A istru Talijanima?dječak sa šibicama wrote:Moze burazeru, odmah nakon sto kauboji SAD vrate Indijancima, Turci pola Turske Armenima i Poljaci Danzig Nijemcima.tnnt wrote:hebote što se ovi Srbi raspisali na svim mogućim forumima o majčici Rusiji
opravdavajuči okupaciju druge zemlje, nebi se toliko raspisali ni da su Rusi ušli u Kosovo![]()
ako treba govoriti o povjesnom pravu na Krim, onda treba vratiti Krim krimskim Tatarima
od kojih su ga osvojili i u kojem su postali večina samo zbog Staljinova protjerivanja tih istih Tatara sa Krima
neka vrate Sibir njegovim narodima i ostala mjesta, kao što traže od Ukrajine u slučaju Krima, do tada može samo noob pušiti priče o nekom pravu Rusa na Krim
A, e to ne moze?
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk




