Danasnji "feminizam"

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#2701 Re: Danasnji "feminizam"

Post by seln »

wewa wrote:a i zemlja je ravna ploca. i ako sjedis na zemlji, odu jajnici.
I feminizam ima smisla. I nemoj lizati sladoled ako imas menzes.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2702 Re: Danasnji "feminizam"

Post by sheilak »

seln wrote:
triconja wrote:
seln wrote:
Pa, poznata je istina da su feministkinje neizjebane.
Barem toliko poznata kao i cinjenica da su muskarci s abilo kakvim znacima muskosti duboko nesigurni.
Hoce previse feminizirane muskarce a sutra ce se udat za bildera koji ce joj pokazati dje joj je mjesto :lol: :thumbup:
Ne, udace se za feminiziranog, pa ce ga varati sa bilderom.
Bilderima su mali. Provjereno. Vise puta. :D

I btw, sta je s nama koje se je*emo svaki dan haman? smijemo li i dalje biti feministkinje?
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2703 Re: Danasnji "feminizam"

Post by triconja »

sheilak wrote:
seln wrote: Ne, udace se za feminiziranog, pa ce ga varati sa bilderom.
Bilderima su mali. Provjereno. Vise puta. :D

I btw, sta je s nama koje se je*emo svaki dan haman? smijemo li i dalje biti feministkinje?
Koliko su gabaritno mali u si jedinicama, da vidim jel ispunjavam uslove za bildera :lol: :lol: :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2704 Re: Danasnji "feminizam"

Post by sheilak »

triconja wrote:
sheilak wrote:
seln wrote: Ne, udace se za feminiziranog, pa ce ga varati sa bilderom.
Bilderima su mali. Provjereno. Vise puta. :D

I btw, sta je s nama koje se je*emo svaki dan haman? smijemo li i dalje biti feministkinje?
Koliko su gabaritno mali u si jedinicama, da vidim jel ispunjavam uslove za bildera :lol: :lol: :lol:
Pa de reci eto ti prvi koliki ti je. Pa cu ti ja reci mozes li biti bilder ili ne. :D
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#2705 Re: Danasnji "feminizam"

Post by seln »

sheilak wrote: Bilderima su mali. Provjereno. Vise puta. :D
Zar vi feministkinje ne drvite o tome da velicina nije vazna?
I btw, sta je s nama koje se je*emo svaki dan haman? smijemo li i dalje biti feministkinje?
Niko ko je stariji od 25 i duze u vezi od par mjeseci se ne jebe svaki dan. Cak ni "haman".
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2706 Re: Danasnji "feminizam"

Post by triconja »

sheilak wrote:
triconja wrote: Koliko su gabaritno mali u si jedinicama, da vidim jel ispunjavam uslove za bildera :lol: :lol: :lol:
Pa de reci eto ti prvi koliki ti je. Pa cu ti ja reci mozes li biti bilder ili ne. :D
15 centi
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2707 Re: Danasnji "feminizam"

Post by sheilak »

seln wrote:
sheilak wrote: Bilderima su mali. Provjereno. Vise puta. :D
Zar vi feministkinje ne drvite o tome da velicina nije vazna?
I btw, sta je s nama koje se je*emo svaki dan haman? smijemo li i dalje biti feministkinje?
Niko ko je stariji od 25 i duze u vezi od par mjeseci se ne jebe svaki dan. Cak ni "haman".
Za velicinu- not me. Velicina uvijek i svagda na prvom mjestu. Laze svaka koja tvrdi drugacije. :D

Za hebavanje svaki dan-oh kako nisi u pravu. :D doduse, zavisi od libida. tvoj je, pretpostavljam, nesto slabiji onda. al musko si, starije od 25...razumijem. :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2708 Re: Danasnji "feminizam"

Post by sheilak »

triconja wrote:
sheilak wrote:
triconja wrote: Koliko su gabaritno mali u si jedinicama, da vidim jel ispunjavam uslove za bildera :lol: :lol: :lol:
Pa de reci eto ti prvi koliki ti je. Pa cu ti ja reci mozes li biti bilder ili ne. :D
15 centi
na samoj granici si, triconja. mozes malo bildati. :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2709 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Bloo »

seln wrote:
wewa wrote:kako si znao? :shock:
Pa, poznata je istina da su feministkinje neizjebane.
.
:lol: :lol: :lol: :lol:
opće poznata....




Jesmo :|
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#2710 Re: Danasnji "feminizam"

Post by seln »

sheilak wrote:
seln wrote:
sheilak wrote: Bilderima su mali. Provjereno. Vise puta. :D
Zar vi feministkinje ne drvite o tome da velicina nije vazna?
I btw, sta je s nama koje se je*emo svaki dan haman? smijemo li i dalje biti feministkinje?
Niko ko je stariji od 25 i duze u vezi od par mjeseci se ne jebe svaki dan. Cak ni "haman".
Za velicinu- not me. Velicina uvijek i svagda na prvom mjestu. Laze svaka koja tvrdi drugacije. :D

Za hebavanje svaki dan-oh kako nisi u pravu. :D doduse, zavisi od libida. tvoj je, pretpostavljam, nesto slabiji onda. al musko si, starije od 25...razumijem. :D
Dijete, idi drugima pricati bajke.
Vec ovo hvalisavo "provjereno vise puta" mi je bilo dovoljno da znam kakav je sagovornik.
Sta, jesi li se jebala sa cijelim bodibilding klubom ili si bila hostesa na godisnjem kongresu bodibildera?

Takodje, i ovo tvoje kenjanje o djuturumima koji se ne jebu toliko cesto kao vi mladi... jebote, ko scenario za "Zikina dinastija".
Ako ne iznosis robu svaki dan na pazar, tj. ako si duze od par mjeseci sa istim tipom, onda nemoj meni lafinati.
Ako vec tebi nije dosadilo, njemu sigurno jeste.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2711 Re: Danasnji "feminizam"

Post by triconja »

sheilak wrote:
triconja wrote: 15 centi
na samoj granici si, triconja. mozes malo bildati. :D
Dobro si, bolje da imam dva atributa, malu cunu i misice nego samo malu cunu :lol: :thumbup:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#2712 Re: Danasnji "feminizam"

Post by seln »

Bloo wrote:
seln wrote:
wewa wrote:kako si znao? :shock:
Pa, poznata je istina da su feministkinje neizjebane.
.
:lol: :lol: :lol: :lol:
opće poznata....




Jesmo :|
Pa i mi "muskarcine" smo duboko u sebi nesigurni.
Sve same opce poznate istine.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2713 Re: Danasnji "feminizam"

Post by sheilak »

seln wrote:
sheilak wrote:
Za velicinu- not me. Velicina uvijek i svagda na prvom mjestu. Laze svaka koja tvrdi drugacije. :D

Za hebavanje svaki dan-oh kako nisi u pravu. :D doduse, zavisi od libida. tvoj je, pretpostavljam, nesto slabiji onda. al musko si, starije od 25...razumijem. :D
Dijete, idi drugima pricati bajke.
Vec ovo hvalisavo "provjereno vise puta" mi je bilo dovoljno da znam kakav je sagovornik.
Sta, jesi li se jebala sa cijelim bodibilding klubom ili si bila hostesa na godisnjem kongresu bodibildera?

Takodje, i ovo tvoje kenjanje o djuturumima koji se ne jebu toliko cesto kao vi mladi... jebote, ko scenario za "Zikina dinastija".
Ako ne iznosis robu svaki dan na pazar, tj. ako si duze od par mjeseci sa istim tipom, onda nemoj meni lafinati.
Ako vec tebi nije dosadilo, njemu sigurno jeste.
pa sto si nadr*an, seln? :D sta te to pogodilo u mom postu? jer vidim da ovo nekako licno shvatas...dakle, djuturum. ili bilder. :D ili ne mozes svaki dan?

nisam se jebala sa cijelim bodibilderskim timom, mozes im penise vidjeti i da se ne jebes s njima i shodno tome, zakljuciti koliki su. ali i da jesam, ne bi mi to bila uvreda. ;)

dobar, cest sex nikada ne dosadi, seln, sa pravom osobom. ali sudeci po tvojo namcorastoj reakciji, izgleda da ne znas ni sto je jedno ni sto je drugo. :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2714 Re: Danasnji "feminizam"

Post by sheilak »

triconja wrote:
sheilak wrote:
triconja wrote: 15 centi
na samoj granici si, triconja. mozes malo bildati. :D
Dobro si, bolje da imam dva atributa, malu cunu i misice nego samo malu cunu :lol: :thumbup:
pa ja. al mozes ti i na cuni poraditi. :D
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#2715 Re: Danasnji "feminizam"

Post by seln »

sheilak wrote: pa sto si nadr*an, seln? :D sta te to pogodilo u mom postu? jer vidim da ovo nekako licno shvatas...dakle, djuturum. ili bilder. :D ili ne mozes svaki dan?
Nisam ja nadrkan, vec si ti natrljana.
Jednostavno mi idu na zivce te infantilne price. Mislio sam da je s druge strane odrasla osoba, ali sam se zajebunio.
I nimalo me ne iritira ta odglumljena opustenost
nisam se jebala sa cijelim bodibilderskim timom, mozes im penise vidjeti i da se ne jebes s njima i shodno tome, zakljuciti koliki su. ali i da jesam, ne bi mi to bila uvreda. ;)

Pa zasto odmah ne kazes da radis kao urolog?
Ili... nece valjda biti da cistis muske toilette?
dobar, cest sex nikada ne dosadi, seln, sa pravom osobom. ali sudeci po tvojo namcorastoj reakciji, izgleda da ne znas ni sto je jedno ni sto je drugo. :D
Neko ko pise tako nesto niti je imao dobar ni cest sex... to je bas ono, labudji pjev.
Sacekaj prvo da skines pelene, pa onda pisi o zivotu.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2716 Re: Danasnji "feminizam"

Post by triconja »

sheilak wrote:
triconja wrote: Dobro si, bolje da imam dva atributa, malu cunu i misice nego samo malu cunu :lol: :thumbup:
pa ja. al mozes ti i na cuni poraditi. :D
Kako? Ne pitam za jarana, pitam za sebe :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2717 Re: Danasnji "feminizam"

Post by sheilak »

seln wrote:
sheilak wrote: pa sto si nadr*an, seln? :D sta te to pogodilo u mom postu? jer vidim da ovo nekako licno shvatas...dakle, djuturum. ili bilder. :D ili ne mozes svaki dan?
Nisam ja nadrkan, vec si ti natrljana.
Jednostavno mi idu na zivce te infantilne price. Mislio sam da je s druge strane odrasla osoba, ali sam se zajebunio.
I nimalo me ne iritira ta odglumljena opustenost
nisam se jebala sa cijelim bodibilderskim timom, mozes im penise vidjeti i da se ne jebes s njima i shodno tome, zakljuciti koliki su. ali i da jesam, ne bi mi to bila uvreda. ;)

Pa zasto odmah ne kazes da radis kao urolog?
Ili... nece valjda biti da cistis muske toilette?
dobar, cest sex nikada ne dosadi, seln, sa pravom osobom. ali sudeci po tvojo namcorastoj reakciji, izgleda da ne znas ni sto je jedno ni sto je drugo. :D
Neko ko pise tako nesto niti je imao dobar ni cest sex... to je bas ono, labudji pjev.
Sacekaj prvo da skines pelene, pa onda pisi o zivotu.
ma nadr*an si ti na kvadrat :lol:

sta je problem? o svemu mozemo razgovarati ovdje. samo da se oraspolozis. :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2718 Re: Danasnji "feminizam"

Post by sheilak »

triconja wrote:
sheilak wrote:
triconja wrote: Dobro si, bolje da imam dva atributa, malu cunu i misice nego samo malu cunu :lol: :thumbup:
pa ja. al mozes ti i na cuni poraditi. :D
Kako? Ne pitam za jarana, pitam za sebe :lol:
imaju tehnike. valjda. :D mozda mozete dizati neke male tegove, vjezbe istezanja... tako nesto. :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2719 Re: Danasnji "feminizam"

Post by triconja »

sheilak wrote:
triconja wrote: Kako? Ne pitam za jarana, pitam za sebe :lol:
imaju tehnike. valjda. :D mozda mozete dizati neke male tegove, vjezbe istezanja... tako nesto. :D
Jastaradi pa da mi onda otanji, vise volim sto je 15 centi i obim 14 nego da je 16 centi a obim 10 :lol: :lol: :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2720 Re: Danasnji "feminizam"

Post by sheilak »

triconja wrote:
sheilak wrote:
triconja wrote: Kako? Ne pitam za jarana, pitam za sebe :lol:
imaju tehnike. valjda. :D mozda mozete dizati neke male tegove, vjezbe istezanja... tako nesto. :D
Jastaradi pa da mi onda otanji, vise volim sto je 15 centi i obim 14 nego da je 16 centi a obim 10 :lol: :lol: :lol:
sta jel to casu imas? :D
:lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2721 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Bloo »

seln
Image
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2722 Re: Danasnji "feminizam"

Post by triconja »

sheilak wrote:
triconja wrote: Jastaradi pa da mi onda otanji, vise volim sto je 15 centi i obim 14 nego da je 16 centi a obim 10 :lol: :lol: :lol:
sta jel to casu imas? :D
:lol:
Mores li nacrtat, ne kontam na sta ciljas :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2723 Re: Danasnji "feminizam"

Post by sheilak »

triconja wrote:
sheilak wrote:
triconja wrote: Jastaradi pa da mi onda otanji, vise volim sto je 15 centi i obim 14 nego da je 16 centi a obim 10 :lol: :lol: :lol:
sta jel to casu imas? :D
:lol:
Mores li nacrtat, ne kontam na sta ciljas :lol:
masala, masala...eto samo da je duzi :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#2724 Re: Danasnji "feminizam"

Post by triconja »

sheilak wrote:
triconja wrote: Mores li nacrtat, ne kontam na sta ciljas :lol:
masala, masala...eto samo da je duzi :D
E jebiga, ne moze i pamet i ljepota :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2725 Re: Danasnji "feminizam"

Post by sheilak »

triconja wrote:
sheilak wrote:
triconja wrote: Mores li nacrtat, ne kontam na sta ciljas :lol:
masala, masala...eto samo da je duzi :D
E jebiga, ne moze i pamet i ljepota :lol:
uh, moze, moze. :D i sirina i duzina. i tehnika. :D
Post Reply