Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2676 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ma kakvi, brisao sam razne foldere od pb, updateovo sto puta manuelno i dzaba, mada ne znam otkud se odjednom pojavise ovi problemi, jer koliko znam , najvise imaju problema useri ATI graficki kartica, u mene je od nvidie
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2677 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
kod mene je Ati ali eto rijesio sam problem sa pb, jos da mi je skontat sta je uzrok ovom lagu fakat me nerviraQuaresma wrote:ma kakvi, brisao sam razne foldere od pb, updateovo sto puta manuelno i dzaba, mada ne znam otkud se odjednom pojavise ovi problemi, jer koliko znam , najvise imaju problema useri ATI graficki kartica, u mene je od nvidie
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#2678 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Hahahaha tako sam ja prvi put igrao Clive Barker's Undying...Bubalo1 wrote:Ako volis te horore strasila sivilo crnilo i slicno skini .. Ako neces da ti jebena igrica sjebe dan onda nemojPokerboy11 wrote:Neko ukratko o Alane Wake ? Ocu da je skinem pa jel se "isplati" ?![]()
Igrica je dobra i grafika i sve ali ne zelim da zbog igrice budem sjeban
Ja sam instalirao poceo igrati nesto mi iskocilo i upao sa stolice .. Nikad vise !
Nisam ni znao o cemu je igra, a bilo 'vako 1 ili 2 iza ponoci...
Ja nabio slusalice na usi, bas glasno, mracna soba... Uzivio se, buljim u ekran...
Kad me nesto trznulo, preskocio sam 5 metara u komadu
Nikad je nisam zavrsio
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2680 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ima li neka stranica gdje mogu prijaviti ovaj problem oko laga na bad company 2, na njihv oficijelni forum il tako nesta, 7 dana mi laga sta je ovo
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2681 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
vidi da ti se filter nije vratio na default postavke, oko pinga malo tko ti moze pomoci
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2682 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Kakav filter?Quaresma wrote:vidi da ti se filter nije vratio na default postavke, oko pinga malo tko ti moze pomoci
Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2683 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
pa za server valjda
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2684 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ne kontam kakvu to ulogu igra oko pinga, filter mi je kakva j i prije bioQuaresma wrote:pa za server valjda
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#2685 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
kako ne igra, jedno je kad izaberes da igras na serverima u evropi, a drugo u sjevernoj americi, ili tamo negdje u tanzaniji
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2686 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ma meni laga na svim, i na evropskim na kojima sam godinu dana igro bez problema, sad odjednom laga svugdje, ne znam vise sta da radim, probat cu oborit sistem mozda imam neki virus....Quaresma wrote:kako ne igra, jedno je kad izaberes da igras na serverima u evropi, a drugo u sjevernoj americi, ili tamo negdje u tanzaniji
- Decerto
- Posts: 2443
- Joined: 14/09/2010 07:58
- Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
- Contact:
#2687 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
http://pingtest.net/Bosnian Dragon wrote:ma meni laga na svim, i na evropskim na kojima sam godinu dana igro bez problema, sad odjednom laga svugdje, ne znam vise sta da radim, probat cu oborit sistem mozda imam neki virus....Quaresma wrote:kako ne igra, jedno je kad izaberes da igras na serverima u evropi, a drugo u sjevernoj americi, ili tamo negdje u tanzaniji
Probaj prvo sa tim,pingaj evropske servere,ako je uredu MS onda je do igre.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#2688 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
ti opisuješ alana kao da se radi o ovoj igriBubalo1 wrote:Neces moci spavatiKad se najmanje nadas i kad se najvise uzivis u igricu .. pricu ..trazis nesto .. ovaj ima neke more i iskoci ti nesto preko cijelog ekrana
Tu je i meni srce iskocilo

- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2689 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Meni je Amnezija nako, nista specijalno.. Kad se samo sjetim RE1/2/3 iz vremena kada sam bio dijete, to su bili dani 
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#2690 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
i kad one vrane u dvici iskoče iz onog drvenog prozoraleet wrote:Meni je Amnezija nako, nista specijalno.. Kad se samo sjetim RE1/2/3 iz vremena kada sam bio dijete, to su bili dani
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2691 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
scenario B, kameni seronja i njegovo iskakanje iz svakog zida
- Decerto
- Posts: 2443
- Joined: 14/09/2010 07:58
- Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
- Contact:
#2692 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Evo nastavak Amnezije ;D
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#2693 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Decerto wrote:
Evo nastavak Amnezije ;D
Hahhaha nisam ni prvi dio presao, neki dan sam deinstalirao xD Ali jedva cekam da to izadje bar da pokusam koji put iako vec znam da nema nista od toga hahahha a po videu mi se cini dobra
- Averus
- Posts: 21284
- Joined: 13/02/2008 17:07
#2694 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Klinac vrane ba, ja kad vidim u dvici (ako se dobro sjecam) onu facu sto ti preko cijelog ekrana prikaze na pocetku igre... uffff i sad se sav naježih!Baltazar_khan wrote:i kad one vrane u dvici iskoče iz onog drvenog prozoraleet wrote:Meni je Amnezija nako, nista specijalno.. Kad se samo sjetim RE1/2/3 iz vremena kada sam bio dijete, to su bili dani
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
-
Bosnian Dragon
- Posts: 241
- Joined: 24/05/2010 15:48
#2696 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
core 2quad mi je procesor i temperature su : core 0: 99 stepeni, core 1: 88, core2: 92, core 3: 95Decerto wrote:http://pingtest.net/Bosnian Dragon wrote:ma meni laga na svim, i na evropskim na kojima sam godinu dana igro bez problema, sad odjednom laga svugdje, ne znam vise sta da radim, probat cu oborit sistem mozda imam neki virus....Quaresma wrote:kako ne igra, jedno je kad izaberes da igras na serverima u evropi, a drugo u sjevernoj americi, ili tamo negdje u tanzaniji
Probaj prvo sa tim,pingaj evropske servere,ako je uredu MS onda je do igre.
temperature GPU je ok, a kad mi je komp idle znaci kad nista ne radi,, pise na task manageru da je CPU usage 100%, evo od jutros se smanjilo na 75 %
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#2697 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Šta je finta u Amnesia ? da izadjem iz dvorca ili ... 
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2698 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ma samo parlaj naprijed i ne gledaj nazad.House wrote:Šta je finta u Amnesia ? da izadjem iz dvorca ili ...
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2699 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ako neko igra PES, evo malo zadace
golovi su postignuti u online utakmicama na ps3... kvalitet videa je truba, ali vidi se ono glavno
- Decerto
- Posts: 2443
- Joined: 14/09/2010 07:58
- Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
- Contact:
#2700 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
What the fuck ? 99 stepeni cpu temeperatura ? 40-60 stepeni je idealna temperatura,sve preko 60 nije dobro. 99 ? Provjeri jel ti dobro postavljen kuler,ocisti ga,stavi termalnu pastu,odnesi u servis...Bosnian Dragon wrote: core 2quad mi je procesor i temperature su : core 0: 99 stepeni, core 1: 88, core2: 92, core 3: 95
temperature GPU je ok, a kad mi je komp idle znaci kad nista ne radi,, pise na task manageru da je CPU usage 100%, evo od jutros se smanjilo na 75 %

