Eurobasket 2013 u Sloveniji
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- samo_ti
- Posts: 1440
- Joined: 02/12/2008 00:53
- Location: Jalija Columbia
#2701 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Zasto se meni cini da Slovenci ovo igraju kao iz zajebancije ? 
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#2702 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Litvanija ima 2-1, ovom pobjedom bi vjerovatno obezbjedili drugi krug, u suprotnom bi se morali vaditi protiv nas
edit. gotovo je ovo
edit. gotovo je ovo
-
pOZz
- Posts: 1865
- Joined: 22/10/2007 18:01
- Location: Sarajevo
#2703 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Sjebaše ih Šehovići.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#2704 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Gotovo. Jebale vas trice.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2705 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Jebem im majke iz zajebancije.samo_ti wrote:Zasto se meni cini da Slovenci ovo igraju kao iz zajebancije ?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2706 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
hrvati ako izgube mogu zahvaliti ukiću
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#2707 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
A ja Sehovica

-
roboth
- Posts: 717
- Joined: 12/11/2011 22:14
#2708 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Sutra uz Božju pomoć do pobjede

-
Mustang1
- Posts: 29901
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2709 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
I sta sad ? Gdje ste matematicari kad trebate 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2710 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Kako će izgubit' kad pogađaju nekakve allahove trojke..kakavdanakneiskustvu wrote:hrvati ako izgube mogu zahvaliti ukiću
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#2711 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Koliko završi Litva?
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#2712 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Pobijediše Crnogorce...
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#2713 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Joj brate nemoj da pisu vise ista, majke ti. Glava ce mi eksplodirati. Nek' sutra prvo Makedonija uzme Latviju, a mi Litvaniju. Onda cemo svi zajedno racunati.Mustang1 wrote:I sta sad ? Gdje ste matematicari kad trebate
- BHF_Manijak
- Posts: 28517
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2714 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Znaci sutra mi ako dernemo Litvance a Makedonija Latviju, idemo u drugi krug bez kalkulacija, jer bi iali 8 bodova, Latvija 7, isli bi mi, Srbija i Litvanija?
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#2715 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
E jebi ga. Ako Latvija dobije Makedonce treba nam pobjeda od 11+
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2716 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
hrvati katastrofalno protiv španaca pa zaredali tri pobjede
-
Bodkin
- Posts: 22532
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#2717 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
ma kakvi izgubit, veceras su fakat momacki odigrali. bogdanovic mi je def najdrazi igrac prvenstvakakavdanakneiskustvu wrote:hrvati ako izgube mogu zahvaliti ukiću
-
pOZz
- Posts: 1865
- Joined: 22/10/2007 18:01
- Location: Sarajevo
#2718 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Ako bude krug 2-3, pisali smo danas.Mustang1 wrote:I sta sad ? Gdje ste matematicari kad trebate
Ako Latvija dobije Makedonce, onda mi moramo pobijediti Litvaniju sa 10 ili više koševa razlike.
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#2719 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Stari ako Makedonija dobije tako je , ali ako dobije latvija moramo dobiti 11 ili viseBHF_Manijak wrote:Znaci sutra mi ako dernemo Litvance a Makedonija Latviju, idemo u drugi krug bez kalkulacija, jer bi iali 8 bodova, Latvija 7, isli bi mi, Srbija i Litvanija?
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
-
smijesni_ste
- Posts: 6310
- Joined: 09/10/2009 16:46
#2721 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Igra Hrvatska ebi ti to...fakat su dobri...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2722 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
smijesni_ste wrote:Igra Hrvatska ebi ti to...fakat su dobri...
igraju,sutra do zadnje sekunde neće biti jasno ko ide dalje
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
-
pOZz
- Posts: 1865
- Joined: 22/10/2007 18:01
- Location: Sarajevo
#2724 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
Može i sa 10, jer bi mi imali -1, Litvanci -2, oni bi ispali u tom krugu.skenderija04 wrote:Stari ako Makedonija dobije tako je , ali ako dobije latvija moramo dobiti 11 ili viseBHF_Manijak wrote:Znaci sutra mi ako dernemo Litvance a Makedonija Latviju, idemo u drugi krug bez kalkulacija, jer bi iali 8 bodova, Latvija 7, isli bi mi, Srbija i Litvanija?
Makedonija pobijedi Latviju, i onda otići Litvancima i reći: Mi pobjeđujemo, idemo dalje i mi i vi.
-
Bodkin
- Posts: 22532
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#2725 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji
samo roko glavinja, nista nije sazrio jebote. tomic nije ni sjena igraca kakav je mogao postati. bogdanovic strasan, necu da pisem vise o njemusmijesni_ste wrote:Igra Hrvatska ebi ti to...fakat su dobri...
