Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2677 Re: Bundesliga
Herta ispada , nema ponavljanja tekme.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2678 Re: Bundesliga
nek' su ispali Preetz i kompanijamissko wrote:Herta ispada , nema ponavljanja tekme.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2679 Re: Bundesliga
simonese wrote:nek' su ispali Preetz i kompanijamissko wrote:Herta ispada , nema ponavljanja tekme.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2680 Re: Bundesliga
Usami prelazi iz Bayerna u Hofenhajm, Pizzaro prosao ljecnicke preglede i potpisuje na godinu za Bayern a nas Vedad Ibisevic je "otjerao" Julijana Schiebera iz Stutgarta u BvB.
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2681 Re: Bundesliga
Koji Pizzaro ? Nije valjda Claudio ?
Zar taj jos igra jbt .. Al i taj Bayern dovodi igrace svaka im cast
Sta ce im on koji djavo ?
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2682 Re: Bundesliga
da grije klupuBubalo1 wrote:Koji Pizzaro ? Nije valjda Claudio ?Zar taj jos igra jbt .. Al i taj Bayern dovodi igrace svaka im cast
Sta ce im on koji djavo ?
kontaju ako se Gomez povrijedi da ce ga adekvatno mijenjati
volim Bayern ali ponekad mi nisu jasni,nikako
Last edited by simonese on 27/05/2012 15:29, edited 1 time in total.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2683 Re: Bundesliga
Kaže onaj paksu Christian Nerlinger: "cilj nam je prekinuti dominaciju Borussie Dortmund"
Papcino nekulturna nacekat ćeš se još dugo dugo...
Papcino nekulturna nacekat ćeš se još dugo dugo...
- Bosanski_kralj
- Posts: 10180
- Joined: 31/03/2007 00:07
#2684 Re: Bundesliga
sa takvim stilom pisanja imaš obraza nekog nazvati nekulturnim.veella wrote:Kaže onaj paksu Christian Nerlinger: "cilj nam je prekinuti dominaciju Borussie Dortmund"
Papcino nekulturna nacekat ćeš se još dugo dugo...
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2685 Re: Bundesliga
Prema njemu nisam mogao naći blazu riječ...Bosanski_kralj wrote:sa takvim stilom pisanja imaš obraza nekog nazvati nekulturnim.veella wrote:Kaže onaj paksu Christian Nerlinger: "cilj nam je prekinuti dominaciju Borussie Dortmund"
Papcino nekulturna nacekat ćeš se još dugo dugo...
- Bosanski_kralj
- Posts: 10180
- Joined: 31/03/2007 00:07
#2686 Re: Bundesliga
Da bi nekoga opisao koristiš riječi papak, šu*ak... i još mu zamjeraš da je nekulturan.veella wrote:Prema njemu nisam mogao naći blazu riječ...Bosanski_kralj wrote:sa takvim stilom pisanja imaš obraza nekog nazvati nekulturnim.veella wrote:Kaže onaj paksu Christian Nerlinger: "cilj nam je prekinuti dominaciju Borussie Dortmund"
Papcino nekulturna nacekat ćeš se još dugo dugo...
- muhafuca
- Posts: 5460
- Joined: 14/03/2012 00:06
#2687 Re: Bundesliga
udaraju tee bezalkoholne veella? - jel to jos slavis titulu ?veella wrote:Prema njemu nisam mogao naći blazu riječ...Bosanski_kralj wrote: sa takvim stilom pisanja imaš obraza nekog nazvati nekulturnim.
ah ja, vama je to novitet kad osvojite
samo slavi ispucaj ovu godinu , a nagodinu aBd nazad u sredinu tabele
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#2688 Re: Bundesliga
Bolja zamjena od Olica kako god okrenes.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2689 Re: Bundesliga
Pizzaro ako bude imao vise vremena da igra bit ce bolji od Gomeza eto vidjet cete. Nije on nikakvo rjesenje bar na duge staze ali frajer zna zabit sa puno vise pozicija od Gomeza a Olica da i ne spominjem.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2690 Re: Bundesliga
Nisam znao da imas talent da pišeš viceve...muhafuca wrote:udaraju tee bezalkoholne veella? - jel to jos slavis titulu ?veella wrote:Prema njemu nisam mogao naći blazu riječ...Bosanski_kralj wrote: sa takvim stilom pisanja imaš obraza nekog nazvati nekulturnim.
ah ja, vama je to novitet kad osvojite
samo slavi ispucaj ovu godinu , a nagodinu aBd nazad u sredinu tabele
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#2691 Re: Bundesliga
Odmori malo, skoci do teme o Dortmundu, repliciraj sam sebi opet. 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2692 Re: Bundesliga
Trn u okuledeni_caj wrote:Odmori malo, skoci do teme o Dortmundu, repliciraj sam sebi opet.
Neka malo
- Basler
- Posts: 184
- Joined: 04/03/2010 18:56
#2693 Re: Bundesliga
missko wrote:Pizzaro ako bude imao vise vremena da igra bit ce bolji od Gomeza eto vidjet cete. Nije on nikakvo rjesenje bar na duge staze ali frajer zna zabit sa puno vise pozicija od Gomeza a Olica da i ne spominjem.
Uopste se ne protivim njegovom dolasku. Pizza je jos uvijek zvijer napadac i moze dosta pomoci u narednoj sezoni (ako nista dobit cemo pravog skok igraca, gdje bi konacno mogli nesto napraviti iz kornera
Postoji jedna bojazan, cesto je povrijedjen (tako je to s godinama, jbga). Ali, posto se u Bayernu nece trositi kao u Bremenu (nece biti standardan) mozda ga povrede i zaobidju.
I da, posto Petersen vjerovatno ide na pozajmicu u Bremen, vrlo je moguce da Bayern dovede jos jednog napadaca.
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#2694 Re: Bundesliga
Mora se respektirati čovjek koji je u Bundesligi zabio 160 golova i snalažljiviji je od Gomeza uprkos 35 kuka na leđima
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#2695 Re: Bundesliga
veella wrote:Kaže onaj paksu Christian Nerlinger: "cilj nam je prekinuti dominaciju Borussie Dortmund"
Papcino nekulturna nacekat ćeš se još dugo dugo...
Last edited by groove on 26/05/2012 21:49, edited 1 time in total.
- Nogatrans
- Posts: 980
- Joined: 07/10/2010 21:14
- Location: Sarajevo
#2697 Re: Bundesliga
A sto je jak ovaj BVB blok u Njemackoj reprezentaciji ubise ih Švicarci.. Nema reprezentacije dok igraci Bayerna ne dodju...

-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#2698 Re: Bundesliga
mislis pizarroNogatrans wrote:Pizzaro..![]()
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2699 Re: Bundesliga
Iz uprave BVB nikada nisu davali izjave kao sto to rade paksunakisi iz jadnog bayerncica... To ti je poenta cijele price pasa moj... A za komentare ne brini bit ce ih jos...groove wrote:veella wrote:Kaže onaj paksu Christian Nerlinger: "cilj nam je prekinuti dominaciju Borussie Dortmund"
Papcino nekulturna nacekat ćeš se još dugo dugo...bayern prizna da trenutno bvb zasluzeno dominira bundesligu i cilj je da to prekinu - i sta je tu lose???
dosadan si vise sa glupim komentarima
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2700 Re: Bundesliga
@veela
ko diro,samo reci
ko diro,samo reci
