Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79542
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2676 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

Uščuplića smo smijenili.

:mrgreen:
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#2677 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nosara »

hurtic obecava da nece javno plakat i povracat... :oops:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2678 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Velkoski wrote:Uščuplića smo smijenili.

:mrgreen:
Džabe mi šupljiramo. I jedni i drugi su zacrtali jedan pehar u vitrini. Samo što se Zaimović dodatno provalio sa Evropom. Neka se čupaju kako znaju i umiju.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#2679 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

[quote="Norman"
Izjava: "Vjerujem da ćemo biti zadovoljni sa jednim od dva trofeja, ako ne i oba. Nećemo ništa obećavati... Kao minimum ispod kojeg niko ne bi smio biti zadovoljan, postavlja se plasman u neka od evropskih takmičenja."

Dakle, čovjek rekao da bi bio zadovoljan jednim trofejom, bilo kojim.
Nije obećao nijedan.
Mora se osigurati samo Evropa. :oops:[/quote]


Za razliku od Senada Gibraltara koji je rezolutan. Ove godine titula a u naredne 2-3 sezone grupna faza LP.

http://sportsport.ba/bh_fudbal/zeljo-ce ... eve/169580

Sve je to izreceno na zvanicnoj press konferenciji i zacrtano kao cilj iza kojeg stoji klub. I danas Vlada, rodjeni pobjednik, sve to potvrdi.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#2680 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

avetinja wrote:
Velkoski wrote:Uščuplića smo smijenili.

:mrgreen:
Džabe mi šupljiramo. I jedni i drugi su zacrtali jedan pehar u vitrini. Samo što se Zaimović dodatno provalio sa Evropom. Neka se čupaju kako znaju i umiju.
Opert navlacis, izmisljas i manipuluiras. Niko nista nije obecao rezolutno i konacno osim vaseg clana Uprave Gibraltara.

Pokusavas izvrtati Dininu izjavu da bi oprao glupost koju cini vasa Uprava a koju danas opet potvrdi Vlada , rodjeni pobjednik.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2681 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

bjelave wrote:
avetinja wrote:
Velkoski wrote:Uščuplića smo smijenili.

:mrgreen:
Džabe mi šupljiramo. I jedni i drugi su zacrtali jedan pehar u vitrini. Samo što se Zaimović dodatno provalio sa Evropom. Neka se čupaju kako znaju i umiju.
Opert navlacis, izmisljas i manipuluiras. Niko nista nije obecao rezolutno i konacno osim vaseg clana Uprave Gibraltara.

Pokusavas izvrtati Dininu izjavu da bi oprao glupost koju cini vasa Uprava a koju danas opet potvrdi Vlada , rodjeni pobjednik.
Gdje je to Zaimović ili neko drugi rekao rekao:"Obećavam"? Nigdje. Zato me ne citiraj više, jer pokušavaš manipulacijama i protupitanjem izbjegavati odgovore na moja pitanja, a ja ti sigurno više neću odgovarati.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#2682 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

'Dakle, naši ciljevi su postavljeni izuzetno visoko i mi ćemo njih dosegnuti, to je neupitno. Naš cilj je da u iduće dvije-tri godine uđemo u grupnu fazu jednog evropskog takmičenja", istakao je član Uprave FK Željezničar Senad Zaimović,

Želimo da budemo šampioni ove godine i uradit ćemo sve da to i budemo.'


Ovo gore ti je citat sa zvanicnog pressa FKZ. Niko se od toga nije ogradio sto znaci da je Gibraltar samo iznio ono sto je zvanicni cilj kluba. Nebi fer bi bilo samo njemu to tovariti na ledja. Uostalom, Vlada rodjeni pobjednik, je to ponovio danas.

Dakle, izvolite ispunite ciljeve koje ste predocili javnosti.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#2683 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nosara »

bjelave wrote:Dakle, izvolite ispunite ciljeve koje ste predocili javnosti.
Sve, ali sve, sto ce se dusmanima odrazit na zdravlje, cemo poduzet... Ne sumnjaj...
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#2684 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by bjelave »

nosara wrote:
bjelave wrote:Dakle, izvolite ispunite ciljeve koje ste predocili javnosti.
Sve, ali sve, sto ce se dusmanima odrazit na zdravlje, cemo poduzet... Ne sumnjaj...
:lol: :lol: :lol:
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#2685 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Eborg »

1946--1987 wrote:sreca nema celikovih i slobodinih navijaca puno ovdje, onaj eberg, eborg jedini kolko tolko aktivan i phillie :D
hajde mezite nas :D
Mene su naučili da se protivnik ne udara kada je na podu. Kada se dignete onda je interesantnije. :mrgreen:

Mada je ovo tipična ona: "Da Bog da im'o pa nem'o!" :mrgreen:
todd_smith wrote:Eborg ce se javiti samo po gradu Sarajevu da pljune :mrgreen: Ovi ostali sute jer ne znaju kako se osjeca kada si na "vrhu" pa degustiraju dok jos mogu :mrgreen:
Hoću, stalno zavrću vodu ko da je '94 jebem ti i općine i grad i kanton. :mrgreen: Meni svi govore da se žalim vodovodu pa niko ništa. :mrgreen: Jel' se po ovom pljuvanju moRemo složiti ili ne? :mrgreen:
Capajebo wrote:
Distortion wrote:sef Boris Pavic bez radne dozvole a Beganovic kao pomocni vodi tekme .
Čelik trenutno bez upravnog odbora (istekao mandat od 4 god.) i publike
Allahu Dragi :lol: :lol: :lol:
Čelik da ima trenera, upravni odbor, direktora, navijače i ostalu publiku sigurno bi bio prvak! :lol:
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#2686 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by SSemir »

Sarajlije, ja mislim da je red da svoju snagu usmjerite ka podrsci slobodi i celiku u borbi protiv zrinjskog za titulu. Zauzvrat cemo i mi vama pruziti podrsku u borbi za opstanak :P
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2687 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Baltazar_khan »

nisam znao da se trener borca preziva kurčubić. ko onaj iz serije bolji život :mrgreen:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50651
Joined: 29/12/2005 01:20

#2688 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Ja ne znam stvarno da li postoji gluplja rasprava i argumentacija od ove ko je sta ocekivao ili obecavao u sezoni. Ili ona rasprava kod navijaca istog kluba oko toga sta je neki clan uprave ili trener govorio u vezi borbe na dva fronta, Evrope, itd. I onda ona prica kao sto su nam govorili na pocetku da se borimo za titulu pa kao sta je sad, sto smo cetvrti ili gdje vec.
Ne mogu stvarno da shvatim zasto je nekome iole sposobnom da procjeni jacinu igrackog kadra svog kluba i drugih timova na cemu su na pocetku sezone i dokle mogu stici? I ne mogu da shvatim uopste zasto bi se navijac Zeljeznicara ili Sarajeva bilo kad trebao cuditi kada i ako neki trener govori o borbi za titulu ili nesto slicno? I na kraju, ono, koga boli kurac sta je neki trener govorio, sta je neki clan uprave obecavao, mislim fakat zasto je to bitno?

Rijetko kad preskacem postove ali ova prica zadnjih par strana ubi jebote. :zid:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2689 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Od riječi do riječi ...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2690 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Pa fazon je u tome kad se kurcis da si ovo da si ono i kada dodje red da to pokazes kazes zajebi to, ne pika se to

Kad si mangup, budi mangup do kraja.

Svi su sampioni, dok nisu.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79542
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2691 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

Obično se budžeti klubova, ne u našoj ligi :D, prave po zadanim ciljevima prije sezone tako da je to u normalnim situacijama itekako bitno.

#samokažem :mrgreen:
User avatar
emigrazione
Posts: 7793
Joined: 01/09/2010 13:40

#2692 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

jeza u ledja wrote:Ja ne znam stvarno da li postoji gluplja rasprava i argumentacija od ove ko je sta ocekivao ili obecavao u sezoni. Ili ona rasprava kod navijaca istog kluba oko toga sta je neki clan uprave ili trener govorio u vezi borbe na dva fronta, Evrope, itd. I onda ona prica kao sto su nam govorili na pocetku da se borimo za titulu pa kao sta je sad, sto smo cetvrti ili gdje vec.
Ne mogu stvarno da shvatim zasto je nekome iole sposobnom da procjeni jacinu igrackog kadra svog kluba i drugih timova na cemu su na pocetku sezone i dokle mogu stici? I ne mogu da shvatim uopste zasto bi se navijac Zeljeznicara ili Sarajeva bilo kad trebao cuditi kada i ako neki trener govori o borbi za titulu ili nesto slicno? I na kraju, ono, koga boli kurac sta je neki trener govorio, sta je neki clan uprave obecavao, mislim fakat zasto je to bitno?

Rijetko kad preskacem postove ali ova prica zadnjih par strana ubi jebote. :zid:
Pa bitno je kako nije bitno, bitno je jer tim igracima nabijas pritisak i obavezu...kurac bi zeljeznicar proslu sezonu bio drugi da je ova prica bila na pocetku, da se ne lazemo bezveze
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2693 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Eborg wrote:
todd_smith wrote:Eborg ce se javiti samo po gradu Sarajevu da pljune :mrgreen: Ovi ostali sute jer ne znaju kako se osjeca kada si na "vrhu" pa degustiraju dok jos mogu :mrgreen:
Hoću, stalno zavrću vodu ko da je '94 jebem ti i općine i grad i kanton. :mrgreen: Meni svi govore da se žalim vodovodu pa niko ništa. :mrgreen: Jel' se po ovom pljuvanju moRemo složiti ili ne? :mrgreen:
kao sto sam ti onda rekao, ako ti smeta, niko te ne drzi u ovom gradu :mrgreen: ali necu dalje, ako hoces ima pp ovako dzaba da nas charuga banuje, svog je moderatora banovao a da mene i tebe trpi jos :mrgreen:
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#2694 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Eborg »

Ne bih, očito pojedini ne shvataju zajebanciju, milion sam puta pisao razloge zbog kojih nikad ne mogu ne mrziti Sarajevo. Grad dakako. :)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#2695 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

Idi pa ga mrzi na nekoj drugoj temi.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50651
Joined: 29/12/2005 01:20

#2696 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

emigrazione wrote:
jeza u ledja wrote:Ja ne znam stvarno da li postoji gluplja rasprava i argumentacija od ove ko je sta ocekivao ili obecavao u sezoni. Ili ona rasprava kod navijaca istog kluba oko toga sta je neki clan uprave ili trener govorio u vezi borbe na dva fronta, Evrope, itd. I onda ona prica kao sto su nam govorili na pocetku da se borimo za titulu pa kao sta je sad, sto smo cetvrti ili gdje vec.
Ne mogu stvarno da shvatim zasto je nekome iole sposobnom da procjeni jacinu igrackog kadra svog kluba i drugih timova na cemu su na pocetku sezone i dokle mogu stici? I ne mogu da shvatim uopste zasto bi se navijac Zeljeznicara ili Sarajeva bilo kad trebao cuditi kada i ako neki trener govori o borbi za titulu ili nesto slicno? I na kraju, ono, koga boli kurac sta je neki trener govorio, sta je neki clan uprave obecavao, mislim fakat zasto je to bitno?

Rijetko kad preskacem postove ali ova prica zadnjih par strana ubi jebote. :zid:
Pa bitno je kako nije bitno, bitno je jer tim igracima nabijas pritisak i obavezu...kurac bi zeljeznicar proslu sezonu bio drugi da je ova prica bila na pocetku, da se ne lazemo bezveze
u pravu si, mada to vazi u samo nekim slucajevima. za nas ne vazi, kao ni za zrinjski. jer sa dovodjenjem pojacanja na ljeto jasno je koje su namjere. ja sam mislio vise na pricu prema navijacima. koji ozbiljan navijac komsija moze ocekivati da su favoriti sa ovim timom? doduse i tu se moze diskutovati jer su prosle godine napravili uspjeh.
i sta sad mi se trebamo gadjati izjavama trenera kao haha jesu vas slagali...

ali ima i ona, kao navijaci se naljute sto neki trener "ne smije" da kaze da se bore za titulu. kao ono mi smo sarajevo, zeljeznicar...mi se uvijek borimo za duplu krunu, kao ne zelimo pickaste stavove i tako te isprazne floskule .
User avatar
emigrazione
Posts: 7793
Joined: 01/09/2010 13:40

#2697 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

Ma mene nema ko sta uvjeravati ili lagati, ja sam znao da cemo grohnuti kada odu Milios i Gojko nema tu apsolutno nikakve mudrolije...svaka ozbiljna ekipa, ili ona koja to kani da postane, se pravi od sredine pa onda oko njih dzidzas igrace to je tako od kako se prvi put lopta zakotrljala i to ce tako biti sve dok se kotrlja, nikada se to nece promijeniti...gledaj nama sad sredine, a Ibrakovic uporno forsira pricu o najboljem timu ikad, o tome da imamo sto nema niko ovdje itd. Ok pasa moj imas ti i dobrog golmana, imas i napadaca imas i halfove, ali nemas ono glavno, nemas majstora u sredini...nemas motor, nemas jebeni pogon...Dzeno je trebao reci idite svi u pizdu materinu il' mi dovedite to il' ja odoh, niko nije glup da ne vidi da Samir nije Gojko i da Mehaga nije Milos, Ikande je tek stigao i mi jos ne znamo koliki su mu dometi...nevjerovatno je da se ostane bez dva glavna igraca u ekipi, a da se ne reaguje kako treba...i onda nije Abdulah kriv, nije moj kurac
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50651
Joined: 29/12/2005 01:20

#2698 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Ikande i Alispahic bi trebale biti vise nego dostojne zamjene za Cimirota i Stojceva.
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#2699 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Eborg »

Charuga wrote:Idi pa ga mrzi na nekoj drugoj temi.
Double negative. Trebalo je pisati "ne mogu mrziti". :)
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#2700 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Maharadza »

jeza u ledja wrote:Ikande i Alispahic bi trebale biti vise nego dostojne zamjene za Cimirota i Stojceva.
Trebali su na žalost samo na papiru dok u praksi nisu ni izdaleka zamjene, Harmony možda (par utakmica nije mjerilo, treba sačekati da li će zadržati formu tokom čitave sezone) dok je Mehmed ubleha kakvu odavno nismo imali!
Locked