SMINKA oliti MAKE-UP

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2676 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

Zelena Carapa wrote:
Nadinka wrote:JA nikad ne koristim smedju :D :D kiss to Michun :D
zali boze onih silnih sjena sto si nakupovala :D
Haha, ma koristim naravno, mada sam nakupovala onih svijetlo bez art deco ne znam ni ja koliko i najsmjesnije je sto sam onda iskopala onu burjois koju sam imala i sad nju koristim :D prokleto zensko
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#2677 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Zelena Carapa »

Nadinka wrote:
Zelena Carapa wrote:
Nadinka wrote:JA nikad ne koristim smedju :D :D kiss to Michun :D
zali boze onih silnih sjena sto si nakupovala :D
Haha, ma koristim naravno, mada sam nakupovala onih svijetlo bez art deco ne znam ni ja koliko i najsmjesnije je sto sam onda iskopala onu burjois koju sam imala i sad nju koristim :D prokleto zensko
ista sam ti, uglavnom idem na sigurno...a sad sam se nakacila na jedan karmin i ne popustam. Cekam onaj burjois sto je Michun postavila cini mi se da ce mi on biti novi favorite ;)
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#2678 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Zelena Carapa »

Lijepo su nasminkane ove lijepe zene :)

Ne kontam ovaj sweep princip - to kao ja u jednom potezu postignem ono gore na prvoj slici?
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2679 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

Mnogo dobor ove izgledaju :) imala sma nekad dvije kombinacije ovih l'orealovih trostrukih, nemam pojma gdje su a nisu mi nesto nikad bas legle
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2680 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

hehehe pa ne mora znaciti da su bile lijepe prije sminkanja i retusiranja :)

nego ovo sweep cudo ... to ti je kao novi nacin sminkanja (negdje sam citala) nalijepis ovu trakicu na oci i odlijepis i imas tu sminku :)
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2681 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

Zelena Carapa wrote:Lijepo su nasminkane ove lijepe zene :)

Ne kontam ovaj sweep princip - to kao ja u jednom potezu postignem ono gore na prvoj slici?
uf jes bas, mogu msiliti na sta bih licila kad bih kao to probala :) izgledala bih kao da me cojik izmlatio :P
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#2682 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Zelena Carapa »

Nadinka wrote:Mnogo dobor ove izgledaju :) imala sma nekad dvije kombinacije ovih l'orealovih trostrukih, nemam pojma gdje su a nisu mi nesto nikad bas legle
imala sam i ja :D mrvile mi se poprilicno a i plava mi nije pasala. Nego fakat, jel ovaj sweep znaci sve tri sjene od jednom nanesem ovim aplikatorom?
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2683 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

Partizzanka wrote:hehehe pa ne mora znaciti da su bile lijepe prije sminkanja i retusiranja :)

nego ovo sweep cudo ... to ti je kao novi nacin sminkanja (negdje sam citala) nalijepis ovu trakicu na oci i odlijepis i imas tu sminku :)
cuuj?
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#2684 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Zelena Carapa »

Partizzanka wrote:hehehe pa ne mora znaciti da su bile lijepe prije sminkanja i retusiranja :)

nego ovo sweep cudo ... to ti je kao novi nacin sminkanja (negdje sam citala) nalijepis ovu trakicu na oci i odlijepis i imas tu sminku :)
stvarno? :shock: ima li ko iskustva, kako to u praksi izgleda?

nasla http://www.youtube.com/watch?v=rewwN1YjIns
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2685 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

da da citala sam
sad cu vam naci ...
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2686 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

n emogu naci
ali prodaje se u italiji :)
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#2687 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Zelena Carapa »

Partizzanka wrote:n emogu naci
ali prodaje se u italiji :)
sad hoces i na italiju da nas navuces? :D :D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2688 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

alemaa wrote:Michun poslala sam :D
:-) can't wait
hvalaaaaa :kiss:
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#2689 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by debela »

joj sta sve nece izmisliti da bi zaradili jos vise :D nema sanse ali nikakve da bilo kakva naljepnica moze zamijeniti ljudsku ruku i cetkice ali hajde bar se mozemo zabavljati novotarijama :lol:
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2690 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Gospoda Ministarka »

Zelena Carapa wrote:lijepa zena tesko moze izgledati truhlo :D
Zamislite ovu sa nekom sminkom koja malo ljepse odgovara njenom licu, tako da vjerujte mi da ne odgovarajuca sminka itekako moze ruzno izgledati.
(i ova djeluje truhlo)
Image

I otprilike ovako nesto samo ova djeluje jos malo "svjezije"
:lol:
Image
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2691 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Sto se tice boja da se oglasim...ono odredjivanje boja koje sam postala prije par stranica fakat ferecera. Probajte ako niste sigurne koji ste tip.
Tako da, osobi plavih ociju i tamne kose moze a i ne mora smedja da pase...kako garderoba tako i sminka.
Ja se jesam nekad prije xy god sminkala u smedje ali moda bila taka. Sad bar imamo izbor.
Ta sto si vidjela i primjetila da je ko truhla...mora da je ko ja, moj tip po bojama. Ne stoji i djaba.
Roze i crvena sjena...ako se neko zna dobro sminkat moze ali postoji mogucnost da izgledas uplakano ako ne znas kako treba.
Ova na slici prva teta...ta mint green boja je sad hit. Nek si stavila, nemam te sjene :shock:
User avatar
neprilagodjena
Posts: 2379
Joined: 02/04/2008 21:59

#2692 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by neprilagodjena »

alemaa wrote:vidi ove tete sto je fajn naminkana :D
Image
Image
Image
Sjene od LOreal za plave ociImage

I kolika je cjena??
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2693 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

debela wrote:joj sta sve nece izmisliti da bi zaradili jos vise :D nema sanse ali nikakve da bilo kakva naljepnica moze zamijeniti ljudsku ruku i cetkice ali hajde bar se mozemo zabavljati novotarijama :lol:
I ja sumnjam isto da nesto mozes brzinski staviti a da tako dobro izgleda.
BTW-ja volim da se sminkam uz kafu ujutro ili kad se spremam izaci uz TV.
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#2694 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by debela »

mozda naljepnica moze posluziti curama koje nisu vjeste kao osnova. stavis sjenu tako, a onda cetkicama dotjerujes. bezveze mi pade na pamet. ako ko proba neka nam javi :)
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2695 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

meee toooooooooo!
uz tv navece
ili prije dok sam ustajala ranije uz kafu - sad nabrzake trcim na sve strane :)

ali naaaaajdraze mi je dok ucim ... tj tad moram imati uz sebe lak za nokte i sminku ... i u pauzicama se sminkam
(kad ne jedem :))
tamara96
Posts: 9
Joined: 03/11/2010 14:34

#2696 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by tamara96 »

gdje se ima kupiti NYX
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2697 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

tamara96 wrote:gdje se ima kupiti NYX
ja na ebay kupujem.
tamara96
Posts: 9
Joined: 03/11/2010 14:34

#2698 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by tamara96 »

Da li je iko probao catrice sjene
cula sam da su stvarno pigmentovane
tamara96
Posts: 9
Joined: 03/11/2010 14:34

#2699 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by tamara96 »

Hvala :) :sax:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#2700 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by respo »

kad bi se diskutantice sa ove teme sastale tipujem da bi kafu ispijale 7 dana i ne bi se rastajale dok sve ne ispricaju
Post Reply