Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2676 Re: reprezentacija

Post by hrastov žižak »

Tkd wrote:Hvala na opisu hahaha. Luda glava :lol: :lol: :lol:

Odličan, lijepo je imati takvog igrača u roosteru. Pa dobro, Cedevita je dobra ekipa, samo da se ustali a aBd nadam se najboljem. Samo da ne stagnira i da je momak koji voli treninge, a ne zadovoljiti se Cedevitom (ne umanjujem ja njihov kvalitet, ne daj BOže), no bilo bi lijepo imati 2 nba igrača u bliskoj budućnosti :-D


Još da vidimo šta je sa tim Kuzmićem, no malo mi djeluje 100kg na 2.16 i njega nažalost nisam gledao. Pa biće valjda aBd prilike i za toga ako bude nastupao napokon za Unicaju.
Ma kakav Kuzmić. Nema od njeg ništa. Već sam na prethodnoj stranici napisao da je on mlađa verzija Sinanovića, priučeni košarkaš. Dobro je što je otpao, biće više prostora za Nurkića, od njeg će biti mnogo više koristi od statiranja u reketu.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2677 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Pa dobro, mlad je još.
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2678 Re: reprezentacija

Post by neno#4 »

Ne bih ja jos prerano otpisivao Kuzmica. Dobio je visegodisnji ugovor u Unicaji, radnik je i moze od njega biti dobar igrac. Plus Repesa je tamo, sigurno ce dobiti sansu ako nastavi da radi.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2679 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Sve što može doprinjeti razvoju repke je :thumbup:

Mogli bi napokon biti jaki i ispod obruča :D
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2680 Re: reprezentacija

Post by hrastov žižak »

Bumo vidjeli, mada duboko sumnjam da će išta biti od njega.

Izgleda da Gordić neće nastupati u kvalifikacijskim utakmicama za EP. Loša vijest s obzirom da na ovoj poziciji osim Wrighta nemamo odgovarajućeg igrača. Pašalić i može nekako, mada ni on nije taj kalibar. Kakav je sistem ovih kvalifikacija? Da li prvi idu direktno, a drugi u dodatne kvalifikacije? Ili prva dva idu ?
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2681 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Mislim da idu prva dva, no nisam siguran. Šteta za Gordića, kvalitetan je, no meni izgleda kao da će mu lopta ispasti iz ruku kada je vodi. Tako mi to djeluje kada je on vodi :D
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2682 Re: reprezentacija

Post by neno#4 »

Naravno da Gordic nece nastupati u kvalifikacijama, kao ni Pasalic. Sistem kvalifikacija je takav da idu po dva najbolje plasirana iz grupe plus najbolje treceplasirane.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2683 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Šanse da idemo su u potpunosti realni. Da vidim taj potpis Ace na igru BiH aBd :D
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2684 Re: reprezentacija

Post by hrastov žižak »

neno#4 wrote:Naravno da Gordic nece nastupati u kvalifikacijama, kao ni Pasalic. Sistem kvalifikacija je takav da idu po dva najbolje plasirana iz grupe plus najbolje treceplasirane.
Pa nije bilo naravno do zadnjih par dana kada je shvaćeno da se ne može oporaviti. Prije dvadesetak dana su kružile informacije da će možda biti spreman. Za Pašalića nisam znao. No dobro, i ovako deficitarni ne bi trebali imati problema s plasmanom. Samo nek svi budu zdravi za ep.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2686 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

A što se vi uvijek prepirete ?

Nemate isto mišljenje i ne trebate sada jedan drugoga ubjeđivati da ste u pravu svako za sebe. Na istoj smo strani, ne volimo možda iste igrače no volimo reprezentaciju BiH.
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2687 Re: reprezentacija

Post by hrastov žižak »

Ma ne prepiremo se :? Barem ja ne. Nego čudan mu odgovor, kao da je sve vrijeme bio siguran da Gordić neće igrat. Možda sam ja raspolagao krivim informacijama. :P
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2688 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Okej.

Izgubismo od Slovenije, no bez Mirze. Ne mogu vjerovati da je 21 vijek a mi nemam boxscore. Trebaš surfati 5 sati da dođeš i do tog podatka. Neka nije bila kao neka "zvanična" utakmica, no neko mora voditi i evidenciju o tome, ta nisu iz kafića otišli na tekmu iz zafrkancije.
legenda reala
Posts: 745
Joined: 13/08/2011 00:53

#2689 Re: reprezentacija

Post by legenda reala »

Pa utakmica je bila zatvorenog tipa, vjerovatno se nije ni vodio zapisnik :zoka:

S Jusufom u budućnosti na krov Evrope :-D
Baš bi volio pogledati tog dečka, da hoće BHT raditi ovo prvenstvo, da vidim tu dominaciju.
Pitam ove stručnjake šta je njegova budućnost jel najbolji Evropski centar, kažu oni i više od toga :mrgreen:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2690 Re: reprezentacija

Post by It_is_a_Leclerc »

Iako smo doživjeli taj minimalni poraz od Talijana, dobro je da se to dešava u pripremama koje i služe da se malo poprave stvari koje ne funkcioniše. Ja sam i dalje vrlo optimističan po tom pitanju :)
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2691 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Pa ako ne bude prenosa a domaćini toga prvenstva onda :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
neno#4
Posts: 737
Joined: 07/08/2011 13:36

#2692 Re: reprezentacija

Post by neno#4 »

hrastov zizak wrote:Ma ne prepiremo se :? Barem ja ne. Nego čudan mu odgovor, kao da je sve vrijeme bio siguran da Gordić neće igrat. Možda sam ja raspolagao krivim informacijama. :P
Da, odmah se znalo cim je dosao na pripreme, da nece biti spreman. Drugi dan je radio magnetnu rezonancu koja je pokazala da nije ozbiljnija povreda, ali se ipak nije zeljelo rizikovati.

Pasalic je isao u Zagreb i tek se naknadno moralo utvrditi da ce morati da nosi longetu.
User avatar
Steve Nash
Posts: 321
Joined: 10/06/2011 03:01

#2693 Re: reprezentacija

Post by Steve Nash »

Sta je sa utakmicom veceras, imal kakvih linkova?
User avatar
Zmijuga loma
Posts: 1810
Joined: 16/11/2009 01:57
Location: 36' Kodro, 89' Kodro

#2694 Re: reprezentacija

Post by Zmijuga loma »

SportKlub.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2695 Re: reprezentacija

Post by It_is_a_Leclerc »

Ne bi bilo loše ako bude kakav link staviti ga ovdje :)
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2696 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Biće link ako Bog da.

No je li iko saznao hoće li se ovi naši udostojiti pa prenositi aBd ovo prvenstvo b divizije u Sarajevu 8-)
User avatar
jasko_ba
Posts: 8472
Joined: 13/11/2006 17:47

#2697 Re: reprezentacija

Post by jasko_ba »

koji je uzitak gledati teletovica, savrsen igrac!
dobri smo na pocetku
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#2698 Re: reprezentacija

Post by Mračajski proto »

Samo da se ne opustimo pri kraju.
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2699 Re: reprezentacija

Post by hrastov žižak »

http://www.hercegovinalive.com/index.ph ... 18&lang=hr
Ja gledam ovdje, hrvatski komentator, mnogo bolji poznavatelj košarke od onog iz Beograda. Ovaj ima velike riječi hvale za Teletovića i zabrinuto se pita ko će u hrvatskoj repki moći čuvat Mirzu. Dobro se igra, jest da je ovo skoro drugi tim Slovenije.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#2700 Re: reprezentacija

Post by Mračajski proto »

Sport Klub zakon. :thumbup:
Post Reply