Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

macchiato
Posts: 683
Joined: 31/05/2013 21:39

#26751 Re: Zeničani

Post by macchiato »

ja ne znam skoro nikoga ko je zadovoljan mojom tv, većina ih se već prešaltala na telemah koji realno jeste najbolji u državi sa skoro svakog aspekta.


posebno si najebo ako živiš van grada, moja tetka iz pehara je svako malo imala problema sa gubitkom slike i interneta dok joj nije puko film i dok ne pređe na tm, sad joj ko sat radi.
čak sami kažu da okologradska naselja slabo hvataju signal i da može biti problema s tim, pa jebo te to onda :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#26752 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

ja sam dugo guslao telemah a onda su poceli povecavati cijenu pa sam se jednom iznervir'o,plus dzeko poceo zabijati u italijanskoj ligi i presao sam kod zelenih
realno nemam nikakvih problema a zbog grupisanja kanala jednostavniji je za koristenje
kako je mimo carsije nemam pojma
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#26753 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

kamen spoticanja wrote:ja sam dugo guslao telemah a onda su poceli povecavati cijenu pa sam se jednom iznervir'o,plus dzeko poceo zabijati u italijanskoj ligi i presao sam kod zelenih
realno nemam nikakvih problema a zbog grupisanja kanala jednostavniji je za koristenje
kako je mimo carsije nemam pojma
Vrana vrani oči ne vadi. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83510
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26754 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Nihilo kad cemo u Mostar imam neke relacije dole :per:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#26755 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

ExNihilo wrote:
kamen spoticanja wrote:ja sam dugo guslao telemah a onda su poceli povecavati cijenu pa sam se jednom iznervir'o,plus dzeko poceo zabijati u italijanskoj ligi i presao sam kod zelenih
realno nemam nikakvih problema a zbog grupisanja kanala jednostavniji je za koristenje
kako je mimo carsije nemam pojma
Vrana vrani oči ne vadi. :D
nabijem te :mrgreen:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#26756 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

_BataZiv_0809 wrote:Nihilo kad cemo u Mostar imam neke relacije dole :per:
Moja noga više neće kročiti dole. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83510
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26757 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

ExNihilo wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Nihilo kad cemo u Mostar imam neke relacije dole :per:
Moja noga više neće kročiti dole. :D
Umrijet cu ti od smijeha kad ozenis Mostarku :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26758 Re: Zeničani

Post by Throttle »

channel10 wrote:Ali zato je ponuda kanala odron. Mislim da se u ovom trenutku TM i BHT ne mogu porediti. Sve je na strani TM.
Kako kome, ja gledam pretezno filmove i humoristicke serije tako da mi onih tona Pinkova na Mojatv vise odgovara. Telemah uopste nije imao neke filmske kanale dok sam ja koristio-u redovnom paketu. Sport ne gledam tako da me taj segment ne zanima. Također, ima par dokumentarnih programa više na MojaTv
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#26760 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

kad se bazeni otvaraju?
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#26761 Re: Zeničani

Post by Bloo »

_BataZiv_0809 wrote:
ExNihilo wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Nihilo kad cemo u Mostar imam neke relacije dole :per:
Moja noga više neće kročiti dole. :D
Umrijet cu ti od smijeha kad ozenis Mostarku :D
Prvo ce ga namlatiti bidermajerom, a onda ce ga drzati za jaja pred maticarem ...da procijedi kroz zube jedno DA. :mrgreen:
User avatar
gentoo
Posts: 4593
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#26762 Re: Zeničani

Post by gentoo »

kakavdanakneiskustvu wrote:kad se bazeni otvaraju?

Dok Fedja isposti.. tj. 15.6. tj. prvi dan bajrama :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#26763 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

gentoo wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:kad se bazeni otvaraju?

Dok Fedja isposti.. tj. 15.6. tj. prvi dan bajrama :lol:

nije valjda da se cekalo da ramazan prodje
User avatar
gentoo
Posts: 4593
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#26764 Re: Zeničani

Post by gentoo »

kakavdanakneiskustvu wrote:
gentoo wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:kad se bazeni otvaraju?

Dok Fedja isposti.. tj. 15.6. tj. prvi dan bajrama :lol:

nije valjda da se cekalo da ramazan prodje


Kako drugacije objasniti cinjenicu da je vec mjesec dana 25+ i da se skoro svaki dan moglo kupati.. S obzirom da je tu gdje jeste zahvaljujuci SDA predpostavljam da mu je skrenuta paznja da je haram u mubarek mjesecu gledati sise ili jos gore progutati malo vode dok se kupas.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#26765 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Ramazan > Sekularna država.
I ja to kao možda najmlađi ovdje primjećujem, a @kdn se kao ibreti :D

Nego ima li šta za Gradsku kafanu, je li počelo renoviranje? I šta se ono pravi kod Jazza?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#26766 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

malo se ja pravim budala @jimmy,jbg proslih godina biloi lijepo u ramazanu biti na bazenima,nije bilo guzve
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#26767 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Ja koliko se sjecam uvijek taj prvi dan bude lose vrijeme, sada bajram, kao da ce izgubiti milione ako prvi dan bude suncana subota recimo. Ako ne zelis da ti dodje puno raje nemoj ni stavljati besplatno.
A sve vise raje ide jedan dan na more nego jedan dan na bazen.
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#26768 Re: Zeničani

Post by smartXL »

gentoo wrote:

Kako drugacije objasniti cinjenicu da je vec mjesec dana 25+ i da se skoro svaki dan moglo kupati.. S obzirom da je tu gdje jeste zahvaljujuci SDA predpostavljam da mu je skrenuta paznja da je haram u mubarek mjesecu gledati sise ili jos gore progutati malo vode dok se kupas.

Nema veze ramazan s bazenom. Nego, nikad se nije otvarao u maju nego pocetkom juna, a obzirom da je bilo kise a samim tim babina rijeka zamucena, nisu mogli izvrsit punjenje bazena.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#26769 Re: Zeničani

Post by channel10 »

kamen spoticanja wrote:
ExNihilo wrote:
kamen spoticanja wrote:ja sam dugo guslao telemah a onda su poceli povecavati cijenu pa sam se jednom iznervir'o,plus dzeko poceo zabijati u italijanskoj ligi i presao sam kod zelenih
realno nemam nikakvih problema a zbog grupisanja kanala jednostavniji je za koristenje
kako je mimo carsije nemam pojma
Vrana vrani oči ne vadi. :D
nabijem te :mrgreen:
Zbog grupisanja kanala je malo sporije jer dok prebaciš sa filmskih na domaće, zna se dobro odužiti dok kod telemacha samo broj ukucaš.
User avatar
HardcoreMX
Posts: 4087
Joined: 02/05/2016 19:08
Location: das objektiv der objektivität

#26770 Re: Zeničani

Post by HardcoreMX »

podrzajem parking, a za igralista idu sportsko-rekreativni centri, bazeni i slicno...ali to ovi novopridosli ne znaju ko i za normalan parking jer su navikli da parkiravaju gdje mu naumpadne, a ovi sto bi pravili vasar i ciganluk u po grada nek prave igraliste na svojoj njivi..usput prilika da se vrate na svoje prvobitno ognjiste odakle je sljego...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#26771 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Zbog grupisanja kanala je malo sporije jer dok prebaciš sa filmskih na domaće, zna se dobro odužiti dok kod telemacha samo broj ukucaš.
kakav crni broj
ne mogu zapamtiti vlastiti broj telefona :mrgreen:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#26772 Re: Zeničani

Post by channel10 »

kamen spoticanja wrote:
Zbog grupisanja kanala je malo sporije jer dok prebaciš sa filmskih na domaće, zna se dobro odužiti dok kod telemacha samo broj ukucaš.
kakav crni broj
ne mogu zapamtiti vlastiti broj telefona :mrgreen:
Pa vremenom bi upamtio jer svi većinom gledamo cca 10-15 kanala :). I na Telemachu su kategorisani kanali od do pa nije problem naći kanal, ali na kraju krajeva, svako zna svoje.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#26773 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

channel10 wrote:
kamen spoticanja wrote:
Zbog grupisanja kanala je malo sporije jer dok prebaciš sa filmskih na domaće, zna se dobro odužiti dok kod telemacha samo broj ukucaš.
kakav crni broj
ne mogu zapamtiti vlastiti broj telefona :mrgreen:
Pa vremenom bi upamtio jer svi većinom gledamo cca 10-15 kanala :). I na Telemachu su kategorisani kanali od do pa nije problem naći kanal, ali na kraju krajeva, svako zna svoje.
ma slazem se
kazem,dzeko je uz ona bezobrazna povecanja cijene bio najveci razlog zasto sam promjenio platformu
mada tv gledam nikako :mrgreen:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#26774 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Gleda li ko rtvze? Eno ih u Seocima i dijele one svoje pakete za ramazan. Idu ulicom i prodjose nekoliko kuća i drito u kuću oca od vlasnika fantazija, onog Avdića :lol:
A ebali majku svoju lopovsku :oops: :run:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#26775 Re: Zeničani

Post by phillie »

channel10 wrote:Gleda li ko rtvze? Eno ih u Seocima i dijele one svoje pakete za ramazan. Idu ulicom i prodjose nekoliko kuća i drito u kuću oca od vlasnika fantazija, onog Avdića :lol:
A ebali majku svoju lopovsku :oops: :run:
Para na paru kolega :D
Post Reply