Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#26727 Re: Zeničani
a mozda samo znaju da se time sto ce jedan ili jedan milion zaustaviti auto nece nista promjeniti.Crni cvijet wrote:Ma slabo, na ovom dijelu koji ja vidim stala dva ili tri auta a ostali im samo trube da se pomjere.Inteligencija wrote:ima kruzni kod lamele i bulevar vec 15 minuta blokiranikakavdanakneiskustvu wrote:ima li blokada,ovo oko poskupljenja goriva?
Kad se treba kukat da je preskupo mogu svi, kad treba nešto učiniti po tom pitanju - jok.
Vjerovatno kontaju "meni je nedjelja odo' ja izist i popit nuto ovijeh budaletina he he" a sutra opet "ne valja država, skupo gorivo bla bla" fuj
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26728 Re: Zeničani
Popularno je ostavit auto na sred ceste i pit kafu u Pubu na kruznom kod Igase i time negodovat poskupljenju. Zar nije poenta da su ljudi u autu? Kraj auta, il slicno a ne da parkiraju auto i odu 
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38014
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#26729 Re: Zeničani
fakatkamen spoticanja wrote:fakatphillie wrote:Jbt, vidi direktora Sarajevske Berze???
Ma treba bjezat odavde, podhitno.

- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#26730 Re: Zeničani
nuto ga sto nadgleda radove 
-
Shmeker
- Posts: 254
- Joined: 17/09/2011 15:39
#26731 Re: Zeničani
Za nas izvan BIH, u slucaju nostalgije pogledati fotografiju Tarika i sve je odma potaman 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26732 Re: Zeničani
Bobi wrote:fakatkamen spoticanja wrote:fakatphillie wrote:Jbt, vidi direktora Sarajevske Berze???
Ma treba bjezat odavde, podhitno.![]()
ko su ovi?
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38014
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#26733 Re: Zeničani
Pa je*emu patka...pa ti si postavio link
, ovog u sredini smo skontali
.
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#26734 Re: Zeničani
Za ovog u crvenoj jakni sam uvjeren da ima pistolj u torbici za razliku od bureka kod Tarika.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26735 Re: Zeničani
Bobi wrote:Pa je*emu patka...pa ti si postavio link, ovog u sredini smo skontali
.
ma i mislio sam na ove okolo ovog zgodnog
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#26736 Re: Zeničani
šta zeničani preferiraju,telemach ili moju tv?
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#26738 Re: Zeničani
Samo TM...kakve mojetv... muka mi od zelenaša 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26740 Re: Zeničani
a što to pitaš ako nije tajna?
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#26741 Re: Zeničani
slab mi telemah strahota u zadnje vrijeme.internet pogotovo,a ugovor brzo ističe pa da vidim ako promijenim na mojutv jel me čeka isto?kakavdanakneiskustvu wrote:a što to pitaš ako nije tajna?
- ExNihilo
- Posts: 17072
- Joined: 23/01/2008 07:05
- Location: In the sheltering shade of the forest
#26743 Re: Zeničani
Gledaj da riješiš to s Telemachom. Kakva Moja TV.Atego wrote:slab mi telemah strahota u zadnje vrijeme.internet pogotovo,a ugovor brzo ističe pa da vidim ako promijenim na mojutv jel me čeka isto?kakavdanakneiskustvu wrote:a što to pitaš ako nije tajna?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#26744 Re: Zeničani
ma da,popravice ti to
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38014
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#26745 Re: Zeničani
Vječita rasprava...TM ili BHT
, ili zovi korisničku službu ili se obrati nicku "Telemach" na temi podforuma .Onako na prvu ako koristiš WiFi TM probaj mrežnim kablom da se spojiš pa vidi.
- Atego
- Posts: 816
- Joined: 21/02/2018 19:38
#26746 Re: Zeničani
ma nisam htio započinjat opsežne rasprave i nekom dosađivat.htio na brzaka da vidim šta zeničani na forumu preferiraju i to je to.mojatv ima i uređaje u ponudi,a ipak dosad svi glasovi za telemah.pametnom i išaret dostaBobi wrote:Vječita rasprava...TM ili BHT, ili zovi korisničku službu ili se obrati nicku "Telemach" na temi podforuma .Onako na prvu ako koristiš WiFi TM probaj mrežnim kablom da se spojiš pa vidi.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#26747 Re: Zeničani
Internet - TelemachAtego wrote:ma nisam htio započinjat opsežne rasprave i nekom dosađivat.htio na brzaka da vidim šta zeničani na forumu preferiraju i to je to.mojatv ima i uređaje u ponudi,a ipak dosad svi glasovi za telemah.pametnom i išaret dostaBobi wrote:Vječita rasprava...TM ili BHT, ili zovi korisničku službu ili se obrati nicku "Telemach" na temi podforuma .Onako na prvu ako koristiš WiFi TM probaj mrežnim kablom da se spojiš pa vidi.
TV - mojaTV
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#26748 Re: Zeničani
Radije ne bih imao ništa nego nešto od BH telekoma.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#26749 Re: Zeničani
Ja sam imao Telemah i iskljucio i presao na Moju Tv
U telekomu je internet sporiji al ne radim vise od kuce pa mi nije bitno, laptop upalim jednom mjesecno a preko telefona i nema neke bitne razlike
Ruteri su dosta bolji kod telekoma, pred zgradom imam pola signala na telefonu dok kod telemaha nisam mogao uhvatit signal uopšte a antena na ruteru se nije mogla mijenjat
Tv je puno bolji u telekomu, od nacina funkcionisanja EPGa, vracanja kanala, liste kanala itd.
Generalno sam zadovoljan s telekomom vise nego s telemahom, pri potpisivanju ugovora su mi dali i neki popust jer je bila akcija tada pa umjesto 36 placam 31KM tv i internet. Kod telemaha je to bilo 43 a to poskupljenje je i razlog sto sam odjavio, stvar principa, ne znam otkud im pravo da za vrijeme trajanja ugovora koji sam potpisao mijenjaju cijenu i da ja to moram platit
Jos jedna prednost kod telekoma je sto se sve provlaci mreznim kablom koji je fleksibilniji i tanji od koaksijalnog kabla kod telemaha, lakse provuci iza lajsni i slicno. Nekom nije bitno, meni jest
P.S. Van grada telekom ima dosta vise problema nego u gradu pa je i to faktor kod odabira
U telekomu je internet sporiji al ne radim vise od kuce pa mi nije bitno, laptop upalim jednom mjesecno a preko telefona i nema neke bitne razlike
Ruteri su dosta bolji kod telekoma, pred zgradom imam pola signala na telefonu dok kod telemaha nisam mogao uhvatit signal uopšte a antena na ruteru se nije mogla mijenjat
Tv je puno bolji u telekomu, od nacina funkcionisanja EPGa, vracanja kanala, liste kanala itd.
Generalno sam zadovoljan s telekomom vise nego s telemahom, pri potpisivanju ugovora su mi dali i neki popust jer je bila akcija tada pa umjesto 36 placam 31KM tv i internet. Kod telemaha je to bilo 43 a to poskupljenje je i razlog sto sam odjavio, stvar principa, ne znam otkud im pravo da za vrijeme trajanja ugovora koji sam potpisao mijenjaju cijenu i da ja to moram platit
Jos jedna prednost kod telekoma je sto se sve provlaci mreznim kablom koji je fleksibilniji i tanji od koaksijalnog kabla kod telemaha, lakse provuci iza lajsni i slicno. Nekom nije bitno, meni jest
P.S. Van grada telekom ima dosta vise problema nego u gradu pa je i to faktor kod odabira
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#26750 Re: Zeničani
Ali zato je ponuda kanala odron. Mislim da se u ovom trenutku TM i BHT ne mogu porediti. Sve je na strani TM.
