Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#26926 Re: Zeničani
otkud znam
mozda su u.medjuvremenu dogovorili neke nove koalicije ili neke.slicne pizdarije
ili ima neki novi vrac
cijena pada svakim tenderom...valjda je to jasno
mozda su u.medjuvremenu dogovorili neke nove koalicije ili neke.slicne pizdarije
ili ima neki novi vrac
cijena pada svakim tenderom...valjda je to jasno
- Paulaner
- Posts: 271
- Joined: 04/01/2014 21:23
#26927 Re: Zeničani
Jos jedna noc u Zenici...pitam se sta li ce veceras biti pokradeno??? 
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#26928 Re: Zeničani
U 16. minuti: Ja sam samo član...
GROHOTOM SE SMIJEM
GROHOTOM SE SMIJEM
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26929 Re: Zeničani
Njima u kuci nikad nije dosadno
https://faktor.ba/vijest/nestala-zenian ... ala-301297
https://faktor.ba/vijest/nestala-zenian ... ala-301297
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#26930 Re: Zeničani
Evo ide drug član je*o te...
notsure wrote:U 16. minuti: Ja sam samo član...
GROHOTOM SE SMIJEM
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#26931 Re: Zeničani
Pazi izraza preudala. Pleme nepismeno... 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#26932 Re: Zeničani
napolju vazduh mirise na decembar
vidi se da je proradila visoka pec
vidi se da je proradila visoka pec
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#26933 Re: Zeničani
...al' sto se osjeti da su i filteri u pogonu... 
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#26934 Re: Zeničani
Nije Mittal još počeo raditi, ne znam o čemu vi, čeka se još nekoliko dana da se "osuši" visoka peć.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#26935 Re: Zeničani
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/eko ... iji-374327Jimmy McNulty wrote:Nije Mittal još počeo raditi, ne znam o čemu vi, čeka se još nekoliko dana da se "osuši" visoka peć.
izgleda da se osusila
- HardcoreMX
- Posts: 4087
- Joined: 02/05/2016 19:08
- Location: das objektiv der objektivität
#26936 Re: Zeničani
zar ta zahrdjala gvozdurija nije propala?!
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#26937 Re: Zeničani
HardcoreMX wrote:zar ta zahrdjala gvozdurija nije propala?!
jes propala nego ovim dosadno pa je remontuju.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#26938 Re: Zeničani
Al dismr carsija
i kažu to je sve do domaćih lozista. Jest, aha 
Jest bilo fino dok nije radila... Da Bog da nesto puklo i nikad vise ne proradila.
Jest bilo fino dok nije radila... Da Bog da nesto puklo i nikad vise ne proradila.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#26939 Re: Zeničani
radi jogu hebi gachannel10 wrote:Al dismr carsijai kažu to je sve do domaćih lozista. Jest, aha
Jest bilo fino dok nije radila... Da Bog da nesto puklo i nikad vise ne proradila.
bice ti lakse
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#26940 Re: Zeničani
channel10 wrote:Al dismr carsijai kažu to je sve do domaćih lozista. Jest, aha
Jest bilo fino dok nije radila... Da Bog da nesto puklo i nikad vise ne proradila.
ogladni se na cistom zraku.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#26941 Re: Zeničani
Mislis da nije od lozista???? Pa vidis koliko je zahladilo, pa to odmah udarilo po cumuru i drvima...nece od VP ovoliko smrdit'channel10 wrote:Al dismr carsijai kažu to je sve do domaćih lozista. Jest, aha
Jest bilo fino dok nije radila... Da Bog da nesto puklo i nikad vise ne proradila.
- gentoo
- Posts: 4596
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#26942 Re: Zeničani
Pa s obzirom na temperature od 14c vrlo moguce da ljudi i loze 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#26943 Re: Zeničani
sve je moguce 
-
slavemaster
- Posts: 375
- Joined: 15/03/2008 17:50
- Location: 10.sprat
#26944 Re: Zeničani
dovoljna jedna kuca u selu da nalozi cumur pa da cijelo selo smrdi 
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#26945 Re: Zeničani
Ma ja, kad Lamela zachadi u Drivusi malta otpadaslavemaster wrote:dovoljna jedna kuca u selu da nalozi cumur pa da cijelo selo smrdi
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#26946 Re: Zeničani
udisi ljubav,izdisi nemirkamen spoticanja wrote:
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#26948 Re: Zeničani
Kažu, ostao dužan Uzunovićima za prostor i kampanju pa im se sada želi odužiti tako što otvara tu dole ulicu.

- gentoo
- Posts: 4596
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#26950 Re: Zeničani
Ma dodju iz Crnila pa lupaju loptom o zgradu
jednom ce je i srusit'

