UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#2701 Re: Champions league 15/16
Jebene tekme, gledamo Zidanu u tole 
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#2702 Re: Champions league 15/16
A šta im se UEFA odjednom zamjerila? Nisu jedini, to sad neki fazon.AmiĐa_Idriz wrote:Hejtaju Uefu.ultima_palabra wrote:Sta im je himna skrivila?
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2703 Re: Champions league 15/16
Ronaldo (pravi) 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#2704 Re: Champions league 15/16
City je konkretno imao problem sa finansijskim fair play pravilima. Odrezali im do sada rekordnu kaznu od čini mi se €60m, i mogli su registrovati 21 igrača umjesto 25. Znam da su pripremali neku opasnu žalbu ali su im tad zaprijetili izbacivanjem iz LP pa su odustali.Ajatolah_ wrote:A šta im se UEFA odjednom zamjerila? Nisu jedini, to sad neki fazon.AmiĐa_Idriz wrote:Hejtaju Uefu.ultima_palabra wrote:Sta im je himna skrivila?
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#2705 Re: Champions league 15/16
debeli da sidje dole igrat u svojoj trenutnoj formi bi bio bolji za gledat od ovih bijednika.
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#2706 Re: Champions league 15/16
Radije bih gledao humanitarnu utakmicu Bola i prijatelji neg' ovo.omar little wrote:debeli da sidje dole igrat u svojoj trenutnoj formi bi bio bolji za gledat od ovih bijednika.
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#2707 Re: Champions league 15/16
omar little wrote:debeli da sidje dole igrat u svojoj trenutnoj formi bi bio bolji za gledat od ovih bijednika.
mater mu jebem kad ja uplatim gadjaju se precke
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#2708 Re: Champions league 15/16
Uno et uniquo!!!!!!!!!Romanista 101% wrote:Ronaldo (pravi)
-
Elme
- Posts: 155
- Joined: 23/04/2011 11:31
#2709 Re: Champions league 15/16
I onda ljudi kukaju za derbi kako je los, a vidio ovo 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#2710 Re: Champions league 15/16
Šta radi Joe Hart.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#2711 Re: Champions league 15/16
Gdje su oni što kukaju kako im se u Ligi prvaka ne gledaju neke Astane, Volfburzi, Gentovi, PSV-ovi i slična buranija... Nadam se da uživaju u ovoj kremi 
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#2712 Re: Champions league 15/16
jbem vam familiju i futbal nastiman - kako neko moze bit navijac kluba koji stima rezultate, i ovako odvratno igra.... pa BLJAK mater vam..... jbem realu sve od do bljak
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2713 Re: Champions league 15/16
Sta su nastimali?commendatore wrote:jbem vam familiju i futbal nastiman - kako neko moze bit navijac kluba koji stima rezultate, i ovako odvratno igra.... pa BLJAK mater vam..... jbem realu sve od do bljak
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#2714 Re: Champions league 15/16
nabijem ih na ku***ac - stimali ne stimali.....Tomahawk11 wrote:Sta su nastimali?commendatore wrote:jbem vam familiju i futbal nastiman - kako neko moze bit navijac kluba koji stima rezultate, i ovako odvratno igra.... pa BLJAK mater vam..... jbem realu sve od do bljak
- TAFKAP
- Posts: 11966
- Joined: 30/09/2011 07:49
#2715 Re: Champions league 15/16
zaboravio momak lijekove izgleda 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2716 Re: Champions league 15/16
Jbg, Real je bar u drugom imao dvije odlicne prilike, City nista.
Kad ovaku priliku nisu iskoristili, cemu da se nadaju na Bernabeu?
Kad ovaku priliku nisu iskoristili, cemu da se nadaju na Bernabeu?
-
omar little
- Posts: 17377
- Joined: 14/03/2008 21:14
#2717 Re: Champions league 15/16
wow. dvije prilike za 90 minuta. neku nagradu sigurno trebaju za to dobiti, nije sala dvije sanse napraviti za utakmicu.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2718 Re: Champions league 15/16
kakav je ovo odron od utakmice....ne pamtim kad sam goru gledo, ukljucujuci i bh telecom premijer ligu.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2719 Re: Champions league 15/16
Pa ne trebaju, utakmica jeste bila grozna. Samo kazem, Real je bar nesto pokazao, City bas nista.omar little wrote:wow. dvije prilike za 90 minuta. neku nagradu sigurno trebaju za to dobiti, nije sala dvije sanse napraviti za utakmicu.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11653
- Joined: 15/01/2010 18:31
#2720 Re: Champions league 15/16
Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
- p206
- Posts: 8420
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#2721 Re: Champions league 15/16
slavili ste kad je Barca ispala, sad uživajte 
- jethro
- Posts: 1709
- Joined: 31/10/2003 00:00
#2722 Re: Champions league 15/16
Ovaj City je jedno veliko nista. Ni jedne sanse na domacem terenu.. 
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#2723 Re: Champions league 15/16
Poništiti dvoboj City - Real i retroaktivno proglasiti Bayern - Atletico finalom.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2724 Re: Champions league 15/16
Ima, ako kojim slucajem dodje do penala i tu sta bude.Jack Be Nimble wrote:Oba tima cuvala rezlutat, City ima dobre sanse da dodje do finala.
Samo, Real na domacem i sa CR u sastavu ce imati malo vise od 2 prilike koje su imali veceras.
- tzipiripi
- Posts: 2470
- Joined: 25/03/2011 09:01
#2725 Re: Champions league 15/16
Odavno gluplje dva sahata života ne ulupa 
