Ni meni ne odgovori mozel ubrzat onaj prikljucak...nako, preko šteleKralj Tvrtko I. wrote:pa dobro sto mi ne odgovori kad je vec tu neko od njih![]()
Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2701 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
-
damirc_sa
- Posts: 431
- Joined: 22/12/2012 15:55
#2702 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Konkretno pitanje za Telemach.
Kako i na koji način odjaviti internet. Dakle, mjesto gdje sam prije stanovao je imao uredan priključak kablovske i interneta, pošto sam sada odselio sa te adrese želim da mi ostane kablovski priključak ali želim da odjavim internet jer na novoj adresi imam Vaš internet i kablovsku.
Dakle šta trebam učini da bih odjavio internet da ne bih plačao đabe 22 KM
Kako i na koji način odjaviti internet. Dakle, mjesto gdje sam prije stanovao je imao uredan priključak kablovske i interneta, pošto sam sada odselio sa te adrese želim da mi ostane kablovski priključak ali želim da odjavim internet jer na novoj adresi imam Vaš internet i kablovsku.
Dakle šta trebam učini da bih odjavio internet da ne bih plačao đabe 22 KM
- Telemach
- Posts: 16889
- Joined: 13/10/2010 14:13
#2703 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Može PP?Kralj Tvrtko I. wrote:TELEMASCHE morel' odgovor?
ovdje il tamo svejedno ocam
- Telemach
- Posts: 16889
- Joined: 13/10/2010 14:13
#2706 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Da bi raskinuli ugovor potrebno je da potpišete raskid na našem Korisničkom servisu ili raskid ugovora u elektronskoj formi sa skeniranim potpisom i ličnom kartom proslijedite na e-mail [email protected]damirc_sa wrote:Konkretno pitanje za Telemach.
Kako i na koji način odjaviti internet. Dakle, mjesto gdje sam prije stanovao je imao uredan priključak kablovske i interneta, pošto sam sada odselio sa te adrese želim da mi ostane kablovski priključak ali želim da odjavim internet jer na novoj adresi imam Vaš internet i kablovsku.
Dakle šta trebam učini da bih odjavio internet da ne bih plačao đabe 22 KM
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#2707 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pa telemach odgovorite @NotMyIdea stvarno ste zaista 
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#2708 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Haj' ba TelemaČe putite mi RTL-hr u MMDS ... 
- Telemach
- Posts: 16889
- Joined: 13/10/2010 14:13
#2709 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Može, molimo Vas dostavite nam tačne korisničke podatke na PP.Not My Idea wrote:Ni meni ne odgovori mozel ubrzat onaj prikljucak...nako, preko šteleKralj Tvrtko I. wrote:pa dobro sto mi ne odgovori kad je vec tu neko od njih![]()
![]()
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#2710 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
E tako, mirna bosna 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2711 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Hvala, @Telemach.
Hvala i tebi, @harell
Hvala i tebi, @harell
- Frtalj_Duše
- Posts: 739
- Joined: 11/08/2012 18:23
#2712 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Telemach wrote:Hvala korisnicima i predstavnicima drugih operatera što su u ovolikom broju prisutni na našem forumu, kako posjetom tako komentarima.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
- fireman2013
- Posts: 186
- Joined: 14/01/2013 11:34
- Location: Novi Grad Sarajevo
#2713 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Evo sta vasi uposleni pisu po BHT temi. STIDITE SE! (cak sta vise mislim da si ovo ti pod drugim nickom a ovdje glumis neku kulturu). Srpska posla...Telemach wrote:Hvala korisnicima i predstavnicima drugih operatera što su u ovolikom broju prisutni na našem forumu, kako posjetom tako komentarima.
Esso_i_Ajla wrote:@fireman
Ti si onaj jel sto je pisao lazi i nebloze na telemach forumu. J3bem ti familiju i tebi i tom gore ledenom mafijasu iz BHT-a. Telemach ce vas poklopiti do usiju.
- Frtalj_Duše
- Posts: 739
- Joined: 11/08/2012 18:23
#2714 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
fireman2013 wrote:Koji ste vi samo retardirani idioti to je za ne povjerovati. Ovim komentarom ste se jos vise srozali.Telemach wrote:Hvala korisnicima i predstavnicima drugih operatera što su u ovolikom broju prisutni na našem forumu, kako posjetom tako komentarima.

fireman2013 wrote:Evo sta vasi uposleni pisu po BHT temi. STIDITE SE! (cak sta vise mislim da si ovo ti pod drugim nickom a ovdje glumis neku kulturu). Srpska posla...Telemach wrote:Hvala korisnicima i predstavnicima drugih operatera što su u ovolikom broju prisutni na našem forumu, kako posjetom tako komentarima.
Esso_i_Ajla wrote:@fireman
Ti si onaj jel sto je pisao lazi i nebloze na telemach forumu. J3bem ti familiju i tebi i tom gore ledenom mafijasu iz BHT-a. Telemach ce vas poklopiti do usiju.
- ElRe
- Posts: 16916
- Joined: 12/12/2011 11:28
#2715 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
BHT cesto ima zagusenja na svojim centralama prema alternativnim operaterima, tako da ovo nije nista novo.iceman2010 wrote:Ili je do Telemach-aKralj Tvrtko I. wrote:supci iz telecoma opet blokirali brojeve sa telemacha...neMreSH nazvat' nikog' da si pita na fiksni
eeeee.....bjednici
Sa Telemacha su se uredno mogli dobiti BHT brojevi, bar ja nisam imao problema.
- harell
- Posts: 1218
- Joined: 23/09/2010 22:22
#2716 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
A u tom grmu lezi zec znacifireman2013 wrote:
Evo sta vasi uposleni pisu po BHT temi. STIDITE SE! (cak sta vise mislim da si ovo ti pod drugim nickom a ovdje glumis neku kulturu). Srpska posla...
- Frtalj_Duše
- Posts: 739
- Joined: 11/08/2012 18:23
#2717 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
SDA demokratija!harell wrote:A u tom grmu lezi zec znacifireman2013 wrote:
Evo sta vasi uposleni pisu po BHT temi. STIDITE SE! (cak sta vise mislim da si ovo ti pod drugim nickom a ovdje glumis neku kulturu). Srpska posla...
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#2718 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Telemach BiH je ozbiljna firma i bivsi korisnici eloba i drugih firmi su puno dobili kao krajnji potrosaci, zato mu ne trebaju razni forumasi da je brukaju sa svakakvim komentarima, a telemah bi se trebao ograditi od takvih i slicnih komentara.
Prozivanje, vrijedjanje nece nikome donijeti dobro jer tudja nesreca nece nikome donijeti srecu. Pozz svima
Prozivanje, vrijedjanje nece nikome donijeti dobro jer tudja nesreca nece nikome donijeti srecu. Pozz svima
- fortaleza
- Posts: 6181
- Joined: 05/03/2012 23:16
- Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA
#2719 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ovaj forum je neozbiljan kao i njihova moderacija...
Dajte, banirajte likove koji pišu o Telecomu na Telemachovoj temi i obrnuto, nisam došao na ovu temu da čitam o SDA-u i ostalim glupostima, zato postoji podforum Politika.
Dajte, banirajte likove koji pišu o Telecomu na Telemachovoj temi i obrnuto, nisam došao na ovu temu da čitam o SDA-u i ostalim glupostima, zato postoji podforum Politika.
- Frtalj_Duše
- Posts: 739
- Joined: 11/08/2012 18:23
#2720 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pa nisam ni ja, ali me jednostavno odmah asociraju na politiku ovi miševi ispranih mozgova koji ovdje hvale svoju dekadentnu i nadam se uskoro privatizovanu firmu.fortaleza wrote:Ovaj forum je neozbiljan kao i njihova moderacija...
Dajte, banirajte likove koji pišu o Telecomu na Telemachovoj temi i obrnuto, nisam došao na ovu temu da čitam o SDA-u i ostalim glupostima, zato postoji podforum Politika.
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
- roki
- Posts: 1904
- Joined: 08/09/2006 14:14
#2721 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Nego,koji se resiver dobije na koristenje kada se uvodi besplatna digitalizacija?
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#2722 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ja dobih d3 v2.roki wrote:Nego,koji se resiver dobije na koristenje kada se uvodi besplatna digitalizacija?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#2723 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Jeli to gigantski telemach poskupio digitalnu?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- roki
- Posts: 1904
- Joined: 08/09/2006 14:14
#2724 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Hajde fino,hvala za informaciju.Juče zvali da se digitaliziramo ali se mama javila i ništa nije znala reći,hoćemo li ili nećemo. Bil bilo pametno uzeti digatalnu televiziju. Kako sad da nas opet nazovu?
- chudjenhe
- Posts: 527
- Joined: 02/11/2012 13:52
#2725 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
dje si to namoto?Casual's wrote:Jeli to gigantski telemach poskupio digitalnu?
Sent from my iPhone using Tapatalk

