Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
244
44%
ne
30
5%
od*ebi Chmoljo, naporan si
282
51%
 
Total votes: 556

User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2676 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

ma kakvi, brisao sam razne foldere od pb, updateovo sto puta manuelno i dzaba, mada ne znam otkud se odjednom pojavise ovi problemi, jer koliko znam , najvise imaju problema useri ATI graficki kartica, u mene je od nvidie
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2677 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

Quaresma wrote:ma kakvi, brisao sam razne foldere od pb, updateovo sto puta manuelno i dzaba, mada ne znam otkud se odjednom pojavise ovi problemi, jer koliko znam , najvise imaju problema useri ATI graficki kartica, u mene je od nvidie
kod mene je Ati ali eto rijesio sam problem sa pb, jos da mi je skontat sta je uzrok ovom lagu fakat me nervira
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2678 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Bubalo1 wrote:
Pokerboy11 wrote:Neko ukratko o Alane Wake ? Ocu da je skinem pa jel se "isplati" ? :-)
Ako volis te horore strasila sivilo crnilo i slicno skini .. Ako neces da ti jebena igrica sjebe dan onda nemoj :D :oops: Igrica je dobra i grafika i sve ali ne zelim da zbog igrice budem sjeban :D Ja sam instalirao poceo igrati nesto mi iskocilo i upao sa stolice .. Nikad vise ! :D
Hahahaha tako sam ja prvi put igrao Clive Barker's Undying...
Nisam ni znao o cemu je igra, a bilo 'vako 1 ili 2 iza ponoci...
Ja nabio slusalice na usi, bas glasno, mracna soba... Uzivio se, buljim u ekran...
Kad me nesto trznulo, preskocio sam 5 metara u komadu :lol: :lol: :lol:

Nikad je nisam zavrsio :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2679 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »




ne izgleda lose :mrgreen:
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2680 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

ima li neka stranica gdje mogu prijaviti ovaj problem oko laga na bad company 2, na njihv oficijelni forum il tako nesta, 7 dana mi laga sta je ovo
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2681 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

vidi da ti se filter nije vratio na default postavke, oko pinga malo tko ti moze pomoci

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2682 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

Quaresma wrote:vidi da ti se filter nije vratio na default postavke, oko pinga malo tko ti moze pomoci

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
Kakav filter?
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2683 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

pa za server valjda
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2684 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

Quaresma wrote:pa za server valjda
ne kontam kakvu to ulogu igra oko pinga, filter mi je kakva j i prije bio
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2685 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Quaresma »

kako ne igra, jedno je kad izaberes da igras na serverima u evropi, a drugo u sjevernoj americi, ili tamo negdje u tanzaniji
Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2686 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

Quaresma wrote:kako ne igra, jedno je kad izaberes da igras na serverima u evropi, a drugo u sjevernoj americi, ili tamo negdje u tanzaniji
ma meni laga na svim, i na evropskim na kojima sam godinu dana igro bez problema, sad odjednom laga svugdje, ne znam vise sta da radim, probat cu oborit sistem mozda imam neki virus....
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#2687 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »

Bosnian Dragon wrote:
Quaresma wrote:kako ne igra, jedno je kad izaberes da igras na serverima u evropi, a drugo u sjevernoj americi, ili tamo negdje u tanzaniji
ma meni laga na svim, i na evropskim na kojima sam godinu dana igro bez problema, sad odjednom laga svugdje, ne znam vise sta da radim, probat cu oborit sistem mozda imam neki virus....
http://pingtest.net/

Probaj prvo sa tim,pingaj evropske servere,ako je uredu MS onda je do igre.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2688 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Baltazar_khan »

Bubalo1 wrote:Neces moci spavati :D Kad se najmanje nadas i kad se najvise uzivis u igricu .. pricu ..trazis nesto .. ovaj ima neke more i iskoci ti nesto preko cijelog ekrana :D Tu je i meni srce iskocilo :oops:
ti opisuješ alana kao da se radi o ovoj igri

Image
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2689 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

Meni je Amnezija nako, nista specijalno.. Kad se samo sjetim RE1/2/3 iz vremena kada sam bio dijete, to su bili dani :D
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2690 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Baltazar_khan »

leet wrote:Meni je Amnezija nako, nista specijalno.. Kad se samo sjetim RE1/2/3 iz vremena kada sam bio dijete, to su bili dani :D
i kad one vrane u dvici iskoče iz onog drvenog prozora :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2691 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

8-)


scenario B, kameni seronja i njegovo iskakanje iz svakog zida :mrgreen:
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#2692 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »



Evo nastavak Amnezije ;D
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#2693 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Decerto wrote:

Evo nastavak Amnezije ;D

Hahhaha nisam ni prvi dio presao, neki dan sam deinstalirao xD Ali jedva cekam da to izadje bar da pokusam koji put iako vec znam da nema nista od toga hahahha a po videu mi se cini dobra :D
User avatar
Averus
Posts: 21284
Joined: 13/02/2008 17:07

#2694 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Baltazar_khan wrote:
leet wrote:Meni je Amnezija nako, nista specijalno.. Kad se samo sjetim RE1/2/3 iz vremena kada sam bio dijete, to su bili dani :D
i kad one vrane u dvici iskoče iz onog drvenog prozora :mrgreen:
Klinac vrane ba, ja kad vidim u dvici (ako se dobro sjecam) onu facu sto ti preko cijelog ekrana prikaze na pocetku igre... uffff i sad se sav naježih! :-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79539
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2695 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

Bosnian Dragon
Posts: 241
Joined: 24/05/2010 15:48

#2696 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon »

Decerto wrote:
Bosnian Dragon wrote:
Quaresma wrote:kako ne igra, jedno je kad izaberes da igras na serverima u evropi, a drugo u sjevernoj americi, ili tamo negdje u tanzaniji
ma meni laga na svim, i na evropskim na kojima sam godinu dana igro bez problema, sad odjednom laga svugdje, ne znam vise sta da radim, probat cu oborit sistem mozda imam neki virus....
http://pingtest.net/

Probaj prvo sa tim,pingaj evropske servere,ako je uredu MS onda je do igre.
core 2quad mi je procesor i temperature su : core 0: 99 stepeni, core 1: 88, core2: 92, core 3: 95
temperature GPU je ok, a kad mi je komp idle znaci kad nista ne radi,, pise na task manageru da je CPU usage 100%, evo od jutros se smanjilo na 75 %
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#2697 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Šta je finta u Amnesia ? da izadjem iz dvorca ili ... :-D
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2698 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Partijaner »

House wrote:Šta je finta u Amnesia ? da izadjem iz dvorca ili ... :-D
Ma samo parlaj naprijed i ne gledaj nazad. :D
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#2699 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by KPNCTNJAH »

Ako neko igra PES, evo malo zadace :D golovi su postignuti u online utakmicama na ps3... kvalitet videa je truba, ali vidi se ono glavno :razz:

User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#2700 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto »

Bosnian Dragon wrote: core 2quad mi je procesor i temperature su : core 0: 99 stepeni, core 1: 88, core2: 92, core 3: 95
temperature GPU je ok, a kad mi je komp idle znaci kad nista ne radi,, pise na task manageru da je CPU usage 100%, evo od jutros se smanjilo na 75 %
What the fuck ? 99 stepeni cpu temeperatura ? 40-60 stepeni je idealna temperatura,sve preko 60 nije dobro. 99 ? Provjeri jel ti dobro postavljen kuler,ocisti ga,stavi termalnu pastu,odnesi u servis...
Post Reply