Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2676 Re: Serie A

Post by Baudelaire »

Jest ovaj Kjaer tokmak.
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#2677 Re: Serie A

Post by fosil »

Ovo ni Aziz Beslagic nebi odbranio.
candy_Man
Posts: 146
Joined: 07/10/2011 14:08

#2678 Re: Serie A

Post by candy_Man »

cim je lula usao lazio se preporodio
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2679 Re: Serie A

Post by Baudelaire »

candy_Man wrote:cim je lula usao lazio se preporodio
Ili je do crvenog kartona?
candy_Man
Posts: 146
Joined: 07/10/2011 14:08

#2680 Re: Serie A

Post by candy_Man »

Baudelaire wrote:
candy_Man wrote:cim je lula usao lazio se preporodio
Ili je do crvenog kartona?
govorim za igru prije crvenog
candy_Man
Posts: 146
Joined: 07/10/2011 14:08

#2681 Re: Serie A

Post by candy_Man »

lula odlican :thumbup:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2682 Re: Serie A

Post by Velkoski »

dobi lazio
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6562
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#2683 Re: Serie A

Post by Tvrtko II Kotromanić »

dobio lacio na kraju
pjana odlican, lulic odlican

kjaer budaletina :D
User avatar
Sasvim_Obican
Posts: 1784
Joined: 17/08/2010 16:58
Location: partijska dalekovidnica

#2684 Re: Serie A

Post by Sasvim_Obican »

Orlovi, vrane, vatrometi... Ti luckasti Talijani.. :D :D
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#2685 Re: Serie A

Post by just principe »

aj zao mi Rome :( navijao sam za X
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#2686 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Zasluženo :thumbup: Mada je Kjaer pripomogao Laziu... teško da bi Brocchi stigao onu loptu, a još teže zabio.
Naši reprezentativci među najboljima... sjo Reje kako slavi :lol:
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#2687 Re: Serie A

Post by just principe »

ultima_palabra wrote:Zasluženo :thumbup: Mada je Kjaer pripomogao Laziu... teško da bi Brocchi stigao onu loptu, a još teže zabio.
Naši reprezentativci među najboljima... sjo Reje kako slavi :lol:

pa slavi ostanak na klupi...Sta li se sad sprema Enriqeu, nadam se NE otkaz
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#2688 Re: Serie A

Post by LSD »

Lazio je ludacki klub, orao im je posebna prica :-) :thumbup: stari lisac Klose rutinski na kraju završi posao.
Kjaer je ispao glupan i to je presudilo na kraju....igrac više se odmah osjeti u ovakvim derbijima.
Lulić kako uđe umjesto onog užasnog rumuna, Lazio se preporodi u igri :thumbup: ....dosta prodora i centaršuteva sa lijeve strane...još ne igra na krilu vec na beku, ali dobro to je do formacije Lazia.
Sa sruge strane Roma se povukla nakog crvenog kartona i branila 1-1, tako i Pjanić (koji u prvom odigrao vrlo dobro plus odlicno asisitrao Osvaldu) :thumbup:
Last edited by LSD on 16/10/2011 22:49, edited 1 time in total.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2689 Re: Serie A

Post by Admir_1984 »

ultima_palabra wrote:Zasluženo :thumbup: Mada je Kjaer pripomogao Laziu... teško da bi Brocchi stigao onu loptu, a još teže zabio.
Naši reprezentativci među najboljima... sjo Reje kako slavi :lol:
zasluzeno bi bilo nerjesheno, ne vidim po cemu je lazio zasluzio pobjedu, u prvom dominacija rome, u drugom zahvaljujuci crvenom kartonu i penalu se stvari okrenule, a onaj penal pola sudija ne bi ni sudilo. brochi bi se komotno mogao baviti umjetnickim klizanjem
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#2690 Re: Serie A

Post by oridjidji »

Pjana mi je zadnjih 20 minuta izgledao lezerno, par puta su ga bas pretrcali. Jbg mogao je odigrati malo pozrtvovanije pred kraj. Inace imao je vrlo dobar nastup. Steta sto se ne upisa u strijelce u onoj dobroj prilici kad je Osvaldo ostavio loptu petom cini mi se De Rosiju, a ovaj podmetno Pjanicu dalje, ali je dobro odreagovala odbrana Lacija pa presjekla pas. Lula je odlicno odigrao, dosta zivosti je unjeo u igru Lacija kada je usao. Ima dobar trk, dug korak, dribling i centarsut i mogu reci da je Bosna dobila jos jednog odlicnog igraca u njemu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#2691 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Admir_1984 wrote:
ultima_palabra wrote:Zasluženo :thumbup: Mada je Kjaer pripomogao Laziu... teško da bi Brocchi stigao onu loptu, a još teže zabio.
Naši reprezentativci među najboljima... sjo Reje kako slavi :lol:
zasluzeno bi bilo nerjesheno, ne vidim po cemu je lazio zasluzio pobjedu, u prvom dominacija rome, u drugom zahvaljujuci crvenom kartonu i penalu se stvari okrenule, a onaj penal pola sudija ne bi ni sudilo. brochi bi se komotno mogao baviti umjetnickim klizanjem
Možda i bi, ali pred kraj se Roma branila ko Žepa... u prvom poluvremenu je imao i Lazio svoje šanse, ali im odbrana previše paniči... previše su spori naspram brzog napada Rome.

A ono je penaltik 1000%, nakon dugo vremena da Roma nije imala sudijsku protekciju u derbiju.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#2692 Re: Serie A

Post by LSD »

Realno, Roma je bila dosta bolja u prvom pol. i trebala voditi više razlike, nakon penala i crvenog situacija se potpuno okrenula i Lazio krenuo po pobjedu (a kako i ne bi kad imaju igraca više)...Kjaer tragicar meca.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#2693 Re: Serie A

Post by ultima_palabra »

Pjanić uz Hernanesa objektivno klasa iznad ostalih na terenu...
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#2694 Re: Serie A

Post by LSD »

ultima_palabra wrote:Pjanić uz Hernanesa objektivno klasa iznad ostalih na terenu...
De Rossi je isto životinja od igraca :shock: frajer je expert za krađu lopte.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2695 Re: Serie A

Post by Admir_1984 »

Jesu se branili, a umalo da zabiju gol u 90min, nakon pete Osvalda i nesnalazenja Angela

Vidjecemo sta ce reci analize za penal

A sto se protekcija tice kao 5 puta zaredom sudije pomogle romi da dobije, a evo sad nisu i odma lazio dobi, nidje veze :roll:
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#2696 Re: Serie A

Post by Mikado »



Komentator :mrgreen:
Madrid
Posts: 2302
Joined: 16/08/2010 17:18

#2697 Re: Serie A

Post by Madrid »

Nekako mi je Roma draza, ali Lacio je stisnuo i zasluzeno dobio (da je Roma dala iz one kontre isto ne bi bilo nezasluzeno)...
Dobra igra Pjanica u prvom i Lulica u drugom pluvremenu...
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#2698 Re: Serie A

Post by just principe »

Image

Image
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2699 Re: Serie A

Post by Romanista 101% »

jebo ga Kjær :x
Lucas Leiva
Posts: 634
Joined: 11/01/2011 14:47

#2700 Re: Serie A

Post by Lucas Leiva »

LSD wrote:
ultima_palabra wrote:Pjanić uz Hernanesa objektivno klasa iznad ostalih na terenu...
De Rossi je isto životinja od igraca :shock: frajer je expert za krađu lopte.
De Rossi je blizu Valona Behramija po kvalitetu!Odlicni su! I lice na zivotinje :D
Post Reply