Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
Control panel
Posts: 5964
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2676 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Control panel »

Koliko ima hadzikadicevih botova to nije normalno. .

A kazu unosi promjene u politici.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2677 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

Bloo wrote:
Smrcak15 wrote:
Bloo wrote: Meni samo nije jasan nerealni hype ljudi poput Smrčka...
pusti da ti tvoj Smrle sapne nesto na uho:
Smrle vidi 4 godine prodjose, nema 1 metar novog autoputa
Smrle vidi kako tucu nam ratne veterane, borce koji su branili drzavu
Smrle vidi narod vbjezi iz BiH, omladina pogotovo...sve zbog uhljebljene politike i nepokretanje ekonomije.
Smrle vidi siromahe koji rove po kontenjerima da nacu nesto da utole glad.
Smrle vidi korupciju na svakom koraku, a pravosudje zakazalo.
Mora da si dobro dalekovidan ako sve to vidiš i osjećaš bolno na duši svojoj bosanskoj tamo iz Švedske.Veći sam ja moron što se s tobom raspravljam ...nije problem u kvaliteti kandidata već u TVOJIM NEREALNIM percepcijama i projekcijama.
Mora da si dobro dalekovidan ako sve to vidiš i osjećaš bolno na duši svojoj bosanskoj tamo iz Švedske.
da bono mi je gledati to, jer ovdje sve fercera jedan kroz jedan, ljudi ovdje skoro da ne pricaju u ekonomiji u predizbornoj kampanji, nego se lome kolja oko klimatskih pitanja kako smanjiti zagadjenje itd jer ekonomija je medju jacim u svijetu pa to nije bas toliko da bi se lomili oko toga, nego su price oko klime ....hej ba, oni da zarate jedno sa drugim oko klimatskih pitanja, a takva pitanja kod nas uopste nemogu doci ni u snu, a kamoli da se bakcemo sa takvima stvarima.

vidim ove politicare kako vode drzavu, i vidim jednog Hadzikadica, jedini koji je od svih BH politicara koji bi mogao komotno da radi u vladi svedske, sa svojom smirenoscu, nacinom komunikacije, kulturan, obrazovan itd

Ja hocu da moja BiH bude priblizno 10% kao svedska ja zadovljan, koliko toliko pomak naprijed ce me ucinit sretnim.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8289
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#2678 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Idemedosumom »

Kikibombona wrote: Nastavni plan i program za 21. stoljece



Bolje prica engleski nego nas. Jbg, nije ni cudo, dugo je tamo. Kada govori na nasem uzima duze pauze, engleski ide puno lakse. :D
Ne bih se složio. Istina, kako si i sam naveo, to ide dosta tečno na engleskom, odlično barata terminima koji su vezani za njegovu profesiju, ali idalje ima akcenat stranca, zna izostaviti glas "s" na kraju nekih riječi (kao što je slučaj na 2:50 ovog klipa, uključi titlove kako bi lakše zapazio).

Ovo zaista nije kritika, koliko još imamo političara da jedan strani jezak ovako tečno umije govoriti?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2679 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Kikibombona »

Jos poneki video na ingleskom



Americani o Hadzikadicevoj kandidaturi za predsjednika BiH :D

Hadzikadic govori da ce finansijski izgubiti dolaskom u BiH. Izgubit ce i privatno napustajuci porodicu. Zove ga domovina - jbg. :thumbup: :bih: :D

(obavezno poslusati do kraja)

Last edited by Kikibombona on 02/10/2018 11:02, edited 2 times in total.
User avatar
Drosera capensis
Posts: 281
Joined: 14/09/2018 14:12

#2680 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Drosera capensis »

gladna sirotinja i borci će mahom da glasaju za sda, kad se na to dodaju, zatvori, uhljubi i dijaspora ima da IZI uzmu 400 000 glasova
bossnjak
Posts: 557
Joined: 27/12/2013 14:24

#2681 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by bossnjak »

Hadzikadic je americki spijun
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2682 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Kikibombona »

bossnjak wrote:Hadzikadic je americki spijun
To bi bilo fantasticno za BiH ako bi bila istina.

Medjutim, ne vjerujem...

Boli Amere za nas. Nismo toliko bitni.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#2683 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Hajvan »

bossnjak wrote:Hadzikadic je americki spijun

bolje ‘mericki, nego ugro-tusko-rusko-finski

:lol:


dohavizaj se
bossnjak
Posts: 557
Joined: 27/12/2013 14:24

#2684 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by bossnjak »

Hebla ga americki gay agenda, pa bolje zivjeti siromasno nego da on dozvoli gay brakove, sa tom izjavom se pokopao
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2685 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Chmoljo »

Banned user for reason “kršenje pravila foruma”
» bossnjak

trajno
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#2686 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Hajvan »

hvala
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2687 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

bossnjak wrote:Hebla ga americki gay agenda, pa bolje zivjeti siromasno nego da on dozvoli gay brakove, sa tom izjavom se pokopao
neka druze neka

kazes tako :D a ko je potpisao dokument za prava homosexualaca u Bosni uz kazne ako se prekrse prava homosexualaca...pa upravo tvoj SDA Dzaferovic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Image
Image
Image
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2688 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

bossnjak wrote:Hadzikadic je americki spijun
evo nek on kaze koju o tome
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#2689 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by General War »

Mišo_Kovač wrote:
Smrcak15 wrote:
Bloo wrote: Meni samo nije jasan nerealni hype ljudi poput Smrčka...
pusti da ti tvoj Smrle sapne nesto na uho:

Smrle vidi 4 godine prodjose, nema 1 metar novog autoputa

Smrle vidi kako tucu nam ratne veterane, borce koji su branili drzavu

Smrle vidi narod vbjezi iz BiH, omladina pogotovo...sve zbog uhljebljene politike i nepokretanje ekonomije.

Smrle vidi siromahe koji rove po kontenjerima da nacu nesto da utole glad.

Smrle vidi korupciju na svakom koraku, a pravosudje zakazalo.
Smrle živi u Norčepingu sa Svenovina i Anjama i ništa ga ovo na realnoj razini ne dotiče. Deveraj oko problema u svojoj domovini šveckoj, bog zna da ih ima, ili se vrati u Tamni Vilajet pa kukaj kako nema ničega, kako svi odoše, kako se rovi po kontejnerima itd... Mani se rješavanja problema s distance od 4 tisuce kilometara :P
Evo ovaj Hadzikadic se vratio u tamni vilajet pa opet ne valja :zzzz:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2690 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Bloo »

Smrcak, jesi poslao sadake nekom od raje u Bosni da ima za printanje plakata?
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2691 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by julisiz es grant »

Bloo wrote:Smrcak, jesi poslao sadake nekom od raje u Bosni da ima za printanje plakata?
Ja juče vidio na banderi nešto kao plakat za njegovu platformu, običan isprintan A4 komad papira i nešto piše na njemu crno-bijelo.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2692 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Bloo »

julisiz es grant wrote:
Bloo wrote:Smrcak, jesi poslao sadake nekom od raje u Bosni da ima za printanje plakata?
Ja juče vidio na banderi nešto kao plakat za njegovu platformu, običan isprintan A4 komad papira i nešto piše na njemu crno-bijelo.
Zeničani su se potrudili.
Regularni plakati u boji, high gloss papir.
Sve za lično finansiranje kampanje možeš skinuti sa njegove stranice :) afiše, plakate, et cetera
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#2693 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Hajvan »

Control panel wrote:Koliko ima hadzikadicevih botova to nije normalno. .

A kazu unosi promjene u politici.

po istoj anlogiji, i Vi ste bot neke od stranaka.

a stranke su prljavo leglo oportunista, narcista i sociopata, zar ne?!
User avatar
Control panel
Posts: 5964
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2694 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Control panel »

Hajvan wrote:
Control panel wrote:Koliko ima hadzikadicevih botova to nije normalno. .

A kazu unosi promjene u politici.

po istoj anlogiji, i Vi ste bot neke od stranaka.

a stranke su prljavo leglo oportunista, narcista i sociopata, zar ne?!
Znaci, kad i ovaj vas na krilima “uspjeha” na ovim izborima formira stranku i njegova ce po tome biti leglo oportunista, narcisa i sociopata. Zar ne?!

A ti si bot a jos nemas ni stranke.

:D
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#2695 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Hajvan »

:mrgreen:
:lol:
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#2696 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Mišo_Kovač »

General War wrote: Evo ovaj Hadzikadic se vratio u tamni vilajet pa opet ne valja :zzzz:
Ja profesoru ne spočitavam ništa i nisam rekao da ne valja. Mislim da je njegova kandidatura za predsjedništvo besmislena, jer sve i da bude izabran, ništa s te pozicije ne moze napraviti, al o covjeku mislim sve najbolje...
User avatar
addem
Posts: 2863
Joined: 13/02/2004 00:00

#2697 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by addem »

Nema ovaj sanse
User avatar
Control panel
Posts: 5964
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2698 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Control panel »

Kad prodje sefik ili fahro nemojte poslije da bude kukanje e da je...
neon-x
Posts: 848
Joined: 18/07/2012 19:13

#2699 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by neon-x »

Control panel wrote:Kad prodje sefik ili fahro nemojte poslije da bude kukanje e da je...
Zaboravio si nabrojati i Denisa.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#2700 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by AmiĐa_Idriz »

Upravo. Rumeni ništa bolji od pudlice i tornjaka.
Locked