Zemljotres maloprije..

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#2676 Re: Zemljotres maloprije..

Post by sheilak »

Not My Idea wrote:Mama me nazvala, place. Prvo sto sam pomislila je da je majka umrla, reko Sta je bilo? :shock: Kaze Maco, haj napolje iz kuce, bio zemljotres.
Ja vako :x :lol: :-)
hajd, tvoja je barem brizna. reakcija moje mame, kad sam joj javila za onaj veliki zemljotres, bila je: sta me budis? sta se pekmezis? :D
talić
Posts: 1559
Joined: 03/11/2010 17:52

#2677 Re: Zemljotres maloprije..

Post by talić »

od 23.08. do danas.
44.21 - 17.90 -------2,7 rihtera na dubini 2 km
43.33 - 18.80--------2,1 10 km
44,22 - 17.87--------2,4 2 km
43.38 -17.30-------- 2,7 2km
44.22 - 17.93--------3,1 2 km
44.28 - 18.03--------3,1 2 km
neće ovo na dobro, nešto se kuha,..... prodajem trosoban stan u Zenici zidovi od armiranog betona može izdržati 7 stepeni rihtera,..... cijena prava sitnica,..... 1.000.000 maraka. :roll:
Last edited by talić on 28/08/2012 16:38, edited 2 times in total.
User avatar
POCA
Posts: 158
Joined: 09/05/2009 21:21
Location: kaže mi mater da sam u oblacima

#2678 Re: Zemljotres maloprije..

Post by POCA »

onaj prvi jaki me zatekao za kompom,ja kojoj je potres najveca fobija sve sto sam uspjela odreagirati dok je treslo i mater se pojavila na vratima sobe(jer zna koliko se bojim)bilo je-"e u p.materinu sta ovo bi"....kaze mati vela havle prouci sta :-D...a otac u drugoj sobi lezi ne pomjera se i gledajuci tv izgovara sehadet :D a dobro kontala sam i ja evo Azraila,dos'o da idemo papaaaaa,al trenutna reakcija je psovka,nije za pohvaliti,al tako reagujem na nesto neocekivano :)
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#2679 Re: Zemljotres maloprije..

Post by snaga_znanja »

sheilak wrote:
Not My Idea wrote:Mama me nazvala, place. Prvo sto sam pomislila je da je majka umrla, reko Sta je bilo? :shock: Kaze Maco, haj napolje iz kuce, bio zemljotres.
Ja vako :x :lol: :-)
hajd, tvoja je barem brizna. reakcija moje mame, kad sam joj javila za onaj veliki zemljotres, bila je: sta me budis? sta se pekmezis? :D
Iskusna zena! Osjetila ga vise puta! :D
talić
Posts: 1559
Joined: 03/11/2010 17:52

#2680 Re: Zemljotres maloprije..

Post by talić »

ispravka snage nije 3,1 nego 3,4 vidim ja osjetim ga dobro,.........
Bobi
Forum administrator
Posts: 38014
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#2681 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Bobi »

snaga_znanja wrote:
sheilak wrote:
Not My Idea wrote:Mama me nazvala, place. Prvo sto sam pomislila je da je majka umrla, reko Sta je bilo? :shock: Kaze Maco, haj napolje iz kuce, bio zemljotres.
Ja vako :x :lol: :-)
hajd, tvoja je barem brizna. reakcija moje mame, kad sam joj javila za onaj veliki zemljotres, bila je: sta me budis? sta se pekmezis? :D
Iskusna zena! Osjetila ga vise puta! :D
Evo da ga i ti osjetis malo :D ...30 dana out :D
User avatar
cLo
Posts: 4550
Joined: 23/08/2011 09:19

#2682 Re: Zemljotres maloprije..

Post by cLo »

Ja sam sve sigurnija da se teme : "Zemljotres maloprije" i "Autoputevi u BiH - pregled izgradnje" podudaraju :(
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#2683 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Skyfox »

http://www.emsc-csem.org/Earthquake/?view=1

izgleda da jedino Zenicani komentarisu "svoje" potrese :D :-)
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#2684 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Warashii »

Smaraju ovi zemljodrmi, mislim da Zenica nije imala ovoliko potresa u zadnjih 5 godina koliko ih sad naredasmo.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38014
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#2685 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Bobi »

zzzzzzzzzzzz :lol:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2686 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

dobro je, znaci nisam poludila :lol:

kontam jel mi se ucinilo, kad vidim Bobi postao nesto na temu :lol:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38014
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#2687 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Bobi »

Eeee nek sam prije tebe :P
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2688 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

Ti imas otvoren prozor na ovoj temi, i napisano zzzzzzzz :lol: i onda samo kliknesh Pošalji. Priznaj 8-) :mrgreen:
aj Ć
Posts: 203
Joined: 28/08/2012 01:55
Location: rajvOSA

#2689 Re: Zemljotres maloprije..

Post by aj Ć »

Nadam se da mi je prijateljica iz Zenice ok :(
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2690 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

aj Ć wrote:Nadam se da mi je prijateljica iz Zenice ok :(
Pa ako nije od pamuka, ok je. :mrgreen:
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#2691 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Zviz »

Evo opet bi jedan, ovo već 3 ili 4 danas! Jel ima neka opasnost za nesto veće/jaće ovdje svi psi laju mačke mjauču ... ludilo!
aj Ć
Posts: 203
Joined: 28/08/2012 01:55
Location: rajvOSA

#2692 Re: Zemljotres maloprije..

Post by aj Ć »

Not My Idea wrote:
aj Ć wrote:Nadam se da mi je prijateljica iz Zenice ok :(
Pa ako nije od pamuka, ok je. :mrgreen:
Ma ona je beba mala. :mrgreen:
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#2693 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Ajatolah_ »

Odavno nije bilo ovoliko zemljotresa u jednom danu. :roll: A taman kontaš da se smirilo.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2694 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

Sad me strah vratit slushalice na ushi. Sve kontam necu cut ako bude ponovo. :lol: :roll:
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#2695 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Ajatolah_ »

Evo opet.
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#2696 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Zviz »

Opet.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2697 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

Dajte ba, sta vam je. :-)
User avatar
kanister
Posts: 17
Joined: 11/08/2012 19:36
Location: Yuga buraz

#2698 Re: Zemljotres maloprije..

Post by kanister »

emsc prvo pise crvenim slovima, felt earthquake in bosnia after 3 mins, sada nema nista, znaci il je slab, il smo mi opsjednuti :-)
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#2699 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Ajatolah_ »

Bio je i drugi, garantujem životom. :-) Svi u kući su osjetili.
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#2700 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Zviz »

U Vitezu su bila dva u razmaku od 5-7 min. Nema ni 10 min. da je proslo od drugog.
Post Reply