
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#26802 Re: Zeničani
i ja gledam da parkiram što dalje od ovih "traženijih" parking mjesta,tj.ovih u hladu.a ima i onih pakaša što parkiraju u sjenu ispod nadvožnjaka pa suze onaj ulaz na parking tako da se ne mogu dva auta mimoić.Ci-Nick wrote: Ona parking mjesta su dovoljno široka za fiće,.. stane čovjek sa autom vrijednim 500 maraka pored auta od 100 hiljada i onda židne vrata, pa gdje se zaustave,..ja tu ispred tržnog parkiram što dalje, najbolje tamo gdje parkiraju autobusi.
Ova parkirna mjesta koja su pod kontrolom JP parkinzi su OK.
inače,neku noć ostavio kola oko 20:15 na parkingu uz Kočevu i odem do hass-a na sekundu,pa ću u čaršiju.kad izlazim,vidim ushodo se onaj iz "parkinga" oko auta.reko šta je reč,kad on meni poslije 22h je slobodan parking.ja bio ubjeđen da je ondje slobodan parking poslije 20h.staviše lisice na neki audi i odoše. jel to nešto novo il' sam ja dosad imao sreće,jer vrlo često ostavljam auto tu poslije 8 i nikom ništa?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#26803 Re: Zeničani
Kako je Fudo došao stavili su do 22:00.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#26804 Re: Zeničani
Znam ja to vrlo dobro. Ja sam o tome pricao ima godina i godina, ali u ovom slucaju govorim o tome da je sirina parking mjesta negdje u gradu i na parkingu SCDZ ista. A to da oni iscrtavaju po sirini od vremena Jugoslavije, to svi znamo, a tad se vozila peglica i i fico, a vidi sad autaCi-Nick wrote:Ona parking mjesta su dovoljno široka za fiće,.. stane čovjek sa autom vrijednim 500 maraka pored auta od 100 hiljada i onda židne vrata, pa gdje se zaustave,..channel10 wrote:Ja prvi podržavam kazne za nepropisno parkiranje, ali tu mislim na parkiranje vozila koje nije unutar ocrtanog parking mjesta. Jbt odeš u centar i hoćeš parkirati auto u hladu, kad ku.ko nurko. Na tri parking mjesta parkirana dva auta pa se ti ebi i parkiraj na suncu po ovom zvizdanu zbog bezobrazluka drugih.HardcoreMX wrote: podrzaji, podrzaji, da ne parkiravaju gdje mu naupadne.
treba podrzati i masne kazne za pogresno parkiranje je l tako?ja tu ispred tržnog parkiram što dalje, najbolje tamo gdje parkiraju autobusi.
Ova parkirna mjesta koja su pod kontrolom JP parkinzi su OK.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#26805 Re: Zeničani
Vidi se da je zeljezara proradila i da je gotov remont. Sad smo ebali jeza.Inteligencija wrote:
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#26806 Re: Zeničani
Ko se jos parkirava izmedju otih linija???channel10 wrote:
Znam ja to vrlo dobro. Ja sam o tome pricao ima godina i godina, ali u ovom slucaju govorim o tome da je sirina parking mjesta negdje u gradu i na parkingu SCDZ ista. A to da oni iscrtavaju po sirini od vremena Jugoslavije, to svi znamo, a tad se vozila peglica i i fico, a vidi sad auta
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#26807 Re: Zeničani
..ko no rece da GuRu nista ne radi?Casual's wrote:Kako je Fudo došao stavili su do 22:00.
-
s@mson
- Posts: 908
- Joined: 23/03/2007 10:50
#26808 Re: Zeničani
Ja...Norm wrote:Ko se jos parkirava izmedju otih linija???channel10 wrote:
Znam ja to vrlo dobro. Ja sam o tome pricao ima godina i godina, ali u ovom slucaju govorim o tome da je sirina parking mjesta negdje u gradu i na parkingu SCDZ ista. A to da oni iscrtavaju po sirini od vremena Jugoslavije, to svi znamo, a tad se vozila peglica i i fico, a vidi sad auta
Uvijek nastojim da se parkiram izmedju linija, uvijek ulazim u rikverc na parking da bude okrenuta strana vozaca na vozaca, svi ostali mogu izici iz auta prije parkiranja, vise mjesta izmedju automobila ostavim sa strane vozaca a manje sa strane suvozaca...
To mi je u genima...
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#26809 Re: Zeničani
...ti si ondaK jedini...ta vrsta je odavno izumrla Unas...s@mson wrote:Ja...Norm wrote:Ko se jos parkirava izmedju otih linija???channel10 wrote:
Znam ja to vrlo dobro. Ja sam o tome pricao ima godina i godina, ali u ovom slucaju govorim o tome da je sirina parking mjesta negdje u gradu i na parkingu SCDZ ista. A to da oni iscrtavaju po sirini od vremena Jugoslavije, to svi znamo, a tad se vozila peglica i i fico, a vidi sad auta
Uvijek nastojim da se parkiram izmedju linija, uvijek ulazim u rikverc na parking da bude okrenuta strana vozaca na vozaca, svi ostali mogu izici iz auta prije parkiranja, vise mjesta izmedju automobila ostavim sa strane vozaca a manje sa strane suvozaca...
To mi je u genima...
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#26810 Re: Zeničani
4. put kafanu pod zakup daju? Nece je ni Vrace ... 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26811 Re: Zeničani
Imaš džabice parking na Pišću, gdje je bila pijaca nekad, poslije 5 se ne naplaćuje a i preko dana je marelica satAtego wrote:i ja gledam da parkiram što dalje od ovih "traženijih" parking mjesta,tj.ovih u hladu.a ima i onih pakaša što parkiraju u sjenu ispod nadvožnjaka pa suze onaj ulaz na parking tako da se ne mogu dva auta mimoić.Ci-Nick wrote: Ona parking mjesta su dovoljno široka za fiće,.. stane čovjek sa autom vrijednim 500 maraka pored auta od 100 hiljada i onda židne vrata, pa gdje se zaustave,..ja tu ispred tržnog parkiram što dalje, najbolje tamo gdje parkiraju autobusi.
Ova parkirna mjesta koja su pod kontrolom JP parkinzi su OK.
inače,neku noć ostavio kola oko 20:15 na parkingu uz Kočevu i odem do hass-a na sekundu,pa ću u čaršiju.kad izlazim,vidim ushodo se onaj iz "parkinga" oko auta.reko šta je reč,kad on meni poslije 22h je slobodan parking.ja bio ubjeđen da je ondje slobodan parking poslije 20h.staviše lisice na neki audi i odoše. jel to nešto novo il' sam ja dosad imao sreće,jer vrlo često ostavljam auto tu poslije 8 i nikom ništa?
Ostali su poslije 10 tek free
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#26812 Re: Zeničani
na taj sam ga i odvukaoThrottle wrote: Imaš džabice parking na Pišću, gdje je bila pijaca nekad, poslije 5 se ne naplaćuje a i preko dana je marelica sat![]()
Ostali su poslije 10 tek free
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38021
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#26813 Re: Zeničani
Ja se izvinjavam, gdje vi živite da morate u čaršiju s autom
?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#26814 Re: Zeničani
Od 20:00 je dzabana kod IK banke
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#26815 Re: Zeničani
Neki dan sam išao u 21:15h bila je ona rampa i čovjek u kućici. 20h je samo u zimskom periodu ja mislim.Casual's wrote:Od 20:00 je dzabana kod IK banke
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#26816 Re: Zeničani
Prošle sedmice sam bio oko 20:00, nije isključeno da su i to pomjerili.Jimmy McNulty wrote:Neki dan sam išao u 21:15h bila je ona rampa i čovjek u kućici. 20h je samo u zimskom periodu ja mislim.Casual's wrote:Od 20:00 je dzabana kod IK banke
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83515
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#26817 Re: Zeničani
Otkud ti to?Casual's wrote:4. put kafanu pod zakup daju? Nece je ni Vrace ...
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38021
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66026
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26819 Re: Zeničani
Bobi wrote:Ja se izvinjavam, gdje vi živite da morate u čaršiju s autom?
mozda kod bolnice,mozda na hamidi,nije takvima bas blizu centar grada
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#26820 Re: Zeničani
kako takvima nije blizu centar? bukvalno u troskoku dodju do njega. skok do prve autobuske, zatim drugi u autobus i onda treci iz autobusa u koji god dio grada zele. jos ne moraju ni da parkiraju autobus...kakavdanakneiskustvu wrote:Bobi wrote:Ja se izvinjavam, gdje vi živite da morate u čaršiju s autom?
mozda kod bolnice,mozda na hamidi,nije takvima bas blizu centar grada
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66026
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26821 Re: Zeničani
belfy wrote:kako takvima nije blizu centar? bukvalno u troskoku dodju do njega. skok do prve autobuske, zatim drugi u autobus i onda treci iz autobusa u koji god dio grada zele. jos ne moraju ni da parkiraju autobus...kakavdanakneiskustvu wrote:Bobi wrote:Ja se izvinjavam, gdje vi živite da morate u čaršiju s autom?
mozda kod bolnice,mozda na hamidi,nije takvima bas blizu centar grada
-
Bolonjeze
- Posts: 324
- Joined: 08/01/2018 19:19
#26822 Re: Zeničani
Ko god dođe u Zenicu slobodno parkirajte ispred uglovnice, uvijek ima mjesta i besplatno je 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66026
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26823 Re: Zeničani
Bolonjeze wrote:Ko god dođe u Zenicu slobodno parkirajte ispred uglovnice, uvijek ima mjesta i besplatno je
samo sto takvim parkiranjem zagrade pogled na prostorije gradonacelnikove stranke pa mogu nahebati mal
- HardcoreMX
- Posts: 4087
- Joined: 02/05/2016 19:08
- Location: das objektiv der objektivität
#26824 Re: Zeničani
nisu samo auta sira od nekadasnjih, nego je ocigledno i mnogo masovnija uporaba od nekada..mozda je ipak ggm preglomazan, ali onda treba razviti i jaku parking mrezu...mogu se dodatno zaposliti i ljudi kao parking policajci po uzoru na eu gradove...i kakva ba igralista i djeca, igraju rutonje, preusmjeriti na koridor gradnju..imaju da se naigraju do mile volje..sto ce djabe trositi energiju...
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#26825 Re: Zeničani
Nismo svi u kineskom jbgBobi wrote:Ja se izvinjavam, gdje vi živite da morate u čaršiju s autom?

