Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#2676 Bundesliga

Post by fosil »

missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2677 Re: Bundesliga

Post by missko »

Herta ispada , nema ponavljanja tekme.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2678 Re: Bundesliga

Post by simonese »

missko wrote:Herta ispada , nema ponavljanja tekme.
nek' su ispali Preetz i kompanija
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2679 Re: Bundesliga

Post by veella »

simonese wrote:
missko wrote:Herta ispada , nema ponavljanja tekme.
nek' su ispali Preetz i kompanija
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2680 Re: Bundesliga

Post by missko »

Usami prelazi iz Bayerna u Hofenhajm, Pizzaro prosao ljecnicke preglede i potpisuje na godinu za Bayern a nas Vedad Ibisevic je "otjerao" Julijana Schiebera iz Stutgarta u BvB.
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#2681 Re: Bundesliga

Post by Mustang1 »

Koji Pizzaro ? Nije valjda Claudio ? :D Zar taj jos igra jbt .. Al i taj Bayern dovodi igrace svaka im cast :D Sta ce im on koji djavo ?
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2682 Re: Bundesliga

Post by simonese »

Bubalo1 wrote:Koji Pizzaro ? Nije valjda Claudio ? :D Zar taj jos igra jbt .. Al i taj Bayern dovodi igrace svaka im cast :D Sta ce im on koji djavo ?
da grije klupu
kontaju ako se Gomez povrijedi da ce ga adekvatno mijenjati
volim Bayern ali ponekad mi nisu jasni,nikako
Last edited by simonese on 27/05/2012 15:29, edited 1 time in total.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2683 Re: Bundesliga

Post by veella »

Kaže onaj paksu Christian Nerlinger: "cilj nam je prekinuti dominaciju Borussie Dortmund"
Papcino nekulturna nacekat ćeš se još dugo dugo... :lol:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10180
Joined: 31/03/2007 00:07

#2684 Re: Bundesliga

Post by Bosanski_kralj »

veella wrote:Kaže onaj paksu Christian Nerlinger: "cilj nam je prekinuti dominaciju Borussie Dortmund"
Papcino nekulturna nacekat ćeš se još dugo dugo... :lol:
sa takvim stilom pisanja imaš obraza nekog nazvati nekulturnim. :-)
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2685 Re: Bundesliga

Post by veella »

Bosanski_kralj wrote:
veella wrote:Kaže onaj paksu Christian Nerlinger: "cilj nam je prekinuti dominaciju Borussie Dortmund"
Papcino nekulturna nacekat ćeš se još dugo dugo... :lol:
sa takvim stilom pisanja imaš obraza nekog nazvati nekulturnim. :-)
Prema njemu nisam mogao naći blazu riječ...
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10180
Joined: 31/03/2007 00:07

#2686 Re: Bundesliga

Post by Bosanski_kralj »

veella wrote:
Bosanski_kralj wrote:
veella wrote:Kaže onaj paksu Christian Nerlinger: "cilj nam je prekinuti dominaciju Borussie Dortmund"
Papcino nekulturna nacekat ćeš se još dugo dugo... :lol:
sa takvim stilom pisanja imaš obraza nekog nazvati nekulturnim. :-)
Prema njemu nisam mogao naći blazu riječ...
Da bi nekoga opisao koristiš riječi papak, šu*ak... i još mu zamjeraš da je nekulturan. :?
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#2687 Re: Bundesliga

Post by muhafuca »

veella wrote:
Bosanski_kralj wrote: sa takvim stilom pisanja imaš obraza nekog nazvati nekulturnim. :-)
Prema njemu nisam mogao naći blazu riječ...
udaraju tee bezalkoholne veella? - jel to jos slavis titulu ?
ah ja, vama je to novitet kad osvojite
samo slavi ispucaj ovu godinu , a nagodinu aBd nazad u sredinu tabele :D
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#2688 Re: Bundesliga

Post by ledeni_caj »

Bolja zamjena od Olica kako god okrenes.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2689 Re: Bundesliga

Post by missko »

Pizzaro ako bude imao vise vremena da igra bit ce bolji od Gomeza eto vidjet cete. Nije on nikakvo rjesenje bar na duge staze ali frajer zna zabit sa puno vise pozicija od Gomeza a Olica da i ne spominjem.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2690 Re: Bundesliga

Post by veella »

muhafuca wrote:
veella wrote:
Bosanski_kralj wrote: sa takvim stilom pisanja imaš obraza nekog nazvati nekulturnim. :-)
Prema njemu nisam mogao naći blazu riječ...
udaraju tee bezalkoholne veella? - jel to jos slavis titulu ?
ah ja, vama je to novitet kad osvojite
samo slavi ispucaj ovu godinu , a nagodinu aBd nazad u sredinu tabele :D
Nisam znao da imas talent da pišeš viceve... :lol:
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#2691 Re: Bundesliga

Post by ledeni_caj »

Odmori malo, skoci do teme o Dortmundu, repliciraj sam sebi opet. :D
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2692 Re: Bundesliga

Post by veella »

ledeni_caj wrote:Odmori malo, skoci do teme o Dortmundu, repliciraj sam sebi opet. :D
Trn u oku :lol:
Neka malo :D
User avatar
Basler
Posts: 184
Joined: 04/03/2010 18:56

#2693 Re: Bundesliga

Post by Basler »

missko wrote:Pizzaro ako bude imao vise vremena da igra bit ce bolji od Gomeza eto vidjet cete. Nije on nikakvo rjesenje bar na duge staze ali frajer zna zabit sa puno vise pozicija od Gomeza a Olica da i ne spominjem.
:thumbup:

Uopste se ne protivim njegovom dolasku. Pizza je jos uvijek zvijer napadac i moze dosta pomoci u narednoj sezoni (ako nista dobit cemo pravog skok igraca, gdje bi konacno mogli nesto napraviti iz kornera :D ).
Postoji jedna bojazan, cesto je povrijedjen (tako je to s godinama, jbga). Ali, posto se u Bayernu nece trositi kao u Bremenu (nece biti standardan) mozda ga povrede i zaobidju.
I da, posto Petersen vjerovatno ide na pozajmicu u Bremen, vrlo je moguce da Bayern dovede jos jednog napadaca.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#2694 Re: Bundesliga

Post by Gandalf »

Mora se respektirati čovjek koji je u Bundesligi zabio 160 golova i snalažljiviji je od Gomeza uprkos 35 kuka na leđima
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#2695 Re: Bundesliga

Post by groove »

veella wrote:Kaže onaj paksu Christian Nerlinger: "cilj nam je prekinuti dominaciju Borussie Dortmund"
Papcino nekulturna nacekat ćeš se još dugo dugo... :lol:
:-) bayern prizna da trenutno bvb zasluzeno dominira bundesligu i cilj je da to prekinu - i sta je tu lose??? :-) dosadan si vise sa glupim komentarima :thumbup:
Last edited by groove on 26/05/2012 21:49, edited 1 time in total.
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#2696 Re: Bundesliga

Post by Nogatrans »

Pizzaro.. :thumbup: :thumbup:
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#2697 Re: Bundesliga

Post by Nogatrans »

A sto je jak ovaj BVB blok u Njemackoj reprezentaciji ubise ih Švicarci.. Nema reprezentacije dok igraci Bayerna ne dodju... :D :D
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#2698 Re: Bundesliga

Post by groove »

Nogatrans wrote:Pizzaro.. :thumbup: :thumbup:
mislis pizarro :mrgreen:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2699 Re: Bundesliga

Post by veella »

groove wrote:
veella wrote:Kaže onaj paksu Christian Nerlinger: "cilj nam je prekinuti dominaciju Borussie Dortmund"
Papcino nekulturna nacekat ćeš se još dugo dugo... :lol:
:-) bayern prizna da trenutno bvb zasluzeno dominira bundesligu i cilj je da to prekinu - i sta je tu lose??? :-) dosadan si vise sa glupim komentarima :thumbup:
Iz uprave BVB nikada nisu davali izjave kao sto to rade paksunakisi iz jadnog bayerncica... To ti je poenta cijele price pasa moj... A za komentare ne brini bit ce ih jos...
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2700 Re: Bundesliga

Post by simonese »

@veela
ko diro,samo reci :D
Post Reply