Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#26751 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Čim je cijena na upit, odmah znaš da je bolesno precjenjivanje u pitanju :D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26752 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

moj jaran uzeo boljeg za 300KM od cice nekog, 1 ruka, gtd orginal :D
User avatar
kabal1337
Posts: 13446
Joined: 11/02/2012 21:08

#26753 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

Evolution_IV wrote: 30/12/2023 21:36 moj jaran uzeo boljeg za 300KM od cice nekog, 1 ruka, gtd orginal :D
kod tvog druga je truho oko kedera prednje sajbe ;-)
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#26754 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

kabal1337 wrote: 30/12/2023 22:09
Evolution_IV wrote: 30/12/2023 21:36 moj jaran uzeo boljeg za 300KM od cice nekog, 1 ruka, gtd orginal :D
kod tvog druga je truho oko kedera prednje sajbe ;-)
uradjeno je to kako valja, jebo cl-a :D

zato je pod topic i generalno limarija
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17047
Joined: 27/04/2021 22:52

#26755 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by tramvajtrojka »

EFD22 wrote: 30/12/2023 21:22 https://olx.ba/artikal/57820511
sa cime su ga ovo farbali sa djecijim temperama pa je ispao ovako saren a tek popravke na dnu nazad :lol: :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51425
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#26756 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Al se zato ovaj motor moze vrtiti do 12 000 rpm... :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83430
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26757 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

Iskoci mi reel na insta ovaj novi VW crossover u pocetnoj opremi, sta je ono golo ko pistolj jadan ti hljeb
preludezalude
Posts: 7011
Joined: 07/03/2012 00:09

#26758 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by preludezalude »

EFD22 wrote: 30/12/2023 21:22 https://olx.ba/artikal/57820511
Gomilu ovakvih auta...golfova i mercedesa sam ja zagledao...sve super dok ne postavim pitanje da li se broj motora slaze sa podacima u saobracajnoj. Tada sva prica zavrsava i odgovora nema.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#26759 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Heh šta ih je prekucano u godinama poslije rata. Hoooj
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 7108
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistan Wolfuckosia

#26760 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skrbavi-admin »

a najvise se kucalo u prepostenoj ercegovnini
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83430
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#26761 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by _BataZiv_0809 »

preludezalude wrote: 31/12/2023 00:32
EFD22 wrote: 30/12/2023 21:22 https://olx.ba/artikal/57820511
Gomilu ovakvih auta...golfova i mercedesa sam ja zagledao...sve super dok ne postavim pitanje da li se broj motora slaze sa podacima u saobracajnoj. Tada sva prica zavrsava i odgovora nema.
Ma dobro, motor je potrosni dio, to i ne bi trebalo upisivat u saobracajnu. Hrvatski kantoni to nikad i nisu radili. Ja kupio auto u Busovaci, na tehnickom u Zenici likovi 20 minuta prepisivali broj motora :lol:
milojicabrzi
Posts: 2625
Joined: 18/11/2009 12:43

#26762 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by milojicabrzi »

Ma u suštini, to su sada oldtimeri sa trajnom registracijom, ako se može registrovati, za dalje korištenje ne bi bio problem...
Juka Jebach
Posts: 858
Joined: 18/04/2017 22:53

#26763 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Juka Jebach »

Iskustva sa Citroen C3 1.1 benzincom prve generacije (2005 godiste)?
preludezalude
Posts: 7011
Joined: 07/03/2012 00:09

#26764 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by preludezalude »

_BataZiv_0809 wrote: 31/12/2023 10:20
preludezalude wrote: 31/12/2023 00:32
EFD22 wrote: 30/12/2023 21:22 https://olx.ba/artikal/57820511
Gomilu ovakvih auta...golfova i mercedesa sam ja zagledao...sve super dok ne postavim pitanje da li se broj motora slaze sa podacima u saobracajnoj. Tada sva prica zavrsava i odgovora nema.
Ma dobro, motor je potrosni dio, to i ne bi trebalo upisivat u saobracajnu. Hrvatski kantoni to nikad i nisu radili. Ja kupio auto u Busovaci, na tehnickom u Zenici likovi 20 minuta prepisivali broj motora :lol:
Slazem se ja s tobom ali negdje se ipak vodi. Ako cijene velike pare onda bi trebalo biti i sve legalno. Ako nije motor u autu kako treba onda to nije oldtajmer vec obicna starudija.
kenomax
Posts: 406
Joined: 24/07/2013 18:54

#26765 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kenomax »

Eto Cvaja izgleda prodana već :D
User avatar
beco
Posts: 5094
Joined: 25/08/2004 14:22

#26766 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by beco »

Vazda Mazde precjenjene :skoljka: a ovo :skoljka:

T-Roc 2.0 DSG 4x4 {ZAMJENA MOŽE} Matrix led Volkswagen 4 MOTION (49 500 KM)
https://olx.ba/artikal/57807373
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26767 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

beco wrote: 31/12/2023 17:12 Vazda Mazde precjenjene :skoljka: a ovo :skoljka:

T-Roc 2.0 DSG 4x4 {ZAMJENA MOŽE} Matrix led Volkswagen 4 MOTION (49 500 KM)
https://olx.ba/artikal/57807373
Pedeseeeeet hiljadaaaaa :pisnuo:

Pa ovo je drogiranje teske kategorije.
User avatar
hopi
Posts: 7258
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#26768 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by hopi »

ovaj je nekih 10 tisuća KM precjenjen
User avatar
kabal1337
Posts: 13446
Joined: 11/02/2012 21:08

#26769 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

beco wrote: 31/12/2023 17:12 Vazda Mazde precjenjene :skoljka: a ovo :skoljka:

T-Roc 2.0 DSG 4x4 {ZAMJENA MOŽE} Matrix led Volkswagen 4 MOTION (49 500 KM)
https://olx.ba/artikal/57807373
prije ce ga prodati nego bilo koju mazdu
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#26770 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Danjska svjetla :D
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#26771 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by vjeshalica »

preludezalude wrote: 31/12/2023 00:32
EFD22 wrote: 30/12/2023 21:22 https://olx.ba/artikal/57820511
Gomilu ovakvih auta...golfova i mercedesa sam ja zagledao...sve super dok ne postavim pitanje da li se broj motora slaze sa podacima u saobracajnoj. Tada sva prica zavrsava i odgovora nema.
Tako je prirodno da su motori od dvica zavrsavali po raznim autima gdje je bilo to moguce, pocev od Lade Nive kratke pa nadalje...motor od dvice ti je ko ceker, najlakse ga kupiti,namontirati premontirati itd u druge dvice i tako u nedogled
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26772 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

hopi wrote: 31/12/2023 17:39 ovaj je nekih 10 tisuća KM precjenjen
20.
kabal1337 wrote: 31/12/2023 17:46 prije ce ga prodati nego bilo koju mazdu
I to je kao nesto pozitivno sto su ljudi glupa telad :lol:
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#26773 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

A nisi govorio da su ljudi glupa telad kad onaj metne 34 milje za 7 godina staru Mazdu 3. :-)
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#26774 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

canvra888 wrote: 31/12/2023 18:27 A nisi govorio da su ljudi glupa telad kad onaj metne 34 milje za 7 godina staru Mazdu 3. :-)
Onaj je precijenio za 5 a ovaj za 20 :shock:
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#26775 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

kravamuzara wrote: 31/12/2023 18:38
canvra888 wrote: 31/12/2023 18:27 A nisi govorio da su ljudi glupa telad kad onaj metne 34 milje za 7 godina staru Mazdu 3. :-)
Onaj je precijenio za 5 a ovaj za 20 :shock:
Jašta je 5. Prvobitno 37 stavio bio. Precijenjena za 9-10, hladno.
Post Reply