Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#26876 Re: Zeničani

Post by Norm »

...ma nije problem, samo ti psuj... :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66026
Joined: 03/08/2010 19:04

#26877 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Not My Idea wrote:A sta je problem, psovanje Tita generalno il psovanje zbog sv Ive?
Mislim da nije toliko tesko iz mog posta skontat da nisam znala da je sv Ivo

a nisam ni ja,a kao trebao bi znati,po porijeklu,imenu
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#26878 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

i ovaj puko ko lajsna :D

Image
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#26879 Re: Zeničani

Post by phillie »

jos da preda selam :D
User avatar
AstorH
Posts: 1899
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#26880 Re: Zeničani

Post by AstorH »

sta te se okomili na zenicane ja sam ima sve pozitivno sta se tice njih
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#26881 Re: Zeničani

Post by phillie »

@AstorH

Ma i nisu neki ljudi. Tvoja spoznaja je incident :D

Edit: I Snaga Centra gubi vijecnike. Adnan i Kenan ce ubuduce biti nezavisni poslanici u GV.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66026
Joined: 03/08/2010 19:04

#26882 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

@jimmy,nedavno si napisao da imas broj telefona tv mehanicara koji cininmi se dolazi i na kucnu adresu,moze li sad taj broj?
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#26883 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Gdje pametno kupiti tv u Zenici?

I kakva su iskustva između LG i Samsung?
Neka srednja žalost cijena....ne mora biti smart.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#26884 Re: Zeničani

Post by phillie »

Kralj Tvrtko I. wrote:Gdje pametno kupiti tv u Zenici?

I kakva su iskustva između LG i Samsung?
Neka srednja žalost cijena....ne mora biti smart.
al da zna kuhat' ? :D

Pogledaj u Domodu ili gore u Centru u cosku na spratu radnja (Techno nesto)...mada sve je to u pet deka sto se tice prodavnica.
Evo sad gledam u Domodu nemas LG ispod 9 stoja...
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#26885 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Jes jes...nek zna kuhat :mrgreen:

Ma tako sam i mislio, sve je to isto što se tiće prodavnica...
slavemaster
Posts: 375
Joined: 15/03/2008 17:50
Location: 10.sprat

#26886 Re: Zeničani

Post by slavemaster »

..i da se one dekoracije iz trznog maknu :lol:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#26887 Re: Zeničani

Post by phillie »

Pa sa' ce Nova Godina, jazuk skidat' :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#26888 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Kralj Tvrtko I. wrote:Jes jes...nek zna kuhat :mrgreen:

Ma tako sam i mislio, sve je to isto što se tiće prodavnica...
Imas u Techno magu kod Šena u subotu dodatni popust 10 posto na gotovinsko placanje uz cek od penzije. Pogledaj na dr.techno sta ima....
Bobi
Forum administrator
Posts: 38027
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#26889 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Technoshop, to je staničeva firma, oni su zastupnici LG, tržni centar, ganjaj one sto imaju 5 godina garanciju a to smart..mislim...to upališ jednom vidiš šta je i nikad više :lol: .
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26890 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Gledaj tv sa najduzom garancijom. Ostalo ti je u 5 deka
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#26891 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Da, garancija je tito.
A to smart, i rekao sam da nije pod moranjem.

A što su ove Tesle jeftine ... što li bože :lol:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#26892 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

kakavdanakneiskustvu wrote:@jimmy,nedavno si napisao da imas broj telefona tv mehanicara koji cininmi se dolazi i na kucnu adresu,moze li sad taj broj?
Poslao sam ti na pp.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26893 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Kaže meni drug koji je serviser, samo gledaj garanciju. Unutra je ionako pola sklopova isto :mrgreen:
U raji imam i Vox i Fox i Teslu, rade svi vec godinu i po-dvije bez problema
Vox i Fox su placeni ispod 300 za 32" a Tesla kod druga je veca al je i ona bila ispod 500KM, znam da je uporediv brendiran tv bio preko 700 kad je on gledao
NIkad problema. Ovaj što ima Tesla tv kupio i njihovu inverter klimu, kaze fercera bez problema :mrgreen:
E sad, do kad, nemam pojma. Mislim, brend je brend, al danas su proizvodi takvi da il rade dok je garancija pa kasnije kako koji, il ti dosadi i hoces novi. U svakom slucaju se ne isplati placat puno :mrgreen:
P.S. U mene je neki Grundig 32", radi 5 godina, ugasen je od ponoci pa ujutro do 8 :lol:
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#26894 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Evo gledam LG nekakav 629 KM...32 incha....
Smart i tako to...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26895 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Throttle wrote:Kaže meni drug koji je serviser, samo gledaj garanciju. Unutra je ionako pola sklopova isto :mrgreen:
U raji imam i Vox i Fox i Teslu, rade svi vec godinu i po-dvije bez problema
Vox i Fox su placeni ispod 300 za 32" a Tesla kod druga je veca al je i ona bila ispod 500KM, znam da je uporediv brendiran tv bio preko 700 kad je on gledao
NIkad problema. Ovaj što ima Tesla tv kupio i njihovu inverter klimu, kaze fercera bez problema :mrgreen:
E sad, do kad, nemam pojma. Mislim, brend je brend, al danas su proizvodi takvi da il rade dok je garancija pa kasnije kako koji, il ti dosadi i hoces novi. U svakom slucaju se ne isplati placat puno :mrgreen:
P.S. U mene je neki Grundig 32", radi 5 godina, ugasen je od ponoci pa ujutro do 8 :lol:
Upravo tako. Garancija bi trebala biti neki orjentir ako je covjek totalni duduk za tehniku. Pratim malo onu temu o LED televizorima, ali prica koja se tamo vodi je obicno nama obicnim smrtnicima nezanimljiva. Jer te stvari o kojima oni diskutuju mi necemo vjerovatno ni primjetiti.

Elem CooK veli da su Sony i Samsung ispred svih, pa onda slijede Panasonic, LG, Philips, Grundig, Toshiba, a logicno Voxovi, Foxovi, Tesle su neka treca liga, sto opet ne znaci da ne mogu posluziti svrsi.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#26896 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

kamen spoticanja wrote:i ovaj puko ko lajsna :D

Image
Imal ikakvo približno normalno objašnjenje za ovo?
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#26897 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Kralj Tvrtko I. wrote:Evo gledam LG nekakav 629 KM...32 incha....
Smart i tako to...
Buraz nemoj bježat od ovih Tesli, pogotovo ako ima solidnu garanciju. Kod mene u sobi njihov tv, dijagonala 109 cm, bio oko 550.
Pravo dobar :thumbup:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#26898 Re: Zeničani

Post by Casual's »

_BataZiv_0809 wrote:
Upravo tako. Garancija bi trebala biti neki orjentir ako je covjek totalni duduk za tehniku. Pratim malo onu temu o LED televizorima, ali prica koja se tamo vodi je obicno nama obicnim smrtnicima nezanimljiva. Jer te stvari o kojima oni diskutuju mi necemo vjerovatno ni primjetiti.

Elem CooK veli da su Sony i Samsung ispred svih, pa onda slijede Panasonic, LG, Philips, Grundig, Toshiba, a logicno Voxovi, Foxovi, Tesle su neka treca liga, sto opet ne znaci da ne mogu posluziti svrsi.
Dovoljno je bilo gdje otici pa upaljene uporediti Samsung i Philips (iste tehnologije) - sve se samo kaže.
Ovi jeftini brendovi štede dosta na zvučnicima, pa koga iritira - neka ih izbjegava.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26899 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Casual's wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
Upravo tako. Garancija bi trebala biti neki orjentir ako je covjek totalni duduk za tehniku. Pratim malo onu temu o LED televizorima, ali prica koja se tamo vodi je obicno nama obicnim smrtnicima nezanimljiva. Jer te stvari o kojima oni diskutuju mi necemo vjerovatno ni primjetiti.

Elem CooK veli da su Sony i Samsung ispred svih, pa onda slijede Panasonic, LG, Philips, Grundig, Toshiba, a logicno Voxovi, Foxovi, Tesle su neka treca liga, sto opet ne znaci da ne mogu posluziti svrsi.
Dovoljno je bilo gdje otici pa upaljene uporediti Samsung i Philips (iste tehnologije) - sve se samo kaže.
Ovi jeftini brendovi štede dosta na zvučnicima, pa koga iritira - neka ih izbjegava.
Sta zelis reci vezano za Samsung i Filips?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#26900 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Not My Idea wrote:
kamen spoticanja wrote:i ovaj puko ko lajsna :D

Image
Imal ikakvo približno normalno objašnjenje za ovo?
ovaj indijski trovac skroz lijevo pravio neki event indijske tradiocionale,pa nam se gradonacelnik odazvao...
a kad mittal zove.dodjes i.pravis budalu od sebe ako treba
Post Reply