatore »

omar little wrote:debeli da sidje dole igrat u svojoj trenutnoj formi bi bio bolji za gledat od ovih bijednika.
:thumbup:

mater mu jebem kad ja uplatim gadjaju se precke :izet: :izet: :izet: :izet:
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#2708 Re: Champions league 15/16

Post by commendatore »

Romanista 101% wrote:Ronaldo (pravi) :shock:
Uno et uniquo!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!:
Elme
Posts: 155
Joined: 23/04/2011 11:31

#2709 Re: Champions league 15/16

Post by Elme »

I onda ljudi kukaju za derbi kako je los, a vidio ovo :-)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43844
Joined: 21/05/2012 22:46

#2710 Re: Champions league 15/16

Post by AmiĐa_Idriz »

Šta radi Joe Hart.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2711 Re: Champions league 15/16

Post by cyprus »

Gdje su oni što kukaju kako im se u Ligi prvaka ne gledaju neke Astane, Volfburzi, Gentovi, PSV-ovi i slična buranija... Nadam se da uživaju u ovoj kremi :oops:
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#2712 Re: Champions league 15/16

Post by commendatore »

jbem vam familiju i futbal nastiman - kako neko moze bit navijac kluba koji stima rezultate, i ovako odvratno igra.... pa BLJAK mater vam..... jbem realu sve od do bljak
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2713 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

commendatore wrote:jbem vam familiju i futbal nastiman - kako neko moze bit navijac kluba koji stima rezultate, i ovako odvratno igra.... pa BLJAK mater vam..... jbem realu sve od do bljak
Sta su nastimali?
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#2714 Re: Champions league 15/16

Post by commendatore »

Tomahawk11 wrote:
commendatore wrote:jbem vam familiju i futbal nastiman - kako neko moze bit navijac kluba koji stima rezultate, i ovako odvratno igra.... pa BLJAK mater vam..... jbem realu sve od do bljak
Sta su nastimali?
nabijem ih na ku***ac - stimali ne stimali..... :lol:
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#2715 Re: Champions league 15/16

Post by TAFKAP »

zaboravio momak lijekove izgleda :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2716 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Jbg, Real je bar u drugom imao dvije odlicne prilike, City nista.
Kad ovaku priliku nisu iskoristili, cemu da se nadaju na Bernabeu?
omar little
Posts: 17377
Joined: 14/03/2008 21:14

#2717 Re: Champions league 15/16

Post by omar little »

wow. dvije prilike za 90 minuta. neku nagradu sigurno trebaju za to dobiti, nije sala dvije sanse napraviti za utakmicu.
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#2718 Re: Champions league 15/16

Post by karanana »

kakav je ovo odron od utakmice....ne pamtim kad sam goru gledo, ukljucujuci i bh telecom premijer ligu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2719 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

omar little wrote:wow. dvije prilike za 90 minuta. neku nagradu sigurno trebaju za to dobiti, nije sala dvije sanse napraviti za utakmicu.
Pa ne trebaju, utakmica jeste bila grozna. Samo kazem, Real je bar nesto pokazao, City bas nista.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11653
Joined: 15/01/2010 18:31

#2720 Re: Champions league 15/16

Post by Jack Be Nimble »

Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
User avatar
p206
Posts: 8420
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#2721 Re: Champions league 15/16

Post by p206 »

slavili ste kad je Barca ispala, sad uživajte :oops:
User avatar
jethro
Posts: 1709
Joined: 31/10/2003 00:00

#2722 Re: Champions league 15/16

Post by jethro »

Ovaj City je jedno veliko nista. Ni jedne sanse na domacem terenu.. :skoljka:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#2723 Re: Champions league 15/16

Post by ExNihilo »

Poništiti dvoboj City - Real i retroaktivno proglasiti Bayern - Atletico finalom.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2724 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
Ima, ako kojim slucajem dodje do penala i tu sta bude.
Samo, Real na domacem i sa CR u sastavu ce imati malo vise od 2 prilike koje su imali veceras.
User avatar
tzipiripi
Posts: 2470
Joined: 25/03/2011 09:01

#2725 Re: Champions league 15/16

Post by tzipiripi »

Odavno gluplje dva sahata života ne ulupa :mrgreen:
Post Reply