Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Inteligencija
Posts: 384
Joined: 10/03/2018 11:28

#26801 Re: Zeničani

Post by Inteligencija »

Image
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#26802 Re: Zeničani

Post by Atego »

Ci-Nick wrote: Ona parking mjesta su dovoljno široka za fiće,.. stane čovjek sa autom vrijednim 500 maraka pored auta od 100 hiljada i onda židne vrata, pa gdje se zaustave,.. :lol: ja tu ispred tržnog parkiram što dalje, najbolje tamo gdje parkiraju autobusi.
Ova parkirna mjesta koja su pod kontrolom JP parkinzi su OK.
i ja gledam da parkiram što dalje od ovih "traženijih" parking mjesta,tj.ovih u hladu.a ima i onih pakaša što parkiraju u sjenu ispod nadvožnjaka pa suze onaj ulaz na parking tako da se ne mogu dva auta mimoić.

inače,neku noć ostavio kola oko 20:15 na parkingu uz Kočevu i odem do hass-a na sekundu,pa ću u čaršiju.kad izlazim,vidim ushodo se onaj iz "parkinga" oko auta.reko šta je reč,kad on meni poslije 22h je slobodan parking.ja bio ubjeđen da je ondje slobodan parking poslije 20h.staviše lisice na neki audi i odoše. jel to nešto novo il' sam ja dosad imao sreće,jer vrlo često ostavljam auto tu poslije 8 i nikom ništa?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#26803 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Kako je Fudo došao stavili su do 22:00.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#26804 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Ci-Nick wrote:
channel10 wrote:
HardcoreMX wrote: podrzaji, podrzaji, da ne parkiravaju gdje mu naupadne.
treba podrzati i masne kazne za pogresno parkiranje je l tako?
Ja prvi podržavam kazne za nepropisno parkiranje, ali tu mislim na parkiranje vozila koje nije unutar ocrtanog parking mjesta. Jbt odeš u centar i hoćeš parkirati auto u hladu, kad ku.ko nurko. Na tri parking mjesta parkirana dva auta pa se ti ebi i parkiraj na suncu po ovom zvizdanu zbog bezobrazluka drugih.
Ona parking mjesta su dovoljno široka za fiće,.. stane čovjek sa autom vrijednim 500 maraka pored auta od 100 hiljada i onda židne vrata, pa gdje se zaustave,.. :lol: ja tu ispred tržnog parkiram što dalje, najbolje tamo gdje parkiraju autobusi.
Ova parkirna mjesta koja su pod kontrolom JP parkinzi su OK.
Znam ja to vrlo dobro. Ja sam o tome pricao ima godina i godina, ali u ovom slucaju govorim o tome da je sirina parking mjesta negdje u gradu i na parkingu SCDZ ista. A to da oni iscrtavaju po sirini od vremena Jugoslavije, to svi znamo, a tad se vozila peglica i i fico, a vidi sad auta :run:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#26805 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Inteligencija wrote:Image
Vidi se da je zeljezara proradila i da je gotov remont. Sad smo ebali jeza.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#26806 Re: Zeničani

Post by Norm »

channel10 wrote:
Znam ja to vrlo dobro. Ja sam o tome pricao ima godina i godina, ali u ovom slucaju govorim o tome da je sirina parking mjesta negdje u gradu i na parkingu SCDZ ista. A to da oni iscrtavaju po sirini od vremena Jugoslavije, to svi znamo, a tad se vozila peglica i i fico, a vidi sad auta :run:
Ko se jos parkirava izmedju otih linija???
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#26807 Re: Zeničani

Post by Norm »

Casual's wrote:Kako je Fudo došao stavili su do 22:00.
..ko no rece da GuRu nista ne radi? :D
s@mson
Posts: 908
Joined: 23/03/2007 10:50

#26808 Re: Zeničani

Post by s@mson »

Norm wrote:
channel10 wrote:
Znam ja to vrlo dobro. Ja sam o tome pricao ima godina i godina, ali u ovom slucaju govorim o tome da je sirina parking mjesta negdje u gradu i na parkingu SCDZ ista. A to da oni iscrtavaju po sirini od vremena Jugoslavije, to svi znamo, a tad se vozila peglica i i fico, a vidi sad auta :run:
Ko se jos parkirava izmedju otih linija???
Ja...
Uvijek nastojim da se parkiram izmedju linija, uvijek ulazim u rikverc na parking da bude okrenuta strana vozaca na vozaca, svi ostali mogu izici iz auta prije parkiranja, vise mjesta izmedju automobila ostavim sa strane vozaca a manje sa strane suvozaca...
To mi je u genima...
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#26809 Re: Zeničani

Post by Norm »

s@mson wrote:
Norm wrote:
channel10 wrote:
Znam ja to vrlo dobro. Ja sam o tome pricao ima godina i godina, ali u ovom slucaju govorim o tome da je sirina parking mjesta negdje u gradu i na parkingu SCDZ ista. A to da oni iscrtavaju po sirini od vremena Jugoslavije, to svi znamo, a tad se vozila peglica i i fico, a vidi sad auta :run:
Ko se jos parkirava izmedju otih linija???
Ja...
Uvijek nastojim da se parkiram izmedju linija, uvijek ulazim u rikverc na parking da bude okrenuta strana vozaca na vozaca, svi ostali mogu izici iz auta prije parkiranja, vise mjesta izmedju automobila ostavim sa strane vozaca a manje sa strane suvozaca...
To mi je u genima...
...ti si ondaK jedini...ta vrsta je odavno izumrla Unas... :D
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#26810 Re: Zeničani

Post by Casual's »

4. put kafanu pod zakup daju? Nece je ni Vrace ... :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26811 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Atego wrote:
Ci-Nick wrote: Ona parking mjesta su dovoljno široka za fiće,.. stane čovjek sa autom vrijednim 500 maraka pored auta od 100 hiljada i onda židne vrata, pa gdje se zaustave,.. :lol: ja tu ispred tržnog parkiram što dalje, najbolje tamo gdje parkiraju autobusi.
Ova parkirna mjesta koja su pod kontrolom JP parkinzi su OK.
i ja gledam da parkiram što dalje od ovih "traženijih" parking mjesta,tj.ovih u hladu.a ima i onih pakaša što parkiraju u sjenu ispod nadvožnjaka pa suze onaj ulaz na parking tako da se ne mogu dva auta mimoić.

inače,neku noć ostavio kola oko 20:15 na parkingu uz Kočevu i odem do hass-a na sekundu,pa ću u čaršiju.kad izlazim,vidim ushodo se onaj iz "parkinga" oko auta.reko šta je reč,kad on meni poslije 22h je slobodan parking.ja bio ubjeđen da je ondje slobodan parking poslije 20h.staviše lisice na neki audi i odoše. jel to nešto novo il' sam ja dosad imao sreće,jer vrlo često ostavljam auto tu poslije 8 i nikom ništa?
Imaš džabice parking na Pišću, gdje je bila pijaca nekad, poslije 5 se ne naplaćuje a i preko dana je marelica sat :mrgreen:
Ostali su poslije 10 tek free
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#26812 Re: Zeničani

Post by Atego »

Throttle wrote: Imaš džabice parking na Pišću, gdje je bila pijaca nekad, poslije 5 se ne naplaćuje a i preko dana je marelica sat :mrgreen:
Ostali su poslije 10 tek free
na taj sam ga i odvukao :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 38021
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#26813 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Ja se izvinjavam, gdje vi živite da morate u čaršiju s autom :D ?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#26814 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Od 20:00 je dzabana kod IK banke
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#26815 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Casual's wrote:Od 20:00 je dzabana kod IK banke
Neki dan sam išao u 21:15h bila je ona rampa i čovjek u kućici. 20h je samo u zimskom periodu ja mislim.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#26816 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Jimmy McNulty wrote:
Casual's wrote:Od 20:00 je dzabana kod IK banke
Neki dan sam išao u 21:15h bila je ona rampa i čovjek u kućici. 20h je samo u zimskom periodu ja mislim.
Prošle sedmice sam bio oko 20:00, nije isključeno da su i to pomjerili. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26817 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Casual's wrote:4. put kafanu pod zakup daju? Nece je ni Vrace ... :D
Otkud ti to?
Bobi
Forum administrator
Posts: 38021
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#26818 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Image
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66026
Joined: 03/08/2010 19:04

#26819 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Bobi wrote:Ja se izvinjavam, gdje vi živite da morate u čaršiju s autom :D ?

mozda kod bolnice,mozda na hamidi,nije takvima bas blizu centar grada
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#26820 Re: Zeničani

Post by belfy »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Bobi wrote:Ja se izvinjavam, gdje vi živite da morate u čaršiju s autom :D ?

mozda kod bolnice,mozda na hamidi,nije takvima bas blizu centar grada
kako takvima nije blizu centar? bukvalno u troskoku dodju do njega. skok do prve autobuske, zatim drugi u autobus i onda treci iz autobusa u koji god dio grada zele. jos ne moraju ni da parkiraju autobus...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66026
Joined: 03/08/2010 19:04

#26821 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

belfy wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Bobi wrote:Ja se izvinjavam, gdje vi živite da morate u čaršiju s autom :D ?

mozda kod bolnice,mozda na hamidi,nije takvima bas blizu centar grada
kako takvima nije blizu centar? bukvalno u troskoku dodju do njega. skok do prve autobuske, zatim drugi u autobus i onda treci iz autobusa u koji god dio grada zele. jos ne moraju ni da parkiraju autobus...
:thumbup:
Bolonjeze
Posts: 324
Joined: 08/01/2018 19:19

#26822 Re: Zeničani

Post by Bolonjeze »

Ko god dođe u Zenicu slobodno parkirajte ispred uglovnice, uvijek ima mjesta i besplatno je :evil:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66026
Joined: 03/08/2010 19:04

#26823 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Bolonjeze wrote:Ko god dođe u Zenicu slobodno parkirajte ispred uglovnice, uvijek ima mjesta i besplatno je :evil:

samo sto takvim parkiranjem zagrade pogled na prostorije gradonacelnikove stranke pa mogu nahebati mal
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#26824 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

nisu samo auta sira od nekadasnjih, nego je ocigledno i mnogo masovnija uporaba od nekada..mozda je ipak ggm preglomazan, ali onda treba razviti i jaku parking mrezu...mogu se dodatno zaposliti i ljudi kao parking policajci po uzoru na eu gradove...i kakva ba igralista i djeca, igraju rutonje, preusmjeriti na koridor gradnju..imaju da se naigraju do mile volje..sto ce djabe trositi energiju...
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#26825 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Bobi wrote:Ja se izvinjavam, gdje vi živite da morate u čaršiju s autom :D ?
Nismo svi u kineskom jbg :mrgreen:
Post Reply