Krasica brze bolje prodati dok se jos moze koji dinar uzeti za njega.
Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2701 Re: Juventus FC
Nista bolja partija nego ona u Lecceu. Umjeto da sad bjezimo 3 boda Milanu ovako smo na 1 i nadamo se negativnom rezultatu Milana
S ovakvom igrom sljedece sedmice nam je poraz ko kuca u Bergamu kod Atalante.
Krasica brze bolje prodati dok se jos moze koji dinar uzeti za njega.
Krasica brze bolje prodati dok se jos moze koji dinar uzeti za njega.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2702 Re: Juventus FC
Tek zadnjih 20 minuta su zaigrali kako treba i navalili čoporativno na gol Kaljarija...a što to nisu radili i nakon prvog gola kad je protivnik u knockdownu
....ne, vec nakon gola stali i dozvolili gostima da preuzmu igru i izjednace.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2703 Re: Juventus FC
Zadnje dvije utakmice su odigrali neprepoznatljivo u odnosu na ono sto je vidjeno prije zimske pauze. Mozda je mali pad forme... inace januar nam je uvijk bio kritican. Valjda ce im ovo biti opomena.
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2704 Re: Juventus FC
nek su oni boriela doveli, ebo ih borielo 
a krasica sto prije poslati bilo gdje, u kosovsku mitrovicu ako treba. ovakav vam nije ni od kakve koristi
a krasica sto prije poslati bilo gdje, u kosovsku mitrovicu ako treba. ovakav vam nije ni od kakve koristi
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2705 Re: Juventus FC
Glupo i nepotrebno izgubljeni bodovi skroz. Zadnje dvije prilike...nece u gol i sta ces 
- capitano10
- Posts: 200
- Joined: 25/10/2011 00:26
#2706 Re: Juventus FC
Šteta..
Valjda neće Milan dobiti večeras..
Valjda neće Milan dobiti večeras..
-
juventus
- Posts: 1098
- Joined: 26/05/2008 03:03
#2707 Re: Juventus FC
Izgleda dogovoreno za Guarina. Razlika od 2 miliona, bit će kompenzirana bonusima u slučaju plasmana u LP i osvajanju trofeja.
Dobrodošao Fredy!
Dobrodošao Fredy!
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2708 Re: Juventus FC
Fredi je veliki majstor. Bochetti-ja ne bi bilo lose dovesti umjesto mrtvog Bonnucia.juventus wrote:Izgleda dogovoreno za Guarina. Razlika od 2 miliona, bit će kompenzirana bonusima u slučaju plasmana u LP i osvajanju trofeja.
Dobrodošao Fredy!
Na ljeto vratiti Giovinca i Immobile-a aBd, a pare skrsiti na dva odlicna beka i mozda nekog u sredini
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2709 Re: Juventus FC
Dobro poluvrijeme, puno bolja igra nego na prethodne dvije utakmice ali nam boljka ostaje ista a to je da nam je realizacija = 0 
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2710 Re: Juventus FC
a u pm sto nam se ne da. milion prilika al nista nece da udje. valjda u drugom poluvremenu bude vise srece. pa necemo citavu sezonu bez poraza uz milion remija 
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2714 Re: Juventus FC
Forza Juve!
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2715 Re: Juventus FC
U drugom su ubacili u visu brzinu i to se odmah isplatilo. Em su bili konkretniji u napadu em su bili cvrsci u odbrani i rezultat se odmah vidi. Dvije fantasticne asistencije i dva odlicna gola. Conte pogodio pravo s obje izmjene.
Ova pobjeda nas krunise jesenjim/zimskim sampionima.
Apsolutno zasluzeno!
Forza Conte!!! Forza Juve!!!
Ova pobjeda nas krunise jesenjim/zimskim sampionima.
Forza Conte!!! Forza Juve!!!
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2716 Re: Juventus FC
zadnjih 8 sezona u seriji A ekipa koja je bila prva na tabeli nakon pola sezone je i osvojila scudeto. nadamo se da ce tako biti i ove godine 
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2717 Re: Juventus FC
Dominejsn u svim aspektima 
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2719 Re: Juventus FC
Pepe out 2 sedmice, Marchisio 7 dana
Iako se mislilo da su povrede ozbiljnije, dvojac Juventusa će daleko kraće izbivati sa terena.
Simone Pepe će pauzirati dvije sedmice, dok će Claudio Marchisio pauzirati 7 dana.
Oba igrača su se povrijedila u sinoćnjem duelu protiv Atalante i radi toga su morali izaći iz igre.
Tako će Marchisio propustiti duel protiv Rome u kupu i vrlo vjerovatno protiv Udinesea za vikend, dok će Pepe izbivati i sa susreta protiv Parme 31. januara.
Iako se mislilo da su povrede ozbiljnije, dvojac Juventusa će daleko kraće izbivati sa terena.
Simone Pepe će pauzirati dvije sedmice, dok će Claudio Marchisio pauzirati 7 dana.
Oba igrača su se povrijedila u sinoćnjem duelu protiv Atalante i radi toga su morali izaći iz igre.
Tako će Marchisio propustiti duel protiv Rome u kupu i vrlo vjerovatno protiv Udinesea za vikend, dok će Pepe izbivati i sa susreta protiv Parme 31. januara.
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2720 Re: Juventus FC
giaceriniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2721 Re: Juventus FC
grande alex 
puno bolja igra nego u prethodnim utakmicama. za svaku pohvalu
puno bolja igra nego u prethodnim utakmicama. za svaku pohvalu
Last edited by Manic Psycho on 24/01/2012 21:19, edited 1 time in total.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2722 Re: Juventus FC
Kakva golčina Del Piera!!!

-
eXit.LP
- Posts: 101
- Joined: 03/04/2008 14:46
#2723 Re: Juventus FC
Kaže komentator na SK, Del Piero je ubio paukaAtticus Finch wrote:Kakva golčina Del Piera!!!
![]()
![]()
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2724 Re: Juventus FC
Prošetaj...

- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#2725 Re: Juventus FC
majstaaa!!
