ma vidio sam da ima ingliš ali kad prebacim na njega opet mi pola stranice ostane na njemackomdinooh wrote:ima i ingliš. Ali bude samo po 50 komada. Danas neki Bluboo X3 za manje od 50KM bio. A valjda dostava besplatna
Kineski mobiteli
Moderator: Benq
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2676 Re: Kineski mobiteli
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2677 Re: Kineski mobiteli
Ma klikni samo kaufen (kupi) ili dodati u korpu. Isto je dugme, na istom mjestu. Pa ako cijena odgovara ovoj sa popustom, onda plati na paypalu.
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2678 Re: Kineski mobiteli
aha, a u koliko ce biti akcija?dinooh wrote:Ma klikni samo kaufen (kupi) ili dodati u korpu. Isto je dugme, na istom mjestu. Pa ako cijena odgovara ovoj sa popustom, onda plati na paypalu.
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2679 Re: Kineski mobiteli
u 12 krece, valjda po njemackom vremenu, tj., nasem
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2680 Re: Kineski mobiteli
hvaladinooh wrote:u 12 krece, valjda po njemackom vremenu, tj., nasem
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2681 Re: Kineski mobiteli
jao vidi cijene...je li ovo ima neki kupon ili nema nista,da i ja kupim sebi ovaj V3 ?...cijena je luda pravo,izadje oko 170 KM sa porezima i carinom,je li tako ?kloniran wrote:moze li dirketan link na ovaj V3 ?dinooh wrote:evo na efox sutra
i na koji nacin da pokusamo mi koji ne znamo dojčlanski
i sta ako ne posalju u datom roku,mogu li preko paypala vratiti novac?
i da li ima na ovoj stranici ono osiguranje ,nisam sa efoxa nikada kupovao ?
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2682 Re: Kineski mobiteli
baterija mu je kriticnazippoo87 wrote:jao vidi cijene...je li ovo ima neki kupon ili nema nista,da i ja kupim sebi ovaj V3 ?...cijena je luda pravo,izadje oko 170 KM sa porezima i carinom,je li tako ?kloniran wrote:moze li dirketan link na ovaj V3 ?dinooh wrote:evo na efox sutra
i na koji nacin da pokusamo mi koji ne znamo dojčlanski
i sta ako ne posalju u datom roku,mogu li preko paypala vratiti novac?
i da li ima na ovoj stranici ono osiguranje ,nisam sa efoxa nikada kupovao ?
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2683 Re: Kineski mobiteli
jest,ali gledam,dodju dvije a i nisam ja neki hardcore userkloniran wrote:baterija mu je kriticnazippoo87 wrote:jao vidi cijene...je li ovo ima neki kupon ili nema nista,da i ja kupim sebi ovaj V3 ?...cijena je luda pravo,izadje oko 170 KM sa porezima i carinom,je li tako ?kloniran wrote:
moze li dirketan link na ovaj V3 ?
i na koji nacin da pokusamo mi koji ne znamo dojčlanski
i sta ako ne posalju u datom roku,mogu li preko paypala vratiti novac?
i da li ima na ovoj stranici ono osiguranje ,nisam sa efoxa nikada kupovao ?
kada bi ga kupio za 60 eura,on je meni kao iphone 10
-
nedimrib1
- Posts: 72
- Joined: 25/11/2013 17:11
#2684 Re: Kineski mobiteli
Moguce su dvije situacije, da su po svom slobodnom izboru uzeli mjeru ,(ukoliko nisi poslao izvod, a izgleda da nisi) ili da uopce nisu uzeli mjeru, pa bude samo 3,50KMkloniran wrote:kloniran wrote:04.12.2014 13:16:26 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Prispijeće pošiljke u Izmjeničnu poštu - UVOZ
04.12.2014 14:41:54 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Otprema pošiljke na Carinu - UVOZ
05.12.2014 08:07:31 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Evidentiranje carinskih podataka o pošiljci - UVOZ
08.12.2014 10:59:45 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Vraćanje pošiljke sa carine - UVOZ
08.12.2014 11:02:10 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Otprema pošiljke u uvozu prema:
jel se meni cini il ovo nisu uzeli mjeru![]()
da ponovim
jeste coravi![]()
Last edited by nedimrib1 on 08/12/2014 22:00, edited 1 time in total.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2685 Re: Kineski mobiteli
Moj prijatelj je narucio jednom neki Lenovo sa ebaya... I zamolio kupca da stavi da nije nesto skupo, i rekao mu da mu ne salji kutiju ni punjac..bukvalno samo telefon . I nisu mu ga ni otvorili na carini:P
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#2686 Re: Kineski mobiteli
nisu me ni kontaktirali, ja mislim da su oni to po svom nahođenjunedimrib1 wrote:Moguce su dvije situacije, da su po svom slobodnom izboru uzeli mjeru ,(ukoliko nisi poslao izvod, a izgleda da nisi) ili da uopce nisu uzeli mjeru, pa bude samo 3,50KMkloniran wrote:kloniran wrote:04.12.2014 13:16:26 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Prispijeće pošiljke u Izmjeničnu poštu - UVOZ
04.12.2014 14:41:54 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Otprema pošiljke na Carinu - UVOZ
05.12.2014 08:07:31 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Evidentiranje carinskih podataka o pošiljci - UVOZ
08.12.2014 10:59:45 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Vraćanje pošiljke sa carine - UVOZ
08.12.2014 11:02:10 BOSNIA AND HERZEGOVINA BASJJA - SARAJEVO 71003 Otprema pošiljke u uvozu prema:
jel se meni cini il ovo nisu uzeli mjeru![]()
da ponovim
jeste coravi![]()
e kakva je sad procedura da im se vrati na ponovno carinjenje, jer sam tel platio 50$ manje nego sto kosta prvi sa listi kad ga trazis na googletu
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#2687 Re: Kineski mobiteli
Zna li neko iz kojeg grada salju ovi sa efoxa ?? mislim na robu koja je u njemackoj.
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#2688 Re: Kineski mobiteli
Kada ti dodje postar NE PREUZIMAJ PAKET, ali ni NE ODBIJAJ, vec reci da trazis NOVO CARINJENJE. Ako preuzmes paket i platis, ne mozes traziti novo cairnjenje.e kakva je sad procedura da im se vrati na ponovno carinjenje, jer sam tel platio 50$ manje nego sto kosta prvi sa listi kad ga trazis na googletu
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2689 Re: Kineski mobiteli
JA ne znam ali zamoliti cu rodjaka da mi to kupi tamo pa da na ljeto ponese ovamo .AhmetShabo wrote:Zna li neko iz kojeg grada salju ovi sa efoxa ?? mislim na robu koja je u njemackoj.
Ev ovaj iNew v8 . Prelijep telefon ...e sad volio bih znati kakav je u praksi ....
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#2691 Re: Kineski mobiteli
zato pičke na napisu pored telefona da ce slati tek posle nove godine? ne bih ni narucio, ko ce mi sad donijet, kad ce rodbina doci logicno ovamo za novu godinu. PU jebem im..


-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2692 Re: Kineski mobiteli
evo refreshujem stranicu tj.artikal i nema ove cijene a neko napisa od 00:00 da startadinooh wrote:evo na efox sutra
ako je to ovaj artikal
http://en.efox-shop.com/inew-v3a-mtk659 ... e-g-296614
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2693 Re: Kineski mobiteli
probaj ih kontaktirati opet da ti vrate pare. jer nigdje nije pisalo presale. Tek su postavili prije 2-3 dana toAhmetShabo wrote:zato pičke na napisu pored telefona da ce slati tek posle nove godine? ne bih ni narucio, ko ce mi sad donijet, kad ce rodbina doci logicno ovamo za novu godinu. PU jebem im..
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#2694 Re: Kineski mobiteli
u 12 krece. ne u 00:00!! u 12 sutra u podne
-
zippoo87
- Posts: 19655
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#2695 Re: Kineski mobiteli
jbte a ja sada cekamAhmetShabo wrote:u 12 krece. ne u 00:00!! u 12 sutra u podne
- cnut
- Posts: 70
- Joined: 16/03/2009 00:32
#2696 Re: Kineski mobiteli
Sad ne razumijem, je li samo iz njemacke na presale ili? Posto ni meni iz kine nisu jos poslali.AhmetShabo wrote:zato pičke na napisu pored telefona da ce slati tek posle nove godine? ne bih ni narucio, ko ce mi sad donijet, kad ce rodbina doci logicno ovamo za novu godinu. PU jebem im..
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#2697 Re: Kineski mobiteli
iz kine ne pise da je presale. ja ne znam sta da radim sadcnut wrote:Sad ne razumijem, je li samo iz njemacke na presale ili? Posto ni meni iz kine nisu jos poslali.AhmetShabo wrote:zato pičke na napisu pored telefona da ce slati tek posle nove godine? ne bih ni narucio, ko ce mi sad donijet, kad ce rodbina doci logicno ovamo za novu godinu. PU jebem im..
- cnut
- Posts: 70
- Joined: 16/03/2009 00:32
#2698 Re: Kineski mobiteli
Ili trazi pare nazad, ili nek ti rodbina posalje kad im stigne autobusom.AhmetShabo wrote:iz kine ne pise da je presale. ja ne znam sta da radim sadcnut wrote:Sad ne razumijem, je li samo iz njemacke na presale ili? Posto ni meni iz kine nisu jos poslali.AhmetShabo wrote:zato pičke na napisu pored telefona da ce slati tek posle nove godine? ne bih ni narucio, ko ce mi sad donijet, kad ce rodbina doci logicno ovamo za novu godinu. PU jebem im..
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#2699 Re: Kineski mobiteli
trazi pare nazad. Steta sto nemas prt screen kad si kupovao, da dokazes da nije bilo presale. Valjda ce ti vratit pare. A na paypalu uvijek mozes otvoriti slucaj, tj., u roku od 45 dana od dana kupovine
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#2700 Re: Kineski mobiteli
sta ako se odlucimo drug i ja cekati? isplati li se ? moze li biti kakvih problema?dinooh wrote:trazi pare nazad. Steta sto nemas prt screen kad si kupovao, da dokazes da nije bilo presale. Valjda ce ti vratit pare. A na paypalu uvijek mozes otvoriti slucaj, tj., u roku od 45 dana od dana kupovine


