samo moze bit ona dalabu hardcoregentoo wrote:Ko moze da pogodi koji forumas je pisao ovo
http://centar72.ba/?q=node/5721#q=node% ... yers=B000T
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Inteligencija
- Posts: 384
- Joined: 10/03/2018 11:28
#26951 Re: Zeničani
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#26952 Re: Zeničani
Jeste li primijetili koliko su u zadnje vrijeme ZIM-ovi proizvodi pali qrcu za uši? Mileram je postao "vodenastiji" od nekada obične pavlake, jogurt je pun vode, a obična pavlaka je sada grozota o kojoj ne vrijedi pričati. U mojoj kući definitivno smo odustali od njihovih proizvoda na neodređeno vrijeme, nek ovi sad novi što su kupili qrcu sviraju, od mene marke neće dobit.
Grozno koliko su im se pokvarili proizvodi.
Grozno koliko su im se pokvarili proizvodi.
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#26953 Re: Zeničani
kamen spoticanja wrote:
- HardcoreMX
- Posts: 4087
- Joined: 02/05/2016 19:08
- Location: das objektiv der objektivität
#26954 Re: Zeničani
haha gle gore likova..zgubidani
hajmo u ritmu...
glentoo je ako se ne varam
ljuti lik sto je rezo ljudima struju
naljutio se nisu mu napravili ljulju...
zahrdjala zeljezara i mlijeko ne valja
Jbg kad bjeze sa sela u grad
nece na zemlji rad
lakse upisati tecaj u linuxu
gluhariti povazdan po klixu
jos kad to nauci satru
vidi mu se inteligencija odmah na startu...

hajmo u ritmu...
glentoo je ako se ne varam
ljuti lik sto je rezo ljudima struju
naljutio se nisu mu napravili ljulju...
zahrdjala zeljezara i mlijeko ne valja
Jbg kad bjeze sa sela u grad
nece na zemlji rad
lakse upisati tecaj u linuxu
gluhariti povazdan po klixu
jos kad to nauci satru
vidi mu se inteligencija odmah na startu...
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#26955 Re: Zeničani
Tačno mi dođe da ti ispod prozora dovedem po Tetova i da basketa poigramo 
- Inteligencija
- Posts: 384
- Joined: 10/03/2018 11:28
#26956 Re: Zeničani
Glavno pitanje je: Hoće li konačno prestati "teferič primitivizma" na igralištu na Mokusnicama? Sa tog promašaja od igrališta dolazi gotovo konstantna galama. Vrlo rijetko su to djeca, već se uglavnom radi o mnogo starijim koji lupaju loptamaJimmy McNulty wrote:Tačno mi dođe da ti ispod prozora dovedem po Tetova i da basketa poigramo
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#26957 Re: Zeničani
Umanjio izdvajanja za eko kuću smetovi i boračko jezero da bi platio dubiozi 20.000 KM.

- Inteligencija
- Posts: 384
- Joined: 10/03/2018 11:28
#26958 Re: Zeničani
To mu je i dobar potez ne znas ga ni trollat
Kad izadje Fudo u aprilu za govornicu onako hrabro kaze u iducih 30 dana pokrecem bivsi cimos nasao sam strateskog investitora, hahahah pa to odmah objavljuje na zenica.ba sluzbenoj stranici grada, ostali mediji prenijeli fb se usijao kraljuuuuuu a evo prodje 3 mjeseca od tada, pojela maca jezik

Kad izadje Fudo u aprilu za govornicu onako hrabro kaze u iducih 30 dana pokrecem bivsi cimos nasao sam strateskog investitora, hahahah pa to odmah objavljuje na zenica.ba sluzbenoj stranici grada, ostali mediji prenijeli fb se usijao kraljuuuuuu a evo prodje 3 mjeseca od tada, pojela maca jezik
- HardcoreMX
- Posts: 4087
- Joined: 02/05/2016 19:08
- Location: das objektiv der objektivität
#26959 Re: Zeničani
cuj ne znas trolat..jbt te led zar i ovo postoji...cim se lik zamara...i kakva hrabrost za nick...
jimmy voda po tetova...al se ismija..ma nemoj se trosit...uhvati se za usi pa poigraj slobodno...
jimmy voda po tetova...al se ismija..ma nemoj se trosit...uhvati se za usi pa poigraj slobodno...
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#26960 Re: Zeničani
Pa jel ekonomista ili nije?Casual's wrote:Umanjio izdvajanja za eko kuću smetovi i boračko jezero da bi platio dubiozi 20.000 KM.![]()
Na stranu šalu, ali vjerovatno ne može drugačije.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#26961 Re: Zeničani
Krasan. Neka uzme Merhametu da plati Adisa Škalju..Inteligencija wrote:To mu je i dobar potez ne znas ga ni trollat![]()
- Inteligencija
- Posts: 384
- Joined: 10/03/2018 11:28
#26962 Re: Zeničani
Sad od merhameta sad od eko kuce sad od Borackog, jos malo pa ce biti od djece sehida..nemoj vise zaplakat cuCasual's wrote:Krasan. Neka uzme Merhametu da plati Adisa Škalju..Inteligencija wrote:To mu je i dobar potez ne znas ga ni trollat![]()
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#26963 Re: Zeničani
Mozda ne vezano za ovu pricu ali ta stavka djeca sehida i poginulih biraca ne moze dovjeka da traje pa rat je zavrsio prije 23 godine. Mozda je okrutno ali je malo nepravedno vec sad sve to.Inteligencija wrote:Sad od merhameta sad od eko kuce sad od Borackog, jos malo pa ce biti od djece sehida..nemoj vise zaplakat cuCasual's wrote:Krasan. Neka uzme Merhametu da plati Adisa Škalju..Inteligencija wrote:To mu je i dobar potez ne znas ga ni trollat![]()
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66031
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26964 Re: Zeničani
da,djeca poginulih boraca su uvelikio punoljetna,evo vec 5-6 godina minimalno
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#26965 Re: Zeničani
Moguce je da i djeca vec imaju djecu...kakavdanakneiskustvu wrote:da,djeca poginulih boraca su uvelikio punoljetna,evo vec 5-6 godina minimalno
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66031
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26966 Re: Zeničani
phillie wrote:Moguce je da i djeca vec imaju djecu...kakavdanakneiskustvu wrote:da,djeca poginulih boraca su uvelikio punoljetna,evo vec 5-6 godina minimalno
da,unuce poginulog borca
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#26967 Re: Zeničani
Meni je uvijek bilo glupo sto ta djeca imaju prednost pri poslu. Uredu stipendiranja, i tako to, ali prednost pri poslu nije. Sta ja trebam biti kriv sto meni babo nije isao u rat i sto nije poginuo u ratu? Mada eto slabo njih se i zaposlilo zbog te prednosti. Proslo je 23 godine i polako to treba ukidati, kako god nekome zvucalo...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66031
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26968 Re: Zeničani
kakav je ovo vatromet ?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#26969 Re: Zeničani
Vrače obilježio jaranstvo sa Fudomkakavdanakneiskustvu wrote:kakav je ovo vatromet ?
- N.N.
- Posts: 3554
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#26970 Re: Zeničani
Nikakvu oni prednost nemaju, osim na papiru.
Imam amidzica koji je bez oca ostao sa nepunih godinu dana, beba. Danas je odrasla osoba, akademski gradjanin. Ni posla, ni stana...toliko o tome da imaju neku prednost.
Trazio, ganjao, dole ta neka Nihada iz boracke obecavala, satro preporuke pisala, nista...
I masa je jos takvih slucajeva...
Mada, ima istine i da je dosta zloupotrebljeno tih stvari, pa su boracke stipendije dobijale osobe koje su sa BMWom dolazile na fax. Iphone se nosao a boracka uredno isplacivana...i normalno da sada ta osoba i radi u drzavnoj firmi. I td td.
Imam amidzica koji je bez oca ostao sa nepunih godinu dana, beba. Danas je odrasla osoba, akademski gradjanin. Ni posla, ni stana...toliko o tome da imaju neku prednost.
Trazio, ganjao, dole ta neka Nihada iz boracke obecavala, satro preporuke pisala, nista...
I masa je jos takvih slucajeva...
Mada, ima istine i da je dosta zloupotrebljeno tih stvari, pa su boracke stipendije dobijale osobe koje su sa BMWom dolazile na fax. Iphone se nosao a boracka uredno isplacivana...i normalno da sada ta osoba i radi u drzavnoj firmi. I td td.
- HardcoreMX
- Posts: 4087
- Joined: 02/05/2016 19:08
- Location: das objektiv der objektivität
#26971 Re: Zeničani
akademski gradjanin...htio biti privilegovan...pa ga drugi sa bm..ovaj jacom stelom prestigao...
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#26972 Re: Zeničani
Bas zbog tih zloupotreba i cinjenice da je proslo toliko vremena i da se radi o vec oformljenim, punoljetnim osobama to treba ukidati. Da se ja pitam ja bih nakon 2020 ukinuo sve povlastice i naknade osim za neozenje/neudate supruznike poginulih boraca i njihove roditelje te invalide.Dvadeset pet godina od rata je vise nego dovoljno. Da se razumijemo iz blize familije sam imao 31 borca armije, sehide, i imamo i ratne vojne invalide, ali sam misljenja da negdje treba da se povuce ta linija.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66031
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26973 Re: Zeničani
eto te ko fahro radoncic,on se non stop hvali time sto je raz proveo u sarajevu i time sto u porodici ma sehida
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26974 Re: Zeničani
Kad su od centra do crkvica nadvoznjak prebacili sa 30 na ograničenje 40? Nisam upratio kad su znak zamijenili
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#26975 Re: Zeničani
joooj kad ga sad zagasaaaam....Throttle wrote:Kad su od centra do crkvica nadvoznjak prebacili sa 30 na ograničenje 40? Nisam upratio kad su znak zamijenili

