Ovo je od onog Zokorlića?
"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2677 Re: "Majstori" parkiranja
evo mu tabli na bendži


- AmADin_gospo
- Posts: 2202
- Joined: 14/05/2010 11:29
#2678 Re: "Majstori" parkiranja
vako to rade brača rujeljubav_aha wrote: Fakat, zašto je parkirao na invalidskom mjestu? Zašto ga pauk nije odvezao? WHY?
- AmADin_gospo
- Posts: 2202
- Joined: 14/05/2010 11:29
#2679 Re: "Majstori" parkiranja
samo ga jebe ovo 4 S na tablicamasmoki_choko wrote:evo mu tabli na bendži![]()
- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
#2680 Re: "Majstori" parkiranja
ali rusi su tako reagirali iz potpuno drugacijeg razlogaAmADin_gospo wrote:vako to rade brača rujeljubav_aha wrote: Fakat, zašto je parkirao na invalidskom mjestu? Zašto ga pauk nije odvezao? WHY?![]()
![]()
- corolla02
- Posts: 11306
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#2681 Re: "Majstori" parkiranja
russi stetocineljubav_aha wrote:ali rusi su tako reagirali iz potpuno drugacijeg razlogaAmADin_gospo wrote:vako to rade brača rujeljubav_aha wrote: Fakat, zašto je parkirao na invalidskom mjestu? Zašto ga pauk nije odvezao? WHY?![]()
![]()
ali mi se dopada ideja
![]()
- corolla02
- Posts: 11306
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
- Don Zivconi
- Posts: 1242
- Joined: 08/03/2011 09:09
- Location: Pitaj Druga TiTa
#2683 Re: "Majstori" parkiranja
Evo jednog majstora sa odobrenjem
klocko se parkirao u Klinickom Centru Sarajevo i zagradio prolaz sluzbenim vozilima hitne pomoci i sanitetu bolnice sve je trajalo nekih 20min al nisam sve snimo steta
zurio sam, drugi puta sve snimim bude njih vise sa ovim odobrenima
View My Video
View My Video
-
Wind
- Posts: 1433
- Joined: 31/10/2008 22:28
- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
- novi.dan.nova.nafaka
- Posts: 3028
- Joined: 28/08/2010 11:17
#2687 Re: "Majstori" parkiranja
To ti muftija od ćaće ukrao pa znaš da je lopov, ili samo zlonamjerno nagađaš !?!?spreca wrote:Aaa lopova majko mila na cemu se vozikaju![]()
![]()
nek narod vidi kako nam se sluge naroda pate
![]()
![]()
![]()
- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
#2688 Re: "Majstori" parkiranja
muftija nije izuetno visoka funckija,stoga otkud im nadprosjecna plata za BMW ili su oni vlasnistvo IZnovi.dan.nova.nafaka wrote:To ti muftija od ćaće ukrao pa znaš da je lopov, ili samo zlonamjerno nagađaš !?!?spreca wrote:Aaa lopova majko mila na cemu se vozikaju![]()
![]()
nek narod vidi kako nam se sluge naroda pate
![]()
![]()
![]()
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#2689 Re: "Majstori" parkiranja
Mislim da je od donacija. Sad je samo pitaje ko je donirao.ljubav_aha wrote: muftija nije izuetno visoka funckija,stoga otkud im nadprosjecna plata za BMW ili su oni vlasnistvo IZ
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#2690 Re: "Majstori" parkiranja
ne posteno zaradio u Kreki u rudniku....i od tvog cace je "ukro"novi.dan.nova.nafaka wrote:To ti muftija od ćaće ukrao pa znaš da je lopov, ili samo zlonamjerno nagađaš !?!?spreca wrote:Aaa lopova majko mila na cemu se vozikaju![]()
![]()
nek narod vidi kako nam se sluge naroda pate
![]()
![]()
![]()
- corolla02
- Posts: 11306
- Joined: 18/02/2009 22:12
- Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
- Horoskop: Gemini
#2691 Re: "Majstori" parkiranja
u svakom systemu postoji i elita i bravi 
- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
#2692 Re: "Majstori" parkiranja
razumljivo,ali mogli su investirati u manje naljepnice,umjesto ogromih slova505sCrtom wrote:Mislim da je od donacija. Sad je samo pitaje ko je donirao.ljubav_aha wrote: muftija nije izuetno visoka funckija,stoga otkud im nadprosjecna plata za BMW ili su oni vlasnistvo IZ
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#2693 Re: "Majstori" parkiranja
Tema je parkiranje, a o lagodnom zivotu od naivnosti puka mozete na pdf Religija.
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#2694 Re: "Majstori" parkiranja
Samo je bilo u toj velicini.ljubav_aha wrote: razumljivo,ali mogli su investirati u manje naljepnice,umjesto ogromih slova
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#2695 Re: "Majstori" parkiranja
Dobro su parkirali. U liniju. Samo ne vidim gdje ce se MUFTY ugurati kad dodje.quasar wrote:Tema je parkiranje, a o lagodnom zivotu od naivnosti puka mozete na pdf Religija.
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#2696 Re: "Majstori" parkiranja
Bit će opet sergija poslije džume u petak. Hajmo raja vadite ruke sa šlajpecima.505sCrtom wrote:Mislim da je od donacija. Sad je samo pitaje ko je donirao.ljubav_aha wrote: muftija nije izuetno visoka funckija,stoga otkud im nadprosjecna plata za BMW ili su oni vlasnistvo IZ
Aleeeee aleeeeeeeeeeeeeeee
- dormeo
- Posts: 186
- Joined: 08/05/2011 10:42
#2697 Re: "Majstori" parkiranja
Muftije vozaju bmw-ove, u jazbinama tzv. selefijskih vozdova na celu sa bin ladenom pronalaze kolekciju porno filmova (lafo lik bio "preporoditelj" umeta), dva kretena u Srbiji se bore ko je pravi, a ko lazni reis, u zivinicama ili ne sjecam se kojem ono gradu osudjuju glavnog imama za blud (more bit posho bin ladenovim stopama da pravi novokomponovani islam u kojem mozes prebit zenu jer je izasla nepokrivena, a u kuci imas porno kolekciju),AmADin_gospo wrote:
Kontekst u kojem se od vjere pravi karikatura, bas zbog toga sto "vjeru" u javnosti predstavljaju moralno poremecene osobe.
Sjecam se kad se raja zezala na racun pape zbog papa-mobila, sad su i ovi nasi krenuli izgleda njegovim stopama. Aktuelan je mufty-trans. Jos malo pa ce ko Dodik vozikat se privatnim avionom.
Last edited by dormeo on 15/05/2011 19:27, edited 1 time in total.
- daxon
- Posts: 1590
- Joined: 13/12/2010 12:10
#2698 Re: "Majstori" parkiranja
Da ti nisi malo fulio temu i forum?
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#2699 Re: "Majstori" parkiranja
Covjek je fulio temu, forum nije, ali je svejedno ispravno rekao. Slazem se sa njim.
Ovdje je tema parkiranje, a politika (i religija kao organizovana politika kontrola masa) ima svoj pdf.
ipak @dormeo
Ovdje je tema parkiranje, a politika (i religija kao organizovana politika kontrola masa) ima svoj pdf.
ipak @dormeo


