Kakva priprema zemljišta za proljeće? ja nisam vrijedna kao vi. Tek juče sam povadila mrkvu i cveklu, a peršun i rokvu još nisam.vrtlar wrote:Hajmo bastovanke i bastovani mogu i cvijecari(Flag) raport sta ste uradili sa bastom prekopali. stavili djubrivo i jeste li prirpemili zemljiste za proljece.![]()
Inače ne đubrim baštu uopšte. Prirodnog đubriva nemam, a umjetno ne koristim. Ipak sam zadovoljna, jer znam da je sve što imam zdrava hrana......i tako bi rado otišla u Zenicu na sajam zdrave hrane, ali ne ide. Tek sam se vratila iz hodanja.




