Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79542
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2676 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Uščuplića smo smijenili.

- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#2677 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
hurtic obecava da nece javno plakat i povracat... 
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2678 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Džabe mi šupljiramo. I jedni i drugi su zacrtali jedan pehar u vitrini. Samo što se Zaimović dodatno provalio sa Evropom. Neka se čupaju kako znaju i umiju.Velkoski wrote:Uščuplića smo smijenili.
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#2679 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
[quote="Norman"
Izjava: "Vjerujem da ćemo biti zadovoljni sa jednim od dva trofeja, ako ne i oba. Nećemo ništa obećavati... Kao minimum ispod kojeg niko ne bi smio biti zadovoljan, postavlja se plasman u neka od evropskih takmičenja."
Dakle, čovjek rekao da bi bio zadovoljan jednim trofejom, bilo kojim.
Nije obećao nijedan.
Mora se osigurati samo Evropa.
[/quote]
Za razliku od Senada Gibraltara koji je rezolutan. Ove godine titula a u naredne 2-3 sezone grupna faza LP.
http://sportsport.ba/bh_fudbal/zeljo-ce ... eve/169580
Sve je to izreceno na zvanicnoj press konferenciji i zacrtano kao cilj iza kojeg stoji klub. I danas Vlada, rodjeni pobjednik, sve to potvrdi.
Izjava: "Vjerujem da ćemo biti zadovoljni sa jednim od dva trofeja, ako ne i oba. Nećemo ništa obećavati... Kao minimum ispod kojeg niko ne bi smio biti zadovoljan, postavlja se plasman u neka od evropskih takmičenja."
Dakle, čovjek rekao da bi bio zadovoljan jednim trofejom, bilo kojim.
Nije obećao nijedan.
Mora se osigurati samo Evropa.
Za razliku od Senada Gibraltara koji je rezolutan. Ove godine titula a u naredne 2-3 sezone grupna faza LP.
http://sportsport.ba/bh_fudbal/zeljo-ce ... eve/169580
Sve je to izreceno na zvanicnoj press konferenciji i zacrtano kao cilj iza kojeg stoji klub. I danas Vlada, rodjeni pobjednik, sve to potvrdi.
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#2680 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Opert navlacis, izmisljas i manipuluiras. Niko nista nije obecao rezolutno i konacno osim vaseg clana Uprave Gibraltara.avetinja wrote:Džabe mi šupljiramo. I jedni i drugi su zacrtali jedan pehar u vitrini. Samo što se Zaimović dodatno provalio sa Evropom. Neka se čupaju kako znaju i umiju.Velkoski wrote:Uščuplića smo smijenili.
Pokusavas izvrtati Dininu izjavu da bi oprao glupost koju cini vasa Uprava a koju danas opet potvrdi Vlada , rodjeni pobjednik.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2681 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Gdje je to Zaimović ili neko drugi rekao rekao:"Obećavam"? Nigdje. Zato me ne citiraj više, jer pokušavaš manipulacijama i protupitanjem izbjegavati odgovore na moja pitanja, a ja ti sigurno više neću odgovarati.bjelave wrote:Opert navlacis, izmisljas i manipuluiras. Niko nista nije obecao rezolutno i konacno osim vaseg clana Uprave Gibraltara.avetinja wrote:Džabe mi šupljiramo. I jedni i drugi su zacrtali jedan pehar u vitrini. Samo što se Zaimović dodatno provalio sa Evropom. Neka se čupaju kako znaju i umiju.Velkoski wrote:Uščuplića smo smijenili.
Pokusavas izvrtati Dininu izjavu da bi oprao glupost koju cini vasa Uprava a koju danas opet potvrdi Vlada , rodjeni pobjednik.
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#2682 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
'Dakle, naši ciljevi su postavljeni izuzetno visoko i mi ćemo njih dosegnuti, to je neupitno. Naš cilj je da u iduće dvije-tri godine uđemo u grupnu fazu jednog evropskog takmičenja", istakao je član Uprave FK Željezničar Senad Zaimović,
Želimo da budemo šampioni ove godine i uradit ćemo sve da to i budemo.'
Ovo gore ti je citat sa zvanicnog pressa FKZ. Niko se od toga nije ogradio sto znaci da je Gibraltar samo iznio ono sto je zvanicni cilj kluba. Nebi fer bi bilo samo njemu to tovariti na ledja. Uostalom, Vlada rodjeni pobjednik, je to ponovio danas.
Dakle, izvolite ispunite ciljeve koje ste predocili javnosti.
Želimo da budemo šampioni ove godine i uradit ćemo sve da to i budemo.'
Ovo gore ti je citat sa zvanicnog pressa FKZ. Niko se od toga nije ogradio sto znaci da je Gibraltar samo iznio ono sto je zvanicni cilj kluba. Nebi fer bi bilo samo njemu to tovariti na ledja. Uostalom, Vlada rodjeni pobjednik, je to ponovio danas.
Dakle, izvolite ispunite ciljeve koje ste predocili javnosti.
- nosara
- Posts: 22696
- Joined: 30/03/2005 12:10
- Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija
#2683 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sve, ali sve, sto ce se dusmanima odrazit na zdravlje, cemo poduzet... Ne sumnjaj...bjelave wrote:Dakle, izvolite ispunite ciljeve koje ste predocili javnosti.
-
bjelave
- Posts: 3944
- Joined: 20/01/2010 09:34
#2684 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
nosara wrote:Sve, ali sve, sto ce se dusmanima odrazit na zdravlje, cemo poduzet... Ne sumnjaj...bjelave wrote:Dakle, izvolite ispunite ciljeve koje ste predocili javnosti.
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#2685 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Mene su naučili da se protivnik ne udara kada je na podu. Kada se dignete onda je interesantnije.1946--1987 wrote:sreca nema celikovih i slobodinih navijaca puno ovdje, onaj eberg, eborg jedini kolko tolko aktivan i phillie
hajde mezite nas
Mada je ovo tipična ona: "Da Bog da im'o pa nem'o!"
Hoću, stalno zavrću vodu ko da je '94 jebem ti i općine i grad i kanton.todd_smith wrote:Eborg ce se javiti samo po gradu Sarajevu da pljuneOvi ostali sute jer ne znaju kako se osjeca kada si na "vrhu" pa degustiraju dok jos mogu
Čelik da ima trenera, upravni odbor, direktora, navijače i ostalu publiku sigurno bi bio prvak!Capajebo wrote:Allahu DragiDistortion wrote:sef Boris Pavic bez radne dozvole a Beganovic kao pomocni vodi tekme .
Čelik trenutno bez upravnog odbora (istekao mandat od 4 god.) i publike![]()
![]()
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#2686 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sarajlije, ja mislim da je red da svoju snagu usmjerite ka podrsci slobodi i celiku u borbi protiv zrinjskog za titulu. Zauzvrat cemo i mi vama pruziti podrsku u borbi za opstanak 
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#2687 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
nisam znao da se trener borca preziva kurčubić. ko onaj iz serije bolji život 
- jeza u ledja
- Posts: 50651
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2688 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ja ne znam stvarno da li postoji gluplja rasprava i argumentacija od ove ko je sta ocekivao ili obecavao u sezoni. Ili ona rasprava kod navijaca istog kluba oko toga sta je neki clan uprave ili trener govorio u vezi borbe na dva fronta, Evrope, itd. I onda ona prica kao sto su nam govorili na pocetku da se borimo za titulu pa kao sta je sad, sto smo cetvrti ili gdje vec.
Ne mogu stvarno da shvatim zasto je nekome iole sposobnom da procjeni jacinu igrackog kadra svog kluba i drugih timova na cemu su na pocetku sezone i dokle mogu stici? I ne mogu da shvatim uopste zasto bi se navijac Zeljeznicara ili Sarajeva bilo kad trebao cuditi kada i ako neki trener govori o borbi za titulu ili nesto slicno? I na kraju, ono, koga boli kurac sta je neki trener govorio, sta je neki clan uprave obecavao, mislim fakat zasto je to bitno?
Rijetko kad preskacem postove ali ova prica zadnjih par strana ubi jebote.
Ne mogu stvarno da shvatim zasto je nekome iole sposobnom da procjeni jacinu igrackog kadra svog kluba i drugih timova na cemu su na pocetku sezone i dokle mogu stici? I ne mogu da shvatim uopste zasto bi se navijac Zeljeznicara ili Sarajeva bilo kad trebao cuditi kada i ako neki trener govori o borbi za titulu ili nesto slicno? I na kraju, ono, koga boli kurac sta je neki trener govorio, sta je neki clan uprave obecavao, mislim fakat zasto je to bitno?
Rijetko kad preskacem postove ali ova prica zadnjih par strana ubi jebote.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#2689 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Od riječi do riječi ...
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2690 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pa fazon je u tome kad se kurcis da si ovo da si ono i kada dodje red da to pokazes kazes zajebi to, ne pika se to
Kad si mangup, budi mangup do kraja.
Svi su sampioni, dok nisu.
Kad si mangup, budi mangup do kraja.
Svi su sampioni, dok nisu.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79542
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2691 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Obično se budžeti klubova, ne u našoj ligi
, prave po zadanim ciljevima prije sezone tako da je to u normalnim situacijama itekako bitno.
#samokažem
#samokažem
- emigrazione
- Posts: 7793
- Joined: 01/09/2010 13:40
#2692 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pa bitno je kako nije bitno, bitno je jer tim igracima nabijas pritisak i obavezu...kurac bi zeljeznicar proslu sezonu bio drugi da je ova prica bila na pocetku, da se ne lazemo bezvezejeza u ledja wrote:Ja ne znam stvarno da li postoji gluplja rasprava i argumentacija od ove ko je sta ocekivao ili obecavao u sezoni. Ili ona rasprava kod navijaca istog kluba oko toga sta je neki clan uprave ili trener govorio u vezi borbe na dva fronta, Evrope, itd. I onda ona prica kao sto su nam govorili na pocetku da se borimo za titulu pa kao sta je sad, sto smo cetvrti ili gdje vec.
Ne mogu stvarno da shvatim zasto je nekome iole sposobnom da procjeni jacinu igrackog kadra svog kluba i drugih timova na cemu su na pocetku sezone i dokle mogu stici? I ne mogu da shvatim uopste zasto bi se navijac Zeljeznicara ili Sarajeva bilo kad trebao cuditi kada i ako neki trener govori o borbi za titulu ili nesto slicno? I na kraju, ono, koga boli kurac sta je neki trener govorio, sta je neki clan uprave obecavao, mislim fakat zasto je to bitno?
Rijetko kad preskacem postove ali ova prica zadnjih par strana ubi jebote.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2693 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
kao sto sam ti onda rekao, ako ti smeta, niko te ne drzi u ovom graduEborg wrote:Hoću, stalno zavrću vodu ko da je '94 jebem ti i općine i grad i kanton.todd_smith wrote:Eborg ce se javiti samo po gradu Sarajevu da pljuneOvi ostali sute jer ne znaju kako se osjeca kada si na "vrhu" pa degustiraju dok jos mogu
Meni svi govore da se žalim vodovodu pa niko ništa.
Jel' se po ovom pljuvanju moRemo složiti ili ne?
![]()
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#2694 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ne bih, očito pojedini ne shvataju zajebanciju, milion sam puta pisao razloge zbog kojih nikad ne mogu ne mrziti Sarajevo. Grad dakako. 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#2695 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Idi pa ga mrzi na nekoj drugoj temi.
- jeza u ledja
- Posts: 50651
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2696 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
u pravu si, mada to vazi u samo nekim slucajevima. za nas ne vazi, kao ni za zrinjski. jer sa dovodjenjem pojacanja na ljeto jasno je koje su namjere. ja sam mislio vise na pricu prema navijacima. koji ozbiljan navijac komsija moze ocekivati da su favoriti sa ovim timom? doduse i tu se moze diskutovati jer su prosle godine napravili uspjeh.emigrazione wrote:Pa bitno je kako nije bitno, bitno je jer tim igracima nabijas pritisak i obavezu...kurac bi zeljeznicar proslu sezonu bio drugi da je ova prica bila na pocetku, da se ne lazemo bezvezejeza u ledja wrote:Ja ne znam stvarno da li postoji gluplja rasprava i argumentacija od ove ko je sta ocekivao ili obecavao u sezoni. Ili ona rasprava kod navijaca istog kluba oko toga sta je neki clan uprave ili trener govorio u vezi borbe na dva fronta, Evrope, itd. I onda ona prica kao sto su nam govorili na pocetku da se borimo za titulu pa kao sta je sad, sto smo cetvrti ili gdje vec.
Ne mogu stvarno da shvatim zasto je nekome iole sposobnom da procjeni jacinu igrackog kadra svog kluba i drugih timova na cemu su na pocetku sezone i dokle mogu stici? I ne mogu da shvatim uopste zasto bi se navijac Zeljeznicara ili Sarajeva bilo kad trebao cuditi kada i ako neki trener govori o borbi za titulu ili nesto slicno? I na kraju, ono, koga boli kurac sta je neki trener govorio, sta je neki clan uprave obecavao, mislim fakat zasto je to bitno?
Rijetko kad preskacem postove ali ova prica zadnjih par strana ubi jebote.
i sta sad mi se trebamo gadjati izjavama trenera kao haha jesu vas slagali...
ali ima i ona, kao navijaci se naljute sto neki trener "ne smije" da kaze da se bore za titulu. kao ono mi smo sarajevo, zeljeznicar...mi se uvijek borimo za duplu krunu, kao ne zelimo pickaste stavove i tako te isprazne floskule .
- emigrazione
- Posts: 7793
- Joined: 01/09/2010 13:40
#2697 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ma mene nema ko sta uvjeravati ili lagati, ja sam znao da cemo grohnuti kada odu Milios i Gojko nema tu apsolutno nikakve mudrolije...svaka ozbiljna ekipa, ili ona koja to kani da postane, se pravi od sredine pa onda oko njih dzidzas igrace to je tako od kako se prvi put lopta zakotrljala i to ce tako biti sve dok se kotrlja, nikada se to nece promijeniti...gledaj nama sad sredine, a Ibrakovic uporno forsira pricu o najboljem timu ikad, o tome da imamo sto nema niko ovdje itd. Ok pasa moj imas ti i dobrog golmana, imas i napadaca imas i halfove, ali nemas ono glavno, nemas majstora u sredini...nemas motor, nemas jebeni pogon...Dzeno je trebao reci idite svi u pizdu materinu il' mi dovedite to il' ja odoh, niko nije glup da ne vidi da Samir nije Gojko i da Mehaga nije Milos, Ikande je tek stigao i mi jos ne znamo koliki su mu dometi...nevjerovatno je da se ostane bez dva glavna igraca u ekipi, a da se ne reaguje kako treba...i onda nije Abdulah kriv, nije moj kurac
- jeza u ledja
- Posts: 50651
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2698 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ikande i Alispahic bi trebale biti vise nego dostojne zamjene za Cimirota i Stojceva.
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#2699 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Double negative. Trebalo je pisati "ne mogu mrziti".Charuga wrote:Idi pa ga mrzi na nekoj drugoj temi.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#2700 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Trebali su na žalost samo na papiru dok u praksi nisu ni izdaleka zamjene, Harmony možda (par utakmica nije mjerilo, treba sačekati da li će zadržati formu tokom čitave sezone) dok je Mehmed ubleha kakvu odavno nismo imali!jeza u ledja wrote:Ikande i Alispahic bi trebale biti vise nego dostojne zamjene za Cimirota i Stojceva.
