Pozari i poplave. Zastita prirode, suma i ekologije
Moderator: anex
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#2676 Re: Poplave u cijeloj BiH
Mah ja bi im polupao sve u trgovini pa nek zove policiju, il bi sacekao noc i sve mu zapalio... Da Bogda mu trebalo za lijekova...
- Isabell
- Posts: 379
- Joined: 04/07/2005 14:45
- Location: Sarajevo
#2677 Re: Poplave u cijeloj BiH
Kis napraforgo wrote:otkud ova info? koga god sam nazvala ne znaju nista, prebacuju me s kantonalne sluzbe na opcinske, s opcinskih na druge kantonalne...O'zone wrote:Za vikend najavljena radna akcija u Maglaju, Zavidovićima i drugim poplavljenim područjima!!! Traže se volonteri i volonterke iz Sarajeva. Javiti se u lokalni štab CZ.
KANTON SARAJEVO
Kantonalna uprava civilne zaštite
Tel: 033/201 595
033/443 720
033/560452
Fax: 033/560453
033/443 720
e-mail:[email protected]
Općinska služba civilne zaštite Stari Grad
Tel: 033/282 395
033/282 336
033/226 892
Fax: 033/205 817
e-mail:[email protected]
Općinska služba civilne zaštite Centar
Tel: 033/ 562 342
Fax:033/562 437
e-mail:[email protected]
Općinska služba civilne zaštite Novo Sarajevo
Tel: 033/ 492 142
033/492 140
Fax:033/492 141
e-mail:[email protected]
Općinska služba civilne zaštite Novi Grad
Tel: 033/ 291 114
033/291 309
033/291 135
Fax: 033/291 265
e-mail:[email protected]
Općinska služba civilne zaštite Ilidža
Tel: 033/ 637-229
033/ 775-614
033/ 775-615
033/775616
Fax: 033/ 637-229
e-mail:[email protected]
Općinska služba civilne zaštite Hadžići
Tel: 033/421-006
Fax: 033/ 428-550
e-mail: [email protected]
Općinska služba civilne zaštite Vogošća
Tel: 033/586-443
Fax: 033/ 586-418
e-mail: [email protected]
Općinska služba civilne zaštite Ilijaš
Tel: 033/580-695
Fax: 033/ 400-785
e-mail: [email protected]
Općinska služba civilne zaštite Trnovo
Tel: 033/586-701
Fax: 033/ 586-701
Istina.....
-
Mutivoda
- Posts: 12506
- Joined: 03/10/2013 13:09
-
Drinski
- Posts: 6344
- Joined: 25/03/2014 10:24
#2679 Re: Poplave u cijeloj BiH
ja predlazem nesto drugo: CZ da počne raditi svoj posao. I svu vodu izuzme iz skladista trgovackih lanaca, uz potvrdu, i salje na teren.Eurosa wrote:Ma na komad papira napisati kolicinu kupljene vode i coijenu, i bujrum nek potpise.pa nek stisne da to ne uradi!
Ako je stanje elemntarne nepogode nije stanje legalne pljacke!
Pocrkali dabogda
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2680 Re: Poplave u cijeloj BiH
inspektori lažni dolaze i najavljuju pucanje braneveze s vezom wrote:O kakvim prevarantima pricaju ovi sa RTRS-a
Sent from my SM-G900H using Tapatalk
- BadCopy
- Posts: 2941
- Joined: 18/09/2013 23:01
- Location: Beton
#2681 Re: Poplave u cijeloj BiH
Govore ljudima da napuste kuce pa da ih odrade.
Od zla oca od gore matere
Od zla oca od gore matere
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#2682 Re: Poplave u cijeloj BiH
Janjicar wrote:Mah ja bi im polupao sve u trgovini pa nek zove policiju, il bi sacekao noc i sve mu zapalio... Da Bogda mu trebalo za lijekova...
ne bi ti uradio nista
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#2683 Re: Odg: Poplave u cijeloj BiH
Dolazili ljudima na vrata govorili da ce brana puci i da se iseljavaju da bi im onda mogli opljackati kuce.veze s vezom wrote:O kakvim prevarantima pricaju ovi sa RTRS-a
Sent from my SM-G900H using Tapatalk
Lazni policajci..
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
- Kaćunak
- Posts: 746
- Joined: 09/06/2010 00:27
#2684 Re: Poplave u cijeloj BiH
U Brčkom je isto kritično. Znam samo da radnici Luke, polako napustaju svoje prostorije.Mutivoda wrote:Kakva je situacija u Brčkom?
- Magarece_godine
- Posts: 2684
- Joined: 07/05/2009 19:51
#2685 Re: Poplave u cijeloj BiH
Ljudi lagali stanovništvu da će pući brana, da se isele ... kako bi kuće ostale prazne a oni mogli pljačkati ...veze s vezom wrote:O kakvim prevarantima pricaju ovi sa RTRS-a
Sent from my SM-G900H using Tapatalk
BTW RTRS je davno prekucao FTV i BHT1
- cenecimoveocino
- Posts: 2546
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#2686 Re: Poplave u cijeloj BiH
Upravo sa prozora gledam helikopteri se spustaju na Crkvicko brdo kod trening kampa reprezentacija,a jos ih ide prema Nemili oko 3-4 helica u Zenici
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
-
Mutivoda
- Posts: 12506
- Joined: 03/10/2013 13:09
#2687 Re: Odg: Poplave u cijeloj BiH
Šveđanin wrote:Dolazili ljudima na vrata govorili da ce brana puci i da se iseljavaju da bi im onda mogli opljackati kuce.veze s vezom wrote:O kakvim prevarantima pricaju ovi sa RTRS-a
Sent from my SM-G900H using Tapatalk
Lazni policajci..
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#2688 Re: Poplave u cijeloj BiH
nece da sire paniku.StupskaBitanga wrote:inspektori lažni dolaze i najavljuju pucanje braneveze s vezom wrote:O kakvim prevarantima pricaju ovi sa RTRS-a
Sent from my SM-G900H using Tapatalk
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2689 Re: Poplave u cijeloj BiH
zar je onda u BL tako kritično?
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#2690 Re: Poplave u cijeloj BiH
Koji jos program sem rtrs ima program uzivo od jutros?
Al jazeera?
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
Al jazeera?
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52680
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#2691 Re: Poplave u cijeloj BiH
mislim da bi bilo pametno sačekati da se voda potpuno povuče, pa da se onda ide pomagati... slati stotine neiskusnih ljudi u pogođena područja nije pametno u ovom trenutku mislim...Isabell wrote:Kis napraforgo wrote:
otkud ova info? koga god sam nazvala ne znaju nista, prebacuju me s kantonalne sluzbe na opcinske, s opcinskih na druge kantonalne...
Istina.....
i naravno, sačekati da se CZ bolje organizuje po pitanju volontera.
ima nas zainteresovanih da pomognemo.
-
Drinski
- Posts: 6344
- Joined: 25/03/2014 10:24
#2693 Re: Poplave u cijeloj BiH
crnoplavo wrote:Janjicar wrote:Mah ja bi im polupao sve u trgovini pa nek zove policiju, il bi sacekao noc i sve mu zapalio... Da Bogda mu trebalo za lijekova...
ne bi ti uradio nista
- Jara
- Posts: 31408
- Joined: 27/03/2006 00:36
#2694 Re: Poplave u cijeloj BiH
Skenirati i postaviti na forum!ladyblue18 wrote:Receno je iz inspekcije da se ostavi racuni tamo gdje je cijena vode povecana. CUvajte te racune.
- leah
- Posts: 51
- Joined: 23/06/2009 19:40
#2695 Re: Odg: Poplave u cijeloj BiH
Mutivoda wrote:Šveđanin wrote:Dolazili ljudima na vrata govorili da ce brana puci i da se iseljavaju da bi im onda mogli opljackati kuce.veze s vezom wrote:O kakvim prevarantima pricaju ovi sa RTRS-a
Sent from my SM-G900H using Tapatalk
Lazni policajci..
Sent from my iPhone 5 using Tapatalkpa koji je ku*ac ljudima?
- jasko_ba
- Posts: 8474
- Joined: 13/11/2006 17:47
#2696 Re: Poplave u cijeloj BiH
Samo da se javim da sam ziv!
Od jucer od 12 sati nismo imali ovdje struju, Zavidovici. Nisam spavao skoro 2 dana. Vidim da je dosta ljudi i poruke poslalo. Uglavnom, prezivih 3 klizista, pomoglo se koliko se moglo, ali je situacija haos. Postavim kasnije par slika da vidite kako to izgleda, uglavnom dosta sela je odsjeceno. Zasad u pripravnosti, cekamo nove zadatke,
Pozz
Od jucer od 12 sati nismo imali ovdje struju, Zavidovici. Nisam spavao skoro 2 dana. Vidim da je dosta ljudi i poruke poslalo. Uglavnom, prezivih 3 klizista, pomoglo se koliko se moglo, ali je situacija haos. Postavim kasnije par slika da vidite kako to izgleda, uglavnom dosta sela je odsjeceno. Zasad u pripravnosti, cekamo nove zadatke,
Pozz
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#2697 Re: Odg: Poplave u cijeloj BiH
Šveđanin wrote:Dolazili ljudima na vrata govorili da ce brana puci i da se iseljavaju da bi im onda mogli opljackati kuce.veze s vezom wrote:O kakvim prevarantima pricaju ovi sa RTRS-a
Sent from my SM-G900H using Tapatalk
Lazni policajci..
Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
-
armin1921
- Posts: 41
- Joined: 22/06/2013 17:21
#2698 Re: Poplave u cijeloj BiH
Večeras i sutra će najgore biti u Semberiji i Bijeljini...Ako pukne nasip kod Patkovače eto drine, a gore Sava počinje da izljeva, sastavit ce se u bijeljini, i sve ce biti pod vodom...
-
Drinski
- Posts: 6344
- Joined: 25/03/2014 10:24
#2699 Re: Poplave u cijeloj BiH
a sta ako ne izdaje racun? da opet zove inspekciju?Jara wrote:Skenirati i postaviti na forum!ladyblue18 wrote:Receno je iz inspekcije da se ostavi racuni tamo gdje je cijena vode povecana. CUvajte te racune.
- Isabell
- Posts: 379
- Joined: 04/07/2005 14:45
- Location: Sarajevo
#2700 Re: Poplave u cijeloj BiH
Chmoljo wrote:mislim da bi bilo pametno sačekati da se voda potpuno povuče, pa da se onda ide pomagati... slati stotine neiskusnih ljudi u pogođena područja nije pametno u ovom trenutku mislim...Isabell wrote:Kis napraforgo wrote:
otkud ova info? koga god sam nazvala ne znaju nista, prebacuju me s kantonalne sluzbe na opcinske, s opcinskih na druge kantonalne...
Istina.....
i naravno, sačekati da se CZ bolje organizuje po pitanju volontera.
ima nas zainteresovanih da pomognemo.
Iskreno... mislila sam na Sarajevo. Treba li negdje pomoc u organizaciji i prikupljanju ove robe. Ili transportu... sto god.
