Ma kakav Kuzmić. Nema od njeg ništa. Već sam na prethodnoj stranici napisao da je on mlađa verzija Sinanovića, priučeni košarkaš. Dobro je što je otpao, biće više prostora za Nurkića, od njeg će biti mnogo više koristi od statiranja u reketu.Tkd wrote:Hvala na opisu hahaha. Luda glava![]()
![]()
![]()
Odličan, lijepo je imati takvog igrača u roosteru. Pa dobro, Cedevita je dobra ekipa, samo da se ustali a aBd nadam se najboljem. Samo da ne stagnira i da je momak koji voli treninge, a ne zadovoljiti se Cedevitom (ne umanjujem ja njihov kvalitet, ne daj BOže), no bilo bi lijepo imati 2 nba igrača u bliskoj budućnosti![]()
Još da vidimo šta je sa tim Kuzmićem, no malo mi djeluje 100kg na 2.16 i njega nažalost nisam gledao. Pa biće valjda aBd prilike i za toga ako bude nastupao napokon za Unicaju.
Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#2676 Re: reprezentacija
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2677 Re: reprezentacija
Pa dobro, mlad je još.
-
neno#4
- Posts: 737
- Joined: 07/08/2011 13:36
#2678 Re: reprezentacija
Ne bih ja jos prerano otpisivao Kuzmica. Dobio je visegodisnji ugovor u Unicaji, radnik je i moze od njega biti dobar igrac. Plus Repesa je tamo, sigurno ce dobiti sansu ako nastavi da radi.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2679 Re: reprezentacija
Sve što može doprinjeti razvoju repke je
Mogli bi napokon biti jaki i ispod obruča
Mogli bi napokon biti jaki i ispod obruča
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#2680 Re: reprezentacija
Bumo vidjeli, mada duboko sumnjam da će išta biti od njega.
Izgleda da Gordić neće nastupati u kvalifikacijskim utakmicama za EP. Loša vijest s obzirom da na ovoj poziciji osim Wrighta nemamo odgovarajućeg igrača. Pašalić i može nekako, mada ni on nije taj kalibar. Kakav je sistem ovih kvalifikacija? Da li prvi idu direktno, a drugi u dodatne kvalifikacije? Ili prva dva idu ?
Izgleda da Gordić neće nastupati u kvalifikacijskim utakmicama za EP. Loša vijest s obzirom da na ovoj poziciji osim Wrighta nemamo odgovarajućeg igrača. Pašalić i može nekako, mada ni on nije taj kalibar. Kakav je sistem ovih kvalifikacija? Da li prvi idu direktno, a drugi u dodatne kvalifikacije? Ili prva dva idu ?
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2681 Re: reprezentacija
Mislim da idu prva dva, no nisam siguran. Šteta za Gordića, kvalitetan je, no meni izgleda kao da će mu lopta ispasti iz ruku kada je vodi. Tako mi to djeluje kada je on vodi 
-
neno#4
- Posts: 737
- Joined: 07/08/2011 13:36
#2682 Re: reprezentacija
Naravno da Gordic nece nastupati u kvalifikacijama, kao ni Pasalic. Sistem kvalifikacija je takav da idu po dva najbolje plasirana iz grupe plus najbolje treceplasirane.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2683 Re: reprezentacija
Šanse da idemo su u potpunosti realni. Da vidim taj potpis Ace na igru BiH aBd 
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#2684 Re: reprezentacija
Pa nije bilo naravno do zadnjih par dana kada je shvaćeno da se ne može oporaviti. Prije dvadesetak dana su kružile informacije da će možda biti spreman. Za Pašalića nisam znao. No dobro, i ovako deficitarni ne bi trebali imati problema s plasmanom. Samo nek svi budu zdravi za ep.neno#4 wrote:Naravno da Gordic nece nastupati u kvalifikacijama, kao ni Pasalic. Sistem kvalifikacija je takav da idu po dva najbolje plasirana iz grupe plus najbolje treceplasirane.
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2686 Re: reprezentacija
A što se vi uvijek prepirete ?
Nemate isto mišljenje i ne trebate sada jedan drugoga ubjeđivati da ste u pravu svako za sebe. Na istoj smo strani, ne volimo možda iste igrače no volimo reprezentaciju BiH.
Nemate isto mišljenje i ne trebate sada jedan drugoga ubjeđivati da ste u pravu svako za sebe. Na istoj smo strani, ne volimo možda iste igrače no volimo reprezentaciju BiH.
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#2687 Re: reprezentacija
Ma ne prepiremo se
Barem ja ne. Nego čudan mu odgovor, kao da je sve vrijeme bio siguran da Gordić neće igrat. Možda sam ja raspolagao krivim informacijama. 
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2688 Re: reprezentacija
Okej.
Izgubismo od Slovenije, no bez Mirze. Ne mogu vjerovati da je 21 vijek a mi nemam boxscore. Trebaš surfati 5 sati da dođeš i do tog podatka. Neka nije bila kao neka "zvanična" utakmica, no neko mora voditi i evidenciju o tome, ta nisu iz kafića otišli na tekmu iz zafrkancije.
Izgubismo od Slovenije, no bez Mirze. Ne mogu vjerovati da je 21 vijek a mi nemam boxscore. Trebaš surfati 5 sati da dođeš i do tog podatka. Neka nije bila kao neka "zvanična" utakmica, no neko mora voditi i evidenciju o tome, ta nisu iz kafića otišli na tekmu iz zafrkancije.
-
legenda reala
- Posts: 745
- Joined: 13/08/2011 00:53
#2689 Re: reprezentacija
Pa utakmica je bila zatvorenog tipa, vjerovatno se nije ni vodio zapisnik
S Jusufom u budućnosti na krov Evrope
Baš bi volio pogledati tog dečka, da hoće BHT raditi ovo prvenstvo, da vidim tu dominaciju.
Pitam ove stručnjake šta je njegova budućnost jel najbolji Evropski centar, kažu oni i više od toga
S Jusufom u budućnosti na krov Evrope
Baš bi volio pogledati tog dečka, da hoće BHT raditi ovo prvenstvo, da vidim tu dominaciju.
Pitam ove stručnjake šta je njegova budućnost jel najbolji Evropski centar, kažu oni i više od toga
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2690 Re: reprezentacija
Iako smo doživjeli taj minimalni poraz od Talijana, dobro je da se to dešava u pripremama koje i služe da se malo poprave stvari koje ne funkcioniše. Ja sam i dalje vrlo optimističan po tom pitanju 
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2691 Re: reprezentacija
Pa ako ne bude prenosa a domaćini toga prvenstva onda

-
neno#4
- Posts: 737
- Joined: 07/08/2011 13:36
#2692 Re: reprezentacija
Da, odmah se znalo cim je dosao na pripreme, da nece biti spreman. Drugi dan je radio magnetnu rezonancu koja je pokazala da nije ozbiljnija povreda, ali se ipak nije zeljelo rizikovati.hrastov zizak wrote:Ma ne prepiremo seBarem ja ne. Nego čudan mu odgovor, kao da je sve vrijeme bio siguran da Gordić neće igrat. Možda sam ja raspolagao krivim informacijama.
Pasalic je isao u Zagreb i tek se naknadno moralo utvrditi da ce morati da nosi longetu.
- Steve Nash
- Posts: 321
- Joined: 10/06/2011 03:01
#2693 Re: reprezentacija
Sta je sa utakmicom veceras, imal kakvih linkova?
- Zmijuga loma
- Posts: 1810
- Joined: 16/11/2009 01:57
- Location: 36' Kodro, 89' Kodro
#2694 Re: reprezentacija
SportKlub.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2695 Re: reprezentacija
Ne bi bilo loše ako bude kakav link staviti ga ovdje 
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2696 Re: reprezentacija
Biće link ako Bog da.
No je li iko saznao hoće li se ovi naši udostojiti pa prenositi aBd ovo prvenstvo b divizije u Sarajevu
No je li iko saznao hoće li se ovi naši udostojiti pa prenositi aBd ovo prvenstvo b divizije u Sarajevu
- jasko_ba
- Posts: 8472
- Joined: 13/11/2006 17:47
#2697 Re: reprezentacija
koji je uzitak gledati teletovica, savrsen igrac!
dobri smo na pocetku
dobri smo na pocetku
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#2698 Re: reprezentacija
Samo da se ne opustimo pri kraju.
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#2699 Re: reprezentacija
http://www.hercegovinalive.com/index.ph ... 18&lang=hr
Ja gledam ovdje, hrvatski komentator, mnogo bolji poznavatelj košarke od onog iz Beograda. Ovaj ima velike riječi hvale za Teletovića i zabrinuto se pita ko će u hrvatskoj repki moći čuvat Mirzu. Dobro se igra, jest da je ovo skoro drugi tim Slovenije.
Ja gledam ovdje, hrvatski komentator, mnogo bolji poznavatelj košarke od onog iz Beograda. Ovaj ima velike riječi hvale za Teletovića i zabrinuto se pita ko će u hrvatskoj repki moći čuvat Mirzu. Dobro se igra, jest da je ovo skoro drugi tim Slovenije.
