Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#26876 Re: Zeničani
...ma nije problem, samo ti psuj... 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66026
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26877 Re: Zeničani
Not My Idea wrote:A sta je problem, psovanje Tita generalno il psovanje zbog sv Ive?
Mislim da nije toliko tesko iz mog posta skontat da nisam znala da je sv Ivo
a nisam ni ja,a kao trebao bi znati,po porijeklu,imenu
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#26878 Re: Zeničani
i ovaj puko ko lajsna


- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#26879 Re: Zeničani
jos da preda selam 
- AstorH
- Posts: 1899
- Joined: 08/03/2014 23:21
- Location: Dalmacija
#26880 Re: Zeničani
sta te se okomili na zenicane ja sam ima sve pozitivno sta se tice njih
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#26881 Re: Zeničani
@AstorH
Ma i nisu neki ljudi. Tvoja spoznaja je incident
Edit: I Snaga Centra gubi vijecnike. Adnan i Kenan ce ubuduce biti nezavisni poslanici u GV.
Ma i nisu neki ljudi. Tvoja spoznaja je incident
Edit: I Snaga Centra gubi vijecnike. Adnan i Kenan ce ubuduce biti nezavisni poslanici u GV.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66026
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26882 Re: Zeničani
@jimmy,nedavno si napisao da imas broj telefona tv mehanicara koji cininmi se dolazi i na kucnu adresu,moze li sad taj broj?
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#26883 Re: Zeničani
Gdje pametno kupiti tv u Zenici?
I kakva su iskustva između LG i Samsung?
Neka srednja žalost cijena....ne mora biti smart.
I kakva su iskustva između LG i Samsung?
Neka srednja žalost cijena....ne mora biti smart.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#26884 Re: Zeničani
al da zna kuhat' ?Kralj Tvrtko I. wrote:Gdje pametno kupiti tv u Zenici?
I kakva su iskustva između LG i Samsung?
Neka srednja žalost cijena....ne mora biti smart.
Pogledaj u Domodu ili gore u Centru u cosku na spratu radnja (Techno nesto)...mada sve je to u pet deka sto se tice prodavnica.
Evo sad gledam u Domodu nemas LG ispod 9 stoja...
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#26885 Re: Zeničani
Jes jes...nek zna kuhat
Ma tako sam i mislio, sve je to isto što se tiće prodavnica...
Ma tako sam i mislio, sve je to isto što se tiće prodavnica...
-
slavemaster
- Posts: 375
- Joined: 15/03/2008 17:50
- Location: 10.sprat
#26886 Re: Zeničani
..i da se one dekoracije iz trznog maknu 
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#26887 Re: Zeničani
Pa sa' ce Nova Godina, jazuk skidat' 
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#26888 Re: Zeničani
Imas u Techno magu kod Šena u subotu dodatni popust 10 posto na gotovinsko placanje uz cek od penzije. Pogledaj na dr.techno sta ima....Kralj Tvrtko I. wrote:Jes jes...nek zna kuhat![]()
Ma tako sam i mislio, sve je to isto što se tiće prodavnica...
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38027
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#26889 Re: Zeničani
Technoshop, to je staničeva firma, oni su zastupnici LG, tržni centar, ganjaj one sto imaju 5 godina garanciju a to smart..mislim...to upališ jednom vidiš šta je i nikad više
.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26890 Re: Zeničani
Gledaj tv sa najduzom garancijom. Ostalo ti je u 5 deka
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#26891 Re: Zeničani
Da, garancija je tito.
A to smart, i rekao sam da nije pod moranjem.
A što su ove Tesle jeftine ... što li bože
A to smart, i rekao sam da nije pod moranjem.
A što su ove Tesle jeftine ... što li bože
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#26892 Re: Zeničani
Poslao sam ti na pp.kakavdanakneiskustvu wrote:@jimmy,nedavno si napisao da imas broj telefona tv mehanicara koji cininmi se dolazi i na kucnu adresu,moze li sad taj broj?
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26893 Re: Zeničani
Kaže meni drug koji je serviser, samo gledaj garanciju. Unutra je ionako pola sklopova isto
U raji imam i Vox i Fox i Teslu, rade svi vec godinu i po-dvije bez problema
Vox i Fox su placeni ispod 300 za 32" a Tesla kod druga je veca al je i ona bila ispod 500KM, znam da je uporediv brendiran tv bio preko 700 kad je on gledao
NIkad problema. Ovaj što ima Tesla tv kupio i njihovu inverter klimu, kaze fercera bez problema
E sad, do kad, nemam pojma. Mislim, brend je brend, al danas su proizvodi takvi da il rade dok je garancija pa kasnije kako koji, il ti dosadi i hoces novi. U svakom slucaju se ne isplati placat puno
P.S. U mene je neki Grundig 32", radi 5 godina, ugasen je od ponoci pa ujutro do 8
U raji imam i Vox i Fox i Teslu, rade svi vec godinu i po-dvije bez problema
Vox i Fox su placeni ispod 300 za 32" a Tesla kod druga je veca al je i ona bila ispod 500KM, znam da je uporediv brendiran tv bio preko 700 kad je on gledao
NIkad problema. Ovaj što ima Tesla tv kupio i njihovu inverter klimu, kaze fercera bez problema
E sad, do kad, nemam pojma. Mislim, brend je brend, al danas su proizvodi takvi da il rade dok je garancija pa kasnije kako koji, il ti dosadi i hoces novi. U svakom slucaju se ne isplati placat puno
P.S. U mene je neki Grundig 32", radi 5 godina, ugasen je od ponoci pa ujutro do 8
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#26894 Re: Zeničani
Evo gledam LG nekakav 629 KM...32 incha....
Smart i tako to...
Smart i tako to...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26895 Re: Zeničani
Upravo tako. Garancija bi trebala biti neki orjentir ako je covjek totalni duduk za tehniku. Pratim malo onu temu o LED televizorima, ali prica koja se tamo vodi je obicno nama obicnim smrtnicima nezanimljiva. Jer te stvari o kojima oni diskutuju mi necemo vjerovatno ni primjetiti.Throttle wrote:Kaže meni drug koji je serviser, samo gledaj garanciju. Unutra je ionako pola sklopova isto![]()
U raji imam i Vox i Fox i Teslu, rade svi vec godinu i po-dvije bez problema
Vox i Fox su placeni ispod 300 za 32" a Tesla kod druga je veca al je i ona bila ispod 500KM, znam da je uporediv brendiran tv bio preko 700 kad je on gledao
NIkad problema. Ovaj što ima Tesla tv kupio i njihovu inverter klimu, kaze fercera bez problema![]()
E sad, do kad, nemam pojma. Mislim, brend je brend, al danas su proizvodi takvi da il rade dok je garancija pa kasnije kako koji, il ti dosadi i hoces novi. U svakom slucaju se ne isplati placat puno
P.S. U mene je neki Grundig 32", radi 5 godina, ugasen je od ponoci pa ujutro do 8
Elem CooK veli da su Sony i Samsung ispred svih, pa onda slijede Panasonic, LG, Philips, Grundig, Toshiba, a logicno Voxovi, Foxovi, Tesle su neka treca liga, sto opet ne znaci da ne mogu posluziti svrsi.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#26896 Re: Zeničani
Imal ikakvo približno normalno objašnjenje za ovo?kamen spoticanja wrote:i ovaj puko ko lajsna![]()
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#26897 Re: Zeničani
Buraz nemoj bježat od ovih Tesli, pogotovo ako ima solidnu garanciju. Kod mene u sobi njihov tv, dijagonala 109 cm, bio oko 550.Kralj Tvrtko I. wrote:Evo gledam LG nekakav 629 KM...32 incha....
Smart i tako to...
Pravo dobar
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#26898 Re: Zeničani
Dovoljno je bilo gdje otici pa upaljene uporediti Samsung i Philips (iste tehnologije) - sve se samo kaže._BataZiv_0809 wrote:
Upravo tako. Garancija bi trebala biti neki orjentir ako je covjek totalni duduk za tehniku. Pratim malo onu temu o LED televizorima, ali prica koja se tamo vodi je obicno nama obicnim smrtnicima nezanimljiva. Jer te stvari o kojima oni diskutuju mi necemo vjerovatno ni primjetiti.
Elem CooK veli da su Sony i Samsung ispred svih, pa onda slijede Panasonic, LG, Philips, Grundig, Toshiba, a logicno Voxovi, Foxovi, Tesle su neka treca liga, sto opet ne znaci da ne mogu posluziti svrsi.
Ovi jeftini brendovi štede dosta na zvučnicima, pa koga iritira - neka ih izbjegava.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26899 Re: Zeničani
Sta zelis reci vezano za Samsung i Filips?Casual's wrote:Dovoljno je bilo gdje otici pa upaljene uporediti Samsung i Philips (iste tehnologije) - sve se samo kaže._BataZiv_0809 wrote:
Upravo tako. Garancija bi trebala biti neki orjentir ako je covjek totalni duduk za tehniku. Pratim malo onu temu o LED televizorima, ali prica koja se tamo vodi je obicno nama obicnim smrtnicima nezanimljiva. Jer te stvari o kojima oni diskutuju mi necemo vjerovatno ni primjetiti.
Elem CooK veli da su Sony i Samsung ispred svih, pa onda slijede Panasonic, LG, Philips, Grundig, Toshiba, a logicno Voxovi, Foxovi, Tesle su neka treca liga, sto opet ne znaci da ne mogu posluziti svrsi.
Ovi jeftini brendovi štede dosta na zvučnicima, pa koga iritira - neka ih izbjegava.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#26900 Re: Zeničani
ovaj indijski trovac skroz lijevo pravio neki event indijske tradiocionale,pa nam se gradonacelnik odazvao...Not My Idea wrote:Imal ikakvo približno normalno objašnjenje za ovo?kamen spoticanja wrote:i ovaj puko ko lajsna![]()
a kad mittal zove.dodjes i.pravis budalu od sebe ako treba
