Izgrebat = ogrebat!leo johnson wrote:izgrebat?
iPhone - All about
Moderator: Benq
- fatamorgana
- Posts: 26894
- Joined: 16/02/2010 22:35
- Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće
#2676 Re: iPhone - All about
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#2677 Re: iPhone - All about
fatamorgana wrote:Izgrebat = ogrebat!leo johnson wrote:izgrebat?
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#2678 Re: iPhone - All about
ogreban!fatamorgana wrote:Izgrebat = ogrebat!leo johnson wrote:izgrebat?
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#2679 Re: iPhone - All about
Ne znam sta sam sa ovim uradio ali vise nema poruke "call forwarding active"dzemmo wrote:pozovi ##004# i problem rijesenshalla wrote:Ovako ljudi, imam problem (nije problem ali nervira).
Od jučer mi se dešava da koji god broj krenem zvati izađe mi poruka „call forwarding active“ a kad pogledam u settings pod call forward stoji da je off (nisam ga nikad ni palio)... Ima li neko da mu se slično dešavalo i da zna kako bih to mogao disableovati?
Hvala
Hvala
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#2680 Re: iPhone - All about
a sta tacno uradi ovaj kod?dzemmo wrote:pozovi ##004# i problem rijesenshalla wrote:Ovako ljudi, imam problem (nije problem ali nervira).
Od jučer mi se dešava da koji god broj krenem zvati izađe mi poruka „call forwarding active“ a kad pogledam u settings pod call forward stoji da je off (nisam ga nikad ni palio)... Ima li neko da mu se slično dešavalo i da zna kako bih to mogao disableovati?
Hvala
-
Richard Peti
- Posts: 4102
- Joined: 12/02/2007 17:16
- Gorštak
- Posts: 784
- Joined: 03/01/2008 13:27
- Location: Između dva točka
#2682 Re: iPhone - All about
dzemmo, majstore!dzemmo wrote:dvije ## su deaktiviranje a # jedna je aktiviranje, u ovom slucaju 004 je za call forwarding on
imas ovdje listu: http://www.fryfilm.com/infopages/iphonecodes.htm
Isto mi se pojavilo call forwarding, bio se zabrinuo.
-
Mustang1
- Posts: 29901
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2683 Re: iPhone - All about
Gledam live stream utakmice na iphonu
zakon kad tv u sobi ne moze sve ufatit 
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#2684 Re: iPhone - All about
Preko kojeg programa/stranice?Bubalo1 wrote:Gledam live stream utakmice na iphonuzakon kad tv u sobi ne moze sve ufatit
-
Mustang1
- Posts: 29901
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2685 Re: iPhone - All about
Imas skyfire preko njega mozes gledat video koji je u flashu .. pa onda nadjes preko stranice neke ..uglavnom atdhenet.tv gledam preko njega ..a ima i justintv aplikacija isto u njemu imas sve samo izaberes sta ces mada moras nekad malo duze trazit da nadjes dobar stream kad ih ima puno nakaceno ..uglavnom ista problematika kao i na racunaru kad gledas stream ..samo te dvije aplikacije nabavi i pici
na installousu imas a i na apptrackr..
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#2686 Re: iPhone - All about
a oci ti poslije koBubalo1 wrote:Gledam live stream utakmice na iphonuzakon kad tv u sobi ne moze sve ufatit
-
Mustang1
- Posts: 29901
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2687 Re: iPhone - All about
Tacno sam samo ceko da neko to napise
Sluzi mi vise kao livescore neke utakmice ..vidim kad padne gol i slicno ne gledam stalno ..il sam na kompu i povremeno bacim oko il na tv.u gledam drugu utakmicu 
Normalno da ne mozes gledat cijelu utakmicu tu ..ali ako neko moze gledat film moze i utakmicu ha ya .. bitno je da video u flashu pici
Normalno da ne mozes gledat cijelu utakmicu tu ..ali ako neko moze gledat film moze i utakmicu ha ya .. bitno je da video u flashu pici
-
chuups
- Posts: 57
- Joined: 07/10/2008 15:11
#2688 Re: iPhone - All about
Pozz imam jedan problem i zanima me da li mi neko moze pomoci 
eh imam iPhone 2g i skinuo sam iTunes i na pocetku je sve odlicno ferceralo da bi nakon nekog vremena kada ukljucim iTunes i pocnem sync samo zastopao
ali sada ne mogu nikako niti upaliti iTunes!
Kada kliknem na ikonicu nista se ne desi
nadjem u task manageru da je upaljen ali ja ga ne vidim
Brisao sam skroz iTunes pa sam jedno 402034 puta instalirao pa sam i onaj revo uninstaller koristio da mi fino sve obrise ali opete nece
(ne znam da li je vazno ali koristi win7 32bita
)
eh imam iPhone 2g i skinuo sam iTunes i na pocetku je sve odlicno ferceralo da bi nakon nekog vremena kada ukljucim iTunes i pocnem sync samo zastopao
Kada kliknem na ikonicu nista se ne desi
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#2689 Re: iPhone - All about
probaj sa starijom verzijom itunes-a.. www.oldversion.comchuups wrote:Pozz imam jedan problem i zanima me da li mi neko moze pomoci
eh imam iPhone 2g i skinuo sam iTunes i na pocetku je sve odlicno ferceralo da bi nakon nekog vremena kada ukljucim iTunes i pocnem sync samo zastopaoali sada ne mogu nikako niti upaliti iTunes!
Kada kliknem na ikonicu nista se ne desinadjem u task manageru da je upaljen ali ja ga ne vidim
Brisao sam skroz iTunes pa sam jedno 402034 puta instalirao pa sam i onaj revo uninstaller koristio da mi fino sve obrise ali opete nece
(ne znam da li je vazno ali koristi win7 32bita
)
-
iSwagga
- Posts: 1561
- Joined: 22/03/2010 10:30
#2690 Re: iPhone - All about
Da, valjda ce uskoro i unlock..
EDIT:
via@MuscleNerd: Sorry, there's no news on the i4 unlock for those who lost 01.59 (or never had it). It's taking longer than we wanted
EDIT:
via@MuscleNerd: Sorry, there's no news on the i4 unlock for those who lost 01.59 (or never had it). It's taking longer than we wanted
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
#2691 Re: iPhone - All about
Da li je iPhone 4 sa Njemačkog Vodafone fabrički otključan? Ima li neko tu info? Generalno svi mobiteli sa vodafone.de su otključani, samo nisam siguran za iPhone.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#2692 Re: iPhone - All about
ja mislim da jeste... ubi me ako slazemAMD wrote:Da li je iPhone 4 sa Njemačkog Vodafone fabrički otključan? Ima li neko tu info? Generalno svi mobiteli sa vodafone.de su otključani, samo nisam siguran za iPhone.
Samo kod telekoma nije otkljucan..
- opa22
- Posts: 1683
- Joined: 02/04/2010 15:20
#2693 Re: iPhone - All about
zdravo svima, imam jedan problem, pokvario sam mobitel koji inace koristim i uzmem si svoj stari iphone 2g dok ovaj ne popravim, no imam jedan problem sa ovim 2g. Recimo kad sam nedostupan i u to vrijeme me netko zove ili poslalje poruku, kada ukljucim iTelefon apsolutno nikada ne dobijem te poruke koje su mi prosljedjene. zvao sam operatera da ih upitam u cemu je problem da li je do njih i do mene i kazu da provjerim postavke u mobitelu, no ja ne znam koja je to opcija pa ako mi netko moze od vas pomoci bio bih zahvala.
-
savsvoj
- Posts: 513
- Joined: 13/01/2009 17:55
#2694 Re: iPhone - All about
seetigs-general-about modem firmware. Sto se tice jailbreakanja na 4.2 moguce je ali kako ja znam 3g radio najbolje na 3.1.2 jer je previse spor za 4.0 software ako nisu sto popraviliJaguar84 wrote:Imam 3g jailbreakovan na 3.1.2 kako da vidim koji je baseband i molim vas neki link i upute kako da uradim jailbreak na 4.2 ili vec koji bolje odgovara 3g modelu.
Hvala raja!
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#2695 Re: iPhone - All about
meni je 3g najbolji na 4.2 baterija traje draaasticno duze, kao da sma novu stavila i za 4.0 je istina bio uzas da sam vratila 3.1.3 ali se s 4.2 preporodio samo kod jb treba iskljuciti multitasksavsvoj wrote:seetigs-general-about modem firmware. Sto se tice jailbreakanja na 4.2 moguce je ali kako ja znam 3g radio najbolje na 3.1.2 jer je previse spor za 4.0 software ako nisu sto popraviliJaguar84 wrote:Imam 3g jailbreakovan na 3.1.2 kako da vidim koji je baseband i molim vas neki link i upute kako da uradim jailbreak na 4.2 ili vec koji bolje odgovara 3g modelu.
Hvala raja!
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#2696 Re: iPhone - All about
Ja na svom 3gs, 32Gb i dalje držim 3.1.3
Pitao sam ovdje 2-3x bil izgubio kontakte i detalje i kontaktima, poruke, aplikacije pa mi niko nije znao odgovoriti pa se ne smijem usuditi
Ono kad pokrenem Itunes i kad on radi backup, jel kad bih ga digao na 4.2 i otišao tamo da mi haplicira zadnji backup to bi bilo to (sačuvano sve)?
Pitao sam ovdje 2-3x bil izgubio kontakte i detalje i kontaktima, poruke, aplikacije pa mi niko nije znao odgovoriti pa se ne smijem usuditi
Ono kad pokrenem Itunes i kad on radi backup, jel kad bih ga digao na 4.2 i otišao tamo da mi haplicira zadnji backup to bi bilo to (sačuvano sve)?
-
zaritisinebrute
- Posts: 152
- Joined: 13/03/2005 22:36
- Location: Sarajevo
#2697 Re: iPhone - All about
imam jednu molbu ... samo ako mi moze reci sta se sve upisuje za mms ... posto do sada mi nista ne radi kako treba ni da upisem port:8080 ni :8080 ...
(imam iphone 4)
- Lady Saray
- Posts: 1237
- Joined: 13/05/2005 13:53
- Location: Sarajevo
#2698 Re: iPhone - All about
meni je sve ostalo, imam i kontakte i aplikacijeshalla wrote:Ja na svom 3gs, 32Gb i dalje držim 3.1.3![]()
Pitao sam ovdje 2-3x bil izgubio kontakte i detalje i kontaktima, poruke, aplikacije pa mi niko nije znao odgovoriti pa se ne smijem usuditi![]()
![]()
Ono kad pokrenem Itunes i kad on radi backup, jel kad bih ga digao na 4.2 i otišao tamo da mi haplicira zadnji backup to bi bilo to (sačuvano sve)?
-
savsvoj
- Posts: 513
- Joined: 13/01/2009 17:55
#2699 Re: iPhone - All about
shalla wrote:Ja na svom 3gs, 32Gb i dalje držim 3.1.3![]()
Pitao sam ovdje 2-3x bil izgubio kontakte i detalje i kontaktima, poruke, aplikacije pa mi niko nije znao odgovoriti pa se ne smijem usuditi![]()
![]()
Ono kad pokrenem Itunes i kad on radi backup, jel kad bih ga digao na 4.2 i otišao tamo da mi haplicira zadnji backup to bi bilo to (sačuvano sve)?
Trebalo bi ti sve ostat sacuvano osim applikacija u cydie ali ima i sad program za spasavanje njih samo pazi kad budes dizao na 4.2 da ne ostanes bez unlocka
- opa22
- Posts: 1683
- Joined: 02/04/2010 15:20
#2700 Re: iPhone - All about
niko ne zna rjesenje za moj problem? 
