Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2701 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Not My Idea »

Kralj Tvrtko I. wrote:pa dobro sto mi ne odgovori kad je vec tu neko od njih :lol: :mrgreen:
Ni meni ne odgovori mozel ubrzat onaj prikljucak...nako, preko štele :roll: :oops:
damirc_sa
Posts: 431
Joined: 22/12/2012 15:55

#2702 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by damirc_sa »

Konkretno pitanje za Telemach.
Kako i na koji način odjaviti internet. Dakle, mjesto gdje sam prije stanovao je imao uredan priključak kablovske i interneta, pošto sam sada odselio sa te adrese želim da mi ostane kablovski priključak ali želim da odjavim internet jer na novoj adresi imam Vaš internet i kablovsku.
Dakle šta trebam učini da bih odjavio internet da ne bih plačao đabe 22 KM
User avatar
Telemach
Posts: 16889
Joined: 13/10/2010 14:13

#2703 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Kralj Tvrtko I. wrote:TELEMASCHE morel' odgovor? :lol:
ovdje il tamo svejedno ocam :D
Može PP?
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#2704 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kralj Tvrtko I. »

moze vala :)
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2705 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Not My Idea »

Image
User avatar
Telemach
Posts: 16889
Joined: 13/10/2010 14:13

#2706 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

damirc_sa wrote:Konkretno pitanje za Telemach.
Kako i na koji način odjaviti internet. Dakle, mjesto gdje sam prije stanovao je imao uredan priključak kablovske i interneta, pošto sam sada odselio sa te adrese želim da mi ostane kablovski priključak ali želim da odjavim internet jer na novoj adresi imam Vaš internet i kablovsku.
Dakle šta trebam učini da bih odjavio internet da ne bih plačao đabe 22 KM
Da bi raskinuli ugovor potrebno je da potpišete raskid na našem Korisničkom servisu ili raskid ugovora u elektronskoj formi sa skeniranim potpisom i ličnom kartom proslijedite na e-mail [email protected]
User avatar
harell
Posts: 1218
Joined: 23/09/2010 22:22

#2707 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by harell »

Pa telemach odgovorite @NotMyIdea stvarno ste zaista :(
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#2708 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

Haj' ba TelemaČe putite mi RTL-hr u MMDS ... :D
User avatar
Telemach
Posts: 16889
Joined: 13/10/2010 14:13

#2709 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Not My Idea wrote:
Kralj Tvrtko I. wrote:pa dobro sto mi ne odgovori kad je vec tu neko od njih :lol: :mrgreen:
Ni meni ne odgovori mozel ubrzat onaj prikljucak...nako, preko štele :roll: :oops:
Može, molimo Vas dostavite nam tačne korisničke podatke na PP.
User avatar
harell
Posts: 1218
Joined: 23/09/2010 22:22

#2710 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by harell »

E tako, mirna bosna :mrgreen:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2711 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Not My Idea »

Hvala, @Telemach. :sax:


Hvala i tebi, @harell :mrgreen:
User avatar
Frtalj_Duše
Posts: 739
Joined: 11/08/2012 18:23

#2712 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Frtalj_Duše »

Telemach wrote:Hvala korisnicima i predstavnicima drugih operatera što su u ovolikom broju prisutni na našem forumu, kako posjetom tako komentarima. :)
Image




Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
User avatar
fireman2013
Posts: 186
Joined: 14/01/2013 11:34
Location: Novi Grad Sarajevo

#2713 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fireman2013 »

Telemach wrote:Hvala korisnicima i predstavnicima drugih operatera što su u ovolikom broju prisutni na našem forumu, kako posjetom tako komentarima. :)
Evo sta vasi uposleni pisu po BHT temi. STIDITE SE! (cak sta vise mislim da si ovo ti pod drugim nickom a ovdje glumis neku kulturu). Srpska posla...
Esso_i_Ajla wrote:@fireman

Ti si onaj jel sto je pisao lazi i nebloze na telemach forumu. J3bem ti familiju i tebi i tom gore ledenom mafijasu iz BHT-a. Telemach ce vas poklopiti do usiju.
User avatar
Frtalj_Duše
Posts: 739
Joined: 11/08/2012 18:23

#2714 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Frtalj_Duše »

fireman2013 wrote:
Telemach wrote:Hvala korisnicima i predstavnicima drugih operatera što su u ovolikom broju prisutni na našem forumu, kako posjetom tako komentarima. :)
Koji ste vi samo retardirani idioti to je za ne povjerovati. Ovim komentarom ste se jos vise srozali.
Image
fireman2013 wrote:
Telemach wrote:Hvala korisnicima i predstavnicima drugih operatera što su u ovolikom broju prisutni na našem forumu, kako posjetom tako komentarima. :)
Evo sta vasi uposleni pisu po BHT temi. STIDITE SE! (cak sta vise mislim da si ovo ti pod drugim nickom a ovdje glumis neku kulturu). Srpska posla...
Esso_i_Ajla wrote:@fireman

Ti si onaj jel sto je pisao lazi i nebloze na telemach forumu. J3bem ti familiju i tebi i tom gore ledenom mafijasu iz BHT-a. Telemach ce vas poklopiti do usiju.
:lol: , sad' još oni krivi i odgovorni šta njihovi korisnici pišu po kojekakvim drugim temama! Vi SDA-ovci ste stvarno smiješna skupina ispranih mozgova! Mogli ste vi malo kod Hodže na salijevanje strave! :run:
User avatar
ElRe
Posts: 16916
Joined: 12/12/2011 11:28

#2715 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by ElRe »

iceman2010 wrote:
Kralj Tvrtko I. wrote:supci iz telecoma opet blokirali brojeve sa telemacha...neMreSH nazvat' nikog' da si pita na fiksni :D

eeeee.....bjednici
Ili je do Telemach-a :D
BHT cesto ima zagusenja na svojim centralama prema alternativnim operaterima, tako da ovo nije nista novo.
Sa Telemacha su se uredno mogli dobiti BHT brojevi, bar ja nisam imao problema.
User avatar
harell
Posts: 1218
Joined: 23/09/2010 22:22

#2716 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by harell »

fireman2013 wrote:
Evo sta vasi uposleni pisu po BHT temi. STIDITE SE! (cak sta vise mislim da si ovo ti pod drugim nickom a ovdje glumis neku kulturu). Srpska posla...
A u tom grmu lezi zec znaci :zoka:
User avatar
Frtalj_Duše
Posts: 739
Joined: 11/08/2012 18:23

#2717 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Frtalj_Duše »

harell wrote:
fireman2013 wrote:
Evo sta vasi uposleni pisu po BHT temi. STIDITE SE! (cak sta vise mislim da si ovo ti pod drugim nickom a ovdje glumis neku kulturu). Srpska posla...
A u tom grmu lezi zec znaci :zoka:
SDA demokratija! :oops:
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#2718 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by sencobih »

Telemach BiH je ozbiljna firma i bivsi korisnici eloba i drugih firmi su puno dobili kao krajnji potrosaci, zato mu ne trebaju razni forumasi da je brukaju sa svakakvim komentarima, a telemah bi se trebao ograditi od takvih i slicnih komentara.
Prozivanje, vrijedjanje nece nikome donijeti dobro jer tudja nesreca nece nikome donijeti srecu. Pozz svima
User avatar
fortaleza
Posts: 6181
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#2719 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by fortaleza »

Ovaj forum je neozbiljan kao i njihova moderacija...

Dajte, banirajte likove koji pišu o Telecomu na Telemachovoj temi i obrnuto, nisam došao na ovu temu da čitam o SDA-u i ostalim glupostima, zato postoji podforum Politika.
User avatar
Frtalj_Duše
Posts: 739
Joined: 11/08/2012 18:23

#2720 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Frtalj_Duše »

fortaleza wrote:Ovaj forum je neozbiljan kao i njihova moderacija...

Dajte, banirajte likove koji pišu o Telecomu na Telemachovoj temi i obrnuto, nisam došao na ovu temu da čitam o SDA-u i ostalim glupostima, zato postoji podforum Politika.
Pa nisam ni ja, ali me jednostavno odmah asociraju na politiku ovi miševi ispranih mozgova koji ovdje hvale svoju dekadentnu i nadam se uskoro privatizovanu firmu.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#2721 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by roki »

Nego,koji se resiver dobije na koristenje kada se uvodi besplatna digitalizacija?
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#2722 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

roki wrote:Nego,koji se resiver dobije na koristenje kada se uvodi besplatna digitalizacija?
Ja dobih d3 v2.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#2723 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Casual's »

Jeli to gigantski telemach poskupio digitalnu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#2724 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by roki »

Hajde fino,hvala za informaciju.Juče zvali da se digitaliziramo ali se mama javila i ništa nije znala reći,hoćemo li ili nećemo. Bil bilo pametno uzeti digatalnu televiziju. Kako sad da nas opet nazovu?
User avatar
chudjenhe
Posts: 527
Joined: 02/11/2012 13:52

#2725 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by chudjenhe »

Casual's wrote:Jeli to gigantski telemach poskupio digitalnu?


Sent from my iPhone using Tapatalk
dje si to namoto? :D
Locked