Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić
- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2676 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Koliko ima hadzikadicevih botova to nije normalno. .
A kazu unosi promjene u politici.
A kazu unosi promjene u politici.
- Smrcak15
- Posts: 11092
- Joined: 13/12/2015 13:23
#2677 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Bloo wrote:Mora da si dobro dalekovidan ako sve to vidiš i osjećaš bolno na duši svojoj bosanskoj tamo iz Švedske.Veći sam ja moron što se s tobom raspravljam ...nije problem u kvaliteti kandidata već u TVOJIM NEREALNIM percepcijama i projekcijama.Smrcak15 wrote:pusti da ti tvoj Smrle sapne nesto na uho:Bloo wrote: Meni samo nije jasan nerealni hype ljudi poput Smrčka...
Smrle vidi 4 godine prodjose, nema 1 metar novog autoputa
Smrle vidi kako tucu nam ratne veterane, borce koji su branili drzavu
Smrle vidi narod vbjezi iz BiH, omladina pogotovo...sve zbog uhljebljene politike i nepokretanje ekonomije.
Smrle vidi siromahe koji rove po kontenjerima da nacu nesto da utole glad.
Smrle vidi korupciju na svakom koraku, a pravosudje zakazalo.
da bono mi je gledati to, jer ovdje sve fercera jedan kroz jedan, ljudi ovdje skoro da ne pricaju u ekonomiji u predizbornoj kampanji, nego se lome kolja oko klimatskih pitanja kako smanjiti zagadjenje itd jer ekonomija je medju jacim u svijetu pa to nije bas toliko da bi se lomili oko toga, nego su price oko klime ....hej ba, oni da zarate jedno sa drugim oko klimatskih pitanja, a takva pitanja kod nas uopste nemogu doci ni u snu, a kamoli da se bakcemo sa takvima stvarima.Mora da si dobro dalekovidan ako sve to vidiš i osjećaš bolno na duši svojoj bosanskoj tamo iz Švedske.
vidim ove politicare kako vode drzavu, i vidim jednog Hadzikadica, jedini koji je od svih BH politicara koji bi mogao komotno da radi u vladi svedske, sa svojom smirenoscu, nacinom komunikacije, kulturan, obrazovan itd
Ja hocu da moja BiH bude priblizno 10% kao svedska ja zadovljan, koliko toliko pomak naprijed ce me ucinit sretnim.
- Idemedosumom
- Posts: 8289
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#2678 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Ne bih se složio. Istina, kako si i sam naveo, to ide dosta tečno na engleskom, odlično barata terminima koji su vezani za njegovu profesiju, ali idalje ima akcenat stranca, zna izostaviti glas "s" na kraju nekih riječi (kao što je slučaj na 2:50 ovog klipa, uključi titlove kako bi lakše zapazio).Kikibombona wrote: Nastavni plan i program za 21. stoljece
Bolje prica engleski nego nas. Jbg, nije ni cudo, dugo je tamo. Kada govori na nasem uzima duze pauze, engleski ide puno lakse.
Ovo zaista nije kritika, koliko još imamo političara da jedan strani jezak ovako tečno umije govoriti?
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#2679 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Jos poneki video na ingleskom
Americani o Hadzikadicevoj kandidaturi za predsjednika BiH
Hadzikadic govori da ce finansijski izgubiti dolaskom u BiH. Izgubit ce i privatno napustajuci porodicu. Zove ga domovina - jbg.
(obavezno poslusati do kraja)
Americani o Hadzikadicevoj kandidaturi za predsjednika BiH
Hadzikadic govori da ce finansijski izgubiti dolaskom u BiH. Izgubit ce i privatno napustajuci porodicu. Zove ga domovina - jbg.
(obavezno poslusati do kraja)
Last edited by Kikibombona on 02/10/2018 11:02, edited 2 times in total.
- Drosera capensis
- Posts: 281
- Joined: 14/09/2018 14:12
#2680 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
gladna sirotinja i borci će mahom da glasaju za sda, kad se na to dodaju, zatvori, uhljubi i dijaspora ima da IZI uzmu 400 000 glasova
-
bossnjak
- Posts: 557
- Joined: 27/12/2013 14:24
#2681 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Hadzikadic je americki spijun
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#2682 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
To bi bilo fantasticno za BiH ako bi bila istina.bossnjak wrote:Hadzikadic je americki spijun
Medjutim, ne vjerujem...
Boli Amere za nas. Nismo toliko bitni.
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#2683 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
bossnjak wrote:Hadzikadic je americki spijun
bolje ‘mericki, nego ugro-tusko-rusko-finski
dohavizaj se
-
bossnjak
- Posts: 557
- Joined: 27/12/2013 14:24
#2684 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Hebla ga americki gay agenda, pa bolje zivjeti siromasno nego da on dozvoli gay brakove, sa tom izjavom se pokopao
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52670
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#2685 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Banned user for reason “kršenje pravila foruma”
» bossnjak
trajno
» bossnjak
trajno
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
- Smrcak15
- Posts: 11092
- Joined: 13/12/2015 13:23
#2687 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
neka druze nekabossnjak wrote:Hebla ga americki gay agenda, pa bolje zivjeti siromasno nego da on dozvoli gay brakove, sa tom izjavom se pokopao
kazes tako



- Smrcak15
- Posts: 11092
- Joined: 13/12/2015 13:23
#2688 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
evo nek on kaze koju o tomebossnjak wrote:Hadzikadic je americki spijun
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#2689 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Evo ovaj Hadzikadic se vratio u tamni vilajet pa opet ne valjaMišo_Kovač wrote:Smrle živi u Norčepingu sa Svenovina i Anjama i ništa ga ovo na realnoj razini ne dotiče. Deveraj oko problema u svojoj domovini šveckoj, bog zna da ih ima, ili se vrati u Tamni Vilajet pa kukaj kako nema ničega, kako svi odoše, kako se rovi po kontejnerima itd... Mani se rješavanja problema s distance od 4 tisuce kilometaraSmrcak15 wrote:pusti da ti tvoj Smrle sapne nesto na uho:Bloo wrote: Meni samo nije jasan nerealni hype ljudi poput Smrčka...
Smrle vidi 4 godine prodjose, nema 1 metar novog autoputa
Smrle vidi kako tucu nam ratne veterane, borce koji su branili drzavu
Smrle vidi narod vbjezi iz BiH, omladina pogotovo...sve zbog uhljebljene politike i nepokretanje ekonomije.
Smrle vidi siromahe koji rove po kontenjerima da nacu nesto da utole glad.
Smrle vidi korupciju na svakom koraku, a pravosudje zakazalo.
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#2690 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Smrcak, jesi poslao sadake nekom od raje u Bosni da ima za printanje plakata?
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#2691 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Ja juče vidio na banderi nešto kao plakat za njegovu platformu, običan isprintan A4 komad papira i nešto piše na njemu crno-bijelo.Bloo wrote:Smrcak, jesi poslao sadake nekom od raje u Bosni da ima za printanje plakata?
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#2692 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Zeničani su se potrudili.julisiz es grant wrote:Ja juče vidio na banderi nešto kao plakat za njegovu platformu, običan isprintan A4 komad papira i nešto piše na njemu crno-bijelo.Bloo wrote:Smrcak, jesi poslao sadake nekom od raje u Bosni da ima za printanje plakata?
Regularni plakati u boji, high gloss papir.
Sve za lično finansiranje kampanje možeš skinuti sa njegove stranice
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#2693 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Control panel wrote:Koliko ima hadzikadicevih botova to nije normalno. .
A kazu unosi promjene u politici.
po istoj anlogiji, i Vi ste bot neke od stranaka.
a stranke su prljavo leglo oportunista, narcista i sociopata, zar ne?!
- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2694 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Znaci, kad i ovaj vas na krilima “uspjeha” na ovim izborima formira stranku i njegova ce po tome biti leglo oportunista, narcisa i sociopata. Zar ne?!Hajvan wrote:Control panel wrote:Koliko ima hadzikadicevih botova to nije normalno. .
A kazu unosi promjene u politici.
po istoj anlogiji, i Vi ste bot neke od stranaka.
a stranke su prljavo leglo oportunista, narcista i sociopata, zar ne?!
A ti si bot a jos nemas ni stranke.
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#2696 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Ja profesoru ne spočitavam ništa i nisam rekao da ne valja. Mislim da je njegova kandidatura za predsjedništvo besmislena, jer sve i da bude izabran, ništa s te pozicije ne moze napraviti, al o covjeku mislim sve najbolje...General War wrote: Evo ovaj Hadzikadic se vratio u tamni vilajet pa opet ne valja
- addem
- Posts: 2863
- Joined: 13/02/2004 00:00
- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2698 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Kad prodje sefik ili fahro nemojte poslije da bude kukanje e da je...
-
neon-x
- Posts: 848
- Joined: 18/07/2012 19:13
#2699 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Zaboravio si nabrojati i Denisa.Control panel wrote:Kad prodje sefik ili fahro nemojte poslije da bude kukanje e da je...
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#2700 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Upravo. Rumeni ništa bolji od pudlice i tornjaka.
