Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38032
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#26901 Re: Zeničani
Hare(Fudo) Kriška 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#26902 Re: Zeničani
Samsung je par levela više._BataZiv_0809 wrote:
Sta zelis reci vezano za Samsung i Filips?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#26903 Re: Zeničani
Sta kazu za grijanje i nove kotlove? Navodno sve otpalo i da za.ebava Mittal.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#26904 Re: Zeničani
Ne zajebava Mittal, već ovi loše pregovarali - pa ljudi ih sve odjebali.channel10 wrote:Sta kazu za grijanje i nove kotlove? Navodno sve otpalo i da za.ebava Mittal.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#26905 Re: Zeničani
Kazu Mittal trazi puno para za kotlove, odnosno da Grad dobar dio snosi, a da budu njegovi 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83555
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26906 Re: Zeničani
Nisam bas siguran ali nemam razloga da ti ne vjerujem.Casual's wrote:Samsung je par levela više._BataZiv_0809 wrote:
Sta zelis reci vezano za Samsung i Filips?
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#26907 Re: Zeničani
...ma sta rekoste...ma nemoguce...hahahahaaaaaCasual's wrote:Ne zajebava Mittal, već ovi loše pregovarali - pa ljudi ih sve odjebali.channel10 wrote:Sta kazu za grijanje i nove kotlove? Navodno sve otpalo i da za.ebava Mittal.
Ko se trazi u KTG-u?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#26908 Re: Zeničani
Ma kažem ti, samo staneš ispred i pogledaš Samsung i Philips jedan pored drugog - ne mora ti niko ništa napisati, sam ćeš vidjeti._BataZiv_0809 wrote:
Nisam bas siguran ali nemam razloga da ti ne vjerujem.
Pusti ti ove sa teme televizora, ima par komercijalista tamo.
Inače, ko planira televizor bude ovdje finih ponuda http://televizori.ba/ , i povoljnih.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26909 Re: Zeničani
U radnji gledas snimke koje u zivotu neces vise vidjet. Bilo bi dobro uporedit isti snimak na vise televizora. A ne promo materijal sniman RED kamerama u maksimalnoj rezoluciji koju tv podrzava i sa nabrijanim bojama, kontrastom i dinamickim rangom na samom videu. Odatle duboka crna, visoki detalji, zive boje. I onda upalis tvze i pocnes plakat nad racunom za tv 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83555
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26910 Re: Zeničani
To mu i ja htjedoh napisati, ali ne sporim da je Samsung trenutno u boljoj formi od Filipsa pa da ne idemo daljeThrottle wrote:U radnji gledas snimke koje u zivotu neces vise vidjet. Bilo bi dobro uporedit isti snimak na vise televizora. A ne promo materijal sniman RED kamerama u maksimalnoj rezoluciji koju tv podrzava i sa nabrijanim bojama, kontrastom i dinamickim rangom na samom videu. Odatle duboka crna, visoki detalji, zive boje. I onda upalis tvze i pocnes plakat nad racunom za tv
Meni su u radnji haman svi isti.
Danas sam gledao jedan do drugog od Filipsa, Sonija, Samsunga, preko JVC-a i Toshibe do Voxa i Elita i ubij me ako sam neku znacajnu razliku vidio osim u cijenama
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#26911 Re: Zeničani
Tako meni jaran uhvatio pricati kad su tek dosli 4k televizori...Joj da vidis slike, ma to je nestvarno, savrsenstvo jbg i kupicu je oca mi. Ja slusam i kontam "konju, imas analognu telemachovu, stas gledat na 4k, OTV Valentino mozda"
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#26912 Re: Zeničani
...ja samo Svabi vjerujem...stoga samo SONY 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66031
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26913 Re: Zeničani
HvalaJimmy McNulty wrote:Poslao sam ti na pp.kakavdanakneiskustvu wrote:@jimmy,nedavno si napisao da imas broj telefona tv mehanicara koji cininmi se dolazi i na kucnu adresu,moze li sad taj broj?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#26914 Re: Zeničani
Ma dobro, ja evo ne pratim tehniku, nisam neki freak u istu, zimus uze starcima neki samsung od 999KM na akciji u domodu, 43` i u odnosu na moj obicni stari lcd tv ovaj je vrh...Na neke stvari sto sam smatrao beznacajne, covjek se lahko navikne, npr. bezicno povezivanje laptopa i racunara kod gledanja filmova i sl. O zvucnicima da ne govorim. Uvijek sebi kazem kupit cu jeftiniji prozivod, necu dati tolike pare, a onda u zadnjem momentu kupim skuplju stvar vodeci se logikom kad vec kupujem neka bude bolja, jer kontam da traje 5 6 godina..Doduse i njima sam uzimao, pa sam isao na nesto bolje.
Mada,Samsungu i Domodu nikad necu halaliti usisivac na koji sam bacio pare...I servis kimtec je uzas zesci...
Pitaj Cooka, realan je ipak lik, i moze dosta pomoci. Barem je meni dosta pomogla ta tema, jer sam bio totalni laik za to..
Mada,Samsungu i Domodu nikad necu halaliti usisivac na koji sam bacio pare...I servis kimtec je uzas zesci...
Pitaj Cooka, realan je ipak lik, i moze dosta pomoci. Barem je meni dosta pomogla ta tema, jer sam bio totalni laik za to..
-
Ci-Nick
- Posts: 6890
- Joined: 15/03/2015 17:38
#26915 Re: Zeničani
Ima ona; "Koliko para, toliko muzike",.. istina plati se i brand 100 ili 200 KM.
Mislim da je sa TV-om kao sa konfiguracijom računara ili mobitela.
Ne mogu za sitnu lovu najbolje komponente.
Ja sam prije 8 godina kupio LG LCD 37" i platio ga 1.600 KM.
U to vrijeme vrhunskih karakteristika, slika 1920x1080, odziv slike 2 mls, najbrži TV, 200 Hz. Istina u početku sam u HD rezoluciji uživao samo kad bi gledao HD kanale preko satelitskog HD receivera, npr. Arte, ZDF, RTL,...ali realno TV i sad ima bolju sliku nego npr. samsung koji sam kupio roditeljima za 800 KM prije godinu dana.
Mislim da je sa TV-om kao sa konfiguracijom računara ili mobitela.
Ne mogu za sitnu lovu najbolje komponente.
Ja sam prije 8 godina kupio LG LCD 37" i platio ga 1.600 KM.
U to vrijeme vrhunskih karakteristika, slika 1920x1080, odziv slike 2 mls, najbrži TV, 200 Hz. Istina u početku sam u HD rezoluciji uživao samo kad bi gledao HD kanale preko satelitskog HD receivera, npr. Arte, ZDF, RTL,...ali realno TV i sad ima bolju sliku nego npr. samsung koji sam kupio roditeljima za 800 KM prije godinu dana.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#26916 Re: Zeničani
Gledao u Technoshopu LG - 629 KM
U domodu Samsung sa istom cijenom ima puno više opcija, kvaliteta slike i zvuka bolja.
LG nema bežicno povezivanje dok samsung ima.
Vjerujem da ni Tesla kao no VoX nisu loši ali interfejs im je los za oći
iako sam imao namjeru dati manje para od ove cifre ali upališ, pogledaš i odlučiš.
Uglavnom već 10 godina gotivim Samsung u svakom pogledu...nastavio sam tim putem i dalje jbg...
U domodu Samsung sa istom cijenom ima puno više opcija, kvaliteta slike i zvuka bolja.
LG nema bežicno povezivanje dok samsung ima.
Vjerujem da ni Tesla kao no VoX nisu loši ali interfejs im je los za oći
Uglavnom već 10 godina gotivim Samsung u svakom pogledu...nastavio sam tim putem i dalje jbg...
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26917 Re: Zeničani
POgledaj po piku, vecina firmi ima profila i dila to preko pika
Ja sam nedavno trazio roditeljima, tehnomax je isto povoljan tj supershop profil na piku ako naletis na neke akcije. Mana je sto rade po narudzbi pa ne mozes opipat
Ja sam nedavno trazio roditeljima, tehnomax je isto povoljan tj supershop profil na piku ako naletis na neke akcije. Mana je sto rade po narudzbi pa ne mozes opipat
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#26918 Re: Zeničani
Tehnomax je imao isti model koji sam ja uzeo, jefitniji 100 ili 50 maraka ne sjecam se sada, medjutim nije bio uparen sa onim novim Samsungovim smart daljinskim nego standardni. Mada je meni taj daljinac bas sminka i ne zalim sto sam skuplje platio. Ali ako nekome znaci 100KM moze uzeti i sa standardnim daljinskim, to je manje vise sad. Tako nije losa ideja pogledati u Tehnomaxu.
Kad uzmes opet nije nikada bacena para ko gleda TV, ili laptop ili telefon, to se sada najvise koristi. Kad se sjetim prije kakve sam gluposti kupovao, ispadne da nije bacena para na telefon, laptop ili tv, ko ga gleda malo vise.
Kad uzmes opet nije nikada bacena para ko gleda TV, ili laptop ili telefon, to se sada najvise koristi. Kad se sjetim prije kakve sam gluposti kupovao, ispadne da nije bacena para na telefon, laptop ili tv, ko ga gleda malo vise.
- Inteligencija
- Posts: 384
- Joined: 10/03/2018 11:28
#26919 Re: Zeničani
Na oglasu za gradsku kafanu pise da ce javno otvaranje ponuda biti 25.06 u 15:30..
Jel to opet se niko nije javio ili sta? Zasto se javnost transparetno ne obavijesti?
Kada se treba pohvaliti babincima 100% kako mu daju podrsku jer im neda put da se gradi odmah u roku 24 sata se salju plakete i daje se po drustevim mrezama..
Jel to opet se niko nije javio ili sta? Zasto se javnost transparetno ne obavijesti?
Kada se treba pohvaliti babincima 100% kako mu daju podrsku jer im neda put da se gradi odmah u roku 24 sata se salju plakete i daje se po drustevim mrezama..
-
Shmeker
- Posts: 254
- Joined: 17/09/2011 15:39
#26920 Re: Zeničani
Sve je to dogovoreno s tim da je sada cijena zakupa 1.5 km/m2 a bila je 4.5 km/m2. Lego savez NB i SC, moze se sve dogovoritInteligencija wrote:Na oglasu za gradsku kafanu pise da ce javno otvaranje ponuda biti 25.06 u 15:30..
Jel to opet se niko nije javio ili sta? Zasto se javnost transparetno ne obavijesti?
Kada se treba pohvaliti babincima 100% kako mu daju podrsku jer im neda put da se gradi odmah u roku 24 sata se salju plakete i daje se po drustevim mrezama..
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#26921 Re: Zeničani
Ma nije niko budala da uzme to.
Koliko znam ove godine se trebao trg AI raditi (javno-privatno parnerstvo) neki dan vidim krpe rupe - je l' to to?
Koliko znam ove godine se trebao trg AI raditi (javno-privatno parnerstvo) neki dan vidim krpe rupe - je l' to to?
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#26922 Re: Zeničani
...ma ima jos vremena... 
- Inteligencija
- Posts: 384
- Joined: 10/03/2018 11:28
#26923 Re: Zeničani
Ma znam sve ali gdje transparentnost nestala?Shmeker wrote:Sve je to dogovoreno s tim da je sada cijena zakupa 1.5 km/m2 a bila je 4.5 km/m2. Lego savez NB i SC, moze se sve dogovoritInteligencija wrote:Na oglasu za gradsku kafanu pise da ce javno otvaranje ponuda biti 25.06 u 15:30..
Jel to opet se niko nije javio ili sta? Zasto se javnost transparetno ne obavijesti?
Kada se treba pohvaliti babincima 100% kako mu daju podrsku jer im neda put da se gradi odmah u roku 24 sata se salju plakete i daje se po drustevim mrezama..
Legalno su spustili cijenu sa 5 KM a 1.5 KM ali objavi zasto krijes ?
Objavljuju se stvari kada se klupa od 50 KM postavi a ovakve stvari se presute, nigdje informacija..
Pa cak i da nema niko napisi niko se nije javio a ne usutit se ko zadnja .....
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#26924 Re: Zeničani
pa uzet ce vrac za 10x manju cijenuCasual's wrote:Ma nije niko budala da uzme to.
Koliko znam ove godine se trebao trg AI raditi (javno-privatno parnerstvo) neki dan vidim krpe rupe - je l' to to?
to je smisao padanja tendera...stara sda skola...
btw na fb marisana fudinih i zelenih laznih profila
mozak mi je otek'o
ko biva oni drugi su gori
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#26925 Re: Zeničani
A Vrače je ono oficijelno dobio prethodni, skuplji tender? Kako onda da su se tek sad sjetili oboriti cijenu?
