Serie A
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#2677 Re: Serie A
Ovo ni Aziz Beslagic nebi odbranio.
-
candy_Man
- Posts: 146
- Joined: 07/10/2011 14:08
#2678 Re: Serie A
cim je lula usao lazio se preporodio
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2679 Re: Serie A
Ili je do crvenog kartona?candy_Man wrote:cim je lula usao lazio se preporodio
-
candy_Man
- Posts: 146
- Joined: 07/10/2011 14:08
#2680 Re: Serie A
govorim za igru prije crvenogBaudelaire wrote:Ili je do crvenog kartona?candy_Man wrote:cim je lula usao lazio se preporodio
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2682 Re: Serie A
dobi lazio
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6562
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
#2683 Re: Serie A
dobio lacio na kraju
pjana odlican, lulic odlican
kjaer budaletina
pjana odlican, lulic odlican
kjaer budaletina
- Sasvim_Obican
- Posts: 1784
- Joined: 17/08/2010 16:58
- Location: partijska dalekovidnica
#2684 Re: Serie A
Orlovi, vrane, vatrometi... Ti luckasti Talijani..

- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#2685 Re: Serie A
aj zao mi Rome
navijao sam za X
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2686 Re: Serie A
Zasluženo
Mada je Kjaer pripomogao Laziu... teško da bi Brocchi stigao onu loptu, a još teže zabio.
Naši reprezentativci među najboljima... sjo Reje kako slavi
Naši reprezentativci među najboljima... sjo Reje kako slavi
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#2687 Re: Serie A
ultima_palabra wrote:ZasluženoMada je Kjaer pripomogao Laziu... teško da bi Brocchi stigao onu loptu, a još teže zabio.
Naši reprezentativci među najboljima... sjo Reje kako slavi
pa slavi ostanak na klupi...Sta li se sad sprema Enriqeu, nadam se NE otkaz
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2688 Re: Serie A
Lazio je ludacki klub, orao im je posebna prica
stari lisac Klose rutinski na kraju završi posao.
Kjaer je ispao glupan i to je presudilo na kraju....igrac više se odmah osjeti u ovakvim derbijima.
Lulić kako uđe umjesto onog užasnog rumuna, Lazio se preporodi u igri
....dosta prodora i centaršuteva sa lijeve strane...još ne igra na krilu vec na beku, ali dobro to je do formacije Lazia.
Sa sruge strane Roma se povukla nakog crvenog kartona i branila 1-1, tako i Pjanić (koji u prvom odigrao vrlo dobro plus odlicno asisitrao Osvaldu)
Kjaer je ispao glupan i to je presudilo na kraju....igrac više se odmah osjeti u ovakvim derbijima.
Lulić kako uđe umjesto onog užasnog rumuna, Lazio se preporodi u igri
Sa sruge strane Roma se povukla nakog crvenog kartona i branila 1-1, tako i Pjanić (koji u prvom odigrao vrlo dobro plus odlicno asisitrao Osvaldu)
Last edited by LSD on 16/10/2011 22:49, edited 1 time in total.
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2689 Re: Serie A
zasluzeno bi bilo nerjesheno, ne vidim po cemu je lazio zasluzio pobjedu, u prvom dominacija rome, u drugom zahvaljujuci crvenom kartonu i penalu se stvari okrenule, a onaj penal pola sudija ne bi ni sudilo. brochi bi se komotno mogao baviti umjetnickim klizanjemultima_palabra wrote:ZasluženoMada je Kjaer pripomogao Laziu... teško da bi Brocchi stigao onu loptu, a još teže zabio.
Naši reprezentativci među najboljima... sjo Reje kako slavi
-
oridjidji
- Posts: 5811
- Joined: 07/09/2009 10:07
#2690 Re: Serie A
Pjana mi je zadnjih 20 minuta izgledao lezerno, par puta su ga bas pretrcali. Jbg mogao je odigrati malo pozrtvovanije pred kraj. Inace imao je vrlo dobar nastup. Steta sto se ne upisa u strijelce u onoj dobroj prilici kad je Osvaldo ostavio loptu petom cini mi se De Rosiju, a ovaj podmetno Pjanicu dalje, ali je dobro odreagovala odbrana Lacija pa presjekla pas. Lula je odlicno odigrao, dosta zivosti je unjeo u igru Lacija kada je usao. Ima dobar trk, dug korak, dribling i centarsut i mogu reci da je Bosna dobila jos jednog odlicnog igraca u njemu.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2691 Re: Serie A
Možda i bi, ali pred kraj se Roma branila ko Žepa... u prvom poluvremenu je imao i Lazio svoje šanse, ali im odbrana previše paniči... previše su spori naspram brzog napada Rome.Admir_1984 wrote:zasluzeno bi bilo nerjesheno, ne vidim po cemu je lazio zasluzio pobjedu, u prvom dominacija rome, u drugom zahvaljujuci crvenom kartonu i penalu se stvari okrenule, a onaj penal pola sudija ne bi ni sudilo. brochi bi se komotno mogao baviti umjetnickim klizanjemultima_palabra wrote:ZasluženoMada je Kjaer pripomogao Laziu... teško da bi Brocchi stigao onu loptu, a još teže zabio.
Naši reprezentativci među najboljima... sjo Reje kako slavi
A ono je penaltik 1000%, nakon dugo vremena da Roma nije imala sudijsku protekciju u derbiju.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2692 Re: Serie A
Realno, Roma je bila dosta bolja u prvom pol. i trebala voditi više razlike, nakon penala i crvenog situacija se potpuno okrenula i Lazio krenuo po pobjedu (a kako i ne bi kad imaju igraca više)...Kjaer tragicar meca.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2693 Re: Serie A
Pjanić uz Hernanesa objektivno klasa iznad ostalih na terenu...
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2694 Re: Serie A
De Rossi je isto životinja od igracaultima_palabra wrote:Pjanić uz Hernanesa objektivno klasa iznad ostalih na terenu...
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2695 Re: Serie A
Jesu se branili, a umalo da zabiju gol u 90min, nakon pete Osvalda i nesnalazenja Angela
Vidjecemo sta ce reci analize za penal
A sto se protekcija tice kao 5 puta zaredom sudije pomogle romi da dobije, a evo sad nisu i odma lazio dobi, nidje veze
Vidjecemo sta ce reci analize za penal
A sto se protekcija tice kao 5 puta zaredom sudije pomogle romi da dobije, a evo sad nisu i odma lazio dobi, nidje veze
- Mikado
- Posts: 1413
- Joined: 17/05/2007 11:48
- Location: Sarajevo
- Contact:
#2696 Re: Serie A
Komentator
-
Madrid
- Posts: 2302
- Joined: 16/08/2010 17:18
#2697 Re: Serie A
Nekako mi je Roma draza, ali Lacio je stisnuo i zasluzeno dobio (da je Roma dala iz one kontre isto ne bi bilo nezasluzeno)...
Dobra igra Pjanica u prvom i Lulica u drugom pluvremenu...
Dobra igra Pjanica u prvom i Lulica u drugom pluvremenu...
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2699 Re: Serie A
jebo ga Kjær 
-
Lucas Leiva
- Posts: 634
- Joined: 11/01/2011 14:47
#2700 Re: Serie A
De Rossi je blizu Valona Behramija po kvalitetu!Odlicni su! I lice na zivotinjeLSD wrote:De Rossi je isto životinja od igracaultima_palabra wrote:Pjanić uz Hernanesa objektivno klasa iznad ostalih na terenu...frajer je expert za krađu lopte.


